Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ситуація щодо будівництва мосту через Тисменницю явно погіршується

Нещодавно у місті нафтовиків відбулась чергова апаратна нарада Бориславського міського голови Володимира Фірмана, на початку якої було проведено детальний аналіз нещодавно проведеної виїзної Колегії Львівської облдержадміністрації, яка відбулась у Бориславі 1 жовтня. Міський голова зазначив, що проведення Колегії в Бориславі свідчить про те, що облдержадміністрація комплексно володіє інформацією щодо проблем нашого міста, які накопичувались десятиліттями і готова Бориславу допомогти.

Згодом п. Володимир зауважив, що не з усіма доповідачами можна погодитись щодо обнадійливої ситуації з фінаннсуванням Борислава, адже сьогоднішня ситуація з проходженням коштів через органи Держказначейства призвела до повного паралічу розрахунків за виконані роботи та надані послуги. Така ситуація не дає можливості у повних обсягах та своєчасно виконати роботи з підготовки інфраструктури міста до роботи в осінньо-зимовий період, провести ремонти міських доріг, оплатити та отримати вкрай потрібне медичне та інше устаткування, і, найголовніше : місто через блокування проходження коштів, виділених державою на будівництво мосту через ріку Тисменницю, може залишитись без нього. Кошти в сумі 2,7 млн. грн. (авансовий платіж) просто зависли. Фірма – підрядчик не може розпочати будівництво, і тому існує реальна загроза, що ці кошти повернуться назад до столиці. Міська влада неодноразово зверталась в центральні органи влади, але ситуація тільки погіршується.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: