Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Черговий раз відзначились дрогобицькі «свободівці»

У четвер, 27 червня, відбулася чергова сесія Дрогобицької міської ради. І знову засідання принесло із собою багато цікавинок. Зокрема, черговий раз привернули до себе увагу окремі депутати, вони ж, політичні діячі від партії «ВО «Свобода».

Міський голова Олексій Радзієвський виніс на розгляд питання про підтримку законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку», підготованого і запропонованого Народним депутатом України Іриною Сех, яка представляє у Верховній Раді партію «ВО «Свобода». Цей документ дозволить додатково залучати щорічно до усіх місцевих бюджетів близько 1,3 млрд.грн. Враховуючи актуальність прийняття такого закону для бюджету Дрогобича, депутати міської ради вирішили одноголосно підтримати пропозицію нардепа, що і продемонстрували шляхом підняття рук. Однак, один з місцевих обранців все ж проігнорував розгляд даного питання. У момент прийняття депутатами рішення у голови фракції «ВО «Свобода» у Дрогобицькій міській раді О.Хруща задзвонив мобільний телефон і той раптово покинув залу для голосування. Таким чином він не зміг прийняти участі у розгляді проекту закону, підготованого його партійним колегою. Цікаво, що спричинило таку поведінку депутата – байдужість до долі міського бюджету, ігнорування пропозиції Народного депутата чи терміновість телефонного дзвінка, який змусив його вийти?

Нагадаємо, що під час минулої сесії, коли йшла мова про підтримку і функціонування гуртка бойового гопака в одній із шкіл міста, очолювана О.Хрущем фракція покинула зал у повному складі.

Окрім того, є ще один факт, який демонструє згаданого депутата не з найкращого боку. Мешканці міста ще не забули про земельні оборудки фірми О.Хруща «Троянда» на декілька мільйонів гривень. Проте сам лідер під час засідання прискіпливо поставився до питання про надання громадянам у власність земельних ділянок навколо їх будинків. А це у свою чергу позбавило мешканців міста права належним чином оформити документи на своє майно. То ж про що більше О.Хрущ – про власну кишеню чи про повагу до Дрогобицької громади?

Агенція незалежних журналістських розслідувань
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: