Реєстрація    Увійти
Авторизація
хохотун 1 вересня 2016, 15:18
а, може, то від масного, чи від пісного? wink
          711
Бувальщина 1 вересня 2016, 15:15
виборі-вибори, депутати п...ри, а їх радники і облізлі кульчики з наркоконтролю підуть скоро на смітник історії. і ніякі Лисенко їм не допоможуть. До речі, то правда, що та лисенко, все путаю її з лисачкою, аборт від Кучми робила? Бо вже має троє дітей. Кажуть, від різних чоловіків...
          710
Дивина та й годі 1 вересня 2016, 15:09
та ви лошаріки самі собі повибирали мерів депутатів, то чого тепер стогнете і компромати шукаєте? одного вибрали бо десь там в штанах камуфляжних ходив, другий привіз дві машини шутру і так в депутати попав, за третього голосували бо то знайомий колеги а той за нього просив, він там приїхав дві курки поставив. а тепер ганьба їм та? а де ваша бабська сотня, самопоміч. почніть головою думати.
          709
Alexandr Dolgopolov 1 вересня 2016, 15:00
Колишня радниця міського голови, а нині журналістка Медіа Дрогобиччини Надія Лисенко користується житлом на яке накладено арешт. Це означає, що Кучма Т. Я. віддає свої маєтки в тимчасове користування особам котрі, які повинні його захищати. І байдуже, що усі дії кучми Т. Я. являються незаконними, нехай так, думає Надія Лисенко насолоджуючись безкоштовно апартаментами даного чоловіка! Вона ж не зможе повернутись до свого міста в Харків бо всі мости спалила…
І той, чиє вона протеже, депутат Масний, теж на неї вже не може вплинути. І її пробита на всю голову колежанка Кульчицька, яка відверту джинсу про майданівських дурисвітів тюхала, теж здатна на будь-які безглузді вчинки чорноротих відьом.
А все через те, що прийшов до влади не Кучма, а його піар та розкручений маняшою кульчиком політичний бренд. А дрогобичани, як лохи, повелися на тоту тупу мазанину кульчицької.
          708
бодя 31 серпня 2016, 19:25
тоді робіть щось так як у небезпеці курортне місто і дуже багато людей!
          707
Саша 12 серпня 2016, 20:35
Чим же ж то так влада утискає "бідного" Бохняка? І чиї біг-борди ось уже більше 5 років "майорять" на вулицях міста, без офіційного власника, без сплати податків у казну, але перед виборами за розміщення на них реклами платили по 7-10 тис. грн? Кому?Чи не тому ж "бідному" Бохняку? І що за парадокс -людина вимагає у міської ради дозволу на встановлення біг-бордів у місцях,де вже є встановлені біг-борди. А зізнатись у тому, що вони його не бажає, бо доведеться ж оплатити за оренду за всі роки. Але ж місто можна дурити, хай платять бабусі,які молоко продають. От тільки проблемка-з попередньою владою домовились,тим більше,що і сам був депутатом,(порішали), а ці "не рішаються"
          706
Ігор 8 серпня 2016, 15:17
"Стебницький сільський голова Петро Старосольський", як Вас названо в статті і інші "наполеончики" - чим Ви керуєтесь коли малюєте Раневичі і Почаєвичі в своїй громаді - ви на карту дивились? - де Ви, де вони...між цими селами і Стебником нема прямого автобусного сполучення, і навіть якби і було, відстань до Стебника, значить і вартість проїзду значно більша ніж до Дрогобича. В Раневичах і Почаєвичах немає власних шкіл і діти ходять в Дрогобицькі школи №8, №16, багато з них пішки! То тепер їм до Стебника їздити - бо Стебнику треба свої школи рятувати від закриття? Люди цих сіл лікуються в Дрогобицькій районній лікарні, до якої рукою подати - 20-30хв пішком - тепер їм треба буде до Стебника їздити - що ж це за "покращення" таке???
          705
Ilkiv Yuriy, 30 липня о 18:43. 1 серпня 2016, 13:09
Цей клуб, як острів інтелегентності.
Років 20 назад в нас був актовий зал з сценічним виступом і одна коморка кабінет. Завше було багато народу різного віку. Крім того, Іван в певні дні проводив гурток по шахматам для дітей.
По вечорам ми тоді ще двадцятилітні іграли в шахи, бувало на віджимання, складали столи до купи й іграли теніс :). Було весело і це без каплі алкоголю. . Потім приміщення перенесли на проти. Там більше кімнат санвузол. Але все знаходилось в жахливому стані. Роками проводились ремонти. Так як організація не комерційна, то гроші залучали свої ( з членів клубу) і спонсорські. Було проведено багато турнірів на рівні майстрів спорту. Серед них і турнір в память Бучко Івана Олексійовича сильного шахіста і талановитого педагога.
Дуже прикро, що цей заклад забирють в нашої громади. Закон бабла одинаковий, що в донецьку, що тут. Скоро там буде престижно-елітний салон краси, який себе не окупить і візьме на себе всі наші прокльони. А потім перепрофілюють на кабацюру. Нащо ж нам думаючі люди. Вони можуть задумуватись. А влада про нас і так думає. Тож бухаймо, закусюєм і прославляємо наших "вождів"
ПІ. Сі. Що до себе, то буду захищати свою громадську позицію. Тобто клуб. Кому не всерівно. Приєднуйтесь
          704
Gnat 30 липня 2016, 17:02
Об'єднання чи клуби за інтересами такі, як шаховий,літературний,хоровий та інші - мають бути в справних приміщеннях і зручних для доїзду місцях.Це ті осередки.де збирається інтелігенція і де формується,часто,громадська думка з тих чи інших проблем міста.На первісному,побутовому рівні вони - якість їх роботи і число -визначають справжню "інтелігентність" міста.Часто його самобутність і неповторність - візитівку.Якщо ті, хто зголосився служити громаді не розуміють цього - жаль!
          703
Gnat 28 липня 2016, 18:21
До кого звернутися по допомогу тим,хто восени (а,деколи і зараз)задихається у задимленому місті і навколишніх селах,як "господарі" (навчені совєтами господарки) почнуть ПАЛИТИ! бур'яни?! І доки таке свинство у постчорнобильській державі буде продовжуватиcь?! Хто стане на захист астматиків,малих дітей і посто - хворих?! Закони є!!!Заставити їх виконувати - нема кому! Хлопцям з поліції -повага за вчинок!
          702
Ігор 8 липня 2016, 14:02
доки не буде знищений вальцманат на чолі з кривавим україножером, резидентом кремля вальцманом, доти в Україні буде геноцид і етноцид
          701
torispeccor 23 червня 2016, 15:04
До речі, я про лайфньюз тільки від кучмівського оточення чула. Ото видно, що на злодію "шапка горить". Самі читаєте той лайфньюз і напевно, стрічку георгіївську потихеньку від всіх носите. Поливаєте брудом оточуючих, розкидажтесь термінами, як брудними шкарпетками, а потім тішитеся, що справжніх українців "достаєте". Тільки у мене артриту від того, шо мені кості миєте, не буде. Здохнете, а не діждетесь.
          700
torispeccor 23 червня 2016, 14:57
А ви мені шльондру, або когось з оточення п. кучмота. До речі, це ж ви коменти паскудні кидаєте на Дрогінфо. Його ви теж паскудите. Ви всіх паскудите, хто має право критикувати помилки влади. І, до речі, попередню владу я теж критикувала на своєму сайті, пані дрогобицька сепаратистка!!!!! :)
          699
Дрогобичанка 23 червня 2016, 09:17
А де ж була пані Лишик , коли попередня влада ставила ці буди, забирала молочний ринок, коли люди два роки стояли під сонцем і дощем???чомусь мені лайфіефо все більше нагадує лайфньюс або рашатудей!!!
          698
наталя 16 червня 2016, 19:55
Прикольно так- журналіст Ключак з Народного контролю робить інтервю депутату з Народного контролю. І все так гладенько і чемненько. Джинса, яку чомусь передруковує сайт Вікторії Лишик.
          697
007 9 червня 2016, 02:50
Яким дивом у, сміливо можна стверджувати, міжнародному курорті, ще живуть бомжі: у місцевих мільйонерів нема грошей, аби кожному мешканцеві спорудити бодай кімнатку?! У всіх інших населених пунктах- також?
          696
torispeccor 4 червня 2016, 10:55
Який нам скинули разом з текстом, такий і подали
          695
Петро Сидорович 4 червня 2016, 09:04
А чому подаєте малюнок з попередніх фестивалів? В неті є і плакат і логотип нинішнього.
          694
Юрій Федчак 1 червня 2016, 21:10
Ну, по-перше "Юрком" дозволяю себе називати тільки батькові. По-друге, я ще м'яко написав. Можу й відвертіше - гострою правдою та й по папері. ;) Але пожалів стареньку пенсіонерку. Як-не-як, в одному місті живемо, до того ж у сусідніх будинках. Автору - подяка за таку повну Інфо. Молодчина! :)
          693
torispeccor 1 червня 2016, 14:05
:) Юрко "розперезався" :)
          692
Юрій Федчак 1 червня 2016, 00:25
Не захищаю Петра Сушка, але бурхливо-гротескна промова так званої "вчительки" мене просто захопила її самодискредитизацією. Насамперед її мова, як вчительки української мови зі стажем, рясніє русизмами. Не розумію, як взагалі її атестували, надали допуск до викладацької діяльності з профільного предмету? Далі - про яку заробітну плату шкільних вчителів в розмірі 7 000 грн. Надія Паньків заявляє? Або я щось не розчув, або це - відверта брехня. Далі ця особа заявляє про корупцію у Дрогобицькому судочинстві та освіті, зокрема прозвучало публічно її звинувачення у тому, що керівник міського відділу освіти П. Сушко вимагає хабара у розмірі 3000 євро. Це - документальна підстава для розслідування. Якщо вона має документальні, а не голослівні докази, то хочеться їх отримати. Якщо ні, то за відвертий наклеп Надія Паньків може бути протягненою до кримінальної відповідальності. Наголошую, посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126). І останнє: ця особа запитує, чому наші діти - випускники дрогобицького педагогічного університету - мають "сидіти" на базарі та нехай їдуть в далекі міста для працевлаштування. А може, пані Надіє, нехай взагалі заберуться з України подалі - десь за кордон, а? Адже як їм працевлаштуватися в рідному краї, коли їх місця пригріли ось такі пенсіонери: і пенсію отримують, і заробітну плату. А не занадто жирно буде у такий скрутний в Україні час? А не соромно вам, пенсіонерам, паразитувати за рахунок молодих? Може б самі кудись подалі забралися з нажитих вчительських місць?
          691
Николай 31 травня 2016, 19:17
Ребята из ПС, полностью Вас поддерживаю и готов помогать во всём!А о "порохе" лучше не говорите, он не "порох", он просто "параша"!
          690
Сергій 31 травня 2016, 18:40
раніше так як і всі наївні українці також щиро вірив що правий сектор це організація яка заслуговує на підтримку від простого народу.. - та нажаль як і все в нашій державі..продаєтсья заради грошей..
бувши 2 місяці назад в одному кафе - став свідком того як якись прищик з боробою..інакше його не назвеш почав розказувати що він з правого сектору і вони кришують це кафе і т..д.. хоча ніякого не порозуміння щодо криші взагалі не було..) навіть перезвонював у франківськ - до старшого кришняку правого сектору..
- тому всім тим хто ще щиро вірить в правий сектор та яроша - це така сам бандитьсяська організація як і весь рекет який і надалі продовжує жити за своїми правилами..але просто появилось ще декілька угрупувань типу правосеків - які тепер будуть ділити між собою кришування..відкати і т.д..
          689
Михайло 31 травня 2016, 18:30
не біда - пишіть, що хочете відповідь на електроннну пошту - хай впі..сяються від радості скануючи всі документи, але безплатно;)
маразм - діло заразне - скоро певно чекатимем такого і в Дрогобичі
          688
Губицька Марія Петрівна 28 травня 2016, 03:03
Прошу надати інформацію,які територіальні громади будуть приєднанні до Стебницької міської територіальної громади.
          687
torispeccor 24 травня 2016, 11:49
Будівництво Чаплі може зруйнувати багатоквартирний будинок на вул. Лесі Українки, 8.Там, де ведеться спорудження будинку, стався зсув грунту. Мешканці переживають, що їхнє помешкання може опинитися у виритому котловані.

За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Миколи Летнянчина, спорудження будинку ведеться з порушенням усіх будівельних норм.

"Це призвело до того, що структура житлового будинку порушена, – каже Микола Летнянчин. – Відбувається зсув грунту до будинку і є реальна загроза його руйнуванню".
          686
torispeccor 24 травня 2016, 11:32
Oxana Radischak? Faceebook Я щось не розумію,то або Кучма наскільки не свідомий у господарці міста,і радники ним керують,або дуже хитрий,прийшов до влади і робить,що хоче...
          685
журналіст, Вчора,20:39 24 травня 2016, 11:29
Леся- молодець. Тепер зможе цих ушльопків мочити по повній програмі. І всі журналісти ій допоможуть- крім зализаного Турмиса.
IP: 178.212.102.139 | Ukraine, Lviv
          684
torispeccor 23 травня 2016, 12:46
Олена Куртяк, Фейсбук. 22 травня 2016 р.
Сьогодні міський голова Дрогобича трохи ся заблудив.
Прийшов на посвячення пам'ятного Хреста загиблим Героям України, а казання таке мав, якби то посвячували пам'ятник йому - жертві дрогобицьких переслідувань....
Вже си няйняв тих, хто фільтрує інформацію "з". Най би ще собі найняв когось, хто його буде правильно інформувати "до": куди, чого і з якої нагоди йде.
          683
Insider, 22:17 21 травня 2016 р. 23 травня 2016, 12:35
Як стало відомо цей новий "прес-секретар" називається Станіслав Гайдер, який розробляв новий сайт Дрогобицької міської ради і презентував його у Ратуші 28 квітня. Тоді було оголошено, що вартість цієї розробки - 20 тис. грн. А тепер виявляється, що ціна цієї оборудки вже майже у 10 разів вища і до цього причетні той же Гайдер, Качмар, Кондзьолка та ін. Вони вдало обвели навколо пальця некомпетентного Кучму і вирвали з міського бюджету величезну суму коштів, а потім йдуть відкати. Тому з дозволу мера виганяють з робочого кабінету Лесю Ясюру, грамотну, чесну і компетентну працівницю, яка пережила багатьох міських голів (і цього незабаром переживе! ), а натомість приводять якогось Гайдера, який напевно теж буде в "Тустані" жити. Як бачимо -Ратушу захопила якась ЗГРАЯ УШЛЬОПКІВ.
          682