Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

РОМАН ШАГАЛА: "СТАНОМ НА 1 ЖОВТНЯ ЦЬОГО РОКУ СТАН ЗАБОРГОВАНОСТІ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЧА ТА СТЕБНИКА ПЕРЕД КП "ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ" СЯГНУВ ДО 4 МЛН. ГРН."

Як повідомив місцевим ЗМІ начальник КП “Дрогобичводоканал” Роман Миколайович Шагала, станом на 1 жовтня 20013р. заборгованість населення за водоспоживання та водовідведення становить 4 млн. грн. Така сума заборгованості утворилася через абонентів, які з тих чи інших причин систематично не оплачують за послуги водопостачання та водовідведення. І, в результаті, через неплатників потерпають невинні - сусіди та родичі боржників.

- Хочемо наголосити, що незабаром розпочинається опалювальний сезон і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енергопостачання ПАТ«Львівобленерго», нашому підприємству необхідно вчасно розрахуватися за використану електроенергію.
Тому звертаємось до Вас з великим проханням - якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за водопостачання та водовідведення. Водоканал в свою чергу зобов’язується і надалі якісно і своєчасно надавати комунальні послуги.
Завчасно дякуємо за проведену оплату. - Підсумував Роман Миколайович. - І додав: "Найбільшим споживачем послуг, які надає наше підприємство є населення. Саме від Вас, шановні мешканці, від вчасно оплачених коштів за отримані послуги, залежить ефективна і якісна робота підприємства.

КП "Дрогобичводоканал" щиро вдячний споживачам, які добросовісно відносяться до своїх обов’язків та вчасно оплачують за спожиті послуги. "
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: