Реєстрація    Увійти
Авторизація
стебничанка 20 лютого 2018, 16:23
Та то того Миколу Вариводу з Стебницької "Бацьківщини", якого підозрювали у розкраданні бюджетних коштів, коли свойов сраков засідав у комісіях міськради. І воно, недоразвите ще щось вякає. Хай дякує Богові, що ще не посадили!Депутати Стебницької міськради теперішньої каденції мають на нього цілу папку компроментуючих документів. Дивився би за тою бідолашною свойою дитиною (по його вині така)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Йой!
          787
khviljakh_kokha 20 лютого 2018, 16:13
Молодці, що згадали нашу другу школу, з якої походите і не звертайте уваги на придурків типу варивод микол та інших недолугих телепнів Стебницької міської попереднього демократичного скликання, котрі компроментують с самих себе, рідне місто та й славу після себе, як політичних імпотентів залишили недобру - багато кричали, та мало показали результатів своєї роботи. Та й кредо у того вариводи миколи якесь сепаратистське по маскалюцьки написане. Одразу видно, що він не дружить з головою :)
          786
Ірина Піцикевич-Федак 9 лютого 2018, 15:15
На Щедрий Вечір моя донька рейсовим автобусом "Львів - Дрогобич" поверталася з навчання. Біля "Ашану" автобус почав диміти, водій висадив пасажирів і сказав, що зараз буде інший. Іншим був "Львів - Східниця", який, будучи наповненим пасажирами, стоячи "натрамбував"тих, котрих вимушено висадили. Але у Рудниках зламався і той. Частина людей залишилася біля "Ашану" і ніхто не вибачився, не організував порожню машину, яка повинна була б забезпечити довіз пасажирів, адже у всіх були квитки на сидячі місця! Може досить пускати у рейс несправній "металобрухт" на "лисих" колесах! Хто буде нести відповідальність за таке неподобство! Хто є власником цього маршруту!
          785
Oleggeoro 9 лютого 2018, 00:01
Не сомневайтесь, Ваши родные, близкие и друзья обязательно оценят Ваше внимание и оригинальный подарок, умело декорированный роскошными барельефами. Независимо от Вашего выбора, будь то коньячный набор, стопки для водкиили изысканный графин, – купить у нас, значит, выгоднее, быстрее, надёжнее, качественнее и удобнее! Подарок на день рождения (или другой праздник) от центра дизайна и декорирования ОЛОВОЛЕЙ всегда будет выглядеть эксклюзивно и великолепно. Унас вы можете оловянная посуда купить оптом и оловянные изделия купить по выгодным ценам. Если вам необходимо оловянная посуда купить или оловянные изделия купить, то у нас вы можете найти большой выбор оловянных подарков. https://olovoley.ru/catalog/lafitnik
          784
Игорь 8 лютого 2018, 20:51
Он еще в Киеве по психосоматике читал семинар https://psychoanalyst.com.ua/psychosomatics.html
          783
Vayzorooz 8 лютого 2018, 20:45
Народ нашёл способ как играть в любые свременные игры 2017-2018 на слабых компах,
ноутах и даже на старом ведре без скачивания и установки на компьютер
вся тема расписана ЗДЕСЬ работает 100% а самое важное всё Бесплатно - Полбзуйтесь!!!
          782
бандера 31 січня 2018, 20:34
лікарства такі самі просрочені*як у місті долина*що показували по телевізору впрограмі *ревізор міста*нам така благодійність непотрібна*а щурі хочуть знову касу відмити*
          781
007 2 січня 2018, 15:00
В Уркаїні, аби си чогось домогти, напевно, треба перескакувати через паркан до Президента, як у кіні "Брежнєв". Їх було вже 5, хтось осилить здолати 5 парканів, а потім ще- 5 Президентів? Як на теренах такої райської країни може панувати така вурвишівська кодла зи своїми гоп-компаніями, не знає навіть факел в руці Статуї Свободи в Гамерици. Дайте людьом метр кордону, бодай би- в оренду, най звідси вивтікают всі правдиві, бо то вже- урльоп всему. Колись Янукович приватно повів Порошенкови: "Я керував хоча б за понятіями, а ти взагалі по-беспредєлу". Так було, чи ні, але правдиво виглядає, що цілком могло бути.Всі папєрєднікі сварять наступніків, а державна ф"єра як загрузла в калабанисках- так її, напевно, й танками зи всима наційональними емблемами не витєгнеш. Гвавт і пробі, панове-товариші. Тре робити, як втнув Яценюк: спродати всьо, що мав- і гарататиси любити Україну в Гамерици: там можна мати 24 пляцдарми, куплені за рідні гроші, а тут, від покоління до поколіня, хто ніц не мав- той ніц і не має. Чи не було би мудро перестати вайвати по ночах з факелами, а то вже грошів нема на тоти вайкані. Ади, головний бургомістер всєх міністрів, яко монстр, знов напудив людий, жи буде газ дорожчити. Налєйте му шанпамського з європейськими бульбашками- най си вже налигає людскої кривавиці!
          780
марина 5 грудня 2017, 19:27
Мусійчук нажив собі одні нерви через постійні перевірки,через що і помер, але врятував готель від приватизації, виходить, що для цієї влади.Чи то було варте,щоб зараз його так згадувати?Або згадуйте добре,або зовсім не згадуйте. А він багато доброго зробив. Міг також звільнити людей, але боровся за них,а при його керуванні працювало 36 чоловік,а податковий борг був 50тис.грн.,а при Круку-18чол.і наробити боргу,де Білоган сказав в Києві-2млн.грн.Наскільки відомо що гол.бухгалтер,яка працювала при Мусійчуку,була незаконно звільнена Круком,який заставляв її робити незаконні дії.Неодноразово зверталася до теперішньої влади про махінації крука,про свідоме доведення готедю до банкрутства,яке можна було витягнути з цієї помийної ями.Але її ніхто не почув.Значить теперішній владі це було вігідно.Тому Крука до тепер не покарано.Не покарано ігол.бухгалтера Федорову,яку крук прийняв для того,щоб проводила всі його махінації,іне тільки.Так його захищала(напевно було за що) аж побила журналістку,яка понесла матеріальні(розбита камера)та моральні збитки(лікувалася від побоїв)і повинна захищатися в суді. Це такі люди керували готелем. Докерувалися. А влада і надалі не приймає ніяких дій.Ні-прийняла-звільнили майже всіх старих працівників.Значить робимо висновок-Крук так працював за вказівкою влади-Кучми чи Хруща.
          779
А хто буде гівно відгрібати 5 грудня 2017, 15:15
Підприємство свідомо добивалося всіма директорами - Круком, Гентошем, Василишин, яку тепер тягають по податковій і прокуратурі, Мусійчук собі на тому добре нажився. Ще покійний Чайківський через кгб-іста Гука рейдерськими захватами хотів забрати комплекс у Гориславського. Мамаша Гориславського всьо порішала з регіоналами і Писарчуком. І Чайківський взлетів на воздух. А "Тустань" і далі стає сіллю в носі і хріном в роті для місцевого самоврядування.Та й общак Чайківського, який так вправно дерибанить Саша Карастельов, потроху розорюється. За общак Чайківського і був поставлений дірєктором "Тустіні" звіздьониш Крук, аби остаточно добити "Комплекс Дрогобич" і за безцінь віддати його бандюкам. Саме "великий комбінатор" Саша Карастельов і протянув Крука на директора установи. І всі разом дружно обісралися! А гівно, братці, треба буде комусь відгрібати!
          778
Ніна 5 грудня 2017, 13:58
Задолбали.Старые бабы,а ведут себя,как дети малые.Позорище!
          775
Степан 5 грудня 2017, 13:56
Засідання було перенесено,цікаво-на коли?
          774
доказова база 4 грудня 2017, 15:52
Ще які можна більше пред'явити докази, що федорова винна у нападі на журналіста.
https://youtu.be/j4EiKzaU9Ro
          773
Ахтун ахтунг 4 грудня 2017, 15:02
А кого притягувати. Обом дурнуватим треба дати по жовтій картці мінімум. Одна ідійотка думала, що її друг паша всьо порішає, і що можна триндіти все, що взбреде в її зеленкою позначену голову. А друга, яку консультують в "1000 дрібниць" пише на всіх, кому не лінь. Кричить на юристів та суддів в апеляційному суді всілякі бздури. Хапнула собі земельку нахаляву, знущалася з мами репресованої - їсти не давала, тримала в антисанітарних умовах. Нічого, Бог на небі є. І їй скоро все воздасться! Та цукриця скоро в онко перейде! І ніхто навіть не заплача над нею! Онук її привселюдно на три букуви посилає. Бо так собі заслужила - опудало старе!
          772
Афера від Фьодорової 4 грудня 2017, 13:48
Бухгалетрка Фьодорова оформила свою дочку, котра зараз працює в продуктовому магазині, що на вул. Війтівська Гора, покоївкою у "Тустані". А за її білоручку-дочку прибирала зовсім інша людина. Отака бухгалтерія, панове!
          769
Птах Михайло 4 грудня 2017, 12:38
І що-неможуть їх притгнути? Хай роблять, що хочуть?Ганьба!
          768
Віктор Іванович 4 грудня 2017, 12:02
Нічого робити людям.Ідуть підтримувати хуліганів.А чого дивуватись-вони самі такими є.
          767
Бувалий 3 грудня 2017, 14:56
Ну що та дурягіна вічно пхає свого носа, куди не попросять? Кажуть, що їй все сходжить з рук, бо вона прикривається своїм зятем, який займає високий пост в певній службі в лавах АТО. Ніхто не сумнівається в його чесності та порядності, але ж дурягіна своїми ідіотськими витівками його потрохи дискредитує. Всі її ідіотські виходки колись свого часу позначаться на його автобіографії.
          766
PEX 28 листопада 2017, 15:22
Нє, ну "Ревізор" втнув, дрогобичани і гості міста ще довго згадуватимуть крука, його підлабузників з бухгалтерами "незлим тихим словом"... https://www.facebook.com/100010364252428/videos/653283038360499/
          765
мєнтів колишніх не буває 28 листопада 2017, 14:10
Один із мусарських отбросів на прізвище рябцев з "Тустані" за баблоло дурочки фьодорової, яка зараз сидітиме ще й за розкрадання державного майна(а "Ревізор" прозондує і за 2016 рік і докопається за фіктивні бухгалтерські звіти і ульоти), взявся порішати все у дрогобицькій поліції. Договорився з тодішнім начальником карапатою і непотребом фільварською, і надумали "пришити" Вікторії "хуліганку". Завербували Мельника в свою кантору, і почалолсь... Але ж ті, хто копають під іншим яму - самі в неї потраплять... Раніше, чи пізніше. Такий ЗАКОН!
          764
ЛИХИЙ 28 листопада 2017, 13:58
Ну що ж, давайте усе за порядком: 4 січня, коли сталася в "Тустані" така пригода, Свєта хотіла роздути з неї грандіозний скандал і таким чином покарати зануду крука, який зараз в Ізраїлі горшки драє. Але не все так просто. Захищати тодішнотого директора кинулась його свита. І фьодорову за одне - міньєт...ця середа взяла колежанку фьодорову і повела до "детексів" - колшньої швалі мусарської, які зараз неякісні прослуховуючі пристрої наліво без дозволу "толкають". Ті в свою чергу звели ту мразь з трупопорізом на пенсії ільницьким, аби дав їй фіктивну довідку про побої. І все, за бабло.
А далі зі статті все відомо.
          763
torispeccor 28 листопада 2017, 12:32
Ну навіщо ж переходити на особистості, панове детективи. Ви ж давно за каденції "гаспадина крука" світло без дозволу наліво крали. А щодо передачі "Ревізор", то його ж особисто й крук вперше до нас й запросив у 2014 р. І таблицю. за яку відвалив купу бабла, з відзнакою на стіну у себе в кабінеті почепив. Потім її зняли разом з круком :). Тільки найжахливіше, чи то пак, найцікавіше. не показав :) Ну нічого, ми ж - журналюги. Самі до суті докопаємось :)
          762
журналюги 28 листопада 2017, 12:26
Всі рівні на шпальтах журналістських розслідувань!:)
          761
Віра Б. 28 листопада 2017, 12:22
Ці журналюги, вже задовбали!!!!!!!!!!! Пишуть про всяких психічок. Що, тем більше немаєтте панове?
          760
Ірина Доброхот 28 листопада 2017, 12:19
Та Ліда вже всіх ПІ,ПІ,ПІ....... Вже пора заспокоїтись. У такім віці, онуків люди бавлять, а вона - стара корова, а все туди. От ПІ,ПІ, am ПІ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
          759
Богдан Іжик 28 листопада 2017, 12:16
Ну що, можна працювати, якшо захочут.
          758