Реєстрація    Увійти
Авторизація
Мєстний 28 грудня 2016, 09:40
Ляпало був Чорновіл цей , як і всі дисиденти. Що він міг знати і зробити в керівництві держави, просидівши все життя на нарах? А коли йому люди доручили зробити конкретні зміни в Льв. області , втік до Києва РУХом керувати - киздіти не мішки носити. "Рік ганьби РУХу" треба оголосити - адже всі рухівці пізніше пережерлись , як пауки в банці.
          719
Маргарита 7 грудня 2016, 22:58
Коои я була в 2-му класі цей корпус почали будувати . Оком невстигла моргнути мені через тиждень 30 років і корпус добудований. МОЛОДЦІ ШВИДКО І НЕ СУМНІВАЮСЬ ЯКІСНО.
          718
богдан 12 жовтня 2016, 23:25
кругом один піздьож і обїбаловка. дорогу з ріпчич до літині хотів зробити голова колгоспу так його послали культурно а тепер курва хочуть допомоги.а що за наїбаловка на дорозі дрогобич-грушів приблизно 2 кілометри дороги не закатали в новий асвальт і полишали ями в півколеса. який то рогуль командував тим ремонтом???
          717
Віктор 21 вересня 2016, 08:04
Курорт Трускавець та Східниця повинні отримати особливий статус курортних поселень.Приєднувати Східницю до Борислав повний ідіотизм, так, як і Трускавцю не потрібно 9 сіл.
          716
Марія 16 вересня 2016, 11:24
Дуже багато зараз диспусій на тему, чи причентний кондзьолка до темних ігрищ в ратуші? Ще й як! Разом з тим чмом, що під грицаком ходить і свою "батьківщину" бздав! Антикорупціонер задрипаний!
Кондзьолка це дуполизака та райдужний політичний метелик, який що виборів змінює політичні погляди. Він спроможний на все, аби отримати добре оплачувану зарплатню і посаду надуману космічну на якій горб від праці не виросте а між цицьками та хвостиком акваріум збільшиться. Слава мародерам міста Дрогобича.
          715
torispeccor 6 вересня 2016, 14:03
А паличка хистка... І ненадійна... Брехнею світ пройдеш, проте назад не повернешся. І продажним медіа-ресурсам це не завадило б усвідомити!!! :)
          714
точний 5 вересня 2016, 11:02
Перед виборами повилазить вся нечисть і тут буде піаритись, і на інших сайтиках і обливати брудом один одного, а тепер шановні трохи відпочинемо від всяких недолугих коментів і побрехеньк.
          713
Пилипів Микола АТО 2 вересня 2016, 01:50
Враховуючи як Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, який очолює Ігор Микитин та директор Стрийського місцевого центру з надання БВПД, яку очолює Марія Николаїшин, яка до речі проживає в Дрогобичі проводили конкурс на заміщення керівників та заступників місцевих бюро правової допомоги у Львівській області, то неозброєним оком видно корупційно-кримінальну складову у цьому конкурсі. Він проводився не відкрито, наперед уже були визначені переможці цього конкурсу, а всі остальні претенденти тільки виконували роль статистів. Не враховувалось рівень освіти, стаж та досвід роботи, результати тестування, співбесіди претендентів та інші чинники. Переможцями цього конкурсу стали "свої" люди, за яких попросили певні впливові особи або за яких заплатили. Таким же чином і формувався штат місцевих бюро і тому числі в містах Дрогобичі, Бориславі та Трускавці. Внаслідок цього як Ігор Микитин так і Марія Николаїшин суттєво поповнили свій сімейний бюджет. Корупція і надалі процвітає та успішно розвивається як в Україні взагалі так і в нашому Галицькому краї зокрема. І це не дивлячись на те, що у вічність відійшла на Майдані Небесня Сотня та щоденно гинуть на Сході кращі сини та дочки України. і за що вони гинуть чи стають каліками ? Ігор Микитин та Марія Николаїшин і їм подібні особи підривають державний устрій нашої держави та фактично працюють на агресора - на Путіна та Московію. Якщо на протязі місяця часу ці дві корумповані особи не звернуться до суду щодо спростування розповсюдженої мною інформації, то вони автоматично визнають, що являються корупціонерами, злодіями та брехунами і працюють на агресора - Путіна та Московію. Більш детальну інформацію з приводу цього можу надати при зустрічі або по тел.: 067-90-32-034; 066-856-34-85; 093-290-37-73.
          712
хохотун 1 вересня 2016, 15:18
а, може, то від масного, чи від пісного? wink
          711
Бувальщина 1 вересня 2016, 15:15
виборі-вибори, депутати п...ри, а їх радники і облізлі кульчики з наркоконтролю підуть скоро на смітник історії. і ніякі Лисенко їм не допоможуть. До речі, то правда, що та лисенко, все путаю її з лисачкою, аборт від Кучми робила? Бо вже має троє дітей. Кажуть, від різних чоловіків...
          710
Дивина та й годі 1 вересня 2016, 15:09
та ви лошаріки самі собі повибирали мерів депутатів, то чого тепер стогнете і компромати шукаєте? одного вибрали бо десь там в штанах камуфляжних ходив, другий привіз дві машини шутру і так в депутати попав, за третього голосували бо то знайомий колеги а той за нього просив, він там приїхав дві курки поставив. а тепер ганьба їм та? а де ваша бабська сотня, самопоміч. почніть головою думати.
          709
Alexandr Dolgopolov 1 вересня 2016, 15:00
Колишня радниця міського голови, а нині журналістка Медіа Дрогобиччини Надія Лисенко користується житлом на яке накладено арешт. Це означає, що Кучма Т. Я. віддає свої маєтки в тимчасове користування особам котрі, які повинні його захищати. І байдуже, що усі дії кучми Т. Я. являються незаконними, нехай так, думає Надія Лисенко насолоджуючись безкоштовно апартаментами даного чоловіка! Вона ж не зможе повернутись до свого міста в Харків бо всі мости спалила…
І той, чиє вона протеже, депутат Масний, теж на неї вже не може вплинути. І її пробита на всю голову колежанка Кульчицька, яка відверту джинсу про майданівських дурисвітів тюхала, теж здатна на будь-які безглузді вчинки чорноротих відьом.
А все через те, що прийшов до влади не Кучма, а його піар та розкручений маняшою кульчиком політичний бренд. А дрогобичани, як лохи, повелися на тоту тупу мазанину кульчицької.
          708
бодя 31 серпня 2016, 19:25
тоді робіть щось так як у небезпеці курортне місто і дуже багато людей!
          707
Саша 12 серпня 2016, 20:35
Чим же ж то так влада утискає "бідного" Бохняка? І чиї біг-борди ось уже більше 5 років "майорять" на вулицях міста, без офіційного власника, без сплати податків у казну, але перед виборами за розміщення на них реклами платили по 7-10 тис. грн? Кому?Чи не тому ж "бідному" Бохняку? І що за парадокс -людина вимагає у міської ради дозволу на встановлення біг-бордів у місцях,де вже є встановлені біг-борди. А зізнатись у тому, що вони його не бажає, бо доведеться ж оплатити за оренду за всі роки. Але ж місто можна дурити, хай платять бабусі,які молоко продають. От тільки проблемка-з попередньою владою домовились,тим більше,що і сам був депутатом,(порішали), а ці "не рішаються"
          706
Ігор 8 серпня 2016, 15:17
"Стебницький сільський голова Петро Старосольський", як Вас названо в статті і інші "наполеончики" - чим Ви керуєтесь коли малюєте Раневичі і Почаєвичі в своїй громаді - ви на карту дивились? - де Ви, де вони...між цими селами і Стебником нема прямого автобусного сполучення, і навіть якби і було, відстань до Стебника, значить і вартість проїзду значно більша ніж до Дрогобича. В Раневичах і Почаєвичах немає власних шкіл і діти ходять в Дрогобицькі школи №8, №16, багато з них пішки! То тепер їм до Стебника їздити - бо Стебнику треба свої школи рятувати від закриття? Люди цих сіл лікуються в Дрогобицькій районній лікарні, до якої рукою подати - 20-30хв пішком - тепер їм треба буде до Стебника їздити - що ж це за "покращення" таке???
          705
Ilkiv Yuriy, 30 липня о 18:43. 1 серпня 2016, 13:09
Цей клуб, як острів інтелегентності.
Років 20 назад в нас був актовий зал з сценічним виступом і одна коморка кабінет. Завше було багато народу різного віку. Крім того, Іван в певні дні проводив гурток по шахматам для дітей.
По вечорам ми тоді ще двадцятилітні іграли в шахи, бувало на віджимання, складали столи до купи й іграли теніс :). Було весело і це без каплі алкоголю. . Потім приміщення перенесли на проти. Там більше кімнат санвузол. Але все знаходилось в жахливому стані. Роками проводились ремонти. Так як організація не комерційна, то гроші залучали свої ( з членів клубу) і спонсорські. Було проведено багато турнірів на рівні майстрів спорту. Серед них і турнір в память Бучко Івана Олексійовича сильного шахіста і талановитого педагога.
Дуже прикро, що цей заклад забирють в нашої громади. Закон бабла одинаковий, що в донецьку, що тут. Скоро там буде престижно-елітний салон краси, який себе не окупить і візьме на себе всі наші прокльони. А потім перепрофілюють на кабацюру. Нащо ж нам думаючі люди. Вони можуть задумуватись. А влада про нас і так думає. Тож бухаймо, закусюєм і прославляємо наших "вождів"
ПІ. Сі. Що до себе, то буду захищати свою громадську позицію. Тобто клуб. Кому не всерівно. Приєднуйтесь
          704
Gnat 30 липня 2016, 17:02
Об'єднання чи клуби за інтересами такі, як шаховий,літературний,хоровий та інші - мають бути в справних приміщеннях і зручних для доїзду місцях.Це ті осередки.де збирається інтелігенція і де формується,часто,громадська думка з тих чи інших проблем міста.На первісному,побутовому рівні вони - якість їх роботи і число -визначають справжню "інтелігентність" міста.Часто його самобутність і неповторність - візитівку.Якщо ті, хто зголосився служити громаді не розуміють цього - жаль!
          703
Gnat 28 липня 2016, 18:21
До кого звернутися по допомогу тим,хто восени (а,деколи і зараз)задихається у задимленому місті і навколишніх селах,як "господарі" (навчені совєтами господарки) почнуть ПАЛИТИ! бур'яни?! І доки таке свинство у постчорнобильській державі буде продовжуватиcь?! Хто стане на захист астматиків,малих дітей і посто - хворих?! Закони є!!!Заставити їх виконувати - нема кому! Хлопцям з поліції -повага за вчинок!
          702
Ігор 8 липня 2016, 14:02
доки не буде знищений вальцманат на чолі з кривавим україножером, резидентом кремля вальцманом, доти в Україні буде геноцид і етноцид
          701
torispeccor 23 червня 2016, 15:04
До речі, я про лайфньюз тільки від кучмівського оточення чула. Ото видно, що на злодію "шапка горить". Самі читаєте той лайфньюз і напевно, стрічку георгіївську потихеньку від всіх носите. Поливаєте брудом оточуючих, розкидажтесь термінами, як брудними шкарпетками, а потім тішитеся, що справжніх українців "достаєте". Тільки у мене артриту від того, шо мені кості миєте, не буде. Здохнете, а не діждетесь.
          700
torispeccor 23 червня 2016, 14:57
А ви мені шльондру, або когось з оточення п. кучмота. До речі, це ж ви коменти паскудні кидаєте на Дрогінфо. Його ви теж паскудите. Ви всіх паскудите, хто має право критикувати помилки влади. І, до речі, попередню владу я теж критикувала на своєму сайті, пані дрогобицька сепаратистка!!!!! :)
          699
Дрогобичанка 23 червня 2016, 09:17
А де ж була пані Лишик , коли попередня влада ставила ці буди, забирала молочний ринок, коли люди два роки стояли під сонцем і дощем???чомусь мені лайфіефо все більше нагадує лайфньюс або рашатудей!!!
          698
наталя 16 червня 2016, 19:55
Прикольно так- журналіст Ключак з Народного контролю робить інтервю депутату з Народного контролю. І все так гладенько і чемненько. Джинса, яку чомусь передруковує сайт Вікторії Лишик.
          697
007 9 червня 2016, 02:50
Яким дивом у, сміливо можна стверджувати, міжнародному курорті, ще живуть бомжі: у місцевих мільйонерів нема грошей, аби кожному мешканцеві спорудити бодай кімнатку?! У всіх інших населених пунктах- також?
          696
torispeccor 4 червня 2016, 10:55
Який нам скинули разом з текстом, такий і подали
          695
Петро Сидорович 4 червня 2016, 09:04
А чому подаєте малюнок з попередніх фестивалів? В неті є і плакат і логотип нинішнього.
          694
Юрій Федчак 1 червня 2016, 21:10
Ну, по-перше "Юрком" дозволяю себе називати тільки батькові. По-друге, я ще м'яко написав. Можу й відвертіше - гострою правдою та й по папері. ;) Але пожалів стареньку пенсіонерку. Як-не-як, в одному місті живемо, до того ж у сусідніх будинках. Автору - подяка за таку повну Інфо. Молодчина! :)
          693
torispeccor 1 червня 2016, 14:05
:) Юрко "розперезався" :)
          692
Юрій Федчак 1 червня 2016, 00:25
Не захищаю Петра Сушка, але бурхливо-гротескна промова так званої "вчительки" мене просто захопила її самодискредитизацією. Насамперед її мова, як вчительки української мови зі стажем, рясніє русизмами. Не розумію, як взагалі її атестували, надали допуск до викладацької діяльності з профільного предмету? Далі - про яку заробітну плату шкільних вчителів в розмірі 7 000 грн. Надія Паньків заявляє? Або я щось не розчув, або це - відверта брехня. Далі ця особа заявляє про корупцію у Дрогобицькому судочинстві та освіті, зокрема прозвучало публічно її звинувачення у тому, що керівник міського відділу освіти П. Сушко вимагає хабара у розмірі 3000 євро. Це - документальна підстава для розслідування. Якщо вона має документальні, а не голослівні докази, то хочеться їх отримати. Якщо ні, то за відвертий наклеп Надія Паньків може бути протягненою до кримінальної відповідальності. Наголошую, посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126). І останнє: ця особа запитує, чому наші діти - випускники дрогобицького педагогічного університету - мають "сидіти" на базарі та нехай їдуть в далекі міста для працевлаштування. А може, пані Надіє, нехай взагалі заберуться з України подалі - десь за кордон, а? Адже як їм працевлаштуватися в рідному краї, коли їх місця пригріли ось такі пенсіонери: і пенсію отримують, і заробітну плату. А не занадто жирно буде у такий скрутний в Україні час? А не соромно вам, пенсіонерам, паразитувати за рахунок молодих? Може б самі кудись подалі забралися з нажитих вчительських місць?
          691
Николай 31 травня 2016, 19:17
Ребята из ПС, полностью Вас поддерживаю и готов помогать во всём!А о "порохе" лучше не говорите, он не "порох", он просто "параша"!
          690