Реєстрація    Увійти
Авторизація
Иванова 27 травня 2019, 11:44
Мы политическая автономия, и если мы не будем считаться со своими лидерами, грош нам цена
          838
Александр 4 травня 2019, 12:34
Так, на жаль, добродій Кучма потрапив у пастку недоброчесних "радників". Один зних, маніпулятор Кондзьолка, який зробив Дрогобич "прозорим" і створив у мера ілюзію успіху. А той повівся і в силу свого незнання приймав/приймає і буде приймати завідомо хибні рішення. А відмовитися від подібних "порадників " немає ані бажання ані сили волі. Мої щирі спічуття, добродію Тарасе.
          837
Від молоденьких мам 11 квітня 2019, 13:26
Респект і уважуха цій дитині, що не зробила аборту, не вчинила гріха. І мамі її, що прийняли цей дар Божий. Господь їм винагородиить!
          836
Родич 29 листопада 2018, 07:07
Хоч цього року згадали
          835
Очевидець 12 жовтня 2018, 10:36
Був не подалік, вигулював собаку, бачу спарингуються двоє спортсменів, не смів втручатися. Потім другий почав бокувати, думаю, получив стусана. Про ніж навіть не здогадувався. Видно, нападник діяв блискавично і зазделегідь усе спланував. Про те, що Тараса поранили майже у сідницю дізнався пізніше від сусідів у нашому дворі.
          834
Павлуха 3 жовтня 2018, 02:57
Привет, меня зовут Александр и я хочу предложить Вам услуги своего хостинга. Наши преимущество это низкая цена и персональное обслуживание каждого клиента.

Всего за 60 рублей в месяц мы предоставляем хостинг с бесплатным доменом, HTTPS сертификатом и бесплатным обслуживанием. Настройки хостинга отвечают самым современным требованиям – CloudLinux, LiteSpeed, HTTP/2 SSD-диски, бекапы в разных дата-центрах мира и многое другое.

Бесплатно перенесем на новый хостинг и поможем с доработкой вашего сайта. Подробности на нашем сайте - https://vk-cc.ru/vdpFF
          833
vikaspeccor 1 серпня 2018, 16:16
Аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.
          831
Ай-яй-яй 30 липня 2018, 14:44
Пані Віка, годину тому психічно хворий житель Брониці обізвав Андрійка Коваленка агентом Кремля. Певно ліда з яйціма му подзвонила і дала таку пораду. Але ж це - АТОвець. Якщо втрутяться з Києва хлопці з батальйону Кульчицького - то тим провокаторам-сміттюхам з Брониці Ладзьові Олексяку, Коцупею Ромцьові, Панчуку Петі та іже з ними буде капєц. За те, що атовців проти атовців стравлюють. На передову лінію фронту їх! Хай пороху військового понюхають, а потім баламутять нарід та ЗМІ. Ше та дуже фист гуляща баба нелі журавльова з кракова пищит, жи під трахтір ляже. Під хлопа лягла, дитину нагуляла, то хай тепер журналістам всю правду про Броницю розкаже. Ганьба таким тітушкам!
          830
Агов поліціє 25 липня 2018, 12:46
А що роблять наші імпотенти-хабарники з міліції? До них звертаються з реальними фактами шахрайства приватбанку за ст. 190 ККУ, а вони тупо переводять усі справи у цивільно-правові відносини. Бо приватбанк їм за це відстьогує наліво бабло. am
          829
док 24 липня 2018, 15:33
За І півріччя 2018 року Дрогобицька міська рада заборгувала Дрогобицькій районній раді понад 200 млн. грн., що спричиняє багато проблем, зокрема недофінансування комунальної сфери району та обмеження розвитку інфраструктури району.
          828
Юля 24 липня 2018, 01:28
Всі оті попередження про аферистів-окозамилювання для людей. Самі ж банківські клерки махінаторського привату й наймають приват-хакерів для сумнівних афер з лохами-клієнтами, а потім, коли вже пізно попереджати-попереджають про сумнівні дії шахраїв- найманців самого ж приватбанку.
          827
Статист 23 липня 2018, 11:09
На Приватбанк пачками дрогобичани подають в суд, але білас андрійко за бабло ті справи похєриd. Слідака, що ті справи професійно вів, перевели у Стрий. Банк-аферист незаконно краде гроші з заробтньої картки а це залізобетонний кримінал, злісне шахрайство по ст. 190. Але керівники місцевих банківських установ рішають з мєнтами на місцях, адже мєнти в них зарплату отримують wink .
          826
Бувалий 21 липня 2018, 16:35
Банк-лихвар подає на т.зв. боржників до суду пачками, страшить судами, підробляє рішення судів "Іменем України". І йому за те - нічого. А якби всі боржники подали на ганебний банк до суду? Не до українського. У Європейський суд. Давно той банк пора лишити ліцензії. Панькаються з ним, як з торішніми шкварками!
          825
РОМАН 21 липня 2018, 16:30
В інших країнах банки допомагають бідним людям, йдуть на різноманітні поступки. А в нас тільки обдурюють і наживаються! На кому, на бідних людях! ГАНЬБА! А той ПРИВАТБАНК - шахрайська установа ненажерливих махінаторів. Ви тільки подивіться на щурячі вчинки назарка яцишина - "великого" управителя філії Приватбанку у Дрогобичі! Він зі всім погоджується, так, вас обдурюють. Але при чім тут я? Йдіть жалітися в центральний банк на Дніпрі wink
ГАНЬБА! І ще й державний банк, а лихварить, як приватна махінаторська контора. В крупних розмірах. БАНК-КіДАЛОВО!
          824
Устинка 21 липня 2018, 16:21
НЕ знаю, як у іншиш містах, а у Дрогобичі "ПриватБанк" самий наглий, хамський і захланний серед тиках, так званих банків. Найкращий вихід - не користуватись "послугами" цієї сумнівнної лихварсьної установи
          823
Валентин 21 липня 2018, 16:12
Був свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
          822
AndreySmeh 12 липня 2018, 03:39
Привет, у Вас ещё не установлен бот-чат для Вашего сайта в поисковой выдачи?!
Ваши конкуренты ещё не знают об этом.
Но с каждым днём это расходиться всё сильней, будьте первыми. Я настрою и покажу всё абсолютно бесплатно!
Моя цель научиться Вас продвигать сайт бесплатно, без углублённых знаний. Вы можете так же подписаться на мою группу ВК, она в посте.
Спасибо за внимание, если это чат у Вас не стоит, то 100% полезная информация для Вас!
Вот моя группа и подробная информация по чату https://vk.cc/8grDpJ пишите, обращайтесь. Помогу бесплатно ну за шоколадку! ;)
          821
Uswilefelp 9 липня 2018, 01:04
Землянки, мазанки используются в славянской архитектуре с
незапамятных времён, но сейчас это к сожалению практически
забыто. В тёплом климате строительство домов из земли
практикуется тысячи лет. Известен дом из земли, стоящий уже
более 600 лет.

За рубежом, в связи с общим экономическим кризисом и
наращиванием борьбы за экологию планеты, технологии строительства
домов из земли набирают популярность, растут объёмы
строительства, это становится престижно, строятся гостиницы с
домиками-номерами из земли, обладающие неповторимым колоритом и
комфортом. Это становится становится сферой экотуризма.

Я предлагаю вам самим определиться хотите ли вы жить в дешёвом,
тёплом, экологически чистом доме, который очень просто можно
построить своими руками.
Earthbag, Earthship, Pallet house, Papercrete, Strawbale,
Treehouse, Cob House, а также Глинобитная и саманная
технология, забавные и очень технологичные дома Хоббитов/
Практически бесплатные и менее трудоёмкие, чем классические
постройки, дома из соломы, макулатуры, обрезков брёвен и из
земли во всех своих вариантах.
Имеется удивительно подробный проект для самостоятельной
постройки настоящей монгольской юрты с чертежами, который
пользуется неизменным интересом читателей.
Наш сайт https://tnn-service.ru/
--------------------
https://tnn-service.ru/
          820
Wjwilefelp 6 липня 2018, 11:39
не все живущие на земле - люди! узнайте про свой тип души! - сайт http://дорогидуши.com/
--------------------
эзотерические книги
          819
AllenSal 29 червня 2018, 13:04
Подвесная люстра Eurosvet 3015/5 хром/лазурный хрусталь Strotskis More info...
--------------------
Подвесная люстра Eurosvet 3015/5 хром/лазурный хрусталь Strotskis Click here...
          818
Bogachenko 24 червня 2018, 14:41
І ботам з автономного опору здалося б по пиці cмачно з’їздити 
          817
Lomachenko 23 червня 2018, 12:08
Крім того Тарас Кучма отримав від Віталія Кличка кілька порад щодо проведення боксерських боїв в Ратуші
          816
який же я лох 13 червня 2018, 12:25
Перевід в сраному приватбанку коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.
          814
Очевидець 5 червня 2018, 11:05
Як мужика, я мере підтримую, він нікому не тикав, говорив до всіх на "ви". І ображати людину обзиваючи його брехуном, не личить. Як мера, я категорично проти вчинку Кучми. Такий вчинок недостойний глави міста. Хочеш поговорити по-чоловічому - вийди з сесійної зали. що це за "разборки" в стінах мерії. Мало нам ліди і яковенка? Просто цирк на дроті.
          813
AlibabaMyMovies 5 червня 2018, 00:03
Очень благодарен!
З 1790 р. місто стало власністю Адама Жебровського. У цей час Журавне перетворилося на великий торговельний центр, мало бруковані каменем вулиці, всі будинки на ринку також були муровані з каменю. Враховуючи заслуги Жебровських у розвитку міста, вдячні нащадки обрали герб цього роду за герб Журавного.
Естественно советую http://romantic-lovers.org.ua/movies/
          812
vikaspeccor 28 травня 2018, 12:00
НЕХАЙ ГОСПОДЬ БОГ СВОЇМ ОМОФОРОМ ВБЕРЕЖЕ НАШИХ ВОЇНІВ ВІД ТАКИХ ЖАХЛИВИХ ВТРАТ. ВІЧНА І НЕЗАБУТНЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!
          811
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:22
У продовження теми:Було зареєстровано більше десяти випадків самогубств людей, доведених до відчаю листами «Іменем України…» - у Львівській, Івано-Франківській, Запорізкій, Дніпропетровській обл. Люди попадали у так звану «фінансову воронку» - напр, хтось брав в кредит 3 тисячі, а має віддати…15. Все закінчується отриманням листа «Іменем України», які цей банк, де-юре, не має права висилати, бо, як правило, не було ані позову, ані суду. За чисельними фактами таких зловживань, на Приват була заведена справа за ст.358 УК України (шахрайство), яка зустріла міцний опір, і, напевно, тягнеться до сих пір. Позивач – асоціація «Наша Надія». Якщо подивитися сайт "Спілки Захисту прав споживачів" по темі «Бізнес», побачимо, що з 62 скарг на банки, левина частка приходиться на Приват (близько 40).
Ассоціація антиколекторів України «Наша Надія» зверталися до НБУ з вимогою лишити Приват ліцензії ще у 2009 році, оскільки Приват своїми діями порушує конституційні права громадян. Зверталися і до ВР. Але ми можемо тільки уявляти, яке потужне лоббі стоїть за цим всім. Йде війна, ллється кров, ллються сльози, а банк, аби прикрити свої злочинні аморальні вчинки займається благодійністю, відкриваючи свої рахунки для перерахування котштів на потребуючих в зоні бойових дій. Депутати ж тягнуть з прийняттям потрібних законопроектів і заходів. Особливо Юлькіні вассали.
Я не з тих, що покладають надію на депутатів. Люди мають самі боротися за свої права, об"єднуватися, надавати якнайбільший розголос темним аферам. Великі і малі «кровососи» жирують власне на нашій пасивності і низькій свідомості. Так свого часу змусили вчителів Меденицької школи отримувати зарплатню тільки в Приваті – і всі чемно послухались, ніхто не обурився, а що для цього треба їздити в Дрогобич (тут найближчий банкомат), - дурниці. А у Дрогобичі, що немає таких прикладів? Ще й «Копілочку» нав"язали. Ми терпимо. Мовчимо.Жодної статті в пресі, тільки замовна «джинса» - найкращий банк ітп. Планувала зв"язатися з вами, Вікторіє, особисто у рамах «обміну досвідом», а це все написала, бо завжди, як приходжу до Привату (не з власної волі), бачу там натовпи. Це щось, чого не можу второпати. Одразу згадую казку про Буратіно, лисицю Алісу і кота Базіліо….
          810
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:21
Шановна п. Вікторіє, ваші проблеми з Приватом загострюються якось синхронно з моїми. Хочу поєднати наші з Вами зусилля (Ваші, як антикорупціонера, голови ВГО "НАН" та журналіста) і мої, як громадсьького діяча).
Не буду описувати своєї проблеми, це не кредити, але теж думаю про написання заяви до місцевої поліції і звернення до Спілки споживачів з приводу зловживань і привласнення коштів приватвіського дурдому. Ще на черзі - розмова з начальником Дрогобицького відділення Назаром Яцишином, який позиціонує себе добросовісним дрогобичанином, а насправді - звичайнісінький "щур", який крисить гроші у людей і у банку, і працюючи на злочинну систему шахрай-банку, очорнює клієнтів цього банку перед вищим начальством, фотографує їх і просто на вулиці без їх жозволу і скидає в службу безпеки банку, якою керує колишній КДБіст. Буквально позавчора 2 години вивчала в інтернеті різні данні щодо Привату і зрозуміла, що це величезна мафіозна структура, під чкуу зав"язані більшість соціальних платежів (пенсій, зарплат, соціальних виплат ітп.). Тут і зв"язки з Пенсійним фондом, і з паспортними столами, були свої люди в соцслужбі, і з нарахуванням зарплатні, і з деякими суддями, ітп. Свого часу про це була стаття і в ЗІКУ, є масові публікації в соцмережах. назарко яцишин бігає зараз у ЦНАП, вербуючи людей для злочинної співпраці з шахрай-банком. Як колись завербував главбуху з "Муніципалки", яку створили для забаганок місцевої влади.
          809