Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Наслідки ревізії місцевих бюджетів Дрогобицького району

Нещодавно на засіданні колегії Дрогобицької райдержадміністрації розглянуто питання "Про наслідки ревізії місцевих бюджетів Дрогобицького району".

За словами представників Держфінінспекції у Львівській області, яка проводила ревізію, охопленими контрольними заходами восьми бюджетних установ району виявлено фінансові порушення у 2011-2012 рр., що призвели до втрат на загальну суму 983, 3 тис. грн, в тому числі недоотримано фінансових ресурсів - 89, 59 тис.грн. (районним бюджетом - 10, 8 тис.грн., державним - 8, 9 тис.грн., сільськими - 76, 4 тис.грн, установами - 5, 08 тис.грн., фізичними особами - 4, 1 тис.грн). Незаконні витрати склали 681, 03 тис.грн., нецільові - 212, 66 тис.грн. та нестачі - 0, 05 тис.грн.

Також встановлено інших порушень фінансової дисципліни (завищено в обліку вартість активів) в сумі 34, 29 тис. гривень.

Ревізією виявлено незаконне витрачання бюджетних коштів на оплату праці з нарахуваннями, покриття витрат орендарів, зайвої оплати за послуги з водопостачання та електроенергію, завищення вартості виконаних робіт внаслідок низького рівня внутрішнього фінансового контролю з боку головних розпорядників коштів.

Підсумовуючи засідання, голова РДА Михайло Винницький наголосив, що основне завдання, яке стоїть перед райдержадміністрацією, її підрозділами та службами — наповнення бюджету. Тому, винні у порушенні фінансової дисципліни повинні бути суворо покарані. Слід, також, взяти до уваги, що одній й ті ж порушення повторюються від перевірки до перевірки. Тому, можливо, час зробити радикальні висновки щодо тих, хто їх допускає. "Необхідно задіяти всі наявні ресурси, щоб забезпечити виконання бюджету, - сказав голова райдержадміністрації. - Це стосується питання сплати за оренду водних об'єктів, а також діяльності агрофірм. Адже в районі орендують землю великі підприємства, які не реєструють тут своїх представництв, а отже, не платять податків у місцеву казну, не створюють робочих місць".

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький за наслідками ревізії видав розпорядження, яким зобов’язав керівників відділів та управлінь, сільських голів вжити заходів, щоб у місячний термін забезпечити максимальне відшкодування і поновлення незаконних видатків бюджетних коштів та надходження недоотриманих фінансових ресурсів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: