Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Інтеграційні починання Романа Ілика на Дрогобиччині зазнають краху

Важко бути депутатом Верховної ради України. Особливо на Дрогобиччині. Край важкий, з багатьма проблемами. Минає рік депутатської діяльності народного обранця Романа Ілика. А, як кажуть в народі, ні спереду, ні ззаду. За що не візьметься, кожна справа зірветься – так вже жартують про починання Романа Романовича. Так і пригадується пісенька Миронова: "Hет, я не плачу, и не pыдаю,
Hа все вопpосы я откpыто отвечаю,
Что наша жизнь - игpа, и кто-ж тому виной,
Что я увлекся этою игpой"

Організував нардеп керманичів з усіх сусідніх міст та району на спільну нараду для об’єднання зусиль. Гуртом і батька легше бити. Установчі збори Асоціації органів місцевого самоврядування "Франковий край" організували у Дрогобичі. Засідання відбулося 24 вересня у приміщенні Дрогобицької районної ради. Серед поважних учасників у заході взяли депутат Верховної ради України Роман Ілик, міські голови Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника, депутати обласної ті міських рад, громадські активісти та журналісти.

Піар піаром. Нічого ця асоціація не вирішить на Дрогобиччині. Але за рік треба чимсь звітувати і команда нардепа підготувала установчі документи. Та хто може надурити старих вовків, особливо Олексія Радзієвського. Перечитали статут, а там – невідповідність чесним засадам та принципам і перетягання ковдрі на себе. Але не тими, хто повинен би працювати, а на тих статут писав. Обурився і мер Борислава Володимир Фірман. Одним словом, нічого з того не вийшло. Ніби засідання перенесли, але, "якщо раз проворовався", хто ж тобі другий раз повірить.

Після цього рвучка до роботи натура не заспокоїлась: "а даваймо будемо фракції створювати по радам. Хоч я Яценюка не люблю і писав на нього Юлії Тимошенко, але об’єднання з "Фронтом Змін" можна використати для піару".

Народний депутат України зустрівся з "фронтовиками" у районній раді. З далеку було видно ті гарбузи, які команда нардепа виносила з зали засідань. Сесія районної ради розпочалась, а заяви про входження депутатів у фракцію "Батьківщини" так і не пролунало. Може тому, що районні "Батьківщинівці" працювали на останніх виборах на Михайла Задорожнього, а "фронтовики" в команді Ілика.

Така ж картина і в місті Дрогобичі. Колишні "яценюківці" навідріз відмовились вступати в фракцію через керівництво партії. Голова осередку Роман Москаль ще влітку пропонував вступати головному лікарю Андрієві Шевкеничу і начальнику відділу комунальних ресурсів міста Ростиславові Рососі в ВО "Батьківщина". Та чи личить офіціанту Москалю запрошувати керівників комунальних структур до політичної діяльності?

Поки що, хвалитись немає чим. Літо минуло.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

За Лагодича 4 жовтня 2013, 17:21
Розмістіть будь-ласка на сайті статут цього утворення, бо на дрогінфо, як не проси, нічого не розмістять. Покажіть що ви публічний сайт а не жовта качкова ферма
  • Подобається
  • 0
не жовта качкова ферма 7 жовтня 2013, 10:44
Скиньте, будь ласка, версію в електронному варіанті статуту цього утворення (якого саме Ви мали на увазі?) нам на E-mail сайту і ми обов'язково його опублікуємо. Дякую за коментар
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: