Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Економічне і соціальне становище міста Борислава

Як інформує начальник Бориславського відділу статистики у м. Бориславі Ірина Курик у січні–липні 2013р. промислові підприємства міста Борислава реалізували промислової продукції на 342,1 млн.грн.

У цьому обсязі 72,2% займала продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 19,3% – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,5% – продукція переробної промисловості, а саме: машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – 4,1%, виробництва гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,3%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 0,3%.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень–липень 2013 р. розподілився за основними промисловими групами наступним чином: 6,9 млн.грн. (2,0% від обсягу реалізованої промислової продукції) становили товари проміжного споживання, 17,5 млн.грн. (5,1%) – інвестиційні товари, 1,6 млн.грн. (0,5%) – споживчі товари короткострокового використання, 316,2 млн.грн. (92,4%) – енергія.

Питома вага обсягу реалізованої промислової продукції міста Борислава в загальнообласному обсязі реалізації становила 2,0%.

У січні–серпні 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. у добувній промисловості і розробленні кар’єрів видобуток нафти сирої збільшився на 2,5%, газу нафтового попутного, одержаного з нафтових родовищ – на 5,1%.

У переробній промисловості у січні–серпні 2013р. порівняно з січнем–серпнем 2012р. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на 68,2% зменшилось виробництво білизни постільної. Проте, у 10,1 раза збільшилось виробництво одягу робочого чоловічого та хлопчачого іншого з тканини бавовняної або з волокон синтетичних.

Відносно січня–серпня 2012р. на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності зменшилось виробництво журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів (папок), формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону на 14,3%.

У січні–серпні 2013р. у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення вазеліну нафтового; парафіну; восків нафтових та інші було вироблено на рівні відповідного періоду минулого року.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–серпні 2013р. проти січня–серпня 2012р. випуск засобів дезінфекуючих зменшився на 27,0%.

У січні–серпні 2013р. порівняно з січнем–серпнем 2012р. на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 67,2% менше виготовлено розчинів бетонних, готових для використання, на 20,0% – виробів з гуми вулканізованої інших, н.в.і.у.; гуми твердої в усіх формах та виробів з неї; покриття для підлоги та килимків, з гуми вулканізованої поруватої.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування у січні–серпні 2013р. відносно відповідного періоду 2012р. скоротилось виробництво конструкцій інших та їх частин, плит, прутків, кутиків, профілів та виробів подібних, з металів чорних або алюмінію на 88,2%, фітингів для труб і трубок зі сталі не литих – на 21,4%. Також зменшився обсяг наданих послуг з лиття чавуну сірого – на 55,2% та послуг з кування металу – на 31,1%. Проте збільшилось виробництво дроту крученого (проводу багатожильного), канатів, тросів, шнурів плетених, стропів та виробів подібних з металів чорних, без електричної ізоляції у 2,5 раза, резервуарів,цистерн, баків та контейнерів подібних (крім призначених для стисненого чи скрапленого газу), з металів чорних або алюмінію, міскістю більше 300 л, не оснащених механічним чи тапловим устаткуванням – у 2,3 раза, інструментів ручних інших – у 1,9 раза.

Відносно січня–серпня 2012р. у виробництві машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань зменшилось виробництво обладнання та пристроїв для фільтрування й очищення повітря і газів, н.в.і.у. – на 40,0%, частин машин бурильних, прохідницьких, машин для виймання ґрунту; частин кранів – на 34,6%, теплообмінників – на 5,0%, клапанів керування процесом, клапанів запірних, вентилів кульових та інших – на 4,9%. Проте збільшилось виробництво клапанів редукційних, регулювальних, зворотних та запобіжних у 3,8 раза, вузлів та деталей до вентилів, кранів, клапанів та подібних виробів для трубопроводів, котлів, цистерн, баків або аналогічних ємностей (включаючи для клапанів редукційних для регулювання тиску та термостатичних клапанів) – у 2 рази, вузлів та деталей до насосів для рідин та підйомників рідин – у 1,4 раза.

У січні–серпні 2013р. на підприємствах інших видів переробної промисловості ремонту і монтажу машин і устаткування виробництво устаткування діатермічного (включаючи ультразвукове) залишилось на рівні січня–серпня 2012р.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря порівняно з січнем–серпнем 2012р. виробництво пари та води гарячої зменшилось на 2,6%.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: