Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ЗОЛОТИЙ УЖИНОК ФСК "ТАЙФУН" МІСТА ДРОГОБИЧА

З 4-о по 8-е вересня у Львові в спортивному комплексі "Україна" відбувся Міжнародний турнір - Перший офіційний Кубок світу з кік боксингу за версією WKF, у якому взяли участь близько 500-а спортсменів з 15-и країн світу. Наше місто на Міжнародному турнірі представляли троє спортсменів - вихованців ФСК "Тайфун" у різних вікових та вагових категоріях. Представником команди на даних змаганнях був Олег Войтович. Спортивний ужинок виявився успішним - троє "тайфунівців" привезли додому п'ять золотих медалей.

У воговій категорії до 40-а кг. у розділах лайт контакт, семі контакт та музичні форми (традиційне ушу мягкого стилю) перше місце виборов Олексій Войтович (2001 р. н., учень Дрогобицької ЗОШ№1). У ваговій категорії до 81-о кг. у розділі лайт контакт здобув першість учень Дрогобицької гімназії Сергій Щудло (1998-о р. н.). У ваговій категорії до 60-и кг. у розділі семі контакт перше місце посів Микола Тряско ( 1998 р. н., учень Дрогобицькоъ ЗОШ №16).

До змагань підготували спортсменів ФСК "Тайфун" тренери Віталій Шкраба та Олег Войтович.
Голова ФСК "Тайфун" Віталій Шкраба висловлює щиру подяку своїй команді за успішний виступ на Кубку світу з кік боксингу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.