Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицька влада проти незаконних МАФів

У Дрогобичі наведуть лад із торговими кіосками. У найближчі 2 тижні буде ліквідовано 4 самовільно встановлені МАФи. У середу, 17 липня, на засіданні виконавчого комітету було зроблено черговий крок по боротьбі з недобросовісною торгівлею. Члени виконкому прийняли рішення про знесення 4 торгових кіосків, які встановлено без жодних дозволів.

Йдеться про 4 МАФи Мостиського хлібокомбінату, розташовані на пл. Злуки, вул. Самбірській, вул. В.Великого і вул. Грушевського. За рішенням виконкому, упродовж двох тижнів власники кіосків повинні самостійно їх демонтувати. Якщо ж упродовж відведено часу МАФи продовжать стояти на своїх місцях, тоді працівникам Департаменту міського господарства доведеться зайнятись їх знесенням та передати на зберігання КП "Комбінат міського господарства".

Як зазначив після засідання Дрогобицького виконкому міський голова Олексій Радзієвський: "Дрогобич є територією закону. І ми готові всіляко сприяти тим підприємцям, які займатимуться своєю діяльністю, у тому числі торгівельною, на законних підставах. В іншому випадку, ми будемо діяти відповідно до букви закону".

Виконком Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: