Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Стебницький "Полімінерал" продано за 56 млн. грн

Сьогодні відбувся конкурс за принципом аукціону з продажу пакету акцій 93,52% статутного капіталу ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал".

Стебницький "Полімінерал" продано за 56 млн. грн

Заявки подали дві компанії: ПАТ "Компанія Райз" і ТОВ "Агротрейд НД". Переможцем стала Компанія "Райз", яка входить до агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка. Компанія виплатить Фонду держмайна України 56 млн. грн.

Також, за умовами конкурсу, Компанія "Райз" зобов'язалась погасити всі борги "Полімінералу", а це близько 20 млн. грн.

Очікується, що Олег Бахматюк вкладе в Стебницький "Полімінерал" 1 млрд. грн. впродовж 3-х років.

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

сергiй 3 жовтня 2013, 17:42
Серед зобовязань компанii Раиз говориться про будiвництво спелеолiкарнi,але це смiшно! В це неповiрить мабудь 90 вiдсоткiв мешканцiв м.Стебник.Якщо це реально скажiть будь-ласка в якому роцi це вiдбудеться?Мабудь у 2099.Дякую.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: