Реєстрація    Увійти
Авторизація
Вже не маскаль 20 лютого 2017, 16:10
Демко Тарас гордимся вами. От имени ваших избирателей с ул. В.Великого. Долго ржали с мужиками.
          727
Grigoriy 20 лютого 2017, 10:54
"Так нас люди хвалєт, аж страх. Та хто такі? та ви мене, а я вас." Підлегла Демка хвалить Демка, а Демко буде хвалити свою підлеглу. Їм ж бо це вигідно.
          726
наталя 17 лютого 2017, 19:52
Браво Демко Тарас, єдиний хто ріже правду матку.
          725
Білоган Володимир 7 лютого 2017, 20:38
Чому,автор не написала,що КП"Дрогобицький ринок" до бюджету дав 2000000 гривень,що прибуток склав 600000гривень у три рази більше ніж за аналогічний період 2015року,об'єм наданих послуг 6000000гривень на 50% більше ніж за попереднього керівництва.Прибуткове комунальне підприємство яке динамічно розвивається. Наголошую комунальне!!!
          722
психопатку - в дурдом.. 4 лютого 2017, 16:21
Ота жіночка що кидала яйцями, то вона реально ходить чуть не на кожне засідання щоб покричати, створити шум. Тобто просто зірвати сесію та облити помиями мера. Якби вона була нормальною то прийшла би висловила думки, подискутувала би, це би нормально записали на твкамеру чи в газету би дали. Поганий той мер чи не поганий, ну але донеси думку людям, де конструктивні аргументи. А так виходить що вона просто хуліганить, закочує істерики, яйцями сталла кидати. Це нормально ?
          721
Ліду облили зеленкою 4 лютого 2017, 14:01
Тій дурі вже давно пора дати жовту картку, як курилові, бо вона своїми діями порочить честь та гідність Національного прапора та і всіх нормальних розумово громадян міста і області. Ліда - твоє місце палата в дурдомі За те тебе й облили зеленкою, гнида!!!
          720
Слава 3 лютого 2017, 13:22
Дякую за таку розгорнуту інформацію щодо сесії.
А на рахунок "Їх з собою принесли дрогобицькі “активісти”, то це не вперше на сесію приводять істеричних жіночок (мабуть їм добряче за це платять), суть та мета яких не конструктивний діалог, а просто зірвати сесію, вилити фекалії та гордо піти геть.
          719
Фарбований крук 31 січня 2017, 14:10
Такого гівна яке прийдеться вигрібати після крука, не знати хто й вигрибе, хіба що інвестор. Крук звільнив половину працівників, щоб менше платити при банкрутстві, а пише про якісь прибутки, хіба те й робить, що бігає в міську раду, щоб його звільняли від податків. Регіони його призначили директором, Метик його захищав, а Кучма за нього готовий порвати всіх і вся. За які заслуги? Цікаво, при новій владі, а вона надіюсь скоро поміняється, бо" Свобода" в особі Хруща, "Народний контроль"(Кучма, Матківський, Масний, Ковч) вже давно себе скомпроментували, в який колір знову перефарбується Крук? п. Кучма, коли будете звітувати про вашу роботу за рік, хотілося б знати, який прибуток надійшов в бюджет міста від Крука. Підготуйтесь до цього запитання.
          718
torispeccor 23 січня 2017, 12:43
Юрій Федчак


Юрій Федчак, Іван Броницький та Ольга Єлізарова дописали у групі ТРИБУНА ДРОГОБИЧЧИНИ.
20 січня о 20:10


З 19.20 до 20.10 год. зі Стебника - жодного автобуса до Дрогобича.
          717
mikola 30 грудня 2016, 17:52
добру волохату лапу має
          716
torispeccor 30 грудня 2016, 13:28
Не хочу псувати собі настрій напередодні Новорічно-Різдвяних свят через недолугі коменти. Не буду вважати за потрібне тобі відповідати. І публікувати ляпання такого непотребу суспільства, як ти також більше не буду
          715
Мєстний 28 грудня 2016, 14:42
ДО torispeccor Сьогодні, 12:03.___Можна подумати ,ти виставляєш свою біографію . Такий самий киздун , як і Чорновіл. І ніхто в той час ні його , ні таких як він не боялись. Просто Кравчук і його світа хотіла бути одноосібними царьками в Україні. Ось і підставили його (для бидла-народа з Зах. Укр.), а потім списали дурака. І зараз історія повторюється - замість Чорновола є небесна сотня. Включи мозги хоть трохи...
          714
torispeccor 28 грудня 2016, 12:03
Кардинально не згідна з позицією "мєстного", який ховається за ганебним ніком. Вячеслав Чорновіл був ЛЮДИНОЮ, яку поважали і побоювались корупціонери, що сиділи у владних кріслах, а його смерть до сих пір залишилась загадковою. Винних не знайшли, як у ситуації з Кузьмою Скрябіним.
          713
Мєстний 28 грудня 2016, 09:40
Ляпало був Чорновіл цей , як і всі дисиденти. Що він міг знати і зробити в керівництві держави, просидівши все життя на нарах? А коли йому люди доручили зробити конкретні зміни в Льв. області , втік до Києва РУХом керувати - киздіти не мішки носити. "Рік ганьби РУХу" треба оголосити - адже всі рухівці пізніше пережерлись , як пауки в банці.
          712
Маргарита 7 грудня 2016, 22:58
Коои я була в 2-му класі цей корпус почали будувати . Оком невстигла моргнути мені через тиждень 30 років і корпус добудований. МОЛОДЦІ ШВИДКО І НЕ СУМНІВАЮСЬ ЯКІСНО.
          711
богдан 12 жовтня 2016, 23:25
кругом один піздьож і обїбаловка. дорогу з ріпчич до літині хотів зробити голова колгоспу так його послали культурно а тепер курва хочуть допомоги.а що за наїбаловка на дорозі дрогобич-грушів приблизно 2 кілометри дороги не закатали в новий асвальт і полишали ями в півколеса. який то рогуль командував тим ремонтом???
          710
Віктор 21 вересня 2016, 08:04
Курорт Трускавець та Східниця повинні отримати особливий статус курортних поселень.Приєднувати Східницю до Борислав повний ідіотизм, так, як і Трускавцю не потрібно 9 сіл.
          709
Марія 16 вересня 2016, 11:24
Дуже багато зараз диспусій на тему, чи причентний кондзьолка до темних ігрищ в ратуші? Ще й як! Разом з тим чмом, що під грицаком ходить і свою "батьківщину" бздав! Антикорупціонер задрипаний!
Кондзьолка це дуполизака та райдужний політичний метелик, який що виборів змінює політичні погляди. Він спроможний на все, аби отримати добре оплачувану зарплатню і посаду надуману космічну на якій горб від праці не виросте а між цицьками та хвостиком акваріум збільшиться. Слава мародерам міста Дрогобича.
          708
torispeccor 6 вересня 2016, 14:03
А паличка хистка... І ненадійна... Брехнею світ пройдеш, проте назад не повернешся. І продажним медіа-ресурсам це не завадило б усвідомити!!! :)
          707
точний 5 вересня 2016, 11:02
Перед виборами повилазить вся нечисть і тут буде піаритись, і на інших сайтиках і обливати брудом один одного, а тепер шановні трохи відпочинемо від всяких недолугих коментів і побрехеньк.
          706
Пилипів Микола АТО 2 вересня 2016, 01:50
Враховуючи як Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, який очолює Ігор Микитин та директор Стрийського місцевого центру з надання БВПД, яку очолює Марія Николаїшин, яка до речі проживає в Дрогобичі проводили конкурс на заміщення керівників та заступників місцевих бюро правової допомоги у Львівській області, то неозброєним оком видно корупційно-кримінальну складову у цьому конкурсі. Він проводився не відкрито, наперед уже були визначені переможці цього конкурсу, а всі остальні претенденти тільки виконували роль статистів. Не враховувалось рівень освіти, стаж та досвід роботи, результати тестування, співбесіди претендентів та інші чинники. Переможцями цього конкурсу стали "свої" люди, за яких попросили певні впливові особи або за яких заплатили. Таким же чином і формувався штат місцевих бюро і тому числі в містах Дрогобичі, Бориславі та Трускавці. Внаслідок цього як Ігор Микитин так і Марія Николаїшин суттєво поповнили свій сімейний бюджет. Корупція і надалі процвітає та успішно розвивається як в Україні взагалі так і в нашому Галицькому краї зокрема. І це не дивлячись на те, що у вічність відійшла на Майдані Небесня Сотня та щоденно гинуть на Сході кращі сини та дочки України. і за що вони гинуть чи стають каліками ? Ігор Микитин та Марія Николаїшин і їм подібні особи підривають державний устрій нашої держави та фактично працюють на агресора - на Путіна та Московію. Якщо на протязі місяця часу ці дві корумповані особи не звернуться до суду щодо спростування розповсюдженої мною інформації, то вони автоматично визнають, що являються корупціонерами, злодіями та брехунами і працюють на агресора - Путіна та Московію. Більш детальну інформацію з приводу цього можу надати при зустрічі або по тел.: 067-90-32-034; 066-856-34-85; 093-290-37-73.
          705
хохотун 1 вересня 2016, 15:18
а, може, то від масного, чи від пісного? wink
          704
Бувальщина 1 вересня 2016, 15:15
виборі-вибори, депутати п...ри, а їх радники і облізлі кульчики з наркоконтролю підуть скоро на смітник історії. і ніякі Лисенко їм не допоможуть. До речі, то правда, що та лисенко, все путаю її з лисачкою, аборт від Кучми робила? Бо вже має троє дітей. Кажуть, від різних чоловіків...
          703
Дивина та й годі 1 вересня 2016, 15:09
та ви лошаріки самі собі повибирали мерів депутатів, то чого тепер стогнете і компромати шукаєте? одного вибрали бо десь там в штанах камуфляжних ходив, другий привіз дві машини шутру і так в депутати попав, за третього голосували бо то знайомий колеги а той за нього просив, він там приїхав дві курки поставив. а тепер ганьба їм та? а де ваша бабська сотня, самопоміч. почніть головою думати.
          702
Alexandr Dolgopolov 1 вересня 2016, 15:00
Колишня радниця міського голови, а нині журналістка Медіа Дрогобиччини Надія Лисенко користується житлом на яке накладено арешт. Це означає, що Кучма Т. Я. віддає свої маєтки в тимчасове користування особам котрі, які повинні його захищати. І байдуже, що усі дії кучми Т. Я. являються незаконними, нехай так, думає Надія Лисенко насолоджуючись безкоштовно апартаментами даного чоловіка! Вона ж не зможе повернутись до свого міста в Харків бо всі мости спалила…
І той, чиє вона протеже, депутат Масний, теж на неї вже не може вплинути. І її пробита на всю голову колежанка Кульчицька, яка відверту джинсу про майданівських дурисвітів тюхала, теж здатна на будь-які безглузді вчинки чорноротих відьом.
А все через те, що прийшов до влади не Кучма, а його піар та розкручений маняшою кульчиком політичний бренд. А дрогобичани, як лохи, повелися на тоту тупу мазанину кульчицької.
          701
бодя 31 серпня 2016, 19:25
тоді робіть щось так як у небезпеці курортне місто і дуже багато людей!
          700
Саша 12 серпня 2016, 20:35
Чим же ж то так влада утискає "бідного" Бохняка? І чиї біг-борди ось уже більше 5 років "майорять" на вулицях міста, без офіційного власника, без сплати податків у казну, але перед виборами за розміщення на них реклами платили по 7-10 тис. грн? Кому?Чи не тому ж "бідному" Бохняку? І що за парадокс -людина вимагає у міської ради дозволу на встановлення біг-бордів у місцях,де вже є встановлені біг-борди. А зізнатись у тому, що вони його не бажає, бо доведеться ж оплатити за оренду за всі роки. Але ж місто можна дурити, хай платять бабусі,які молоко продають. От тільки проблемка-з попередньою владою домовились,тим більше,що і сам був депутатом,(порішали), а ці "не рішаються"
          699
Ігор 8 серпня 2016, 15:17
"Стебницький сільський голова Петро Старосольський", як Вас названо в статті і інші "наполеончики" - чим Ви керуєтесь коли малюєте Раневичі і Почаєвичі в своїй громаді - ви на карту дивились? - де Ви, де вони...між цими селами і Стебником нема прямого автобусного сполучення, і навіть якби і було, відстань до Стебника, значить і вартість проїзду значно більша ніж до Дрогобича. В Раневичах і Почаєвичах немає власних шкіл і діти ходять в Дрогобицькі школи №8, №16, багато з них пішки! То тепер їм до Стебника їздити - бо Стебнику треба свої школи рятувати від закриття? Люди цих сіл лікуються в Дрогобицькій районній лікарні, до якої рукою подати - 20-30хв пішком - тепер їм треба буде до Стебника їздити - що ж це за "покращення" таке???
          698