Реєстрація    Увійти
Авторизація
Тарас 15 жовтня 2015, 02:09
Ну і тут Пецюху пощастило.Отець так наполегливо "відпропіарив" Старосольського, що майже всі мої знайомі, що планували голосувати за Старосольського, голосуватимуть тепер за Пецюха.Та й мені якось це все підозріло,занадто наполегливо він його просуває.А останній прикол-це взагалі-прикол, коли він сказав, що церква як юридична установа має право представляти своїх кандидатів і він преставляє Старосольського і щоб йому людипитання ставили.Дивно, що він ще й в церкві промови не мав.Ну після такого точно нема бажання за нього голосувати.Пецюх мені теж не особливо то і подрбається але краще вже він.Принаймі в церкві його ніхто не представляє )))
          637
Дрогобиччанин 3 жовтня 2015, 10:37
У Демківа немає команди. Він може стати головою, а на ключових посадах залишуться ті ж самі кадри. Бо у Демківа їх замінити нема ким.!!!!!!!!
          636
Андрій Пристай 28 вересня 2015, 16:06
А як же Руслан Крамар? «Щодо Стебника: на посаду міського голови конференція «Батьківщини» запропонувала і затвердила кандидатуру свого однопартійця Петра Старосольського, а №1 у списку партії до міської ради – Андрій Петруняк.» wink
          635
незнайомка 24 вересня 2015, 18:39
По перше,висловлювання і образи це є не коректно до будьякоі людини,а тим більше до священника,подобається вам він чи ні.На рахунок прибирання,то не все так гладко,спочатку каденціі було чистіше,але коли розвалили жек,то хто то має прибирати??Сміття теж вивозиться,але зараз чомусь вже не дуже регулярно.Так що де не копни,всюди є нюанси.Так що перш ніж шукати гріхи когось,треба почати змінювати себе
          634
Анонім 23 вересня 2015, 23:30
День добрий всім. Дітям та Дорослих взяти до у ваги де можна навчатися навичка стріл-би В Борислава тир?
          633
Анонім 23 вересня 2015, 23:10
Добрий вечір всім. дітям та доросли де ваші діти мають ходити на гурти де Борислава тир подіватися ???
          632
Анонім 22 вересня 2015, 21:51
Добрий вечір всім.
Пенціонери бабусі і дідусі які ходять пішком, це правильно? Ні, а яка ваша думка наприклад, я їду в маршутці з Дрогобича до Борислава, мені кажуть платити гроші або йти геть. Але я маю пенсійне посвідчення, але чогось шофер не хоче його приймати, чого так?
          631
мудрий 22 вересня 2015, 14:04
Вибори, вибори, депутати - п...дери... І уневич, і побережний, і старий, і сольський, і продажні священики, всі продались політиканам згори.
          630
сивий 21 вересня 2015, 23:50
До тепер був певен, що найбільший мінус Пецюха, то син Ярослав, бац а в нього ще й Олег, ну то й нехай може хоть з Олега буде плюс (мудрегелям зразу констатую, що знаю результат коли мінус на плюс), але сам був свідком конфлікту коли жінка мера ганьбила "рудого", який "насравши" на старання стебницьких алканавтів, прибиравших листя під ії керівництвом, "розсікав" на КрАЗі по "стометрівці". Тоді він себе вів - не як Всечесний Отець, а як "галімий чорт"!Хоча, ще трохи активності "рудого" і я за Петра Старосольского ТОЧНО НЕ проголосую...
          629
torispeccor 17 вересня 2015, 15:23
Легендарний кіборг, родом з Коломиї, став одним з керівників поліції України (ФОТОФАКТ) /http://www.galka.if.ua/
Майора Євгена Жукова, більш відомого за позивним «Маршал», колишнього заступника командира одного з батальйонів 79-ї миколаївської окремої аеромобільної бригади, героїчного десантника та одного з «кіборгів» захисників Донецького аеропорту, призначено заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.
То чому, шановні, Коломия рулить, а Дрогобиччина пасе задніх? Хіба у нас достойних хлопців-вояків своїх немає?
          628
Льолік 16 вересня 2015, 22:25
Доречі на "правильного" мера багато хто чекає. Нажаль не можу все розповідати, не можу повідомити. Але від тої правди блювати хочеться. В даний момент пробували підходити до Пецюха, але нічого не виходило з окремими питаннями. Тоді розпускаються слухи "з ним ніхто не хоче спілкуватись... воно навіть своєї машини не має... то не він робить дороги, а гроші прийшли на автодор" А в реалі бачимо протилежне. Гроші могли надходитись, а дороги лише ямкуватись, але ми бачимо капітальний ремонт доріг і не перед виборами, а постійно! Я особисто я задоволений роботою мера. Місто окультурюється, прибирається. Яка різниця хто прибирає? Може ТИ підеш прибереш за пару гривень починаючи день з 6-ої ранку. Чи може ТИ здатний організувати прибирання за мінімамльну зарплату, щоб отримати максимум результату? Як ти можеш щось зробити для народу, якщо ти від машини не можеш заднюцю відірвати, діловий дуже, людей через темні окуляри не бачиш. Ще одні розумні з Трускавця нам якогось сватають. Ви не могли нам з Києва запропонувати? Чи з Польщі якогось з європейськими знаннями?
          627
Сіцілієць 16 вересня 2015, 12:32
Якщо "добродії" бандити навідаються - то з правоохоронними органами.
          626
Володя 14 вересня 2015, 22:41
всьо шо теба, качати нафту
          625
Добродій 14 вересня 2015, 17:50
З пістолетом "прийматиме" ?
          624
torispeccor 9 вересня 2015, 13:25
Це - не дракон. Це - система промосковських владних перевертнів, яких москва привела до влади у верховну "зраду".
          623
MaksFiteP 7 вересня 2015, 15:57
Всем кому нужен дополнительный заработок от 1500-2000 Руб в день.
http://ix-money.ru

Вложений нет, работа не сложная, оплата почасовая.
          621
torispeccor 7 вересня 2015, 14:14
Звернення ПАТ «Укрінбанку» до клієнтів Трускавецького відділення


Шановні клієнти Трускавецького Центрального відділення ПАТ «Укрінбанк»!

Наглядова Рада, Правління ПАТ «Укрінбанк» приносять Вам вибачення за ситуацію, що склалася через неправомірні дії екс-директора Трускавецького ЦВ О.І.Губерської. Нам прикро усвідомлювати, що колишній працівник банку, скориставшись репутацією нашої фінансової установи, вашою довірою до банку та до неї особисто, дозволила собі скористатися коштами, які їй не належать.

ПАТ «Укрінбанк» наголошує: усі договори, що були підписані вкладниками, є чинними, і Банк несе відповідальність за своїми зобов’язаннями, згідно з чинним законодавством України.

Щодо особистих домовленостей п. О.І.Губерської з мешканцями Трускавця щодо валютних операцій, нагадуємо: Кримінальним Кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за незаконні валютні операції для обох сторін конфлікту. Однак, у будь-якому випадку, Банк максимально сприятиме поверненню коштів громадянам, які стали жертвами фінансового шахрайства з боку О.І.Губерської.

На даний момент ситуація під контролем служби безпеки ПАТ «Укрінбанк» та правоохоронних органів.

Прес-служба ПАТ «Укрінбанк»
          620
Бандерівець 7 вересня 2015, 13:28
Ти диви, яка зараза! А Марійка - молодець! Тримайся Марічко. Ми тим божевільним сепаратисткам яйця відкрутимо. А якщо їх нема, то знайдемо.
          619
Підпільний Кіндрат 7 вересня 2015, 13:24
Йой, як довели хлопа! Напевно жінка дома... Бо вже воліє ліпше воювати, ніж дома своїй половинці щоднини годити! wink
          618
Кіндрат Снайперський 7 вересня 2015, 13:19
Правду матку рубає прапорщик. Через таких продажних генералісимусів, командирів і військових суддів нині гинуть наші хлопці від зрадницької кулі. Бо "главні командири" здають нині своїх пацанів сєпарам! І через тих зрадницьких перекінчиків Луганщина нині "гордо" носить назву "лугандонія".
          617
torispeccor 7 вересня 2015, 12:39
Українці, досить мовчки ковтати образи, доки будемо бидлом на своїй рідній землі! „Хто не зо мною, той проти мене; і хто зо мною не збирає, той розсипає” (Лука 11.23.). Ці слова Господні вказують на наявність двох непримиренних світів: світлих сил Добра, Правди, Істини та Любові - і темних сил зла, брехні, підступу та ненависті. Господь дав чітко зрозуміти, що ніякої „нейтральної території”, „золотої серединки”, де б можна було втекти від світу цього, заховатись, – нема. Цей категоричний імператив пояснює сутність життя людини, суспільства, нації, людства у всіх без виключення сферах їхньої діяльності: духовній, соціальній, побутовій, політичній, тощо. Кожен, за задумом Божим, повинен самостійно обирати свій життєвий шлях, ставши на сторону однієї з цих сторін і, тим самим, – або бути спасенним, або проклятим.

З цим розумінням Божої Істини необхідно підходити до вирішення будь-якої проблеми, що постає у повсякденному житті, особливо тоді, коли йдеться про долю цілого народу, у час, коли ворожа сокира намагається підрубати його живильні коріння, з яких він постійно черпає сили на своєму історичному шляху.
Петро Іванишин
          616
torispeccor 4 вересня 2015, 14:59
Оксана Іванівна обдурила не тільки політиків, вона видурила обманним шляхом гроші і в клієнтів банку. І понесе за то заслужене покарання. А вертихвістки самі накидуються на людей при грошах. Їх і підганяти нікому не треба.
          615
Yurij Fedchak 2 вересня 2015, 16:54
Банда - однозначно. Нехай на ці питання дадуть відповіді ті, хто голосував за цю банду і просував її до управління державою, областю, містом, селом. Ви просували на виборах на посаду президента олігарха? Значить, ви - теж олігарх. А значить, злодій, бо надбали статки нечесним шляхом. В Україні - війна, значить країною мали керувати патріотично налаштовані професіонали зі знанням військової справи і економіки за підтримки націоналістичних ідеологів. Водночас повалення зараз цієї влади може бути запорукою як цілковитої поразки перед недобитою фашистською Московією, так і шансом реалізацієї бажаних українцями змін.
Протести представників судової системи стали гласом волаючого у пустелі. Замість очікуваної реформи ми спостерігаємо стогін суспільства від несправедливості того, що має бути вершиною правосуддя.
Знову, як за часів Кучми, повернулося телефонне право і відвертий прямий тиск на суддів"... https://youtu.be/MUKZsJ9SBaE
Які ж ви забудькуваті, українці! А тим часом історія вас постійно б'є по різних місцях все тими ж граблями!
          614
Волонтерка зі Львова 2 вересня 2015, 16:46
Ага, хитра аферистка Ориська... Молодець баба!Всіх отих самодурів під себе підімнула, організувала їм політ. клуб, вертихвісток підганяла. Лева Грицака і синів його до себе заарканила. Кульчинського та ін. депутатню. Видурювала в них горші на політ афери. Разом з дружком своїм з Києва. Рішали-рішали, аж поки касу не загребли. А дурні охломони бабло платили! А волонтерам для найнеобхідніших потреб ніхто не захотів пару гривень виділити. Хіба варто їх жаліти?
          613
Шановні Українці , мені вже стає щось страшно ви подивіться і проаналізуйте, звідки ці солдатики загиблі під радою південь та центр України, тепер питання чому і навіщо саме звідси стояли солдати. Відповідь одна і страшна, ця банда пішла знову шляхом яника. Протиставляє одну частину України проти іншої. Пригадайте коли була так звана революція гідності (переворот) то беркути звідки були Крим та схід України ( Луганські та Донецькі) , що після цього ми отримали розкол України. Ця банда йде тимже шляхом спочатку протиставляє удну частину України проти другої, потім одних назве страшними і цінічними бандерівцями інших назве прибічниками Путіна та Новоросії. Люди думайте, думайте головою, якщо вона не продовження шиї, і треба діяти, діяти і ще раз діяти поки не пізно. Слава Україні
          612
дрогобичанка 27 серпня 2015, 16:07
Повністю підтримую
          611
Остап - ветеран 23 серпня 2015, 21:47
Що це за пародія! Кому і хто повідомляв. Якщо організатори такі добрі помічники і нчого не катають з бюджету. То чого не повідомлять кожного. А може я лежу до ліжка прикований! Сук..і організатори діванні.
          610
torispeccor 18 серпня 2015, 13:00
Стебник - специфічне місто. Чомусь дивно, що всі обласні ЗМІ не володіють вищезгаданою інформацією. А лише СВ. Інформація першою була опублікована в ЗІК-у. Чому вищезгадані коментарі п. Галина не шле туди? Чому не висловлює претензій до правоохоронців? "... Про даний випадок інформує прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області". Ми вказали першоджерело. Інформацію прес-служби ГУ ДСНС України у Львівській обл., як правило ніхто не перепровіряє. Лише вказують, звідки інформація? Не з пальця ж її висмоктали... Якщо я буду перепровіряти оперативні подання міліції - новин на сайті не буде часу ставити. І потім, в СВ також часом закрадалися прикрі неточності. І я, як журналіст, ніколи не акцентувала на цьому уваги. Бо всі ми - люди.
З морально-етичних міркувань, ставимо коментар на сайті. Але подібні звинувачення на адресу адміністрації сайту вважаю безглуздими та безпідставними.
          609
Галина 16 серпня 2015, 13:27
ПОЧАЛОСЯ.... ЩОБ ДІЗНАТИСЬ ПРАВДУ ПОТРІБНО З ДЕКІЛЬКОХ ДЖЕРЕЛ ЧИТАТИ)))На "Широкому" ледь не втопився 12-річний стебничанин 7-08-2015, 00:16 - Надзвичайні події 945 1 Прикрий інцидент трапився 4 серпня близько 11:00 год дня на озері, що знаходиться в Стебнику на т. зв. "Широкому полі". Про деталі пригоди редакції СВ розповів сам 12-річний потерпілий Ерік Лопушанський. Озеро на Широкому полі в Стебнику Озеро на Широкому полі. Фото «Типовий Стебник» "Того дня я прийшов з друзями на озеро поплавати. Разом з моїм другом Андрієм ми відправились до дерев'яного містка і залізли у воду. В цей момент я підсковзнувся на "мулі" і болото, яке було внизу, почало мене затягувати. Ногу "схопив корч" і я почав скакати на одній нозі, щоб вхопити повітря, але мене затягнуло під воду. Дальше нічого не пам'ятаю." - розказав хлопчина. Зі слів Еріка, отямився він на березі, а врятував його друг Роман Івасик, витягнувши з води та зробивши штучне дихання. На місце події прибули рятувальники та працівники швидкої медичної допомоги. Хлопця відвезли в лікарню. Зараз Ерік почуває себе добре та рекомендує іншим стебничанам бути обережними при відпочинку на водоймах, особливо на цьому озері. Стебницькі Вісті
Джерело: http://stebnyk.com/2015/08/07/na-shyrokomu-led-ne-vtopyvsya-12-richnyy-stebnycha
nyn.html
© Стебницькі Вісті
          608