Реєстрація    Увійти
Авторизація
Ted 2 серпня 2013, 17:25
Ну а Кондзьолка чого знову попер у президію? Яке він "привітання" міг оголошувати? Щоб догодити Ілику, що про це хтось та й напише? Нарцисизм чистої води, та й годі. Вельми показова ситуація: справи на копійку, розмов на гривню. Що, який нардеп, - такі й помічники та радники? Видать, так воно є насправді. Коли вже будемо обирати не "членів партії", а чесних людей? Тоді може й пустопрожнє тьеревення припиниться, а влада дістане "по заслугам". Скільки б не вкрала.
          27
викладач 2 серпня 2013, 13:13
Трагікомічний фарс під назвою "Франко-фест" немає жодного відношення до Волелюбного Мойсея Ураїнської Нації Івана Яковичав Франка... Навпаки, нівелює те найкраще, що є в людських душах по відношенню до І. Франка
          26
Evelina 1 серпня 2013, 17:52
Ви собі кажіть, що хочете, але: собака гавкає - а караван іде! Ви пишете та коментуєте, а Вікторія публікує наші матеріали.А сайт - гарний. За такий короткий термін - так його підняти не кожен зможе! Молодець, Вікторіє, гараздів Вам усіляких, а сайту - процвітання! І нехай луснуть ті чорнороті писки, що Вам докучають... Мовляв, заказуха... Та напишіть ви щось про Магльону, вона і вас надрукує... Тоді хай Магльона пише, що матеріал - чиясь "заказуха". Плебеям не вгодиш...
          25
evelina 1 серпня 2013, 17:44
Душещипательна історія, ото сестра - курвисько...
          24
Evelina 1 серпня 2013, 17:15
Грошей в державі немає, а ті, що були в бюджеті міської ради - розікрали
          23
Evelina 1 серпня 2013, 17:12
Боже, яскраво видно, що за цією оборудкою стоїть Коростельов...

Видно, що за цією фінансовою оборудкою стоїть Коростельов
          22
Орест 1 серпня 2013, 11:39
Радзієвський добре знає, куди зникають, як у чорну діру гроші в бюджеті освіти. Бо Сушко вже навчився так робити аби освітяни були в дупі зі своїми проблемами а він процвітав і сидів у президіях. Дуже зручний для мера керовнік. Жодних проблем, команду "фас" виконує з першого разу. Та й грошима, що нагло дерибанить, видать ділиться з ким треба. То хто ж буде оті тендери контролювати та робити прозорими, пане Маглена? Вас один раз вже спалили, а ви й надалі ніяк не вгамуєтесь, - соломогою плуга не зламаєш.
          21
Орест 1 серпня 2013, 11:30
Найбільшу шкоду громаді приносить Геньо Шильник, бо саме він обслуговує всі слизькі рішення "папи" Радзіка. Недарма його Власюк назвав ворогом №1 свободи преси.Колись на Дрогінфо про того крутія був убивчий матеріал та Макс Федис його зняв і заблокував коментарі. Вони б зараз пригодилися для розслідування. А про Шильника свого часу писалося у газеті "Нові горизонти" теж який він негідник.Тож попитайтеся, панове дослідники, ті дописи.
          20
Орест 1 серпня 2013, 11:20
Сурма Конзьолці поперек горла, тому й Ілик знає про Ярослава тільки негатив. Бо свого часу саме Сурма вивів у русі "Ченсно" Конзьолку на чисту воду, як шахрая, що працював конкретно на Ілика і обсирав інших кандидатів.Потім Сурма взагалі вийшов з того руху, що сьогодні координує Гринчишин, демагог і пустобазікало.
          19
Орест 1 серпня 2013, 11:14
Брехня! Доступу до генплану як такого у простої людини немає! Скільки про це вже говорили на дискусійному клубі, а влада й надалі брехлива, як шолудивий пес.
          18
Бодя 31 липня 2013, 11:51
Видно, що гроші в освіті можуть ВСЕ. Хабарників ніколи не впіймають, бо рука руку миє. А найбюільша корупція саме в осіті та медицині. Тож добродій Сушко вже спить спокійно, - "гучних справ", як обіцяв Радзієвський дрогобичани не дочекаються. Бо при владі брехуни та крутії.
          17
Бодя 31 липня 2013, 11:43
Найбільш одіозні владці: Радзієвський , Коростильов, Метик, Шильник, Лужецький. Хабарники в освіті: Сушко, Мала, Бутими ( чоловік і жінка, - корупційна парочка). Чи доберетеся до "підноготної" тієї братії, шановні розслідувачі? Успіху!!!!
          16
Бодя 31 липня 2013, 11:35
При чому тут "неувязка з людиною Куруса"? Святослав Сурма громадський активіст, який не залежить ані від Куруса ані від Ілика. Це пан Ілик коли рвався до влади мав би затямити, що буде слугою народу. А з нього ані пан ані слуга, вибачте Олександре. Ви не прав. Цей сайт ніколи не буде таким як ДІ, бо пані ВІкторія з іншого тіста. Вона журналістка, а не пліткарка, як це тепер модно практикувати на місцевих сайтах. А "думки з приводу" ви теж можете собі дозволити, одначе боюся, що там будуть панегірики тому ж Ілику, який поки що лише розводить демагогію. Ось коли він з трибуни парламенту скаже владі своє "Фе", тоді й побачимо, чого він вартує. А так поки що, - порятунки сумнівно великих статків...
          15
Олександр 30 липня 2013, 12:30
В матеріали ОПОРИ дійсно йдеться про "прозорість" і її відсутність. Ніхто ж не сперечається. В той же час в опублікованому вами матеріалі - такі собі думки з приводу. Про помічників, співпрацю з ГО, неувязку у стосунках з людиною Куруса (вам напевно це краще відомо) Сурмою, так звану відсутність законотворчої діяльності і тому подібне. Це, шановне товариство, не професійний матеріал, а "заказуха", чорний піар Для обєктивності варто було додати бодай одну думку із оточення команди нардепа. А ви собі щось там придумали, і однобоко подаєте.
Вікторіє, ви людина амбітна і розсудлива. Тож не перетоврюйте ваш сайт у щось на кшталт ДІ
          14
Марія 30 липня 2013, 12:16
Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.

Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.
          13
Марія 30 липня 2013, 12:25
Якщо це пише пан Магльона, то можна не сумніватися, що він не перекручує факти. Дивилася особисто висліди ОПОРИ, - все там так і написано про "прозорість" комітетів Верховної Ради. І нашому депутату Роману Ілику слід цю проблему вирішувати, тоді й повіримо, що він щира людина, а не черговий спритник, що дорвався до нардепівської щедрої годівниці. Так, що "олександре" ваші оцінки є недоброчесними та упередженими. Звісна річ, під ніком можна облити брудом будь кого. Такий собі байгарський "героїзм".

Нормально написано. І Осип Магур дійсно у нас в Бориславі бував не раз. І комісію по Радзієвському він ініціював. А що Ілику треба не популізмом займатися а наводити лад у ВРУ, - свята правда. А Сурмі нема чого перейматися, він добре знав, що Ілик йде до влади, аби зберегти великі статки. А не спіпрацювати з громадськими, та ще й незалежними лідерами.
          12
Тарас 29 липня 2013, 16:45
А де наш нардеп Ілик!!!! Обіцяв, що розбереться із хабарниками у освіті.
          11
Тарас 29 липня 2013, 16:43
До Олександа. Добродію, висліди Опори передані абсолютно точно. Ви би хотіли "бздури"? Їх немає. Матеріал аналітичний і правдивий. Якщо хочете догодити Ілику чи Конзьолці, - пишіть своє. Але в ЦЕ важко повірити, бо за вами вуха шахраїв.
,
          10
Олександр 29 липня 2013, 10:13
Абсолютно непрофесійний матеріал. Починали "за здравіє", закінчили "за упокой". Перекрутили матеріал ОПОРИ, понавидумували різних бздур. Смішно.
          9
Тарас 29 липня 2013, 10:11
Ну якщо Магльона таку заказуху пише, то Вікторія просто молодець, що це друкує. Маразм, це коли депутата обирають, лижуть йому дупу, а потім поливають брудом і ганьблять. Запитайте пана Сурму, як Конзьолка розвалював "Чесно" і потім пішов із течкою до Ілика. Це, - незаперечний факт. Що, Сурму теж проплатили? І Осипа Магура?
          8
Леонід 28 липня 2013, 23:03
Не стаття, а маразм,заказуха повна. Фу

Вікторіє, не соромно таку туфту Магльонівську друкувати? )) І
          7
Ted 27 липня 2013, 20:32
Вова Конзьолка спить і баче себе міським головою Дрогобича. Тому й вилизує Романа Ілика,а це він вміє, бо його тренером був пан Сендак. Але дрогобичан вже він не надурить, бо Ілик сам не міг стати депутатом міськради(!!!!). Може йому хватить клепки відсторонити Конзьолку, бо буде мати лишні проблеми.
          6
Ted 26 липня 2013, 14:04
Допоки Радзієвський при владі Сушко, Бутими та Мала будуть "в шоколаді"! Бо вони його приводили до влади, друзі вони, а не гади...А ЗМІ про них нехай і далі бакланять, - вони спокійно бюджет дерибанять!!!!
          5
Ted 26 липня 2013, 13:01
Що це за бздура "200 метрові порожнини"? Це так говорить експерт? НЕМАЄ такого виміру, тим більше від гірничих виробіток.
          4
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:40
Котрому з них 4 ? Величенькі хлопчики як на 4 місяці
          3
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:35
І що тепер мешканці мають робити?Сидіти і переживати???Щось навіть Японія не могла передбачити землетрус.А тут -бац!!Стебник зі своїми сейсмологами.Треба було їх відправити в Японію
          2
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:30
Капец...як він так міг.Це ж злочин, якого світ не бачив, має пенсію так ні.....йому ще грошей потрібно.Вже ся не наїсть тими грішми.Такі шалені гроші заробити.Наша влада ніколи б не крала гроші в держави.Заробляють мало але ніколи б не вкрали а той такий зловмисник!!!!добре, що його притягнули до відповідальності, того "спритного підприємця"
          1