Реєстрація    Увійти
Авторизація
Степан 28 вересня 2019, 22:15
Це не в борг,а ці,що вкрали кошти ,після порушенноі крм. справи по площі в 2017 році і після приходу Зеленського,який приостановив фінасування для аудиту-скинулися з вкраденого.Очко не желізне.
          688
З зали суду 15 вересня 2019, 15:59
А недавно цей непотріб суспільства фьодорова, програвши апеляцію, подала касаційну скаргу, де вимагала скасувати ріш. дрого. суду за начебто недопитаними з її сторони свідків. Хоча жодних прав добродійки фьодорової не було порушено. Просто проплачено продажній прокурорці Панамарьовій в Києві.А згодом і Львівським суддям у повторній апеляції. А що вже гошовська - чудо-адвокат, яка відома підкупом суддів (інакше справ ця стрийська адвокатка не виграє) на оцій дурепі нажилася. Фьодорова для цього, аби платити адвокатці, спеціально орендувала магазин з дочкою та зятем на Війтіській Горі. Тепер зрозуміло, чому громадськість не довіряє судовій гілці влади. Сепаратистська нечисть рулить, а продажні юристи її захищають.
УКРАЇНО, РІДНА МАТИ, НЕ НАКОЛЕШ - ФІГ БУДЕШ МАТИ...
          687
speccor 29 липня 2019, 11:55
Мудрість водія нема чого оцінювати, він - на другому світі
          686
Васильевич 28 липня 2019, 21:41
Дорогу уступит мудрейший, но не переоцени мудрость машиниста.
          685
Александр 4 травня 2019, 12:34
Так, на жаль, добродій Кучма потрапив у пастку недоброчесних "радників". Один зних, маніпулятор Кондзьолка, який зробив Дрогобич "прозорим" і створив у мера ілюзію успіху. А той повівся і в силу свого незнання приймав/приймає і буде приймати завідомо хибні рішення. А відмовитися від подібних "порадників " немає ані бажання ані сили волі. Мої щирі спічуття, добродію Тарасе.
          684
Від молоденьких мам 11 квітня 2019, 13:26
Респект і уважуха цій дитині, що не зробила аборту, не вчинила гріха. І мамі її, що прийняли цей дар Божий. Господь їм винагородиить!
          683
Родич 29 листопада 2018, 07:07
Хоч цього року згадали
          682
Очевидець 12 жовтня 2018, 10:36
Був не подалік, вигулював собаку, бачу спарингуються двоє спортсменів, не смів втручатися. Потім другий почав бокувати, думаю, получив стусана. Про ніж навіть не здогадувався. Видно, нападник діяв блискавично і зазделегідь усе спланував. Про те, що Тараса поранили майже у сідницю дізнався пізніше від сусідів у нашому дворі.
          681
speccor 1 серпня 2018, 16:16
Аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.
          680
Ай-яй-яй 30 липня 2018, 14:44
Пані Віка, годину тому психічно хворий житель Брониці обізвав Андрійка Коваленка агентом Кремля. Певно ліда з яйціма му подзвонила і дала таку пораду. Але ж це - АТОвець. Якщо втрутяться з Києва хлопці з батальйону Кульчицького - то тим провокаторам-сміттюхам з Брониці Ладзьові Олексяку, Коцупею Ромцьові, Панчуку Петі та іже з ними буде капєц. За те, що атовців проти атовців стравлюють. На передову лінію фронту їх! Хай пороху військового понюхають, а потім баламутять нарід та ЗМІ. Ше та дуже фист гуляща баба нелі журавльова з кракова пищит, жи під трахтір ляже. Під хлопа лягла, дитину нагуляла, то хай тепер журналістам всю правду про Броницю розкаже. Ганьба таким тітушкам!
          679
Агов поліціє 25 липня 2018, 12:46
А що роблять наші імпотенти-хабарники з міліції? До них звертаються з реальними фактами шахрайства приватбанку за ст. 190 ККУ, а вони тупо переводять усі справи у цивільно-правові відносини. Бо приватбанк їм за це відстьогує наліво бабло. am
          678
док 24 липня 2018, 15:33
За І півріччя 2018 року Дрогобицька міська рада заборгувала Дрогобицькій районній раді понад 200 млн. грн., що спричиняє багато проблем, зокрема недофінансування комунальної сфери району та обмеження розвитку інфраструктури району.
          677
Юля 24 липня 2018, 01:28
Всі оті попередження про аферистів-окозамилювання для людей. Самі ж банківські клерки махінаторського привату й наймають приват-хакерів для сумнівних афер з лохами-клієнтами, а потім, коли вже пізно попереджати-попереджають про сумнівні дії шахраїв- найманців самого ж приватбанку.
          676
Статист 23 липня 2018, 11:09
На Приватбанк пачками дрогобичани подають в суд, але білас андрійко за бабло ті справи похєриd. Слідака, що ті справи професійно вів, перевели у Стрий. Банк-аферист незаконно краде гроші з заробтньої картки а це залізобетонний кримінал, злісне шахрайство по ст. 190. Але керівники місцевих банківських установ рішають з мєнтами на місцях, адже мєнти в них зарплату отримують wink .
          675
Бувалий 21 липня 2018, 16:35
Банк-лихвар подає на т.зв. боржників до суду пачками, страшить судами, підробляє рішення судів "Іменем України". І йому за те - нічого. А якби всі боржники подали на ганебний банк до суду? Не до українського. У Європейський суд. Давно той банк пора лишити ліцензії. Панькаються з ним, як з торішніми шкварками!
          674
РОМАН 21 липня 2018, 16:30
В інших країнах банки допомагають бідним людям, йдуть на різноманітні поступки. А в нас тільки обдурюють і наживаються! На кому, на бідних людях! ГАНЬБА! А той ПРИВАТБАНК - шахрайська установа ненажерливих махінаторів. Ви тільки подивіться на щурячі вчинки назарка яцишина - "великого" управителя філії Приватбанку у Дрогобичі! Він зі всім погоджується, так, вас обдурюють. Але при чім тут я? Йдіть жалітися в центральний банк на Дніпрі wink
ГАНЬБА! І ще й державний банк, а лихварить, як приватна махінаторська контора. В крупних розмірах. БАНК-КіДАЛОВО!
          673
Устинка 21 липня 2018, 16:21
НЕ знаю, як у іншиш містах, а у Дрогобичі "ПриватБанк" самий наглий, хамський і захланний серед тиках, так званих банків. Найкращий вихід - не користуватись "послугами" цієї сумнівнної лихварсьної установи
          672
Валентин 21 липня 2018, 16:12
Був свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
          671
який же я лох 13 червня 2018, 12:25
Перевід в сраному приватбанку коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.
          669
Очевидець 5 червня 2018, 11:05
Як мужика, я мере підтримую, він нікому не тикав, говорив до всіх на "ви". І ображати людину обзиваючи його брехуном, не личить. Як мера, я категорично проти вчинку Кучми. Такий вчинок недостойний глави міста. Хочеш поговорити по-чоловічому - вийди з сесійної зали. що це за "разборки" в стінах мерії. Мало нам ліди і яковенка? Просто цирк на дроті.
          668
AlibabaMyMovies 5 червня 2018, 00:03
Очень благодарен!
З 1790 р. місто стало власністю Адама Жебровського. У цей час Журавне перетворилося на великий торговельний центр, мало бруковані каменем вулиці, всі будинки на ринку також були муровані з каменю. Враховуючи заслуги Жебровських у розвитку міста, вдячні нащадки обрали герб цього роду за герб Журавного.
Естественно советую http://romantic-lovers.org.ua/movies/
          667
speccor 28 травня 2018, 12:00
НЕХАЙ ГОСПОДЬ БОГ СВОЇМ ОМОФОРОМ ВБЕРЕЖЕ НАШИХ ВОЇНІВ ВІД ТАКИХ ЖАХЛИВИХ ВТРАТ. ВІЧНА І НЕЗАБУТНЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!
          666
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:22
У продовження теми:Було зареєстровано більше десяти випадків самогубств людей, доведених до відчаю листами «Іменем України…» - у Львівській, Івано-Франківській, Запорізкій, Дніпропетровській обл. Люди попадали у так звану «фінансову воронку» - напр, хтось брав в кредит 3 тисячі, а має віддати…15. Все закінчується отриманням листа «Іменем України», які цей банк, де-юре, не має права висилати, бо, як правило, не було ані позову, ані суду. За чисельними фактами таких зловживань, на Приват була заведена справа за ст.358 УК України (шахрайство), яка зустріла міцний опір, і, напевно, тягнеться до сих пір. Позивач – асоціація «Наша Надія». Якщо подивитися сайт "Спілки Захисту прав споживачів" по темі «Бізнес», побачимо, що з 62 скарг на банки, левина частка приходиться на Приват (близько 40).
Ассоціація антиколекторів України «Наша Надія» зверталися до НБУ з вимогою лишити Приват ліцензії ще у 2009 році, оскільки Приват своїми діями порушує конституційні права громадян. Зверталися і до ВР. Але ми можемо тільки уявляти, яке потужне лоббі стоїть за цим всім. Йде війна, ллється кров, ллються сльози, а банк, аби прикрити свої злочинні аморальні вчинки займається благодійністю, відкриваючи свої рахунки для перерахування котштів на потребуючих в зоні бойових дій. Депутати ж тягнуть з прийняттям потрібних законопроектів і заходів. Особливо Юлькіні вассали.
Я не з тих, що покладають надію на депутатів. Люди мають самі боротися за свої права, об"єднуватися, надавати якнайбільший розголос темним аферам. Великі і малі «кровососи» жирують власне на нашій пасивності і низькій свідомості. Так свого часу змусили вчителів Меденицької школи отримувати зарплатню тільки в Приваті – і всі чемно послухались, ніхто не обурився, а що для цього треба їздити в Дрогобич (тут найближчий банкомат), - дурниці. А у Дрогобичі, що немає таких прикладів? Ще й «Копілочку» нав"язали. Ми терпимо. Мовчимо.Жодної статті в пресі, тільки замовна «джинса» - найкращий банк ітп. Планувала зв"язатися з вами, Вікторіє, особисто у рамах «обміну досвідом», а це все написала, бо завжди, як приходжу до Привату (не з власної волі), бачу там натовпи. Це щось, чого не можу второпати. Одразу згадую казку про Буратіно, лисицю Алісу і кота Базіліо….
          665
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:21
Шановна п. Вікторіє, ваші проблеми з Приватом загострюються якось синхронно з моїми. Хочу поєднати наші з Вами зусилля (Ваші, як антикорупціонера, голови ВГО "НАН" та журналіста) і мої, як громадсьького діяча).
Не буду описувати своєї проблеми, це не кредити, але теж думаю про написання заяви до місцевої поліції і звернення до Спілки споживачів з приводу зловживань і привласнення коштів приватвіського дурдому. Ще на черзі - розмова з начальником Дрогобицького відділення Назаром Яцишином, який позиціонує себе добросовісним дрогобичанином, а насправді - звичайнісінький "щур", який крисить гроші у людей і у банку, і працюючи на злочинну систему шахрай-банку, очорнює клієнтів цього банку перед вищим начальством, фотографує їх і просто на вулиці без їх жозволу і скидає в службу безпеки банку, якою керує колишній КДБіст. Буквально позавчора 2 години вивчала в інтернеті різні данні щодо Привату і зрозуміла, що це величезна мафіозна структура, під чкуу зав"язані більшість соціальних платежів (пенсій, зарплат, соціальних виплат ітп.). Тут і зв"язки з Пенсійним фондом, і з паспортними столами, були свої люди в соцслужбі, і з нарахуванням зарплатні, і з деякими суддями, ітп. Свого часу про це була стаття і в ЗІКУ, є масові публікації в соцмережах. назарко яцишин бігає зараз у ЦНАП, вербуючи людей для злочинної співпраці з шахрай-банком. Як колись завербував главбуху з "Муніципалки", яку створили для забаганок місцевої влади.
          664
Небезпечний свідок 28 травня 2018, 10:58
У свій час став свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
          663
1. Взагалі такого поняття у наших законах як "колектор" не інсує... Можна безпосередньо звренутись у відділення міліції м.Дрогобича - управл. по боротьбі з економ. злочинами в порядку перевірки дій працівників банку за ст.94 КПК України на предмет порушення кримінальної справи за примушування до виконання цивільно -правового зобовязання.

2. звернутись у спец . установу з вимогою про позбавлення ліцензії банку ! Крім того обовязково обормити скаргу у Нац . банк з приводу незаконних методів проведення роботи .
"Державна комісія з регулювання
ринків фінансових послуг
01001 м.Київ, вул. Б.Грінченка, 3"

3.Раджу Вам , у б- якому випадку дізнаватись безпосередню адресу проживання , рік народження та інші дані на працівників банку, які вас у чомусь залякують . Потім, через суд , прокуратуру звретатись до них з претензіями . безпосереднь до цих людей , а не банку ..
Пам ятайте, всі вони по одинці звичайні люди .. зі своїми звичайними проблемами ..
          662
007 24 травня 2018, 03:00
Бити по мізках треба і шахрайок з Ощадбанку, котрі для відкриття соціальної картки, призначеної для отримання пенсії, примушують клієнтів оформляти чималий кредитний ліміт, не видаючи на руки жодних документів (угод, договорів чи подібне). Цоьці Надю, може, ліпше буде вам застрелитися- чим зробите щось дуже шлічне для України?!
          661
Ото вже мені 23 травня 2018, 16:27
Коломойський крутит коломийки з Порошенком за офшорні зони, куди будут гроші по вітру пускати. потім те бабло Люлька на вибори пустит. А народ, як був лохом, так ся ним і залишит
          660
speccor 23 травня 2018, 16:18
http://www.e-news.su/news/103649-privatbank-otkryto-priznalsya-v-sotrudnichestve
-so-stukacheskim-saytom-mirotvorec.html
«Приватбанк» открыто признался в сотрудничестве со стукаческим сайтом «Миротворец»
22:44 / 14.03.2016Stalin2 0631

Приватбанк Игоря Коломойского блокирует банковские карты людей, внесенных в базу данных курируемого Антоном Геращенко стукаческого сайта «Миротворец».

Об этом свидетельствует информация в соцсетях. Иногие пользователи выкладывают скриншоты своей онлайн-переписки со службой поддержки банка.
          659