Реєстрація    Увійти
Авторизація
Олександр 30 липня 2013, 12:30
В матеріали ОПОРИ дійсно йдеться про "прозорість" і її відсутність. Ніхто ж не сперечається. В той же час в опублікованому вами матеріалі - такі собі думки з приводу. Про помічників, співпрацю з ГО, неувязку у стосунках з людиною Куруса (вам напевно це краще відомо) Сурмою, так звану відсутність законотворчої діяльності і тому подібне. Це, шановне товариство, не професійний матеріал, а "заказуха", чорний піар Для обєктивності варто було додати бодай одну думку із оточення команди нардепа. А ви собі щось там придумали, і однобоко подаєте.
Вікторіє, ви людина амбітна і розсудлива. Тож не перетоврюйте ваш сайт у щось на кшталт ДІ
          14
Марія 30 липня 2013, 12:16
Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.

Ілик такий же нещирий, як і Радзієвський. Йому зовсім ні до чого розворушувати оте злодійсько-шахрайське кубло. Бо на нього теж є компромат, який у будь-який момент може потрапити до відповідних структур, що під партією Регіонів. Так що "свій" нардеп вже давно на гачку у регіоналів. І не треба йому бути тушкою, той же Дубневич, у якого він вимагав гроші, значно чесніший у своїй поведінці та рішеннях.
          13
Марія 30 липня 2013, 12:25
Якщо це пише пан Магльона, то можна не сумніватися, що він не перекручує факти. Дивилася особисто висліди ОПОРИ, - все там так і написано про "прозорість" комітетів Верховної Ради. І нашому депутату Роману Ілику слід цю проблему вирішувати, тоді й повіримо, що він щира людина, а не черговий спритник, що дорвався до нардепівської щедрої годівниці. Так, що "олександре" ваші оцінки є недоброчесними та упередженими. Звісна річ, під ніком можна облити брудом будь кого. Такий собі байгарський "героїзм".

Нормально написано. І Осип Магур дійсно у нас в Бориславі бував не раз. І комісію по Радзієвському він ініціював. А що Ілику треба не популізмом займатися а наводити лад у ВРУ, - свята правда. А Сурмі нема чого перейматися, він добре знав, що Ілик йде до влади, аби зберегти великі статки. А не спіпрацювати з громадськими, та ще й незалежними лідерами.
          12
Тарас 29 липня 2013, 16:45
А де наш нардеп Ілик!!!! Обіцяв, що розбереться із хабарниками у освіті.
          11
Тарас 29 липня 2013, 16:43
До Олександа. Добродію, висліди Опори передані абсолютно точно. Ви би хотіли "бздури"? Їх немає. Матеріал аналітичний і правдивий. Якщо хочете догодити Ілику чи Конзьолці, - пишіть своє. Але в ЦЕ важко повірити, бо за вами вуха шахраїв.
,
          10
Олександр 29 липня 2013, 10:13
Абсолютно непрофесійний матеріал. Починали "за здравіє", закінчили "за упокой". Перекрутили матеріал ОПОРИ, понавидумували різних бздур. Смішно.
          9
Тарас 29 липня 2013, 10:11
Ну якщо Магльона таку заказуху пише, то Вікторія просто молодець, що це друкує. Маразм, це коли депутата обирають, лижуть йому дупу, а потім поливають брудом і ганьблять. Запитайте пана Сурму, як Конзьолка розвалював "Чесно" і потім пішов із течкою до Ілика. Це, - незаперечний факт. Що, Сурму теж проплатили? І Осипа Магура?
          8
Леонід 28 липня 2013, 23:03
Не стаття, а маразм,заказуха повна. Фу

Вікторіє, не соромно таку туфту Магльонівську друкувати? )) І
          7
Ted 27 липня 2013, 20:32
Вова Конзьолка спить і баче себе міським головою Дрогобича. Тому й вилизує Романа Ілика,а це він вміє, бо його тренером був пан Сендак. Але дрогобичан вже він не надурить, бо Ілик сам не міг стати депутатом міськради(!!!!). Може йому хватить клепки відсторонити Конзьолку, бо буде мати лишні проблеми.
          6
Ted 26 липня 2013, 14:04
Допоки Радзієвський при владі Сушко, Бутими та Мала будуть "в шоколаді"! Бо вони його приводили до влади, друзі вони, а не гади...А ЗМІ про них нехай і далі бакланять, - вони спокійно бюджет дерибанять!!!!
          5
Ted 26 липня 2013, 13:01
Що це за бздура "200 метрові порожнини"? Це так говорить експерт? НЕМАЄ такого виміру, тим більше від гірничих виробіток.
          4
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:40
Котрому з них 4 ? Величенькі хлопчики як на 4 місяці
          3
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:35
І що тепер мешканці мають робити?Сидіти і переживати???Щось навіть Японія не могла передбачити землетрус.А тут -бац!!Стебник зі своїми сейсмологами.Треба було їх відправити в Японію
          2
Галина Романівна 26 липня 2013, 06:30
Капец...як він так міг.Це ж злочин, якого світ не бачив, має пенсію так ні.....йому ще грошей потрібно.Вже ся не наїсть тими грішми.Такі шалені гроші заробити.Наша влада ніколи б не крала гроші в держави.Заробляють мало але ніколи б не вкрали а той такий зловмисник!!!!добре, що його притягнули до відповідальності, того "спритного підприємця"
          1