Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Фінансові оборудки фірми ПрАТ "Прикарпатбуд"

Нещодавно завершився суд між департаментом міського господарства та фірмою ВАТ "Прикарпатбуд" на користь останнього. Однак, як повідомив під час проведення у ратуші понеділкової наради перший заступник Дрогобицького міського голови Олександр Коростельов, на розгляд суду "виплили" нові докази.

Річ у тім, що у 2008 році відбувся тендер по реконструкції дороги на вул. Трускавецькій. У січні 2012 р. фірма ВАТ "Прикарпатбуд" звертається з судовим позов до департаменту міського господарства про стягнення з останнього 600 тисяч гривень, які за свідченням позовників, підприємство їм заборгувало. У тендері, за словами п. Коростельова, про стан виконання робіт не було нічого відзначено. На думку міськвиконкому, були відсутні будь-які погодження з департаментом міського господарства щодо коштів, які були передбачені на виконання робіт фірмою ВАТ "Прикарпатбуд". Однак, через рішення Дрогобицького міськрайонного суду, на сьогоднішній день рахунки департаменту заблоковано казначейством.

- Ми повторно звернулися до суду з тим, що вважаємо відповідні договори між ВАТ "Прикарпатбуд" та департаментом міського господарства підробленими. Суд прийняв до уваги наше звернення, і визнав відповідні договори недійсними. Отож, зараз починається другий етап судових розглядів за нашим позовом щодо ВАТ "Прикарпатбуд". Ми визнаємо рішення про зняття коштів на користь ВАТ "Прикарпатбуд" недійсними. І тепер події розгортатимуться в іншому порядку. - Прокоментував ситуацію Олександр Коростельов. А міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський додав, що фірма-шахрай просто хотіла "урвати" з міської казни добрячий "шмат" фінансового "пирога". І офіційно заявив, що за фінансовими оборудками ВАТ "Прикарпатбуд" стоїть спритний ділок Омелян Михаць.

Вікторія ЛИШИК, "Лайф Інфо"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: