Реєстрація    Увійти
Авторизація
Дмитрий 27 березня 2020, 02:26
Предоставляем выход на прямого производителя мед.масок в Китае.
Цена 22р/шт (3 слоя), при крупном опте цена еще ниже. В цену входит доставка
Мин.партия 50 тыс.
На рынке не первый год, есть что показать, реальному клиенту предоставим гарантии.
Условия:
- Пишите интересующий Вас объем и Ваш контакт, для обратной связи.
- Подтверждаете платежеспособность (видео денег либо скриншот счета), после чего предоставляем гарантии с Нашей стороны.
- 30% предоплата на счет фабрики, 70% по факту пошива.
- Пошив+доставка в течении 10-15 дней. Предоставим видео с фабрики, с Вашим именем и заказом.

Работаем только с прямыми покупателями либо с людьми, которые предоставляют их интересы!
Если Вы не готовы подтвердить платежеспособность, не пишите.
Для связи: dostavki.izkitaya@bk.ru
          686
speccor 26 лютого 2020, 17:32
Вікторія Лишик Ця тема для мене болюча. Одній такій дебоширці, яка розбила з дуру мій фотоапарат з відеокамерою та з кулаками накинулась на мене під час відеозйомки, я так і не мала змоги пояснити про статтю щодо перешкоджання ведення журналістської діяльності. Тепер 4 роки суджуся, бо адвокака Гошовська з "Стрийської правової допомоги" доводить в суді, що я сама в себе мала взяти редакційне завдання, аби зайти в кабінет колишньої "Тустані". https://imi.org.ua/news/u-drogobichi-za-pobittya-jurnalistki-suditimut-buhgalter
ku-komunalnogo-pidpriemstva-i17877
          685
Ціхо-ціхо ... 15 лютого 2020, 15:40
Ціхо-ціхо wink на останній судовий процес страшовська сі вбрала в міні-спідницю, затєгла її до пупці... Вималюваласі, ну чисто курва - не адвокат... Надіяла сі соблазнити прокурора дзерина, якого взєла в обороти... А тутой Дзерин, племінник влодка, такого собі вертихвоста, продавсі фйодоровій за 30 срібняків :) ФЕ,СТИДОБА!!! А там вже не дурачок дзерин, а толковий пацан прокурор Бунь... Отося дурна кубіта обламала :) Штукатурки на себе наклала, в голові був єден секс, бо дурні поради дзерина про закриття крим. провадження у зв'язку з тим, що термін позовної давності минув, суд відхилив. Бо дурнувата фйодорова, з якої всі доять гроші, своєї вини не визнає... Адвокатка їй дурню порадила... Якби визнали, то й суда не треба було... І адвокатка за гроші фйодорової (пише апеляції і касації, як одержима) свою сраку минулого літа в Турції гріла... А дурна клієнтка фйодорова платит :) В продуктовому магазині, де сі оформила як ФОП, днює і ночує...
          684
Де спаведливість 15 лютого 2020, 15:28
Люде, як може фйодорова - без належної освіти, бо за освітою вона - технік технолог, працювати на відповідальній посаді головного бухгалтера. Довели з горе=круком тустань до упадку... Розікрали все, що могли. Фйодорова з артемовичкою постільну білизну наліво "сплавляли", а за ті гроші, бухали і смалили сигарети :). Як курви остатні :)
          683
інтриган 26 грудня 2019, 15:14
Апеляція,касація, і знову Дрогобицький суд... Тож треба бути ідійотом, щоб знову і знову подавати різну хєрню до суду. Маєш дурна Танічка, обвинувальний акт - і ся тіщ!!! Як не вміла мирно з людьми домовлятися... А Альонушка Гошовська за її кошт (добре писала скаргу касаційну, більш години :)) в Турції відпочивала. Дурне, тупе бабисько :) продажному прокурору дала, в Київ на суд їздила, бензин Гошовській заправляла (та ся тішит тупорилим клієнтом, як дурне цьвочком... дармові гроші...), суддям у Львові на лапу дала... Ну-ну... І шо з того вийде - залежит від Волощука... Той сі сміє в сиві вуса і "тримає свій козир", або грає вар'ята :)
          682
Економіст 26 грудня 2019, 15:04
Лишіт сі адвокатів. Теж люди, і також жити хочут... Як є дурні лохи, типу Федорової Танюші, яка спонсорує Гошовську, то ніхто в тім не винен. Хіба "Танічка". Такий з неї главбух. За спеціальністю - технік-технолог... Без належної базової освіти, середня освіта з купленим дипломом :) НЕ ДИВНО, ЩО "ТУСТАНЬ" СТАЛА ЗБИТКОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ З ТАКИМ БУХ:)ГАЛТІРОМ :)
          681
Снайперок 26 грудня 2019, 14:55
За Гошовську зрозуміло. Їй Николаїшинка давала рекомедації. Така ж продажна, як і її "правові помічники". Грантоїди :)
А шо каже Білоган. Він ся так файно бив з Тарасиком. Ото хлоп... Довго не говорив - дав по зубах і фсьо... От хто юристів доробляє... Але там каси нємєрєно :)
          680
юристконсульт 24 грудня 2019, 14:44
Адвокати - то такі людиська, які будуть вас захищати до останньої вашої копійки і за останні ваші гроші будуть гавкати на судових процесах :)
          679
незадоволений клієнт 23 грудня 2019, 18:13
Гошовська (підпільно називають "Страшовська")- тупувата та дуже нагла "кубіта". Всіх суддів намагається підкупити за гроші, некомепетентна та некоректна під час судових розглядів. Позорище для Стрийської правової допомоги :))))
          678
speccor 23 грудня 2019, 16:45
Адміністрація ДП «Дрогобицький солевиварювальний завод» забороняє з
січня 2020 року проводити туристичні екскурсії на території
підприємства.

Як зазначають у КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича», попит
туристів на екскурсії солеварнею зростає, відповідно і кількість
туристів збільшується, що сприяє надходженню коштів як до місцевого
бюджету, так розвитку малого та середнього бізнесу міста. Окрім цього,
чимало людей з інших міст цікавляться купівлею дрогобицької солі, яку
виварюють на підприємстві.

«Мотив такої заборони, насправді, дуже простий. Екскурсії на солеварню
постійно розширюють коло підтримки розвитку заводу як туристичного та
культурного об’єкту, також завдяки цьому солеварня постійно перебуває в
інформаційному полі ЗМІ. Позбувшись екскурсій, адміністрація сільзаводу
дещо заглушить це інформаційне поле, а відповідно легше буде керівництву
заводу працювати в напрямку приватизації підприємства», — прокоментував
ситуацію радник міського голови Дрогобича Олег Дукас.
          677
Степан 28 вересня 2019, 22:15
Це не в борг,а ці,що вкрали кошти ,після порушенноі крм. справи по площі в 2017 році і після приходу Зеленського,який приостановив фінасування для аудиту-скинулися з вкраденого.Очко не желізне.
          676
З зали суду 15 вересня 2019, 15:59
А недавно цей непотріб суспільства фьодорова, програвши апеляцію, подала касаційну скаргу, де вимагала скасувати ріш. дрого. суду за начебто недопитаними з її сторони свідків. Хоча жодних прав добродійки фьодорової не було порушено. Просто проплачено продажній прокурорці Панамарьовій в Києві.А згодом і Львівським суддям у повторній апеляції. А що вже гошовська - чудо-адвокат, яка відома підкупом суддів (інакше справ ця стрийська адвокатка не виграє) на оцій дурепі нажилася. Фьодорова для цього, аби платити адвокатці, спеціально орендувала магазин з дочкою та зятем на Війтіській Горі. Тепер зрозуміло, чому громадськість не довіряє судовій гілці влади. Сепаратистська нечисть рулить, а продажні юристи її захищають.
УКРАЇНО, РІДНА МАТИ, НЕ НАКОЛЕШ - ФІГ БУДЕШ МАТИ...
          675
speccor 29 липня 2019, 11:55
Мудрість водія нема чого оцінювати, він - на другому світі
          674
Васильевич 28 липня 2019, 21:41
Дорогу уступит мудрейший, но не переоцени мудрость машиниста.
          673
Александр 4 травня 2019, 12:34
Так, на жаль, добродій Кучма потрапив у пастку недоброчесних "радників". Один зних, маніпулятор Кондзьолка, який зробив Дрогобич "прозорим" і створив у мера ілюзію успіху. А той повівся і в силу свого незнання приймав/приймає і буде приймати завідомо хибні рішення. А відмовитися від подібних "порадників " немає ані бажання ані сили волі. Мої щирі спічуття, добродію Тарасе.
          672
Від молоденьких мам 11 квітня 2019, 13:26
Респект і уважуха цій дитині, що не зробила аборту, не вчинила гріха. І мамі її, що прийняли цей дар Божий. Господь їм винагородиить!
          671
Родич 29 листопада 2018, 07:07
Хоч цього року згадали
          670
Очевидець 12 жовтня 2018, 10:36
Був не подалік, вигулював собаку, бачу спарингуються двоє спортсменів, не смів втручатися. Потім другий почав бокувати, думаю, получив стусана. Про ніж навіть не здогадувався. Видно, нападник діяв блискавично і зазделегідь усе спланував. Про те, що Тараса поранили майже у сідницю дізнався пізніше від сусідів у нашому дворі.
          669
speccor 1 серпня 2018, 16:16
Аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.
          668
Ай-яй-яй 30 липня 2018, 14:44
Пані Віка, годину тому психічно хворий житель Брониці обізвав Андрійка Коваленка агентом Кремля. Певно ліда з яйціма му подзвонила і дала таку пораду. Але ж це - АТОвець. Якщо втрутяться з Києва хлопці з батальйону Кульчицького - то тим провокаторам-сміттюхам з Брониці Ладзьові Олексяку, Коцупею Ромцьові, Панчуку Петі та іже з ними буде капєц. За те, що атовців проти атовців стравлюють. На передову лінію фронту їх! Хай пороху військового понюхають, а потім баламутять нарід та ЗМІ. Ше та дуже фист гуляща баба нелі журавльова з кракова пищит, жи під трахтір ляже. Під хлопа лягла, дитину нагуляла, то хай тепер журналістам всю правду про Броницю розкаже. Ганьба таким тітушкам!
          667
Агов поліціє 25 липня 2018, 12:46
А що роблять наші імпотенти-хабарники з міліції? До них звертаються з реальними фактами шахрайства приватбанку за ст. 190 ККУ, а вони тупо переводять усі справи у цивільно-правові відносини. Бо приватбанк їм за це відстьогує наліво бабло. am
          666
док 24 липня 2018, 15:33
За І півріччя 2018 року Дрогобицька міська рада заборгувала Дрогобицькій районній раді понад 200 млн. грн., що спричиняє багато проблем, зокрема недофінансування комунальної сфери району та обмеження розвитку інфраструктури району.
          665
Юля 24 липня 2018, 01:28
Всі оті попередження про аферистів-окозамилювання для людей. Самі ж банківські клерки махінаторського привату й наймають приват-хакерів для сумнівних афер з лохами-клієнтами, а потім, коли вже пізно попереджати-попереджають про сумнівні дії шахраїв- найманців самого ж приватбанку.
          664
Статист 23 липня 2018, 11:09
На Приватбанк пачками дрогобичани подають в суд, але білас андрійко за бабло ті справи похєриd. Слідака, що ті справи професійно вів, перевели у Стрий. Банк-аферист незаконно краде гроші з заробтньої картки а це залізобетонний кримінал, злісне шахрайство по ст. 190. Але керівники місцевих банківських установ рішають з мєнтами на місцях, адже мєнти в них зарплату отримують wink .
          663
Бувалий 21 липня 2018, 16:35
Банк-лихвар подає на т.зв. боржників до суду пачками, страшить судами, підробляє рішення судів "Іменем України". І йому за те - нічого. А якби всі боржники подали на ганебний банк до суду? Не до українського. У Європейський суд. Давно той банк пора лишити ліцензії. Панькаються з ним, як з торішніми шкварками!
          662
РОМАН 21 липня 2018, 16:30
В інших країнах банки допомагають бідним людям, йдуть на різноманітні поступки. А в нас тільки обдурюють і наживаються! На кому, на бідних людях! ГАНЬБА! А той ПРИВАТБАНК - шахрайська установа ненажерливих махінаторів. Ви тільки подивіться на щурячі вчинки назарка яцишина - "великого" управителя філії Приватбанку у Дрогобичі! Він зі всім погоджується, так, вас обдурюють. Але при чім тут я? Йдіть жалітися в центральний банк на Дніпрі wink
ГАНЬБА! І ще й державний банк, а лихварить, як приватна махінаторська контора. В крупних розмірах. БАНК-КіДАЛОВО!
          661
Устинка 21 липня 2018, 16:21
НЕ знаю, як у іншиш містах, а у Дрогобичі "ПриватБанк" самий наглий, хамський і захланний серед тиках, так званих банків. Найкращий вихід - не користуватись "послугами" цієї сумнівнної лихварсьної установи
          660
Валентин 21 липня 2018, 16:12
Був свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
          659
який же я лох 13 червня 2018, 12:25
Перевід в сраному приватбанку коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.
          657