Реєстрація    Увійти
Авторизація
Vayzorooz 8 лютого 2018, 20:45
Народ нашёл способ как играть в любые свременные игры 2017-2018 на слабых компах,
ноутах и даже на старом ведре без скачивания и установки на компьютер
вся тема расписана ЗДЕСЬ работает 100% а самое важное всё Бесплатно - Полбзуйтесь!!!
          792
бандера 31 січня 2018, 20:34
лікарства такі самі просрочені*як у місті долина*що показували по телевізору впрограмі *ревізор міста*нам така благодійність непотрібна*а щурі хочуть знову касу відмити*
          791
007 2 січня 2018, 15:00
В Уркаїні, аби си чогось домогти, напевно, треба перескакувати через паркан до Президента, як у кіні "Брежнєв". Їх було вже 5, хтось осилить здолати 5 парканів, а потім ще- 5 Президентів? Як на теренах такої райської країни може панувати така вурвишівська кодла зи своїми гоп-компаніями, не знає навіть факел в руці Статуї Свободи в Гамерици. Дайте людьом метр кордону, бодай би- в оренду, най звідси вивтікают всі правдиві, бо то вже- урльоп всему. Колись Янукович приватно повів Порошенкови: "Я керував хоча б за понятіями, а ти взагалі по-беспредєлу". Так було, чи ні, але правдиво виглядає, що цілком могло бути.Всі папєрєднікі сварять наступніків, а державна ф"єра як загрузла в калабанисках- так її, напевно, й танками зи всима наційональними емблемами не витєгнеш. Гвавт і пробі, панове-товариші. Тре робити, як втнув Яценюк: спродати всьо, що мав- і гарататиси любити Україну в Гамерици: там можна мати 24 пляцдарми, куплені за рідні гроші, а тут, від покоління до поколіня, хто ніц не мав- той ніц і не має. Чи не було би мудро перестати вайвати по ночах з факелами, а то вже грошів нема на тоти вайкані. Ади, головний бургомістер всєх міністрів, яко монстр, знов напудив людий, жи буде газ дорожчити. Налєйте му шанпамського з європейськими бульбашками- най си вже налигає людскої кривавиці!
          790
марина 5 грудня 2017, 19:27
Мусійчук нажив собі одні нерви через постійні перевірки,через що і помер, але врятував готель від приватизації, виходить, що для цієї влади.Чи то було варте,щоб зараз його так згадувати?Або згадуйте добре,або зовсім не згадуйте. А він багато доброго зробив. Міг також звільнити людей, але боровся за них,а при його керуванні працювало 36 чоловік,а податковий борг був 50тис.грн.,а при Круку-18чол.і наробити боргу,де Білоган сказав в Києві-2млн.грн.Наскільки відомо що гол.бухгалтер,яка працювала при Мусійчуку,була незаконно звільнена Круком,який заставляв її робити незаконні дії.Неодноразово зверталася до теперішньої влади про махінації крука,про свідоме доведення готедю до банкрутства,яке можна було витягнути з цієї помийної ями.Але її ніхто не почув.Значить теперішній владі це було вігідно.Тому Крука до тепер не покарано.Не покарано ігол.бухгалтера Федорову,яку крук прийняв для того,щоб проводила всі його махінації,іне тільки.Так його захищала(напевно було за що) аж побила журналістку,яка понесла матеріальні(розбита камера)та моральні збитки(лікувалася від побоїв)і повинна захищатися в суді. Це такі люди керували готелем. Докерувалися. А влада і надалі не приймає ніяких дій.Ні-прийняла-звільнили майже всіх старих працівників.Значить робимо висновок-Крук так працював за вказівкою влади-Кучми чи Хруща.
          789
А хто буде гівно відгрібати 5 грудня 2017, 15:15
Підприємство свідомо добивалося всіма директорами - Круком, Гентошем, Василишин, яку тепер тягають по податковій і прокуратурі, Мусійчук собі на тому добре нажився. Ще покійний Чайківський через кгб-іста Гука рейдерськими захватами хотів забрати комплекс у Гориславського. Мамаша Гориславського всьо порішала з регіоналами і Писарчуком. І Чайківський взлетів на воздух. А "Тустань" і далі стає сіллю в носі і хріном в роті для місцевого самоврядування.Та й общак Чайківського, який так вправно дерибанить Саша Карастельов, потроху розорюється. За общак Чайківського і був поставлений дірєктором "Тустіні" звіздьониш Крук, аби остаточно добити "Комплекс Дрогобич" і за безцінь віддати його бандюкам. Саме "великий комбінатор" Саша Карастельов і протянув Крука на директора установи. І всі разом дружно обісралися! А гівно, братці, треба буде комусь відгрібати!
          788
Ніна 5 грудня 2017, 13:58
Задолбали.Старые бабы,а ведут себя,как дети малые.Позорище!
          785
Степан 5 грудня 2017, 13:56
Засідання було перенесено,цікаво-на коли?
          784
доказова база 4 грудня 2017, 15:52
Ще які можна більше пред'явити докази, що федорова винна у нападі на журналіста.
https://youtu.be/j4EiKzaU9Ro
          783
Ахтун ахтунг 4 грудня 2017, 15:02
А кого притягувати. Обом дурнуватим треба дати по жовтій картці мінімум. Одна ідійотка думала, що її друг паша всьо порішає, і що можна триндіти все, що взбреде в її зеленкою позначену голову. А друга, яку консультують в "1000 дрібниць" пише на всіх, кому не лінь. Кричить на юристів та суддів в апеляційному суді всілякі бздури. Хапнула собі земельку нахаляву, знущалася з мами репресованої - їсти не давала, тримала в антисанітарних умовах. Нічого, Бог на небі є. І їй скоро все воздасться! Та цукриця скоро в онко перейде! І ніхто навіть не заплача над нею! Онук її привселюдно на три букуви посилає. Бо так собі заслужила - опудало старе!
          782
Афера від Фьодорової 4 грудня 2017, 13:48
Бухгалетрка Фьодорова оформила свою дочку, котра зараз працює в продуктовому магазині, що на вул. Війтівська Гора, покоївкою у "Тустані". А за її білоручку-дочку прибирала зовсім інша людина. Отака бухгалтерія, панове!
          779
Птах Михайло 4 грудня 2017, 12:38
І що-неможуть їх притгнути? Хай роблять, що хочуть?Ганьба!
          778
Віктор Іванович 4 грудня 2017, 12:02
Нічого робити людям.Ідуть підтримувати хуліганів.А чого дивуватись-вони самі такими є.
          777
Бувалий 3 грудня 2017, 14:56
Ну що та дурягіна вічно пхає свого носа, куди не попросять? Кажуть, що їй все сходжить з рук, бо вона прикривається своїм зятем, який займає високий пост в певній службі в лавах АТО. Ніхто не сумнівається в його чесності та порядності, але ж дурягіна своїми ідіотськими витівками його потрохи дискредитує. Всі її ідіотські виходки колись свого часу позначаться на його автобіографії.
          776
PEX 28 листопада 2017, 15:22
Нє, ну "Ревізор" втнув, дрогобичани і гості міста ще довго згадуватимуть крука, його підлабузників з бухгалтерами "незлим тихим словом"... https://www.facebook.com/100010364252428/videos/653283038360499/
          775
мєнтів колишніх не буває 28 листопада 2017, 14:10
Один із мусарських отбросів на прізвище рябцев з "Тустані" за баблоло дурочки фьодорової, яка зараз сидітиме ще й за розкрадання державного майна(а "Ревізор" прозондує і за 2016 рік і докопається за фіктивні бухгалтерські звіти і ульоти), взявся порішати все у дрогобицькій поліції. Договорився з тодішнім начальником карапатою і непотребом фільварською, і надумали "пришити" Вікторії "хуліганку". Завербували Мельника в свою кантору, і почалолсь... Але ж ті, хто копають під іншим яму - самі в неї потраплять... Раніше, чи пізніше. Такий ЗАКОН!
          774
ЛИХИЙ 28 листопада 2017, 13:58
Ну що ж, давайте усе за порядком: 4 січня, коли сталася в "Тустані" така пригода, Свєта хотіла роздути з неї грандіозний скандал і таким чином покарати зануду крука, який зараз в Ізраїлі горшки драє. Але не все так просто. Захищати тодішнотого директора кинулась його свита. І фьодорову за одне - міньєт...ця середа взяла колежанку фьодорову і повела до "детексів" - колшньої швалі мусарської, які зараз неякісні прослуховуючі пристрої наліво без дозволу "толкають". Ті в свою чергу звели ту мразь з трупопорізом на пенсії ільницьким, аби дав їй фіктивну довідку про побої. І все, за бабло.
А далі зі статті все відомо.
          773
torispeccor 28 листопада 2017, 12:32
Ну навіщо ж переходити на особистості, панове детективи. Ви ж давно за каденції "гаспадина крука" світло без дозволу наліво крали. А щодо передачі "Ревізор", то його ж особисто й крук вперше до нас й запросив у 2014 р. І таблицю. за яку відвалив купу бабла, з відзнакою на стіну у себе в кабінеті почепив. Потім її зняли разом з круком :). Тільки найжахливіше, чи то пак, найцікавіше. не показав :) Ну нічого, ми ж - журналюги. Самі до суті докопаємось :)
          772
журналюги 28 листопада 2017, 12:26
Всі рівні на шпальтах журналістських розслідувань!:)
          771
Віра Б. 28 листопада 2017, 12:22
Ці журналюги, вже задовбали!!!!!!!!!!! Пишуть про всяких психічок. Що, тем більше немаєтте панове?
          770
Ірина Доброхот 28 листопада 2017, 12:19
Та Ліда вже всіх ПІ,ПІ,ПІ....... Вже пора заспокоїтись. У такім віці, онуків люди бавлять, а вона - стара корова, а все туди. От ПІ,ПІ, am ПІ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
          769
Богдан Іжик 28 листопада 2017, 12:16
Ну що, можна працювати, якшо захочут.
          768
Невже... 28 листопада 2017, 11:52
Шо, журналюги, дописалась! Ревізора на наші голови накликали. І ти, Вікуся, такі фотки про підвал "Тустані" розмістила, навіщо? Невже твоя війна з фьодоровою аж так далеко зайшла? http://medialife.name/suspilstvo/1065-zhittya-pdvalnih-katakomb-drogobickoyi-tus
tan.html
          767
вже не маскаль 27 листопада 2017, 13:38
А суд с яйцами - звучит заманчиво! Представляю лиду с бугалтеркой и той третьей, которой официально бугалтерку нанимать в свое время било не по карману, кудкудахтующими с куриними яйцами wink Бегут по залу и швиряют, комку ни попадя! Вот хохма будет. И милиция молчит - никого не трогает. Пардон, полиция! А разве у нас есть порядок и полиция? Так, одна видимость
          766
А я вас всіх маю в носі 27 листопада 2017, 12:41
А ви всі, дурні чотирикутні! Я , Крук, вас маю всіх в носі! Сиджу собі за кордоном, і тоту бухгалтерку, і Свєту, і Лишик маю в носі... Судітся, збагачуйте адвокатів, а Федорова най відповість за тоті пінки, лаки, жіночі прибамбаси, які я казав Федоровій списати на "Тустань". За тоті "липові" дані, які ми разом подавали "Ревізору". А тепер той "Ревізор" най довбе Білогана, най тоту "тустань" тепер продають кому хочуть! Скоро я попрошу політичного притулку, бо вже туристична віза закінчується... І йдіть ви всі на!
          765
Іванко 27 листопада 2017, 09:58
Тихо, Гершку, бо тота майбутня суддіха запхає ті до цугундри, вна баба - дуже злопам'єнтна.
          764
Гершко 25 листопада 2017, 15:20
А де ся діла вельмишановна пані Ловінська, котра нині готує сі стати суддьов? Запхала голову в пісок, як страус? То ж цілий тутой спектакль виник через неї? За її кабінети, непролонговані договора та шури-мури з Круком. А нині вна, як ні в чім не бувало, смієсі зі всіх, їздит, як навіжена на своїм авті на недозволені знаки та воює вже з міськов радов. Кажут, жи "рижа" з тутов хлопоподібнов - її снабжатєльки інфи - шо, де і з ким сі діє?
          763