Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Завдяки правильним діям школярів, в Дрогобицькому районі вдалося знешкодити авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.Завдяки правильним діям школярів, в Дрогобицькому районі вдалося знешкодити авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

Збираючи у місцевому лісі гриби, школярі Андрій Гук та Віталій Мазур натрапили на небезпечну знахідку – авіаційну бомбу часів Другої світової війни. На щастя, дитяча цікавість не взяла гору. Хлопці вчинили напрочуд продумано та професійно – один з них залишився на місці знахідки, інший вибіг на дорогу, зупинив перший-ліпший автомобіль та попросив водія повідомити про снаряд куди слід.

Сапери успішно знешкодили бомбу. Завдяки школярам ніхто не постраждав.

На урочистій шкільній лінійці у Верхньогаївській СЗШ І-ІІ шестикласникові Віталію Мазуру та восьмикласнику Андрієві Гуку вручили грамоти МНС за відвагу та професійну поведінку, а також подарунки – шкіряні м’ячі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: