Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобицькому районі планується перепрофілювання лікарень

Дрогобицький район в очікуванні великого перепрофілювання лікарень. Про це повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерія Паламарчука.

Зі слів головного лікаря району, лікарню №2 у с. Рихтичі мають намір перетворити на хоспіс – заклад для догляду за важко хворими людьми. «На жаль, ці люди завершують свою життєву мандрівку. Тож хотілося б, аби вони провели свої останні дні життя в нормальних умовах», – каже В. Паламарчук.
Дрогобицька районна лікарня №3 у с. Грушеві не належить до багатопрофільних. У ній функціо¬нує лише одне відділення на 25 ліжок, де лікуються переважно люди похилого віку, тому як за¬клад надання вторинної (спеці¬алізованої) медичної допомоги вона не може функціонувати. На думку очільника медицини Дрогобиччини, ма¬лопотужні лікарні, до яких належить Дрогобицька районна лікарня №3, доцільно реорганізу¬вати у медико-санітарний заклад для надання медико-санітарної допомоги, що включає в себе стаціонарне лікування, забезпечення догляду та надання соціальної і паліативної допомоги хронічним хворим, що власне і забезпечує в даний час лікарня.

«На нашу думку, лікарня в с. Новому Кропив¬нику мала б спеціалізуватися на відновному лікуванні, – каже посадовець. – Цьому сприяє навіть саме її розташуван¬ня. Поблизу курорт Східниця, а в самому селі природа просто чудова. Залишається хіба технічно обладнати лікарню».
«У лікарні № 5 маємо намір ство¬рити сучасний великий діагнос¬тичний центр, – зазначає В. Паламарчук. – А про ліквідацію питання не стоїть. Тим паче, ми скрупульозно вивчили досвід регіонів, у яких проводяться пілотні проекти з реформування медичної галузі, й зробили крок на випередження: щоб уникнути масових скорочень, вдалися до перепрофілювань».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: