Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

РОЗДУМИ ПРО ВБИВСТВО ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ

16 вересня виповнилося 13 років з часу зникнення журналіста Георгія Гонгадзе. Уже впійманий та засуджений один із виконавців злочину, але замовники й далі перебувають на волі, незважаючи на те, що їх прізвища були названі під час слідства.

Дозволю собі опублікувати допис одного відомого політика (навмисне не казую ініціали,бо всі політики в Україні думають як автор цього опусу і заробляють собі бали). В коментарі я надрукую відповідь громадянина на допис, яку впевнений підтримає 99% громадян України. Отже, публікую допис автора -політика"Іспит на моральність.
"...13 років минуло... Попри гучні публічні обіцянки президентів і генеральних прокурорів, розслідування убивства Георгія Гонгадзе - так і не завершено. Замовників - не названо. Тіло Георгія - дотепер не поховано, по-людськи й по-християнськи. Рідні та близькі журналіста - не мають змоги прийти до його могили, покласти квіти, вшанувати пам'ять...

Цей резонансний злочин сколихнув сотні мільйонів людей - в Україні, у Європі, в усьому світі. Тож відновити правду і справедливість не є лише справою честі правоохоронців і суддів - це вже своєрідний тест, іспит на моральність усього українського суспільства.

У мене таке відчуття, що доки Україна не складе цей іспит - дасть чесну й повну відповідь по "справі Гонгадзе", притягне до відповідальності усіх, хто замовив і здійснив убивство Георгія - доти країна не матиме ні морального права, ні перспективи руху вперед..."
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: