Реєстрація    Увійти
Авторизація
torispeccor 10 грудня 2015, 13:20
wink Мені цікаво, чому депутати не роблять ремонти в адміністрації за свій рахунок.А батьки в школах та дитячих садках - зобовязані.
Марина. Взято з Фейсбуку.
          651
torispeccor 9 грудня 2015, 13:52
На Дніпропетровщині СБУ викрила розкрадання 5,6 мільйона держкоштів, виділених на ремонт шкіл та дитсадків
http://nf.dp.ua/2015/12/na-dnipropetrovshchyni-sbu-vykryla-rozkradannya-56-milyo
na-derzhkoshtiv-vydilenykh-na-remont-shkil-ta-dytsadkiv/
          649
Ваня 4 листопада 2015, 00:59
Неужели в Трускавце такие е... е люди?
          648
Леся 3 листопада 2015, 13:59
Є новий мер, нові депутати, а ви все хвилюєтесь і хвилюєтесь!Жодного з колишніх мерів Трускавця так не "обсирали" як Р. Козира. Ви згадайте попередніх мерів, що вони робили і як місто до боргів довели та попродавали все що можна було! Чому ж за ними не бігали і не дивилися чим вони займаються? Сиділи і мовчали, а тут розбігалися нібито ви дуже хвилюєтесь за державне майно та ще й до та після виборів! Де ж ви, правдолюби, 5-10 років тому? Чому не бігали за попередніми очільниками міста і не розказували їм в очі хто є хто? Свідкам цієї події треба було хоч подивитися чи є інвентарний номер на меблях, а тоді уже робити цілий репортаж та створювати такий ажіотаж навколо міської ради та колишнього мера. В мене склалося враження, що це все замовлена та добре проплачена анти-піар акція.
          647
Богдан ПРОЦИШИН 3 листопада 2015, 13:52
Процишин Богдан
за мотивами Самуїла Яковича Маршака
Багаж


З Ради виносив Руслан:
Крісло,
Годинник,
Диван,
Картини,
Гардини,
Шпалєри
І синий вазонок салєри.

Валя виносила з Ради:
Змінне взуттє для паради,
Сервіз на чотири персони,
Книжечку «Жидомасони»,
Подушку,
Паркет,
Бігуді
І віру, шо «всьо впєрєді».

Оля несе з кабінету:
«Твою Трускавецьку Газету»,
Три номера «Вісника Ради»
Штири відтінки помади,
Магнітик (купила в Одесі),
Зарядку від Apple для Лесі,
Прокладку,
Закладку,
Укладку
І мерову білу палатку.

Ігор додому несе:
Машинку для варки гліссе,
Натирку для лисини блиску,
Книжечку лєвого зиску,
Ксіву,
Шо він кандидат
І грамоту мера
"За вклад".

Несе додому Петро
Тільки приватне добро:
Прапор,
Принесений з хати,
Скрєпочки,
Тапочки,
Мати,
Досвіду повні валізи,
І фотки на штатовські візи.

То речі приватного вжитку.
Спасибі – залишили плитку.

Всіх ніби згадано... ок...
А хто, с*ка, вкрав килимок?!!! )))

p.s. ... а Юра ще не поспішає - бо думає: "тесть "порішає"".
          646
Тарас 15 жовтня 2015, 02:58
В СТЕБНИКУ ЗАКОН ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ЙОГО ПОРУШУВАТИ))2. Дотримуючись установленого в Україні правового режиму відокремлення церкви від держави, релігійні організації не втручаються у сферу держави та її органів, не виконують державних функцій. "Релігійні організації не беруть участі в діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів" (ст. 5 згаданого вище Закону). Відсутні будь-які правові форми союзу церкви й держави в різноманітних сферах суспільного життя. Церковні постанови не мають юридичної сили відносно держави і не повинні суперечити її законам.
          645
Тарас 15 жовтня 2015, 02:09
Ну і тут Пецюху пощастило.Отець так наполегливо "відпропіарив" Старосольського, що майже всі мої знайомі, що планували голосувати за Старосольського, голосуватимуть тепер за Пецюха.Та й мені якось це все підозріло,занадто наполегливо він його просуває.А останній прикол-це взагалі-прикол, коли він сказав, що церква як юридична установа має право представляти своїх кандидатів і він преставляє Старосольського і щоб йому людипитання ставили.Дивно, що він ще й в церкві промови не мав.Ну після такого точно нема бажання за нього голосувати.Пецюх мені теж не особливо то і подрбається але краще вже він.Принаймі в церкві його ніхто не представляє )))
          644
Дрогобиччанин 3 жовтня 2015, 10:37
У Демківа немає команди. Він може стати головою, а на ключових посадах залишуться ті ж самі кадри. Бо у Демківа їх замінити нема ким.!!!!!!!!
          643
Андрій Пристай 28 вересня 2015, 16:06
А як же Руслан Крамар? «Щодо Стебника: на посаду міського голови конференція «Батьківщини» запропонувала і затвердила кандидатуру свого однопартійця Петра Старосольського, а №1 у списку партії до міської ради – Андрій Петруняк.» wink
          642
незнайомка 24 вересня 2015, 18:39
По перше,висловлювання і образи це є не коректно до будьякоі людини,а тим більше до священника,подобається вам він чи ні.На рахунок прибирання,то не все так гладко,спочатку каденціі було чистіше,але коли розвалили жек,то хто то має прибирати??Сміття теж вивозиться,але зараз чомусь вже не дуже регулярно.Так що де не копни,всюди є нюанси.Так що перш ніж шукати гріхи когось,треба почати змінювати себе
          641
Анонім 23 вересня 2015, 23:30
День добрий всім. Дітям та Дорослих взяти до у ваги де можна навчатися навичка стріл-би В Борислава тир?
          640
Анонім 23 вересня 2015, 23:10
Добрий вечір всім. дітям та доросли де ваші діти мають ходити на гурти де Борислава тир подіватися ???
          639
Анонім 22 вересня 2015, 21:51
Добрий вечір всім.
Пенціонери бабусі і дідусі які ходять пішком, це правильно? Ні, а яка ваша думка наприклад, я їду в маршутці з Дрогобича до Борислава, мені кажуть платити гроші або йти геть. Але я маю пенсійне посвідчення, але чогось шофер не хоче його приймати, чого так?
          638
мудрий 22 вересня 2015, 14:04
Вибори, вибори, депутати - п...дери... І уневич, і побережний, і старий, і сольський, і продажні священики, всі продались політиканам згори.
          637
сивий 21 вересня 2015, 23:50
До тепер був певен, що найбільший мінус Пецюха, то син Ярослав, бац а в нього ще й Олег, ну то й нехай може хоть з Олега буде плюс (мудрегелям зразу констатую, що знаю результат коли мінус на плюс), але сам був свідком конфлікту коли жінка мера ганьбила "рудого", який "насравши" на старання стебницьких алканавтів, прибиравших листя під ії керівництвом, "розсікав" на КрАЗі по "стометрівці". Тоді він себе вів - не як Всечесний Отець, а як "галімий чорт"!Хоча, ще трохи активності "рудого" і я за Петра Старосольского ТОЧНО НЕ проголосую...
          636
torispeccor 17 вересня 2015, 15:23
Легендарний кіборг, родом з Коломиї, став одним з керівників поліції України (ФОТОФАКТ) /http://www.galka.if.ua/
Майора Євгена Жукова, більш відомого за позивним «Маршал», колишнього заступника командира одного з батальйонів 79-ї миколаївської окремої аеромобільної бригади, героїчного десантника та одного з «кіборгів» захисників Донецького аеропорту, призначено заступником начальника Департаменту патрульної служби МВС України.
То чому, шановні, Коломия рулить, а Дрогобиччина пасе задніх? Хіба у нас достойних хлопців-вояків своїх немає?
          635
Льолік 16 вересня 2015, 22:25
Доречі на "правильного" мера багато хто чекає. Нажаль не можу все розповідати, не можу повідомити. Але від тої правди блювати хочеться. В даний момент пробували підходити до Пецюха, але нічого не виходило з окремими питаннями. Тоді розпускаються слухи "з ним ніхто не хоче спілкуватись... воно навіть своєї машини не має... то не він робить дороги, а гроші прийшли на автодор" А в реалі бачимо протилежне. Гроші могли надходитись, а дороги лише ямкуватись, але ми бачимо капітальний ремонт доріг і не перед виборами, а постійно! Я особисто я задоволений роботою мера. Місто окультурюється, прибирається. Яка різниця хто прибирає? Може ТИ підеш прибереш за пару гривень починаючи день з 6-ої ранку. Чи може ТИ здатний організувати прибирання за мінімамльну зарплату, щоб отримати максимум результату? Як ти можеш щось зробити для народу, якщо ти від машини не можеш заднюцю відірвати, діловий дуже, людей через темні окуляри не бачиш. Ще одні розумні з Трускавця нам якогось сватають. Ви не могли нам з Києва запропонувати? Чи з Польщі якогось з європейськими знаннями?
          634
Сіцілієць 16 вересня 2015, 12:32
Якщо "добродії" бандити навідаються - то з правоохоронними органами.
          633
Володя 14 вересня 2015, 22:41
всьо шо теба, качати нафту
          632
Добродій 14 вересня 2015, 17:50
З пістолетом "прийматиме" ?
          631
torispeccor 9 вересня 2015, 13:25
Це - не дракон. Це - система промосковських владних перевертнів, яких москва привела до влади у верховну "зраду".
          630
MaksFiteP 7 вересня 2015, 15:57
Всем кому нужен дополнительный заработок от 1500-2000 Руб в день.
http://ix-money.ru

Вложений нет, работа не сложная, оплата почасовая.
          628
torispeccor 7 вересня 2015, 14:14
Звернення ПАТ «Укрінбанку» до клієнтів Трускавецького відділення


Шановні клієнти Трускавецького Центрального відділення ПАТ «Укрінбанк»!

Наглядова Рада, Правління ПАТ «Укрінбанк» приносять Вам вибачення за ситуацію, що склалася через неправомірні дії екс-директора Трускавецького ЦВ О.І.Губерської. Нам прикро усвідомлювати, що колишній працівник банку, скориставшись репутацією нашої фінансової установи, вашою довірою до банку та до неї особисто, дозволила собі скористатися коштами, які їй не належать.

ПАТ «Укрінбанк» наголошує: усі договори, що були підписані вкладниками, є чинними, і Банк несе відповідальність за своїми зобов’язаннями, згідно з чинним законодавством України.

Щодо особистих домовленостей п. О.І.Губерської з мешканцями Трускавця щодо валютних операцій, нагадуємо: Кримінальним Кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за незаконні валютні операції для обох сторін конфлікту. Однак, у будь-якому випадку, Банк максимально сприятиме поверненню коштів громадянам, які стали жертвами фінансового шахрайства з боку О.І.Губерської.

На даний момент ситуація під контролем служби безпеки ПАТ «Укрінбанк» та правоохоронних органів.

Прес-служба ПАТ «Укрінбанк»
          627
Бандерівець 7 вересня 2015, 13:28
Ти диви, яка зараза! А Марійка - молодець! Тримайся Марічко. Ми тим божевільним сепаратисткам яйця відкрутимо. А якщо їх нема, то знайдемо.
          626
Підпільний Кіндрат 7 вересня 2015, 13:24
Йой, як довели хлопа! Напевно жінка дома... Бо вже воліє ліпше воювати, ніж дома своїй половинці щоднини годити! wink
          625
Кіндрат Снайперський 7 вересня 2015, 13:19
Правду матку рубає прапорщик. Через таких продажних генералісимусів, командирів і військових суддів нині гинуть наші хлопці від зрадницької кулі. Бо "главні командири" здають нині своїх пацанів сєпарам! І через тих зрадницьких перекінчиків Луганщина нині "гордо" носить назву "лугандонія".
          624
torispeccor 7 вересня 2015, 12:39
Українці, досить мовчки ковтати образи, доки будемо бидлом на своїй рідній землі! „Хто не зо мною, той проти мене; і хто зо мною не збирає, той розсипає” (Лука 11.23.). Ці слова Господні вказують на наявність двох непримиренних світів: світлих сил Добра, Правди, Істини та Любові - і темних сил зла, брехні, підступу та ненависті. Господь дав чітко зрозуміти, що ніякої „нейтральної території”, „золотої серединки”, де б можна було втекти від світу цього, заховатись, – нема. Цей категоричний імператив пояснює сутність життя людини, суспільства, нації, людства у всіх без виключення сферах їхньої діяльності: духовній, соціальній, побутовій, політичній, тощо. Кожен, за задумом Божим, повинен самостійно обирати свій життєвий шлях, ставши на сторону однієї з цих сторін і, тим самим, – або бути спасенним, або проклятим.

З цим розумінням Божої Істини необхідно підходити до вирішення будь-якої проблеми, що постає у повсякденному житті, особливо тоді, коли йдеться про долю цілого народу, у час, коли ворожа сокира намагається підрубати його живильні коріння, з яких він постійно черпає сили на своєму історичному шляху.
Петро Іванишин
          623
torispeccor 4 вересня 2015, 14:59
Оксана Іванівна обдурила не тільки політиків, вона видурила обманним шляхом гроші і в клієнтів банку. І понесе за то заслужене покарання. А вертихвістки самі накидуються на людей при грошах. Їх і підганяти нікому не треба.
          622