Реєстрація    Увійти
Авторизація
Ilkiv Yuriy, 30 липня о 18:43. 1 серпня 2016, 13:09
Цей клуб, як острів інтелегентності.
Років 20 назад в нас був актовий зал з сценічним виступом і одна коморка кабінет. Завше було багато народу різного віку. Крім того, Іван в певні дні проводив гурток по шахматам для дітей.
По вечорам ми тоді ще двадцятилітні іграли в шахи, бувало на віджимання, складали столи до купи й іграли теніс :). Було весело і це без каплі алкоголю. . Потім приміщення перенесли на проти. Там більше кімнат санвузол. Але все знаходилось в жахливому стані. Роками проводились ремонти. Так як організація не комерційна, то гроші залучали свої ( з членів клубу) і спонсорські. Було проведено багато турнірів на рівні майстрів спорту. Серед них і турнір в память Бучко Івана Олексійовича сильного шахіста і талановитого педагога.
Дуже прикро, що цей заклад забирють в нашої громади. Закон бабла одинаковий, що в донецьку, що тут. Скоро там буде престижно-елітний салон краси, який себе не окупить і візьме на себе всі наші прокльони. А потім перепрофілюють на кабацюру. Нащо ж нам думаючі люди. Вони можуть задумуватись. А влада про нас і так думає. Тож бухаймо, закусюєм і прославляємо наших "вождів"
ПІ. Сі. Що до себе, то буду захищати свою громадську позицію. Тобто клуб. Кому не всерівно. Приєднуйтесь
          697
Gnat 30 липня 2016, 17:02
Об'єднання чи клуби за інтересами такі, як шаховий,літературний,хоровий та інші - мають бути в справних приміщеннях і зручних для доїзду місцях.Це ті осередки.де збирається інтелігенція і де формується,часто,громадська думка з тих чи інших проблем міста.На первісному,побутовому рівні вони - якість їх роботи і число -визначають справжню "інтелігентність" міста.Часто його самобутність і неповторність - візитівку.Якщо ті, хто зголосився служити громаді не розуміють цього - жаль!
          696
Gnat 28 липня 2016, 18:21
До кого звернутися по допомогу тим,хто восени (а,деколи і зараз)задихається у задимленому місті і навколишніх селах,як "господарі" (навчені совєтами господарки) почнуть ПАЛИТИ! бур'яни?! І доки таке свинство у постчорнобильській державі буде продовжуватиcь?! Хто стане на захист астматиків,малих дітей і посто - хворих?! Закони є!!!Заставити їх виконувати - нема кому! Хлопцям з поліції -повага за вчинок!
          695
Ігор 8 липня 2016, 14:02
доки не буде знищений вальцманат на чолі з кривавим україножером, резидентом кремля вальцманом, доти в Україні буде геноцид і етноцид
          694
torispeccor 23 червня 2016, 15:04
До речі, я про лайфньюз тільки від кучмівського оточення чула. Ото видно, що на злодію "шапка горить". Самі читаєте той лайфньюз і напевно, стрічку георгіївську потихеньку від всіх носите. Поливаєте брудом оточуючих, розкидажтесь термінами, як брудними шкарпетками, а потім тішитеся, що справжніх українців "достаєте". Тільки у мене артриту від того, шо мені кості миєте, не буде. Здохнете, а не діждетесь.
          693
torispeccor 23 червня 2016, 14:57
А ви мені шльондру, або когось з оточення п. кучмота. До речі, це ж ви коменти паскудні кидаєте на Дрогінфо. Його ви теж паскудите. Ви всіх паскудите, хто має право критикувати помилки влади. І, до речі, попередню владу я теж критикувала на своєму сайті, пані дрогобицька сепаратистка!!!!! :)
          692
Дрогобичанка 23 червня 2016, 09:17
А де ж була пані Лишик , коли попередня влада ставила ці буди, забирала молочний ринок, коли люди два роки стояли під сонцем і дощем???чомусь мені лайфіефо все більше нагадує лайфньюс або рашатудей!!!
          691
наталя 16 червня 2016, 19:55
Прикольно так- журналіст Ключак з Народного контролю робить інтервю депутату з Народного контролю. І все так гладенько і чемненько. Джинса, яку чомусь передруковує сайт Вікторії Лишик.
          690
007 9 червня 2016, 02:50
Яким дивом у, сміливо можна стверджувати, міжнародному курорті, ще живуть бомжі: у місцевих мільйонерів нема грошей, аби кожному мешканцеві спорудити бодай кімнатку?! У всіх інших населених пунктах- також?
          689
torispeccor 4 червня 2016, 10:55
Який нам скинули разом з текстом, такий і подали
          688
Петро Сидорович 4 червня 2016, 09:04
А чому подаєте малюнок з попередніх фестивалів? В неті є і плакат і логотип нинішнього.
          687
Юрій Федчак 1 червня 2016, 21:10
Ну, по-перше "Юрком" дозволяю себе називати тільки батькові. По-друге, я ще м'яко написав. Можу й відвертіше - гострою правдою та й по папері. ;) Але пожалів стареньку пенсіонерку. Як-не-як, в одному місті живемо, до того ж у сусідніх будинках. Автору - подяка за таку повну Інфо. Молодчина! :)
          686
torispeccor 1 червня 2016, 14:05
:) Юрко "розперезався" :)
          685
Юрій Федчак 1 червня 2016, 00:25
Не захищаю Петра Сушка, але бурхливо-гротескна промова так званої "вчительки" мене просто захопила її самодискредитизацією. Насамперед її мова, як вчительки української мови зі стажем, рясніє русизмами. Не розумію, як взагалі її атестували, надали допуск до викладацької діяльності з профільного предмету? Далі - про яку заробітну плату шкільних вчителів в розмірі 7 000 грн. Надія Паньків заявляє? Або я щось не розчув, або це - відверта брехня. Далі ця особа заявляє про корупцію у Дрогобицькому судочинстві та освіті, зокрема прозвучало публічно її звинувачення у тому, що керівник міського відділу освіти П. Сушко вимагає хабара у розмірі 3000 євро. Це - документальна підстава для розслідування. Якщо вона має документальні, а не голослівні докази, то хочеться їх отримати. Якщо ні, то за відвертий наклеп Надія Паньків може бути протягненою до кримінальної відповідальності. Наголошую, посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126). І останнє: ця особа запитує, чому наші діти - випускники дрогобицького педагогічного університету - мають "сидіти" на базарі та нехай їдуть в далекі міста для працевлаштування. А може, пані Надіє, нехай взагалі заберуться з України подалі - десь за кордон, а? Адже як їм працевлаштуватися в рідному краї, коли їх місця пригріли ось такі пенсіонери: і пенсію отримують, і заробітну плату. А не занадто жирно буде у такий скрутний в Україні час? А не соромно вам, пенсіонерам, паразитувати за рахунок молодих? Може б самі кудись подалі забралися з нажитих вчительських місць?
          684
Николай 31 травня 2016, 19:17
Ребята из ПС, полностью Вас поддерживаю и готов помогать во всём!А о "порохе" лучше не говорите, он не "порох", он просто "параша"!
          683
Сергій 31 травня 2016, 18:40
раніше так як і всі наївні українці також щиро вірив що правий сектор це організація яка заслуговує на підтримку від простого народу.. - та нажаль як і все в нашій державі..продаєтсья заради грошей..
бувши 2 місяці назад в одному кафе - став свідком того як якись прищик з боробою..інакше його не назвеш почав розказувати що він з правого сектору і вони кришують це кафе і т..д.. хоча ніякого не порозуміння щодо криші взагалі не було..) навіть перезвонював у франківськ - до старшого кришняку правого сектору..
- тому всім тим хто ще щиро вірить в правий сектор та яроша - це така сам бандитьсяська організація як і весь рекет який і надалі продовжує жити за своїми правилами..але просто появилось ще декілька угрупувань типу правосеків - які тепер будуть ділити між собою кришування..відкати і т.д..
          682
Михайло 31 травня 2016, 18:30
не біда - пишіть, що хочете відповідь на електроннну пошту - хай впі..сяються від радості скануючи всі документи, але безплатно;)
маразм - діло заразне - скоро певно чекатимем такого і в Дрогобичі
          681
Губицька Марія Петрівна 28 травня 2016, 03:03
Прошу надати інформацію,які територіальні громади будуть приєднанні до Стебницької міської територіальної громади.
          680
torispeccor 24 травня 2016, 11:49
Будівництво Чаплі може зруйнувати багатоквартирний будинок на вул. Лесі Українки, 8.Там, де ведеться спорудження будинку, стався зсув грунту. Мешканці переживають, що їхнє помешкання може опинитися у виритому котловані.

За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Миколи Летнянчина, спорудження будинку ведеться з порушенням усіх будівельних норм.

"Це призвело до того, що структура житлового будинку порушена, – каже Микола Летнянчин. – Відбувається зсув грунту до будинку і є реальна загроза його руйнуванню".
          679
torispeccor 24 травня 2016, 11:32
Oxana Radischak? Faceebook Я щось не розумію,то або Кучма наскільки не свідомий у господарці міста,і радники ним керують,або дуже хитрий,прийшов до влади і робить,що хоче...
          678
журналіст, Вчора,20:39 24 травня 2016, 11:29
Леся- молодець. Тепер зможе цих ушльопків мочити по повній програмі. І всі журналісти ій допоможуть- крім зализаного Турмиса.
IP: 178.212.102.139 | Ukraine, Lviv
          677
torispeccor 23 травня 2016, 12:46
Олена Куртяк, Фейсбук. 22 травня 2016 р.
Сьогодні міський голова Дрогобича трохи ся заблудив.
Прийшов на посвячення пам'ятного Хреста загиблим Героям України, а казання таке мав, якби то посвячували пам'ятник йому - жертві дрогобицьких переслідувань....
Вже си няйняв тих, хто фільтрує інформацію "з". Най би ще собі найняв когось, хто його буде правильно інформувати "до": куди, чого і з якої нагоди йде.
          676
Insider, 22:17 21 травня 2016 р. 23 травня 2016, 12:35
Як стало відомо цей новий "прес-секретар" називається Станіслав Гайдер, який розробляв новий сайт Дрогобицької міської ради і презентував його у Ратуші 28 квітня. Тоді було оголошено, що вартість цієї розробки - 20 тис. грн. А тепер виявляється, що ціна цієї оборудки вже майже у 10 разів вища і до цього причетні той же Гайдер, Качмар, Кондзьолка та ін. Вони вдало обвели навколо пальця некомпетентного Кучму і вирвали з міського бюджету величезну суму коштів, а потім йдуть відкати. Тому з дозволу мера виганяють з робочого кабінету Лесю Ясюру, грамотну, чесну і компетентну працівницю, яка пережила багатьох міських голів (і цього незабаром переживе! ), а натомість приводять якогось Гайдера, який напевно теж буде в "Тустані" жити. Як бачимо -Ратушу захопила якась ЗГРАЯ УШЛЬОПКІВ.
          675
torispeccor 16 травня 2016, 13:30
До міського голови Дрогобича.
У соціальних мережах журналістка Марія Кульчицька стверджувала, що один із Ваших радників, якого назвали “гостем із Риги”, працює на волонтерських засадах і займається ламанням схем, запроваджених раніше. Прошу підтвердити або спростувати цю інформацію, а також вказати, хто ця людина і чим конкретно вона займається.
          674
Mariya 16 травня 2016, 08:38
Старший далі на волі, бо по ходу відмазала сестра. Молодший сидить, а баба далі спирт продає як продавала. Ось такий фінал
          673
Мирон 12 травня 2016, 18:14
А Кучма і Хрущ мовчать.
А може не хочуть щоб всі про це знали?
          672
Олександр 12 травня 2016, 15:16
Нехай перевірить віиділення ділянок Богдану Николаїшину: має на себе і ще на одну особу. Так подейкують.
          671
Maxss 23 квітня 2016, 00:11
30-летие Чернобыльской трагедии – обзор киевских памятных мест http://kiev-foto.info/ru/stati/1802-30-letie-chernobylskoj-tragedii-obzor-kievsk
ikh-pamyatnykh-mest
          670
Олег 20 квітня 2016, 15:34
Не один міський голова втратив спочатку авторитет а потім і посаду, ігноруючи волю Громади, пропозиції та зауваження громадських організацій та небайдужих громадян. Зрозуміло, що міський голова з частиною нових депутатів вчиться керувати містом. Вчиться на підказках старих депутатів ради та чиновників міськвиконкому, забувши про Майдан, про власні обіцянки, з головою поринувши у вир невідкладних заходів за для власної безпеки та добробуту свого оточення. Встановлення високої зарплати для себе та "своїх" людей без врахування показників виконаної роботи, її якості та користі для Громади міста є проявом низької культури та моралі. Знову Дрогобич не отримав владу з числа жертовних, інтелігентних та компетентних людей. А жаль. Їх багато в нашому місті! І вони щоденно будуть протестувати проти незаконних, аморальних дій влади.

До речі, Вікторіє, чого Ви за інтенрнет-газету Майдан не згадали. Вони також опублікували в себе інформацію щодо засад економічної специфіки Дрогобича?
          668