Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Турнір молодіжних футбольних команд Прем'єр та Вищої ліги, які за підсумками першого кола чемпіонату та першості району знаходяться у верхній турнірній таблиці

10 – 11 серпня 2013 р.
м. Дрогобич стадіон ДЮСШ

Група «А»
ФК «СтаР» Дрогобич
ФК Підбуж
ФК Бистриця

Група «Б»
ФК «Бендери» Меденичі
ФК Новошичі
ФК «Карпати» Доброгостів

Сітка розіграшу турніру:

10 серпня (субота)

10:30 Дрогобич - Бистриця
11:20 Меденичі - Доброгостів
12:10 Бистриця - Підбуж
13:00 Доброгостів – Новошичі
13:50 Підбуж - Дрогобич
14:40 Меденичі - Новошичі

11 серпня (неділя)

12:30 Півфінал
13:20 Гра за 3 і 4 місця
14:00 Фінал

Головний арбітр змагань: Д. Курп'як

Кубок серед кращих юнацьких команд ФФД - розіграно

Після закінчення першого кола Чемпіонату та Першості району з футболу виконком федерації проводить розіграш Кубків, серед основних команд. Цього року за ініціативи голови ФФД В. Кобільника та голови комітету дитячо – юнацького футболу ФФД Курп'яка Д. було проведено розіграш кубка серед юнацьких команд присвячений основоположнику фізичної культури і спорту (руханка) вихідцю з с. Доброгостів Івану Боберському. Було запрошено шість кращих футбольних команд, які знаходяться у верхній турнірні таблиці Прем’єр та Вищої ліги і які на думку організаторів найкраще зарекомендували себе як молодіжна футбольна команда. Учасників було розділено на дві групи по результатах якого в суботу та неділю визначилися призери юнацького кубка. Бригади арбітрів В. Кобільника, О. Дуцяка, Д.Лужецький, С. Лукача та О. Орабінського зафіксували такі результати:

10:30 Дрогобич – Бистриця 3:0
11:20 Меденичі – Доброгостів 0:1
12:10 Бистриця – Підбуж 2:0
13:00 Доброгостів – Новошичі 1:0
13:50 Підбуж – Дрогобич 3:1
14:40 Меденичі – Новошичі 1:1 (п. 9:8)

У півфіналі кубка зустрічалися:

Дрогобич – Меденичі 2:1
Доброгостів – Підбуж 1:0

За 3 і 4 місце:

Підбуж – Меденичі 2:1

Фінал:

Дрогобич – Доброгостів 1:1 (п. 4:3)

Організатори турніру визначили й кращих обдарованих футболістів. Вони отримали з рук головного спеціаліста відділу спорту О. Войтечка пам’ятні медалі: Назар Сусяк, Дмитро Хоронжак, Роман Ковалик (Меденичі), Михайло Петльович, Олег Бараняк та Олег Андруневчин (Підбуж), Микола Стецик, Тарас Баб'як, Назар Богун, Тарас Ковалик та Мар'ян Равлик (Підбуж), Максим Філіпов, Василь Гук, Ігор Тершак, Назар Грима та Роман Маланяк.

Виконком федерації футболу Дрогобицького району щиро дякує директору ДЮСШ Івану Фальчаку за надання можливості позмагатись на стадіоні, підприємцю, президенту ФК «СтаР» Дрогобич Руслану Стасінчуку за надання призів для нагородження організаторів змагань.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: