Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

8 серпня відбулось підписання Угоди між відділом житлово-комунального господарства Бориславської міської ради та «БМК Планета-Буд»

8 серпня відбулось підписання Угоди між відділом житлово-комунального господарства Бориславської міської ради та «БМК Планета-Буд» щодо будівництва моста через р. Тисменниця по вулиці Героїв ОУН-УПА. Ця фірма перемогла в тендері щодо побудови стратегічно важливого об'єкту не тільки для Борислава, а й для регіону.
А 9 серпня відбулась зустріч міського голови Борислава Володимира Фірмана з представниками цієї компанії. На зустрічі обговорено організаційні питання, адже будівництво розпочнеться з 15 серпня. Володимир Стахович розповів про те, що місто готове перерахувати аванс в розмірі 30% від загальної вартості будівництва. Очікується, що ці кошти підуть вже наступного тижня. Зі свого боку представники компанії проінформували про те, що на сьогодні проводяться заходи з організації початку робіт.
«Для всіх нас це знакова подія. Ми всі чекали на цей міст понад п’ять років», - коментує міський голова.
Нагадаємо, що через повінь 2008 року було зруйновано міст по вулиці Героїв ОУН-УПА. З того часу рух транспорту, в тому числі і важкої техніки, здійснюється через центральну частину міста.
Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: