Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутат від Дрогобича очолив управління інфраструктури ЛОДА

Начальником управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства у Департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА став депутат Львівської облради Микола Баран. Про це 21 серпня Микола Баран підтвердив у коментарі IA ZIK.
За його словами, призначення на посаду начальника управління відбулося 16 серпня.
На запитання щодо того, які завдання перед ним поставлені, М. Баран відповів: «Назва департаменту говорить сама за себе. Потрібно розвивати інфраструктуру і поліпшувати стан дорожнього господарства».
Зазначимо, Микола Баран є депутатом Львівської обради від Дрогобича, входить до фракції «Батьківщини». Обраний від партії «Фронт змін».
Нагадаємо, у Львівській ОДА звільнено з посади в.о. начальника департаменту ЖКГ, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Ігоря Цейтліна, оскільки він опинився у списку чиновників, чия дитина відпочивала за пільговою путівкою на морі.
ЗІК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

просто 26 серпня 2013, 17:04
класно лице розтянуло на сайті. "Морда як кишеня"
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: