Реєстрація    Увійти
Авторизація
податкова інспекція 19 квітня 2016, 15:46
Та влада продажна вже так забрехалася, що аж порох куриться! Всі їм винні, а вони - ні! То - журналісти, то підприємці, то звичайні громадяни, яких кучма називає фашистами і провокаторами. а сам - він хто? брехло і провокатор номер один. Свідомо планує провокації, підставляє під них громадськість, особливо тих, кого найбільше боїться. І, як інквізитор, розпинає на своїх збіговиськах маструбованих журналістів. Лякає всіх службою СБУ, таке, якби вона була - його приватною власністю.
А ще, чому в декларації добродій кучма не вказав за своє голковколювання. Чи платить він за це офіційні податки?
          667
Наталія 15 березня 2016, 18:21
Підтримую думку Олександра.8-березня - це загальне свято всієї половини людства. А свято Матері(гарне свято,не сперечаюсь) - це свято окремої категорії жінок.Не кожна жінка може мати дітей.І уявіть,коли в робочому колективі вітають матерів із святом,як буде почуватися незаміжня.Поставте себе,шановні союзянки,на місце іншої жінки і тоді зрозумієте.І не треба обливати брудом людину тільки за те,що вона іншої думки.
          666
Василь 14 березня 2016, 11:09
Фото хочу його .а то така ж біда мене спіткала............
          665
Taras 13 березня 2016, 18:39
для того і запровадив дрогінфо реєстрацію всіх користувачів,щоб бачити хто і звідки! а исайт дійсно підозрілий,постійно вишукується тільки щось погане,щоб з цього зробити сенсацію
          664
Барс 24 лютого 2016, 15:24
Доброго дня всім читачам. Одне питання цікавить як можна радником по комунальним питанням Качмара Василя Богдановича призначати на таку відповідальну посаду???Наскільки відомо ця (людина ) протягом багатьох років тільки те й робить шо грабує український народ ... Спочатку дніпровський район Києва , потім Полтавську область а зараз черга і до Дрогобича прийшла .Мені цікаво а Василь Богданович все своє -награбоване майно задекларува ???
          663
Вуйко з полонини 8 лютого 2016, 17:26
Все в статті було цікаво аж до моменту розповіді про епохального світоча світової журналістики Леоніда Гольберґа. Для Леоніда Гольберґа кожен журналіст, який не рукоплеще його монументу Гордині - "повне зеро", себто повний нуль. Так от, талановитість успішних журналістів навколо п'єдесталу пана Гольберґа розвинула у нього панічну фобію, буцімто кумівство Його Величності з Самим... Всевишнім похитнеться, якщо слава дістанеться ще комусь, крім нього. Тоді приземлення на грішну Землю може бути дуже болючим. Настільки болючим, що навіть шкіряний м'яч на футбольному полі не зазнає такої "приємності". Оскільки у кожного монумента - окрема хмарина, з висоти якої не всіх помітиш, Леонід Маркович відчайдушно мече блискавиці крутіше старого Зевса на адресу журналістів з його особистого чорного списку під назвою "Повне зеро". Відчуваючи свою неповноцінність (яко син батька з Богом обраного народу), Леонід вже зовсім заплутався, і замість об'єднувати навколо своєї бородатої персони найкращих, він їх всіляко паплюжить. Тому дрогобичани, котрі почули з його рота пивний перегар, воліють його ігнорувати або задля пристойності підтакують його пафосним амбіціям.
          662
torispeccor 2 лютого 2016, 14:31
Re: Анекдоти
« Відповідь #196
________________________________________
Застряг в ліфті мужик і нажимає кнопку виклику диспетчера.З динаміка голос:
-Якшо ви говорите українською-натисніть кнопку 1,єслі па рускі-2....
Мужик жме на 2
З динаміка хитрий голос:
-Ну шо,москалику,застряг?
          661
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:15
Думаю якщо Львів пережив тренсформацію в святкуванні власної дати і відчуження совкових концепцій, то й Дрогобич переживе. Нікому сьогодні не легко, і жодній країні євросоюзу, яка переживала прощавання із совковістю не було легко теж! Справа мабуть полягає в іншому, що 20 років тому жодних дослідницько обгрунтованих проектів подібних до теперішніх (а зокрема й від Інституту Національної Пам яті) ніхто не передбачав. З іншого боку доступ до архівів сьогоднішнього масштабу, а також науково-дослідницькі проекти, які з явилися пізніше, зокрема у контексті новацій Інституту Української археографії, 20 років тому щойно розпочиналися. При цьому 20 років назад одною із причин "псевдоювілеїв" була нещодавня совковість усіх "Просвітян" та псевдо-патріотів початку 90-х, які повсюдно ходили під жовто-синіми прапорами і разом із справжніми мучениками концтаборів кричали Слава Україні, а у 1989 р. ще мали партійні білєти у своїх кишенях з надією, а вось збережеться СРСР і за дату похвалять посадою. Як сьогодні памятаю спогади свого діда Івана Возного, який переживши суворе підпілля УГКЦ Дрогобича із отцем Соколом, дослівно зберіг поіменний список колишніх сіксотів ,а потім великих патріотів міста Дрогобича. Спочатку не повірив! Та коли Володимир Вятрович відкрив архіви СБУ, то наступило родинне свято. Звершилося. До всього слід додати й те, хто насправді ініцював проект 900-річчя? Чи відомо комусь! Пишіть! Цілком ймовірно, що наприкінці найбільш корумпованого періоду СРСР, ювілейна дата будь-якого масштабу могла передбачати і викачування грошей із бюджету тогож СРСР! З іншого боку є надія, що гуманітарна незалежна комісія Дрогобича на чолі із Олегом Дацюком все ж залучить архівні матеріали істориків до спільної справи Історичної правди міста Дрогобича, як це сьогодні наочно демонструється у найрізноманітніших проектах Інституту Національнї памяті, де понад усе стоїть питання достовірності ДЖЕРЕЛА!
          660
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:14
Ярослав Ісаєвич в статті від 2007 р. писав "Визначальна роль урядових структур свідчить також і про недорозвинутість громадянського суспільства. Адже ініціатива згори не конче є необхідною там, де збереження пам’яток і популяризація історії забезпечують громадськість і ті комунальні та державні установи, які систематично отримують на це кошти без санкції високих інстанцій у кожному окремому випадку. В Україні офіційні рішення про ювілеї, навіть недостатньо обґрунтовані, сприяють збереженню історичної спадщини та стимулюють зацікавлення культурою, але, з іншого боку, породжують нестримне бажання “відтворювати” втрачені пам’ятки. До того ж в умовах передювілейної ейфорії неминучі поспіх і втручання позанаукових чинників. Навіть якщо не “відтворювати” те, від чого нічого (або майже нічого) не залишилось, а кваліфіковано реставрувати реально збережені елементи архітектури, не може бути однозначних для всіх випадків вирішень вічного питання, де межа між рятуванням пам’ятки та втратою її автентичності. На наш погляд, навіть не цілком досконала реставрація, яка може претендувати на науковість (стовідсотково досконалих не було ніколи й ніде), є чимось кращим, аніж повна байдужість до природного руйнування чи, тим паче, свідоме псевдонаукове “відтворення” або зловмисне руйнування давніх (і недавніх, але культурно значущих) об’єктів для зачистки місця під контори банків чи житло багатіїв. Таке міркування, можливо, виправдовує обережну нотку оптимізму в роздумах про корисність ювілейних заходів і використання їхнього фінансування для поліпшення адекватних пам’яткоохоронних акцій." http://mylviv.com/2007/07/mifi-chi-naukovi-argumenti.html
          659
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:14
Документ важливий не тільки під оглядом розкриття механізму дії міської влади тієї пори. З точки зору питання, яке мене цікавить, зрозуміло, що довідка про вік міста таки існувала. За вказаною адресою та датою я звернувся в Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича (спадкоємець Інституту суспільних наук). На жаль, відповідь була негативною: подібні довідки зберігаються лише 5 років. Не пощастило і в спадкоємців В. Козака, позаяк його архів напередодні ремонту помешкання викинули на сміття.
Іншою цікавою проблемою, на яку поки що також немає відповіді, є питання про те, чи була все-таки якась дискусія і хто з дрогобичан порушив сакраментальне питання про вік міста”.
Нагадую, що жодних наукових дискусій з питання визначення дати заснування Дрогобича не було проведено, жодних серйозних досліджень, у т.ч. й археологічних, також тоді не проводилось. То як можна нині, на початку другого десятиліття нової ери, до пріснопам’ятних міфічних 900 років доплюсовувати нові роки і ще більше вводити громадськість в оману? Невже сьогодні важко проконсультуватися з фахівцями? Невже мало фахівців у Дрогобичі, Львові, Києві, Кракові чи ще деінде?

Леонід ТИМОШЕНКО,
професор, декан історичного факультету ДДПУ ім. І. Франка, член шести наукових товариств, голова Дрогобицького осередку Наукового Товариства імені Т.Шевченка

Создан 30 мар 2013
http://tustan.io.ua/s396252/skilki_rokiv_drogobichu
          658
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:14
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
Від 28.07.88 № 323
М. Дрогобич
Про відзначення 900-річного ювілею м. Дрогобича
На підставі засвідчення Інституту суспільних наук АН УРСР від 7 грудня 1987 року виконком міської Ради народних депутатів в и р і ш и в:
1. Відзначити у вересні 1990 року 900-річчя міста Дрогобича.
2. Заходи по підготовці до відзначення ювілею міста затвердити (додаються).
3. Підприємствам, організаціям і установам, усім дрогобичанам прийняти активну участь у підготовці до відзначення 900-річчя міста, розгорнути рух за перетворення Дрогобича у місто високопродуктивної праці, високої культури і зразкового порядку.
4. У вересні 1988-1989 років та в липні 1990 року у всіх колективах підвести підсумки ходу підготовки до ювілею і інформувати виконком про хід виконання накреслених заходів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників голови та відділи виконкому.
Голова виконкому (підпис) Ю. Я. Дацюк
Секретар виконкому (підпис) Т. М. Шешурак
Візи:
Заст. голови виконкому (підпис) В. В. Вендич
Юрисконсульт (підпис) Д. М. Старунський
          657
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:13
Частина 2)
“Загадки недалекого минулого” (як Дрогобичу визначили його вік)
Питанням про вік Дрогобича я зацікавився ще на початку 90-х рр., у часі святкування його 900-річчя. Утекло чимало води, допоки дрогобицька громада, нарешті, дала собі спокій з тим пріснопам’ятним ювілеєм. Водночас, пригадується, скільки було ювілейної метушні, помпезних академій, наукових і довкола-наукових публікацій, зрештою, від цього всього залишилося нині лише те, що в історичній науці називають історіографічним фактом (чи міфом).
Все ж, у науковій площині залишилися нез’ясованими обставини, за яких була ініційована сама подія, а також її генератори. До того ж, начебто було відомо, що наприкінці 80-х рр. якусь довідку про вік міста підписав поважний львівський вчений-медієвіст Ярослав Ісаєвич (нині вже покійний). Я навіть бачив згадану довідку на власні очі: після чергової краєзнавчої конференції її мені показав колишній директор музею “Дрогобиччина” Володимир Козак (також покійний). Однак Володимир Йосипович (світла йому пам'ять!) дозволив мені лише пробігти документ очима, знаючи про те, що я можу швидко оприлюднити матеріал, а йому без дозволу Я. Ісаєвича цього робити не хотілося. Добре пам’ятаю, що, як і в кількох працях та кандидатській дисертації Я. Ісаєвича, у тому документі вік міста чітко не визначався. Лише припускалося, що, можливо, початки Дрогобича можна віднести до періоду XI-XIII ст., тобто до часу раніше перших писемних згадок.
З того часу мене переслідувала думка докопатися до істини і відтворити обставини, за яких Дрогобичу визначили вік у кількості 900 років. Звернувшись два роки тому в архів міста, я отримав кілька цікавих документів, які, властиво, і проливають світло на подію. Як і гадалося, вік міста було затверджено рішенням виконкому Дрогобича, за № 323 від 28 липня 1988 року. Подаю цей короткий, але надзвичайно промовистий документ повністю.
          656
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:13
Вихід у світ “Нарисів з історії Дрогобича” (Дрогобич: Коло, 2009) за моєю участю (та за моєю редакцію) мав своїм завданням покласти край дилетантським уявленням про початки нашого міста, адже не секрет, що пріснопам’ятне 900-річчя святкувалося на підставі рішення, прийнятого ще наприкінці також пріснопам’ятного радянського часу. Додам, що оприлюднення книги з винесенням на зворот палітурки фрази “Історія нашого міста нараховує приблизно 630 років”, базувалося на ретельних тривалих дослідженнях, проведенні археологічних розкопок, зрештою, на вивченні практики та досвіду інших українських міст, а також зарубіжних методик.
Виявляється, що теперішній міській владі висліди наукових праць та думки науковців нічого не варті. Вона пішла своїм, вочевидь зрозумілим тільки їй шляхом. Після 1991 р., коли було відзначено псевдодев’ятсотріччя Дрогобича, щороку почали додавати до історії міста ще один рік. Тобто, у 2001-му р. місту ніби “гепнуло” 910 років, у 2011-му – 920, тепер наближається “925-річчя”. Якщо навіть причитатися до аргументів радянської концепції 900-річчя, то й тоді стверджувалося, що це дата доволі умовна, бо ніхто не знає про те, що відбулося в 1091-му році. Тобто, навіть розробники теорії 900-річчя не додумались на зламі 80-90-х рр. прив’язувати дату заснування міста до 1091-го року, від якого можна було б вести відлік міської історії.
Тому зрозуміти логіку авторів концепції “925-річчя Дрогобича” ніяк не можна. Будь-якому студентові історичного факультету Дрогобицького університету (нагадаю, що факультет існує вже 21-й рік від часу його відновлення) давно відомо, що у світі прийнято відзначати ювілеї першої писемної згадки того чи іншого міста (та й у школах міста вчителі давно користуються працями науковців і, гадаю, давно не згадують “900-річчя”). У зв’язку з початками Дрогобича ми такої аж надто точної згадки не маємо, тобто місто не було засноване одно-актно чи одно-моментно, у нашому випадку маємо справу з процесом поступового переростання поселення (вірогідно, ремісничо-землеробського типу) у розвинутий міський організм. Тому аж ніяк не можна додавати щороку ще один рік до гіпотетичної (точніше – міфічної) дати заснування Дрогобича.
Описаний мною спосіб обрахунку віку Дрогобича повертає громаду вже навіть не у відстійні радянські часи. Фактично, нас кидають у кам’яний чи дописемний вік.
Років два тому я написав розвідку про те, як наприкінці 80-х рр. визначили вік Дрогобича. Позаяк ніхто з можновладців її не прочитав, повторюю текст (з невеликими лакунами).
          655
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:12
Перепублікую у двох частинах раніші пояснення проблеми. Якщо не захоче депутатська група вірити дрогобицьким дослідникам. То можна попросту звернутися до Інституту Українознавства по нову довідку, яка б висвітлювала позицію Незалежної Української історичної науки станом на 2016 р.
І щоб не було повторів за 1989 р. Не варто будувати історію на радянській-комуністичній концепції!

Частина 1)
СКІЛЬКИ РОКІВ ДРОГОБИЧУ?

ООфіційне звернення до міської влади з приводу підготовки до святкування так званого 925-річчя Дрогобича

З подивом прочитав у новинах ЗІКу (від 4 березня 2013 р.) про те, що наше місто збирається святкувати 925-річчя, з метою чого планується випустити ювілейні монети. Не менш дивним є також і те, що інформацію подав начальник відділу культури та мистецтв виконавчого комітету міської ради Олег Яводчак, який повідомив, що міський голова Олексій Радзієвський вже звернувся до голови правління Національного банку України з листом щодо випуску ювілейних пам’ятних монет України в 2014-2016 роках.
У згаданій інформації, випуск трьох монет названо “знаковими” – 1. “Зварич (солеваріння)”. 2. “Церква св. Юра”. 3. “925 років місту Дрогобичу”. Щодо останньої ювілейної монети, то її випуск заплановано на 2016 р., а на 21 вересня 2016 року вже призначено урочисте святкування ювілейної дати міста. Більше того, “Укрпошті” замовлено випуск філателістичної продукції та виготовлення спеціального поштового штемпеля для погашення художніх конвертів і марок у день святкування ювілейної 925-ої річниці м. Дрогобича.
          654
Богдан Лазорак 30 січня 2016, 01:12
Як завжди забракло розуму! Адже у своїй довідці академік Ярослав Дмитрович Ісаєвич не дав ствердної відповіді про дату заснування. Врешті академічне середовище 20-30 рр. ХХ ст. у гімназії, в тому числі професор М. Мсцівуєвський, а перед ним і інші дослідники (зокрема Францішек Зех) не наважилися довіряти легендам позаяк світова спільнота дослідників відзначала і відзначає дати перших писемних згадок! Попри все і українські дослідники, які у своїх працях на сторінках Записок НТШ почасти студіювали історію Дрогобича теж не могли навести існування бодай якоїсь урбанізації у Руську добу. Ото понувипускаєте і понабудовуєте, а потім будуть покоління голову сушити, як пояснювати світові про те, що Дрогобич старіший за інші міста, які до того ж згадані у літописі. Вкажіть будьте добрі де написано у літописі "Д Р О Г О Б И Ч" під датою ХІІ ст. ? Якщо ж довіряєте радянським паспортам соляного заводу і радянським довідкам під які дрогобицькі комуняки вибивали кошти з Москви на ЮБИЛЕЙ, то гріш Вам ціна. Читайте відтак усе що написано, навіть те, що і на парканах пишуть! До слова, перед прийняттям подібних рішень Варто було б щераз звернутися, до інституту Українознавства, якщо не довіряєте дрогобицьким історикам!
          653
Наталья 10 січня 2016, 09:55
Оказываем юридические услуги в Нижнем Новгороде по низким ценам, недорого, от ЮК Аарон! Фирма предлагает: реорганизация ООО путем присоединения, ликвидация ООО и ИП, регистрация ООО и ИП, смена директора, подготовка и проверка документов, суды. Рассмотрим партнерские соглашения с юридическими фирмами других регионов. Грамотные юристы юридической компании Нижнего Новгорода гарантируют эффективную, быструю работу и результат! порядок регистрации организации
юридические услуги в чите по кредитам http://aaron-nn.ru/registraciya-ip регистрация ип в челябинске
          652
Василь 7 січня 2016, 18:35
Доброго дня, шановна редакціє! Пишу Вам у відчаї, мені потрібна допомога.

Нещодавно, 3 грудня 2015 року, мою дружину дві жінки за допомогою гіпнозу змусили винести з дому всі гроші, які були в нас (дуже значну суму, частина грошей мені не належить і була в мене на зберіганні). Ми звернулась до міліції і спільними зусиллями цих шахрайок знайшли. Зараз справа йде до суду, але все йде до того, що ці шахрайки можуть вийти "сухими із води". В інтернеті я знайшов декілька жінок, які були обмануті також цими шахрайками. Я готовий зустрітися з Вами, все детально розповісти і поділитися наявною в мене інформацією. Буду вдячний, якщо Ви мені зателефонуєте. Можливо, якщо ви розмістите бодай невеличку об`яву , я зможу знайти більше постраждалих від шахрайських дій цих жінок і справа зможе зрушити з "мертвої точки".
Я проживаю в м. Ірпінь, працюю в Києві. 0633278386
          651
Кілер від прокуратури 24 грудня 2015, 16:23
Замовлене вбивство. За що замовили то сікрєт. Забагато знав, не туди де можна ніс запхав і язик не хотів тримати за зубами. Поступила команда убрати.
          650
Дрогобичанин 23 грудня 2015, 17:32
Ну як глянути на ілюстрацію до цієї інформації, то 100 відсотків то не самогубство...
          649
torispeccor 21 грудня 2015, 14:33
Я в самогубство ніколи не повірю. Такий діагноз можуть поставити шизіки, і хіба в нашій країні! Подумати б добре: 2 ножових поранення в шию.
Хіба 1 порізу в шию недостатньо, аби усвідомити пекучий біль? Після того, як порізав себе раз, Павло, не зважаючи на інстинкт самозбереження, взяв і дорізав себе вдруге?
Це - абсурд! Подібно колись було і з покійним Кирпою. Сам себе не дострелив, і зробив контрольний вистріл. Підстава. Справа рук структурних органів.
          648
torispeccor 18 грудня 2015, 10:53
А ви ближче до нього притуліться,Танюшо, ще не такі коментарі строчити будете! wink
До речі, моржування - минулорічне. Зараз ми моржуємо без Славка. Може, він десь біля Вас і притулився, що за нас забув. А з коментами Ви рівно на рік спізнилися...
          647
танюшка сафрюк 17 грудня 2015, 21:16
молодці не те слово...ШИКАРНІ.від декого холодно стає,а від вашого "СЛАВКА"душно
          646
007 16 грудня 2015, 05:01
Цікаво, скільки "значних збитків" завдають такі директори і куратори фірм та фірмочок, не оформляючи своїх працівників і примушуючи працювати по 240 годин на місяць із зарплатнею 1500 грн. Банндитв- копняками геть із касти роботодавців!
          645
torispeccor 10 грудня 2015, 13:20
wink Мені цікаво, чому депутати не роблять ремонти в адміністрації за свій рахунок.А батьки в школах та дитячих садках - зобовязані.
Марина. Взято з Фейсбуку.
          644
torispeccor 9 грудня 2015, 13:52
На Дніпропетровщині СБУ викрила розкрадання 5,6 мільйона держкоштів, виділених на ремонт шкіл та дитсадків
http://nf.dp.ua/2015/12/na-dnipropetrovshchyni-sbu-vykryla-rozkradannya-56-milyo
na-derzhkoshtiv-vydilenykh-na-remont-shkil-ta-dytsadkiv/
          642
Ваня 4 листопада 2015, 00:59
Неужели в Трускавце такие е... е люди?
          641
Леся 3 листопада 2015, 13:59
Є новий мер, нові депутати, а ви все хвилюєтесь і хвилюєтесь!Жодного з колишніх мерів Трускавця так не "обсирали" як Р. Козира. Ви згадайте попередніх мерів, що вони робили і як місто до боргів довели та попродавали все що можна було! Чому ж за ними не бігали і не дивилися чим вони займаються? Сиділи і мовчали, а тут розбігалися нібито ви дуже хвилюєтесь за державне майно та ще й до та після виборів! Де ж ви, правдолюби, 5-10 років тому? Чому не бігали за попередніми очільниками міста і не розказували їм в очі хто є хто? Свідкам цієї події треба було хоч подивитися чи є інвентарний номер на меблях, а тоді уже робити цілий репортаж та створювати такий ажіотаж навколо міської ради та колишнього мера. В мене склалося враження, що це все замовлена та добре проплачена анти-піар акція.
          640
Богдан ПРОЦИШИН 3 листопада 2015, 13:52
Процишин Богдан
за мотивами Самуїла Яковича Маршака
Багаж


З Ради виносив Руслан:
Крісло,
Годинник,
Диван,
Картини,
Гардини,
Шпалєри
І синий вазонок салєри.

Валя виносила з Ради:
Змінне взуттє для паради,
Сервіз на чотири персони,
Книжечку «Жидомасони»,
Подушку,
Паркет,
Бігуді
І віру, шо «всьо впєрєді».

Оля несе з кабінету:
«Твою Трускавецьку Газету»,
Три номера «Вісника Ради»
Штири відтінки помади,
Магнітик (купила в Одесі),
Зарядку від Apple для Лесі,
Прокладку,
Закладку,
Укладку
І мерову білу палатку.

Ігор додому несе:
Машинку для варки гліссе,
Натирку для лисини блиску,
Книжечку лєвого зиску,
Ксіву,
Шо він кандидат
І грамоту мера
"За вклад".

Несе додому Петро
Тільки приватне добро:
Прапор,
Принесений з хати,
Скрєпочки,
Тапочки,
Мати,
Досвіду повні валізи,
І фотки на штатовські візи.

То речі приватного вжитку.
Спасибі – залишили плитку.

Всіх ніби згадано... ок...
А хто, с*ка, вкрав килимок?!!! )))

p.s. ... а Юра ще не поспішає - бо думає: "тесть "порішає"".
          639
Тарас 15 жовтня 2015, 02:58
В СТЕБНИКУ ЗАКОН ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ЙОГО ПОРУШУВАТИ))2. Дотримуючись установленого в Україні правового режиму відокремлення церкви від держави, релігійні організації не втручаються у сферу держави та її органів, не виконують державних функцій. "Релігійні організації не беруть участі в діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів" (ст. 5 згаданого вище Закону). Відсутні будь-які правові форми союзу церкви й держави в різноманітних сферах суспільного життя. Церковні постанови не мають юридичної сили відносно держави і не повинні суперечити її законам.
          638