Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Чи вдасться Стебнику повернути «віртуальні» кошти на придбання сміттєвоза?

Суттєвим питанням, яке обговорювалося на сьогоднішній понеділковій нараді Дрогобицької міської ради, було питання про освоєння коштів з обласного бюджету Стебницькою міською радою за 2012 рік щодо придбання у сфері житлово-комульного господарства вкрай необхідного місту калійників сміттєвоза. Дрогобицький міський голова Олексій Васильович Радзієвський чомусь сильно обурювався з цього приводу: мовляв, як можна було відмовлятися від коштів, виділених обласною радою на придбання техніки? Проте, як кажуть, палиця має два кінці: отож, чи всі кошти з державного бюджету справно освоювала Дрогобицька міська рада? Згадаймо тільки «славнозвісний» футбольний стадіон, який мали відкрити до «Євро 2012»…

Як відзначив під час своєї доповіді Стебницький міський голова Василь Пецюх, кошти, які були призначені з обласного бюджету за сприяння екологічного фонду на придбання сміттєвоза, не вдалося освоїти, оскільки казначейство заблокувало рахунки.

- Ми виконали усі необхідні процедури, аби придбати для міста сміттєвоз, скерували в певні інстанції усі необхідні листи, я особисто їздив до Львова, аби вирішити це питання, та, на жаль, переконався, що область однією рукою дає, а іншою – забирає. – Розповів присутнім Василь Федорович. - Ми уклали договір з фірмою-постачальником, що погодилась нам продати сміттєвоз у доволі хорошому стані. Та, казначейство гроші не поспішало перераховувати… Термін угоди щодо купівлі нами комунальної техніки закінчився ще в грудні минулого року. Тож фірма-постачальник, зрозуміло чому, не захотіла більше чекати «з моря погоди», і вирішила залишити автомобіль для обслуговування власних потреб.

Щоб гроші не пропали, ми написали листа вдруге, аби змінити цільове призначення вищезгаданих коштів. У Львівському обласному управлінні нам сказали, що для цього необхідно внести зміни у рішення сесії Стебницької міської ради, тоді, на основі нового рішення, Львівською обласною радою відповідно буде прийняте рішення про придбання комунальної техніки, яке в свою чергу розглядатиме комісія з питань екології. І лише тоді можна буде провести новий тендер і поновити договір про придбання сміттєвоза.

Ну що ж, як кажуть, бюрократія – вона і в Африці бюрократія. Але Африка собі може дозволити таку «розкіш» - а ми ні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: