Реєстрація    Увійти
Авторизація
Vasia 10 серпня 2013, 12:56
А що там пашталякає той злодійчук андріїв? Знову владу району захищає... А сікора його за то большевиком... Ха-ха-ха...
          41
знаючий 9 серпня 2013, 14:41
У вівторок близько 19-ї год. вечора. Мєнти Мойшу в шортах в мусарню привезли. І родич його Костиль там був... Вже мабуть, відкупилися від правосуддя!!!!
          40
Слава 8 серпня 2013, 13:31
власюк голосуватиме за жидЮлю і захистить Франка!
          38
Ost Bender Rodriguez 8 серпня 2013, 08:52
Після 2015 року місту "П..." причому повний!
          37
цікава 7 серпня 2013, 20:51
і коли таке було?
          36
revizor 7 серпня 2013, 15:04
Бачили б люди, як Коростиля з Мойшою міліція вела на допит з приводу зловживання службовим становищем на КП "Дрогобицький ринок". Сам генерал Львівської МВ У Рудяк взяв це питання під особистий контроль.
          35
Ted 6 серпня 2013, 15:49
І що то за "хвігура" шахрай Лагодич, аби про нього писати? Він у розшуці? Ні. Робимо піар різним крутіям?
          34
Ted 6 серпня 2013, 10:33
Оь дивився "Алсет" і почув, як пан Возняк "несамовито вдячний організаторам фесту" Може ця "несамовитість" і зашкодила якості. Але, разом з тим, це вже явна тенденція деградації культури та мистецтва. Подивіться, що зараз грають та співають на ті ві ай. Без Марійки Бурмаки там якісь бісівські пісні. Нічого спільного з украінською ідентичністю. Тож Віктор Возняк із командою у фарватері невігластва.
          33
Ted 6 серпня 2013, 10:23
Ось почнеться новий навчальний рік і знову з батьків збиратиме чималі кошти спритниця, директорка 4 школи Світлана Мала. Петро Сушко знову сяде на ліві тендери і разом з пані Бутим процвітатиуть. А вчителі сидітимуть без зарплатні, - вони ж "здали" 8 школу ні за цапову душу. Тепер ї
х черга терпіти знущання дрогобицьких владців. До цього йшли.
          32
Ted 6 серпня 2013, 10:08
Вчіть українську, іванвасиловичу, шануйте коментаторів. Пишіть щось щире та позитивне.
          31
Иван Васильевич 3 серпня 2013, 13:20
Меня терзают смутные сомнения, что статьи пишет сам Маглена и сам же их комментирует.
Олександр Васильевич- мепняй профессию!
          30
Ted 2 серпня 2013, 17:38
Якби не той Магльона, то сайт Дрогінфо ще довго був би в дупі. А тепер я цього автора читаю на цьому сайті і пані Вікторія великий молодець, що друкує авторів, які не пліткують, не бояться влади, а пишуть і аналітично і творчо. Тож у сайту добре майбутнє.
          29
Ted 2 серпня 2013, 17:32
Автори, - молодці!!! На мене особисто той фест справив гнітюче враження. Нащо було пану Віктору Возняку, власнику "алсету" робити рекламу отій бездарщині, що відбулася у Франковім краю? Токої ганьби я ще не бачив. "Кинули" навіть підприємців, що заплатили величезні кошти і споглядали, як молодь дудлить горілку, що попривозили із собою на фест. А за пісню "кінчай, Люся" треба було тих бездарних музикантів зігнати зі сцени. Що ми робимо із нашою історією та культурою, люди-людиська:!!!!
          28
Ted 2 серпня 2013, 17:25
Ну а Кондзьолка чого знову попер у президію? Яке він "привітання" міг оголошувати? Щоб догодити Ілику, що про це хтось та й напише? Нарцисизм чистої води, та й годі. Вельми показова ситуація: справи на копійку, розмов на гривню. Що, який нардеп, - такі й помічники та радники? Видать, так воно є насправді. Коли вже будемо обирати не "членів партії", а чесних людей? Тоді може й пустопрожнє тьеревення припиниться, а влада дістане "по заслугам". Скільки б не вкрала.
          27
викладач 2 серпня 2013, 13:13
Трагікомічний фарс під назвою "Франко-фест" немає жодного відношення до Волелюбного Мойсея Ураїнської Нації Івана Яковичав Франка... Навпаки, нівелює те найкраще, що є в людських душах по відношенню до І. Франка
          26
Evelina 1 серпня 2013, 17:52
Ви собі кажіть, що хочете, але: собака гавкає - а караван іде! Ви пишете та коментуєте, а Вікторія публікує наші матеріали.А сайт - гарний. За такий короткий термін - так його підняти не кожен зможе! Молодець, Вікторіє, гараздів Вам усіляких, а сайту - процвітання! І нехай луснуть ті чорнороті писки, що Вам докучають... Мовляв, заказуха... Та напишіть ви щось про Магльону, вона і вас надрукує... Тоді хай Магльона пише, що матеріал - чиясь "заказуха". Плебеям не вгодиш...
          25
evelina 1 серпня 2013, 17:44
Душещипательна історія, ото сестра - курвисько...
          24
Evelina 1 серпня 2013, 17:15
Грошей в державі немає, а ті, що були в бюджеті міської ради - розікрали
          23
Evelina 1 серпня 2013, 17:12
Боже, яскраво видно, що за цією оборудкою стоїть Коростельов...

Видно, що за цією фінансовою оборудкою стоїть Коростельов
          22
Орест 1 серпня 2013, 11:39
Радзієвський добре знає, куди зникають, як у чорну діру гроші в бюджеті освіти. Бо Сушко вже навчився так робити аби освітяни були в дупі зі своїми проблемами а він процвітав і сидів у президіях. Дуже зручний для мера керовнік. Жодних проблем, команду "фас" виконує з першого разу. Та й грошима, що нагло дерибанить, видать ділиться з ким треба. То хто ж буде оті тендери контролювати та робити прозорими, пане Маглена? Вас один раз вже спалили, а ви й надалі ніяк не вгамуєтесь, - соломогою плуга не зламаєш.
          21
Орест 1 серпня 2013, 11:30
Найбільшу шкоду громаді приносить Геньо Шильник, бо саме він обслуговує всі слизькі рішення "папи" Радзіка. Недарма його Власюк назвав ворогом №1 свободи преси.Колись на Дрогінфо про того крутія був убивчий матеріал та Макс Федис його зняв і заблокував коментарі. Вони б зараз пригодилися для розслідування. А про Шильника свого часу писалося у газеті "Нові горизонти" теж який він негідник.Тож попитайтеся, панове дослідники, ті дописи.
          20
Орест 1 серпня 2013, 11:20
Сурма Конзьолці поперек горла, тому й Ілик знає про Ярослава тільки негатив. Бо свого часу саме Сурма вивів у русі "Ченсно" Конзьолку на чисту воду, як шахрая, що працював конкретно на Ілика і обсирав інших кандидатів.Потім Сурма взагалі вийшов з того руху, що сьогодні координує Гринчишин, демагог і пустобазікало.
          19
Орест 1 серпня 2013, 11:14
Брехня! Доступу до генплану як такого у простої людини немає! Скільки про це вже говорили на дискусійному клубі, а влада й надалі брехлива, як шолудивий пес.
          18
Бодя 31 липня 2013, 11:51
Видно, що гроші в освіті можуть ВСЕ. Хабарників ніколи не впіймають, бо рука руку миє. А найбюільша корупція саме в осіті та медицині. Тож добродій Сушко вже спить спокійно, - "гучних справ", як обіцяв Радзієвський дрогобичани не дочекаються. Бо при владі брехуни та крутії.
          17
Бодя 31 липня 2013, 11:43
Найбільш одіозні владці: Радзієвський , Коростильов, Метик, Шильник, Лужецький. Хабарники в освіті: Сушко, Мала, Бутими ( чоловік і жінка, - корупційна парочка). Чи доберетеся до "підноготної" тієї братії, шановні розслідувачі? Успіху!!!!
          16
Бодя 31 липня 2013, 11:35
При чому тут "неувязка з людиною Куруса"? Святослав Сурма громадський активіст, який не залежить ані від Куруса ані від Ілика. Це пан Ілик коли рвався до влади мав би затямити, що буде слугою народу. А з нього ані пан ані слуга, вибачте Олександре. Ви не прав. Цей сайт ніколи не буде таким як ДІ, бо пані ВІкторія з іншого тіста. Вона журналістка, а не пліткарка, як це тепер модно практикувати на місцевих сайтах. А "думки з приводу" ви теж можете собі дозволити, одначе боюся, що там будуть панегірики тому ж Ілику, який поки що лише розводить демагогію. Ось коли він з трибуни парламенту скаже владі своє "Фе", тоді й побачимо, чого він вартує. А так поки що, - порятунки сумнівно великих статків...
          15
Олександр 30 липня 2013, 12:30
В матеріали ОПОРИ дійсно йдеться про "прозорість" і її відсутність. Ніхто ж не сперечається. В той же час в опублікованому вами матеріалі - такі собі думки з приводу. Про помічників, співпрацю з ГО, неувязку у стосунках з людиною Куруса (вам напевно це краще відомо) Сурмою, так звану відсутність законотворчої діяльності і тому подібне. Це, шановне товариство, не професійний матеріал, а "заказуха", чорний піар Для обєктивності варто було додати бодай одну думку із оточення команди нардепа. А ви собі щось там придумали, і однобоко подаєте.
Вікторіє, ви людина амбітна і розсудлива. Тож не перетоврюйте ваш сайт у щось на кшталт ДІ
          14
Марія 30 липня 2013, 12:16
Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.

Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.
          13
Марія 30 липня 2013, 12:25
Якщо це пише пан Магльона, то можна не сумніватися, що він не перекручує факти. Дивилася особисто висліди ОПОРИ, - все там так і написано про "прозорість" комітетів Верховної Ради. І нашому депутату Роману Ілику слід цю проблему вирішувати, тоді й повіримо, що він щира людина, а не черговий спритник, що дорвався до нардепівської щедрої годівниці. Так, що "олександре" ваші оцінки є недоброчесними та упередженими. Звісна річ, під ніком можна облити брудом будь кого. Такий собі байгарський "героїзм".

Нормально написано. І Осип Магур дійсно у нас в Бориславі бував не раз. І комісію по Радзієвському він ініціював. А що Ілику треба не популізмом займатися а наводити лад у ВРУ, - свята правда. А Сурмі нема чого перейматися, він добре знав, що Ілик йде до влади, аби зберегти великі статки. А не спіпрацювати з громадськими, та ще й незалежними лідерами.
          12