Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобицькій міській раді відбулося вручення ордена «Мати-героїня»

Минулої середи у приміщенні світлиці Дрогобицької міської ради відбулося вручення ордена «Мати-героїня» мешканкам нашого міста котрі народили та виховали п’ятеро і більше дітей. Цю почесну місію виконав заступник голови ОДА Вадим Гураль.

У Дрогобицькій міській раді відбулося вручення ордена «Мати-героїня»

Вступним словом розпочала урочистості начальник відділу сім’ї, молоді й туризму Олександра Пашко, котра надала слово міському голові О.Радзієвському.
- У нашому місті вже 50 чарівних жінок-матерів нагороджені державною нагородою України, що надаєтьсяПрезидентом України. Отримали такі нагороди уже цього року 13 матерів. О.Радзієвський побажав присутнім матерям Божої ласки та сили і успіхів у вихованні дітей.

Відтак, заступник голови обласної державної адміністрації та міський голова вручали матерям квіти і солодощі. Того дня нагороди отримали: Степанія Дзюба, Ірина Гачак, Марія Грущак, Марія Кузів, Катерина Ковалик, котрі народили та виховали чи виховують п’ятеро дітей. Державну відзнаку також вручено Анастасії Скоропад, жительці Стебника за народження та виховання сімох дітей.

За свою стареньку матір, Євдокію Іваночко, котрій минуло 85 років нагороду отримав син Костянтин. До речі, п.Іваночко, науковець, громадський діяч. Обирався депутатом обласної і міської рад, працював заступником голови міста Дрогобича. А Тетяна Погоріла прийшла на вручення нагороди разом із синочком Артемком, котрому щойно виповнилося 4 місяці (на фото). Пані Тетяна працює у комунальній сфері та виховує ще п’ятьох донечок.
Завершуючи церемонію нагородження О.Радзієвський зауважив, що за останні декілька років народжується більше ніж тих хто відходить у засвіти і щиро побажав матерям міцного здоров’я, щастя, благословення долі.

Ігор СОБКО, "Галицька Зоря"

Фото Василя ДОБРЯНСЬКОГО
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Галина Романівна 26 липня 2013, 06:40
Котрому з них 4 ? Величенькі хлопчики як на 4 місяці
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: