Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Протистояння громади та влади в Дрогобичі зайшло в "глухий" кут

ХХХІІІ-я сесія Дрогобицької міської ради, як завжди, розпочалася з того, що вхід до сесійної зали громаді, яка незадоволена діями та рішеннями влади, блокували правоохоронці. Та це не завадило войовничим дрогобичанам «прорватися» на сесію та висловити владі своє «фе». Одвічний опозиціонер Дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського Михайло Ваврин одразу ж на початку сесійного засідання вніс процедурне зауваження.Добряче зіпсували настрій міському голові та секретарю ради Тарасу Метику народні обранці Богдан Звір та Михайло Ваврин.

Основним питанням порядку денного сьогоднішньої сесії Дрогобицької міської ради було звернення Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка щодо матеріалів з виготовлення проекту землеустрою про відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 52 від 29 травня 2013 року), керуючись ст..ст. 12, 186, Земельного Кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до яких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», відповідно до пункту 34 ст. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська ради вирішила:

Передати у постійне користування земельну ділянку міськземфонду:
Дрогобицькому державному педагогічному університету ім. І. Франка земельну ділянку площею 20559 кв. м. на вул.. Симоненка, 5, кадастровий номер 4610600000 : 01 : 074 : 0040, для обслуговування стадіону, без права зміни цільового призначення земельної ділянки.
Відділу Держземагентсва у місті Дрогобичі Львівської області внести зміни в земельно-облікову документацію.
Зобов’язати Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка забезпечити вільний доступ та користування стадіоном учасникам навчально-виховного процесу загальноосвітньої школи № 8 та мешканцям міста Дрогобича.
Питання, яке озвучив на сесії начальник управління комунальних ресурсів Дрогобицької міської ради Ростислав Росоха, викликало справжній шквал критики та незадоволення з боку територіальної громади та з боку депутатів-опозиціонерів: Михайла Ваврина і Олега Хруща.

Зате більшість депутатського корпусу голосувала за передачу стадіону біля восьмої школи на баланс ДДПУ ім. І. Франка, оперуючи своє рішення тим, що ні освіта, ні громада не є платоспроможними утримувати стадіон. Адміністрація сайту на основі калейдоскопу переглянутих «гарячих» відеоматеріалів із сесійної зали, пропонує читачеві самому зробити свій висновок з приводу висвітленої проблеми.Відео Тимофія Хащівського
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: