Реєстрація    Увійти
Авторизація
Наталья 10 січня 2016, 09:55
Оказываем юридические услуги в Нижнем Новгороде по низким ценам, недорого, от ЮК Аарон! Фирма предлагает: реорганизация ООО путем присоединения, ликвидация ООО и ИП, регистрация ООО и ИП, смена директора, подготовка и проверка документов, суды. Рассмотрим партнерские соглашения с юридическими фирмами других регионов. Грамотные юристы юридической компании Нижнего Новгорода гарантируют эффективную, быструю работу и результат! порядок регистрации организации
юридические услуги в чите по кредитам http://aaron-nn.ru/registraciya-ip регистрация ип в челябинске
          659
Василь 7 січня 2016, 18:35
Доброго дня, шановна редакціє! Пишу Вам у відчаї, мені потрібна допомога.

Нещодавно, 3 грудня 2015 року, мою дружину дві жінки за допомогою гіпнозу змусили винести з дому всі гроші, які були в нас (дуже значну суму, частина грошей мені не належить і була в мене на зберіганні). Ми звернулась до міліції і спільними зусиллями цих шахрайок знайшли. Зараз справа йде до суду, але все йде до того, що ці шахрайки можуть вийти "сухими із води". В інтернеті я знайшов декілька жінок, які були обмануті також цими шахрайками. Я готовий зустрітися з Вами, все детально розповісти і поділитися наявною в мене інформацією. Буду вдячний, якщо Ви мені зателефонуєте. Можливо, якщо ви розмістите бодай невеличку об`яву , я зможу знайти більше постраждалих від шахрайських дій цих жінок і справа зможе зрушити з "мертвої точки".
Я проживаю в м. Ірпінь, працюю в Києві. 0633278386
          658
Кілер від прокуратури 24 грудня 2015, 16:23
Замовлене вбивство. За що замовили то сікрєт. Забагато знав, не туди де можна ніс запхав і язик не хотів тримати за зубами. Поступила команда убрати.
          657
Дрогобичанин 23 грудня 2015, 17:32
Ну як глянути на ілюстрацію до цієї інформації, то 100 відсотків то не самогубство...
          656
torispeccor 21 грудня 2015, 14:33
Я в самогубство ніколи не повірю. Такий діагноз можуть поставити шизіки, і хіба в нашій країні! Подумати б добре: 2 ножових поранення в шию.
Хіба 1 порізу в шию недостатньо, аби усвідомити пекучий біль? Після того, як порізав себе раз, Павло, не зважаючи на інстинкт самозбереження, взяв і дорізав себе вдруге?
Це - абсурд! Подібно колись було і з покійним Кирпою. Сам себе не дострелив, і зробив контрольний вистріл. Підстава. Справа рук структурних органів.
          655
torispeccor 18 грудня 2015, 10:53
А ви ближче до нього притуліться,Танюшо, ще не такі коментарі строчити будете! wink
До речі, моржування - минулорічне. Зараз ми моржуємо без Славка. Може, він десь біля Вас і притулився, що за нас забув. А з коментами Ви рівно на рік спізнилися...
          654
танюшка сафрюк 17 грудня 2015, 21:16
молодці не те слово...ШИКАРНІ.від декого холодно стає,а від вашого "СЛАВКА"душно
          653
007 16 грудня 2015, 05:01
Цікаво, скільки "значних збитків" завдають такі директори і куратори фірм та фірмочок, не оформляючи своїх працівників і примушуючи працювати по 240 годин на місяць із зарплатнею 1500 грн. Банндитв- копняками геть із касти роботодавців!
          652
torispeccor 10 грудня 2015, 13:20
wink Мені цікаво, чому депутати не роблять ремонти в адміністрації за свій рахунок.А батьки в школах та дитячих садках - зобовязані.
Марина. Взято з Фейсбуку.
          651
torispeccor 9 грудня 2015, 13:52
На Дніпропетровщині СБУ викрила розкрадання 5,6 мільйона держкоштів, виділених на ремонт шкіл та дитсадків
http://nf.dp.ua/2015/12/na-dnipropetrovshchyni-sbu-vykryla-rozkradannya-56-milyo
na-derzhkoshtiv-vydilenykh-na-remont-shkil-ta-dytsadkiv/
          649
Ваня 4 листопада 2015, 00:59
Неужели в Трускавце такие е... е люди?
          648
Леся 3 листопада 2015, 13:59
Є новий мер, нові депутати, а ви все хвилюєтесь і хвилюєтесь!Жодного з колишніх мерів Трускавця так не "обсирали" як Р. Козира. Ви згадайте попередніх мерів, що вони робили і як місто до боргів довели та попродавали все що можна було! Чому ж за ними не бігали і не дивилися чим вони займаються? Сиділи і мовчали, а тут розбігалися нібито ви дуже хвилюєтесь за державне майно та ще й до та після виборів! Де ж ви, правдолюби, 5-10 років тому? Чому не бігали за попередніми очільниками міста і не розказували їм в очі хто є хто? Свідкам цієї події треба було хоч подивитися чи є інвентарний номер на меблях, а тоді уже робити цілий репортаж та створювати такий ажіотаж навколо міської ради та колишнього мера. В мене склалося враження, що це все замовлена та добре проплачена анти-піар акція.
          647
Богдан ПРОЦИШИН 3 листопада 2015, 13:52
Процишин Богдан
за мотивами Самуїла Яковича Маршака
Багаж


З Ради виносив Руслан:
Крісло,
Годинник,
Диван,
Картини,
Гардини,
Шпалєри
І синий вазонок салєри.

Валя виносила з Ради:
Змінне взуттє для паради,
Сервіз на чотири персони,
Книжечку «Жидомасони»,
Подушку,
Паркет,
Бігуді
І віру, шо «всьо впєрєді».

Оля несе з кабінету:
«Твою Трускавецьку Газету»,
Три номера «Вісника Ради»
Штири відтінки помади,
Магнітик (купила в Одесі),
Зарядку від Apple для Лесі,
Прокладку,
Закладку,
Укладку
І мерову білу палатку.

Ігор додому несе:
Машинку для варки гліссе,
Натирку для лисини блиску,
Книжечку лєвого зиску,
Ксіву,
Шо він кандидат
І грамоту мера
"За вклад".

Несе додому Петро
Тільки приватне добро:
Прапор,
Принесений з хати,
Скрєпочки,
Тапочки,
Мати,
Досвіду повні валізи,
І фотки на штатовські візи.

То речі приватного вжитку.
Спасибі – залишили плитку.

Всіх ніби згадано... ок...
А хто, с*ка, вкрав килимок?!!! )))

p.s. ... а Юра ще не поспішає - бо думає: "тесть "порішає"".
          646
Тарас 15 жовтня 2015, 02:58
В СТЕБНИКУ ЗАКОН ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ЙОГО ПОРУШУВАТИ))2. Дотримуючись установленого в Україні правового режиму відокремлення церкви від держави, релігійні організації не втручаються у сферу держави та її органів, не виконують державних функцій. "Релігійні організації не беруть участі в діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів" (ст. 5 згаданого вище Закону). Відсутні будь-які правові форми союзу церкви й держави в різноманітних сферах суспільного життя. Церковні постанови не мають юридичної сили відносно держави і не повинні суперечити її законам.
          645
Тарас 15 жовтня 2015, 02:09
Ну і тут Пецюху пощастило.Отець так наполегливо "відпропіарив" Старосольського, що майже всі мої знайомі, що планували голосувати за Старосольського, голосуватимуть тепер за Пецюха.Та й мені якось це все підозріло,занадто наполегливо він його просуває.А останній прикол-це взагалі-прикол, коли він сказав, що церква як юридична установа має право представляти своїх кандидатів і він преставляє Старосольського і щоб йому людипитання ставили.Дивно, що він ще й в церкві промови не мав.Ну після такого точно нема бажання за нього голосувати.Пецюх мені теж не особливо то і подрбається але краще вже він.Принаймі в церкві його ніхто не представляє )))
          644
Дрогобиччанин 3 жовтня 2015, 10:37
У Демківа немає команди. Він може стати головою, а на ключових посадах залишуться ті ж самі кадри. Бо у Демківа їх замінити нема ким.!!!!!!!!
          643
Андрій Пристай 28 вересня 2015, 16:06
А як же Руслан Крамар? «Щодо Стебника: на посаду міського голови конференція «Батьківщини» запропонувала і затвердила кандидатуру свого однопартійця Петра Старосольського, а №1 у списку партії до міської ради – Андрій Петруняк.» wink
          642
незнайомка 24 вересня 2015, 18:39
По перше,висловлювання і образи це є не коректно до будьякоі людини,а тим більше до священника,подобається вам він чи ні.На рахунок прибирання,то не все так гладко,спочатку каденціі було чистіше,але коли розвалили жек,то хто то має прибирати??Сміття теж вивозиться,але зараз чомусь вже не дуже регулярно.Так що де не копни,всюди є нюанси.Так що перш ніж шукати гріхи когось,треба почати змінювати себе
          641
Анонім 23 вересня 2015, 23:30
День добрий всім. Дітям та Дорослих взяти до у ваги де можна навчатися навичка стріл-би В Борислава тир?
          640
Анонім 23 вересня 2015, 23:10
Добрий вечір всім. дітям та доросли де ваші діти мають ходити на гурти де Борислава тир подіватися ???
          639
Анонім 22 вересня 2015, 21:51
Добрий вечір всім.
Пенціонери бабусі і дідусі які ходять пішком, це правильно? Ні, а яка ваша думка наприклад, я їду в маршутці з Дрогобича до Борислава, мені кажуть платити гроші або йти геть. Але я маю пенсійне посвідчення, але чогось шофер не хоче його приймати, чого так?
          638
мудрий 22 вересня 2015, 14:04
Вибори, вибори, депутати - п...дери... І уневич, і побережний, і старий, і сольський, і продажні священики, всі продались політиканам згори.
          637
сивий 21 вересня 2015, 23:50
До тепер був певен, що найбільший мінус Пецюха, то син Ярослав, бац а в нього ще й Олег, ну то й нехай може хоть з Олега буде плюс (мудрегелям зразу констатую, що знаю результат коли мінус на плюс), але сам був свідком конфлікту коли жінка мера ганьбила "рудого", який "насравши" на старання стебницьких алканавтів, прибиравших листя під ії керівництвом, "розсікав" на КрАЗі по "стометрівці". Тоді він себе вів - не як Всечесний Отець, а як "галімий чорт"!Хоча, ще трохи активності "рудого" і я за Петра Старосольского ТОЧНО НЕ проголосую...
          636
torispeccor 17 вересня 2015, 15:23
Легендарний кіборг, родом з Коломиї, став одним з керівників поліції України (ФОТОФАКТ) /http://www.galka.if.ua/
Майора Євгена Жукова, більш відомого за позивним «Маршал», колишнього заступника командира одного з батальйонів 79-ї миколаївської окремої аеромобільної бригади, героїчного десантника та одного з «кіборгів» захисників Донецького аеропорту, призначено заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.
То чому, шановні, Коломия рулить, а Дрогобиччина пасе задніх? Хіба у нас достойних хлопців-вояків своїх немає?
          635
Льолік 16 вересня 2015, 22:25
Доречі на "правильного" мера багато хто чекає. Нажаль не можу все розповідати, не можу повідомити. Але від тої правди блювати хочеться. В даний момент пробували підходити до Пецюха, але нічого не виходило з окремими питаннями. Тоді розпускаються слухи "з ним ніхто не хоче спілкуватись... воно навіть своєї машини не має... то не він робить дороги, а гроші прийшли на автодор" А в реалі бачимо протилежне. Гроші могли надходитись, а дороги лише ямкуватись, але ми бачимо капітальний ремонт доріг і не перед виборами, а постійно! Я особисто я задоволений роботою мера. Місто окультурюється, прибирається. Яка різниця хто прибирає? Може ТИ підеш прибереш за пару гривень починаючи день з 6-ої ранку. Чи може ТИ здатний організувати прибирання за мінімамльну зарплату, щоб отримати максимум результату? Як ти можеш щось зробити для народу, якщо ти від машини не можеш заднюцю відірвати, діловий дуже, людей через темні окуляри не бачиш. Ще одні розумні з Трускавця нам якогось сватають. Ви не могли нам з Києва запропонувати? Чи з Польщі якогось з європейськими знаннями?
          634
Сіцілієць 16 вересня 2015, 12:32
Якщо "добродії" бандити навідаються - то з правоохоронними органами.
          633
Володя 14 вересня 2015, 22:41
всьо шо теба, качати нафту
          632
Добродій 14 вересня 2015, 17:50
З пістолетом "прийматиме" ?
          631
torispeccor 9 вересня 2015, 13:25
Це - не дракон. Це - система промосковських владних перевертнів, яких москва привела до влади у верховну "зраду".
          630