Реєстрація    Увійти
Авторизація
інтриган 26 грудня 2019, 15:14
Апеляція,касація, і знову Дрогобицький суд... Тож треба бути ідійотом, щоб знову і знову подавати різну хєрню до суду. Маєш дурна Танічка, обвинувальний акт - і ся тіщ!!! Як не вміла мирно з людьми домовлятися... А Альонушка Гошовська за її кошт (добре писала скаргу касаційну, більш години :)) в Турції відпочивала. Дурне, тупе бабисько :) продажному прокурору дала, в Київ на суд їздила, бензин Гошовській заправляла (та ся тішит тупорилим клієнтом, як дурне цьвочком... дармові гроші...), суддям у Львові на лапу дала... Ну-ну... І шо з того вийде - залежит від Волощука... Той сі сміє в сиві вуса і "тримає свій козир", або грає вар'ята :)
          694
Економіст 26 грудня 2019, 15:04
Лишіт сі адвокатів. Теж люди, і також жити хочут... Як є дурні лохи, типу Федорової Танюші, яка спонсорує Гошовську, то ніхто в тім не винен. Хіба "Танічка". Такий з неї главбух. За спеціальністю - технік-технолог... Без належної базової освіти, середня освіта з купленим дипломом :) НЕ ДИВНО, ЩО "ТУСТАНЬ" СТАЛА ЗБИТКОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ З ТАКИМ БУХ:)ГАЛТІРОМ :)
          693
Снайперок 26 грудня 2019, 14:55
За Гошовську зрозуміло. Їй Николаїшинка давала рекомедації. Така ж продажна, як і її "правові помічники". Грантоїди :)
А шо каже Білоган. Він ся так файно бив з Тарасиком. Ото хлоп... Довго не говорив - дав по зубах і фсьо... От хто юристів доробляє... Але там каси нємєрєно :)
          692
юристконсульт 24 грудня 2019, 14:44
Адвокати - то такі людиська, які будуть вас захищати до останньої вашої копійки і за останні ваші гроші будуть гавкати на судових процесах :)
          691
незадоволений клієнт 23 грудня 2019, 18:13
Гошовська (підпільно називають "Страшовська")- тупувата та дуже нагла "кубіта". Всіх суддів намагається підкупити за гроші, некомепетентна та некоректна під час судових розглядів. Позорище для Стрийської правової допомоги :))))
          690
speccor 23 грудня 2019, 16:45
Адміністрація ДП «Дрогобицький солевиварювальний завод» забороняє з
січня 2020 року проводити туристичні екскурсії на території
підприємства.

Як зазначають у КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича», попит
туристів на екскурсії солеварнею зростає, відповідно і кількість
туристів збільшується, що сприяє надходженню коштів як до місцевого
бюджету, так розвитку малого та середнього бізнесу міста. Окрім цього,
чимало людей з інших міст цікавляться купівлею дрогобицької солі, яку
виварюють на підприємстві.

«Мотив такої заборони, насправді, дуже простий. Екскурсії на солеварню
постійно розширюють коло підтримки розвитку заводу як туристичного та
культурного об’єкту, також завдяки цьому солеварня постійно перебуває в
інформаційному полі ЗМІ. Позбувшись екскурсій, адміністрація сільзаводу
дещо заглушить це інформаційне поле, а відповідно легше буде керівництву
заводу працювати в напрямку приватизації підприємства», — прокоментував
ситуацію радник міського голови Дрогобича Олег Дукас.
          689
Степан 28 вересня 2019, 22:15
Це не в борг,а ці,що вкрали кошти ,після порушенноі крм. справи по площі в 2017 році і після приходу Зеленського,який приостановив фінасування для аудиту-скинулися з вкраденого.Очко не желізне.
          688
З зали суду 15 вересня 2019, 15:59
А недавно цей непотріб суспільства фьодорова, програвши апеляцію, подала касаційну скаргу, де вимагала скасувати ріш. дрого. суду за начебто недопитаними з її сторони свідків. Хоча жодних прав добродійки фьодорової не було порушено. Просто проплачено продажній прокурорці Панамарьовій в Києві.А згодом і Львівським суддям у повторній апеляції. А що вже гошовська - чудо-адвокат, яка відома підкупом суддів (інакше справ ця стрийська адвокатка не виграє) на оцій дурепі нажилася. Фьодорова для цього, аби платити адвокатці, спеціально орендувала магазин з дочкою та зятем на Війтіській Горі. Тепер зрозуміло, чому громадськість не довіряє судовій гілці влади. Сепаратистська нечисть рулить, а продажні юристи її захищають.
УКРАЇНО, РІДНА МАТИ, НЕ НАКОЛЕШ - ФІГ БУДЕШ МАТИ...
          687
speccor 29 липня 2019, 11:55
Мудрість водія нема чого оцінювати, він - на другому світі
          686
Васильевич 28 липня 2019, 21:41
Дорогу уступит мудрейший, но не переоцени мудрость машиниста.
          685
Александр 4 травня 2019, 12:34
Так, на жаль, добродій Кучма потрапив у пастку недоброчесних "радників". Один зних, маніпулятор Кондзьолка, який зробив Дрогобич "прозорим" і створив у мера ілюзію успіху. А той повівся і в силу свого незнання приймав/приймає і буде приймати завідомо хибні рішення. А відмовитися від подібних "порадників " немає ані бажання ані сили волі. Мої щирі спічуття, добродію Тарасе.
          684
Від молоденьких мам 11 квітня 2019, 13:26
Респект і уважуха цій дитині, що не зробила аборту, не вчинила гріха. І мамі її, що прийняли цей дар Божий. Господь їм винагородиить!
          683
Родич 29 листопада 2018, 07:07
Хоч цього року згадали
          682
Очевидець 12 жовтня 2018, 10:36
Був не подалік, вигулював собаку, бачу спарингуються двоє спортсменів, не смів втручатися. Потім другий почав бокувати, думаю, получив стусана. Про ніж навіть не здогадувався. Видно, нападник діяв блискавично і зазделегідь усе спланував. Про те, що Тараса поранили майже у сідницю дізнався пізніше від сусідів у нашому дворі.
          681
speccor 1 серпня 2018, 16:16
Аудиторська компанія Ernst & Young Audit Services LLC не змогла знайти достатню доказову базу щодо вартості майна, яке перейшло у власність Приватбанку в якості застави на суму 7,3 млрд грн. З-за цього аудитори Ernst & Young не змогли визначити, чи є необхідність коригування звітності на випадок зменшення або збільшення його ринкової вартості.

ПриватБанк заявив, що отримав збиток у сумі 10,7 млрд гривень від знецінення заставного майна. Однак аудитори не знайшли цього достатніх доказів. Так, збиток банку може бути завищений на суму до 10,7 млрд грн.
          680
Ай-яй-яй 30 липня 2018, 14:44
Пані Віка, годину тому психічно хворий житель Брониці обізвав Андрійка Коваленка агентом Кремля. Певно ліда з яйціма му подзвонила і дала таку пораду. Але ж це - АТОвець. Якщо втрутяться з Києва хлопці з батальйону Кульчицького - то тим провокаторам-сміттюхам з Брониці Ладзьові Олексяку, Коцупею Ромцьові, Панчуку Петі та іже з ними буде капєц. За те, що атовців проти атовців стравлюють. На передову лінію фронту їх! Хай пороху військового понюхають, а потім баламутять нарід та ЗМІ. Ше та дуже фист гуляща баба нелі журавльова з кракова пищит, жи під трахтір ляже. Під хлопа лягла, дитину нагуляла, то хай тепер журналістам всю правду про Броницю розкаже. Ганьба таким тітушкам!
          679
Агов поліціє 25 липня 2018, 12:46
А що роблять наші імпотенти-хабарники з міліції? До них звертаються з реальними фактами шахрайства приватбанку за ст. 190 ККУ, а вони тупо переводять усі справи у цивільно-правові відносини. Бо приватбанк їм за це відстьогує наліво бабло. am
          678
док 24 липня 2018, 15:33
За І півріччя 2018 року Дрогобицька міська рада заборгувала Дрогобицькій районній раді понад 200 млн. грн., що спричиняє багато проблем, зокрема недофінансування комунальної сфери району та обмеження розвитку інфраструктури району.
          677
Юля 24 липня 2018, 01:28
Всі оті попередження про аферистів-окозамилювання для людей. Самі ж банківські клерки махінаторського привату й наймають приват-хакерів для сумнівних афер з лохами-клієнтами, а потім, коли вже пізно попереджати-попереджають про сумнівні дії шахраїв- найманців самого ж приватбанку.
          676
Статист 23 липня 2018, 11:09
На Приватбанк пачками дрогобичани подають в суд, але білас андрійко за бабло ті справи похєриd. Слідака, що ті справи професійно вів, перевели у Стрий. Банк-аферист незаконно краде гроші з заробтньої картки а це залізобетонний кримінал, злісне шахрайство по ст. 190. Але керівники місцевих банківських установ рішають з мєнтами на місцях, адже мєнти в них зарплату отримують wink .
          675
Бувалий 21 липня 2018, 16:35
Банк-лихвар подає на т.зв. боржників до суду пачками, страшить судами, підробляє рішення судів "Іменем України". І йому за те - нічого. А якби всі боржники подали на ганебний банк до суду? Не до українського. У Європейський суд. Давно той банк пора лишити ліцензії. Панькаються з ним, як з торішніми шкварками!
          674
РОМАН 21 липня 2018, 16:30
В інших країнах банки допомагають бідним людям, йдуть на різноманітні поступки. А в нас тільки обдурюють і наживаються! На кому, на бідних людях! ГАНЬБА! А той ПРИВАТБАНК - шахрайська установа ненажерливих махінаторів. Ви тільки подивіться на щурячі вчинки назарка яцишина - "великого" управителя філії Приватбанку у Дрогобичі! Він зі всім погоджується, так, вас обдурюють. Але при чім тут я? Йдіть жалітися в центральний банк на Дніпрі wink
ГАНЬБА! І ще й державний банк, а лихварить, як приватна махінаторська контора. В крупних розмірах. БАНК-КіДАЛОВО!
          673
Устинка 21 липня 2018, 16:21
НЕ знаю, як у іншиш містах, а у Дрогобичі "ПриватБанк" самий наглий, хамський і захланний серед тиках, так званих банків. Найкращий вихід - не користуватись "послугами" цієї сумнівнної лихварсьної установи
          672
Валентин 21 липня 2018, 16:12
Був свідком коли людині відмовили у видачі (заміни) зарплатної картки старшій людині тільки тому що він не мав мобільного телефону (не користувався мобільним через слуховий апарат) , його просто в принизливий спосіб виставили за двері і сказали хай іде і собі купить.А з "копілочками" взагалі окрема історія це просто насильство зі сторони банку коли людей принижують і заставляють брати всупереч їхній волі...Тема "приватбанку" в нашому місті давно заслуговує на громадське обговорення і впливу на них відповідних органів, там кожного дня стоїть черга з десятків обдурених людей!
          671
який же я лох 13 червня 2018, 12:25
Перевід в сраному приватбанку коштів у валюту з метою їх заощадження наперед програшний варіант: ножиці покупка-продажа, вдвічі-тричі нижчі проценти на вкладах, а в трьохлітровці і зовсім 0, а всі валюти, як і гривня, постійно девальвують, так запрограмований сучасний фінансовий ринок. Виправдано це було лиш в 90-ті, під час гіперінфляції. Виграють з валютними операціями тільки ті, хто займається цим професійно і володіє інформацією, які вдало керують і користуються панікою. Всі останні нагадують отару овець, яку гонять в потрібному напрямку, щоб потім постригти.
          669
Очевидець 5 червня 2018, 11:05
Як мужика, я мере підтримую, він нікому не тикав, говорив до всіх на "ви". І ображати людину обзиваючи його брехуном, не личить. Як мера, я категорично проти вчинку Кучми. Такий вчинок недостойний глави міста. Хочеш поговорити по-чоловічому - вийди з сесійної зали. що це за "разборки" в стінах мерії. Мало нам ліди і яковенка? Просто цирк на дроті.
          668
AlibabaMyMovies 5 червня 2018, 00:03
Очень благодарен!
З 1790 р. місто стало власністю Адама Жебровського. У цей час Журавне перетворилося на великий торговельний центр, мало бруковані каменем вулиці, всі будинки на ринку також були муровані з каменю. Враховуючи заслуги Жебровських у розвитку міста, вдячні нащадки обрали герб цього роду за герб Журавного.
Естественно советую http://romantic-lovers.org.ua/movies/
          667
speccor 28 травня 2018, 12:00
НЕХАЙ ГОСПОДЬ БОГ СВОЇМ ОМОФОРОМ ВБЕРЕЖЕ НАШИХ ВОЇНІВ ВІД ТАКИХ ЖАХЛИВИХ ВТРАТ. ВІЧНА І НЕЗАБУТНЯ ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!
          666
Разом ми сила 28 травня 2018, 11:22
У продовження теми:Було зареєстровано більше десяти випадків самогубств людей, доведених до відчаю листами «Іменем України…» - у Львівській, Івано-Франківській, Запорізкій, Дніпропетровській обл. Люди попадали у так звану «фінансову воронку» - напр, хтось брав в кредит 3 тисячі, а має віддати…15. Все закінчується отриманням листа «Іменем України», які цей банк, де-юре, не має права висилати, бо, як правило, не було ані позову, ані суду. За чисельними фактами таких зловживань, на Приват була заведена справа за ст.358 УК України (шахрайство), яка зустріла міцний опір, і, напевно, тягнеться до сих пір. Позивач – асоціація «Наша Надія». Якщо подивитися сайт "Спілки Захисту прав споживачів" по темі «Бізнес», побачимо, що з 62 скарг на банки, левина частка приходиться на Приват (близько 40).
Ассоціація антиколекторів України «Наша Надія» зверталися до НБУ з вимогою лишити Приват ліцензії ще у 2009 році, оскільки Приват своїми діями порушує конституційні права громадян. Зверталися і до ВР. Але ми можемо тільки уявляти, яке потужне лоббі стоїть за цим всім. Йде війна, ллється кров, ллються сльози, а банк, аби прикрити свої злочинні аморальні вчинки займається благодійністю, відкриваючи свої рахунки для перерахування котштів на потребуючих в зоні бойових дій. Депутати ж тягнуть з прийняттям потрібних законопроектів і заходів. Особливо Юлькіні вассали.
Я не з тих, що покладають надію на депутатів. Люди мають самі боротися за свої права, об"єднуватися, надавати якнайбільший розголос темним аферам. Великі і малі «кровососи» жирують власне на нашій пасивності і низькій свідомості. Так свого часу змусили вчителів Меденицької школи отримувати зарплатню тільки в Приваті – і всі чемно послухались, ніхто не обурився, а що для цього треба їздити в Дрогобич (тут найближчий банкомат), - дурниці. А у Дрогобичі, що немає таких прикладів? Ще й «Копілочку» нав"язали. Ми терпимо. Мовчимо.Жодної статті в пресі, тільки замовна «джинса» - найкращий банк ітп. Планувала зв"язатися з вами, Вікторіє, особисто у рамах «обміну досвідом», а це все написала, бо завжди, як приходжу до Привату (не з власної волі), бачу там натовпи. Це щось, чого не можу второпати. Одразу згадую казку про Буратіно, лисицю Алісу і кота Базіліо….
          665