Реєстрація    Увійти
Авторизація
Дідо 2 вересня 2013, 17:25
То провокація Вови Конзьолки. Треба ж якось бабло вибивати з Ілика. Ще би замах на нього придумав, нарцис ти наш заздрісник.
Кому на фіг той сайт потрібен, як його протягом місяця читає одна особа, - Конзьлка, а лічильний він крутить який треба для пана Ілика. Мовляв, тіштеся, дядьку, несамовитою популярністю. Що й казати, шахрахйта пройдисвіт Володя Конзьолка добуває бабло не перебираючи засобів.
          69
Консультант 2 вересня 2013, 17:19
Щодо запитань до візової підтримки: найоптимальніший варіант, - просити ( в тому числі через Партнерство)відкрити візу наприкінці листопада або в грудні. Ось чому: віза 90 днів є річною, тобто у кожному півріччі ( а воно вираховується з моменту поїздки а не відкриття візи) ви маєте змогу взяти участь у сезонних роботах березня , квітня та травня. Далі перерва, 15 днів або ж місяць і ще 90 днів перебування, - липень, серпень, вересень.Тобто, ви ЛЕГАЛЬНО працюєте у Польщі 6 місяців. Це дуже зручно та вигідно
          68
Володимир 2 вересня 2013, 15:19
Цяця Магльона і в цьому спеціаліст. Правильно казав один громадський діяч з міста Рівне про Сашу - пройдисвіта : Йому все рівно за що гроші брати, чи за боротьбу з корупцією, чи за захист прав планктону в Тихому океані.
Не здивуюсь як з часом в мемуарах цей аферит напише, що грант на церкву - це його заслуга.
          67
Олександр Магльона 2 вересня 2013, 15:07
Три роки поспіль звертав увагу добродія мера на те, що ТРЕБА писати грантові проекти! Накінець-то сподобилися. Однак наші чиновники погано собі уявляють, наскільки коректним має бути використання коштів. Це вам, нешановні, не бюджет дерибанити без усілякого контролю та остраху.
          66
Дуня маскалька 2 вересня 2013, 14:46
Да что за рагульня, -хаять все и вся. Возьми да сам что-то толковое, а быстрее бестолковое, напиши. Ан не, неугоден им Маглана, видно, что парень без прогибов перед властью и рагулизмом. Удачи, Александр, так держать: собаки лают, а караван идет.
          65
Бодя 2 вересня 2013, 14:29
Влодку, ти напевне Конзьолка, бо хто ще стільки яду має до Магльони? А памятаєш, як сам спозорився, коли написав ( один раз!) на сайті Дрогінфо щось там про "національну ідею", - проти влади ти ні чи-чирк. Тоді професори з універу добре тебе збештали, якраз за ту компіляцію. Тож більшого плагіатора-компілятора-комбінатора годі й шукати. І чому ти думаєш, що Вікторія Лишик дурніша від тебе? Вона добре знає значення термінів, які ти вживаєш,- вкупі з прямими образами. Чи б заїкнувся ти щось таке сказати самому Магльоні? Бо ж нарциси вони і є нарциси. Це невиліковна хвороба, і нема на те ради...
          64
До речі 2 вересня 2013, 11:49
У Міністерстві освіти і науки 2 вересня розпочинає роботу гаряча телефонна лінія.
На неї можуть телефонувати батьки школярів чи самі учні, якщо у них є питання стосовно організації навчально-виховного процесу в школах країни, повідомляє прес-служба МОН.

Скарги та пропозиції стосовно навчання у початковій школі (1-4 класи) можна залишити за номером 481 47 68.

Якщо є питання з приводу навчання у старшій школі (5-11 класи) Міносвіти просить телефонувати за номером 481 32 07.
          63
Орест 2 вересня 2013, 11:41
Ярино... Чи як ви там себе обізвали, аби заступитися за хабарників, що здирають гроші від : уродин, дитсадочка, школи, вузу, та похоронів. всі ми знаємо, що в освіті панує пряме й цинічне здирництво. І якщо Магльона про те пише, то честь йому й хвала. Бо вже давно дрогобицьку громаду зігнули через коліно. І лише поодинокі, - Вікторія Лишик, Анатолій Власюк, Тимофій Хащівський, Роман Пастух і той же Магльона ЩЕ говорять правду про шахраїв, злодіів-владців. Бо живемо в страшні часи суцільної провладної брехні. Може вам це й подобається, - якщо ви біля владної кормушки. А чемні прості люди цих авторів підтримують.
          62
Дідо 2 вересня 2013, 11:05
І де ж ви, "ярино" побачили вихваляння? Поки колотимо воду в ступі в освіті дерибанять гроші платників подвтків. Наші з вами. Чи, як банда владців, у "тіні"?
          61
Ярина 1 вересня 2013, 23:20
Магльона в своєму репертуарі - вихваляє себе ж під своїм же псевдонімом
          60
Не журналіст 1 вересня 2013, 12:06
Тебе Тимофію чекає психіатрична лікарня. Якщо ти діяв там на ринку, як і в інших місцях, то тебе тре раком поставити і вдути держаком від лопати.
          59
просто 26 серпня 2013, 17:04
класно лице розтянуло на сайті. "Морда як кишеня"
          58
Іванка 23 серпня 2013, 14:03
До чого тут кохання, коли мова йде про Сікору?
          57
про зрадників 22 серпня 2013, 20:42
що п'яничка Сікора, що посіпаки капітельманів - "інтегральні націоналісти" багани-іванишини
          56
Ростик 22 серпня 2013, 20:40
п'яничка Сікора, посіпаки капітельманів багани-іванишини то одне явище, друзі, однодумці
          55
Безнадійно Закоханий 21 серпня 2013, 15:46
А, усе проходить, а кохання - вічне!
          54
теж очевидець 14 серпня 2013, 13:08
Можливо, це просто збіг, і люди з сумнівним минулим випадково опинилися в лавах Антикорупційного бюро? Якщо так, то це не єдиний збіг: інший заступник голови бюро, Руслан Пікашев, раніше (у 2002 році) був начальником територіального підрозділу якогось Антикорупційного управління. Ця структура також була громадською організацією, хоча і всіляко видавала себе за державну структуру.
Дивні збіги повторюються і в регіонах. Так, у Тернопільській області Антикорупційне бюро представляє Ярема Шатарский, раніше «працював» на тому ж посту в Антикорупційне комітеті Коваля і в цій якості затриманий співробітниками СБУ за ту саму торгівлю посадами. А в Краматорську Антикорупційне бюро очолює Ігор Бондарєв, раніше числився «командиром спецпідрозділу» Антикорупційного комітету.
Іншими словами, склад учасників Антикорупційного бюро в значній мірі співпадає з складом учасників безславно покійного Антикорупційного комітету. Так що довірливим громадянам України варто тричі подумати, перш ніж платити цим людям і їхнім колегам гроші за «вирішення питань».
          53
Станіслав , студент 14 серпня 2013, 12:50
Бачу, що попередній коментар написано кимось з прибічників Любомира Сікори, хто зацікавлений у його коштах від "Бойківщини"... Ну що ж, які депутати безкультурні в районі - таким є і рівень культури в Дрогобицькому районі.
          52
OCT Bender Rodriguez 14 серпня 2013, 07:53
ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ПІДПАЛ... ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ПІДПАЛ... Конечно, гости из Средней Азии (особенно с кавказских регионов). Ведь мы, бойки, дружим с ними на коммерческой основе. вот пускай отвечают... в денежном эквиваленте.
          51
очевидець 13 серпня 2013, 17:38
Боротьба з корупцією – модна тема. Правда, іноді під цією пригожою вивіскою ховаються далеко непорядні структури. Отже, знайомтеся: Антикорупційне бюро України, розташоване на вулиці Солом’янській, 3 в Києві. Головою організації є генерал-майор Володимир Лішавский – учасник війни в Афганістані і взагалі людина досить шановний. Організація має представництва в цілому ряді регіонів України, досить широко висвітлює відкриття кожного з них, обіцяючи безкомпромісну боротьбу з корупцією.
Метою своєї роботи Антикорупційне бюро називає захист інтересів постраждалих від корупції громадян. Зрозуміло, така діяльність в нашій країні дуже затребувана, і бажаючих отримати допомогу і захист від корупціонерів вистачає. Правда, за послуги Антикорупційного бюро треба платити, але це часто не бентежить зневірених людей …
Втім, тим, хто звертається за допомогою в Антикорупційне бюро, варто знати кілька речей.
По-перше, бюро не має ніякого відношення до органів державної влади: це звичайна громадська організація, що має не більше повноважень ніж, скажімо, клуб собаківників-любителів.
Але ще більш цікаві думки виникають глянувши на склад керівників цієї структури. Про самого Володимира Лішавского нічого поганого сказати не можна. Але от за іншими членами структури тягнеться вельми неприємний слід.
Скажімо, Анатолій Жорновой (почесний голова бюро) і Валентин Нагірняк (заступник голови бюро) раніше займали аналогічні посади в іншої громадської організації – Антикорупційного комітету України. Ця організація також видавала себе за орган державної влади, а точніше, за Національний антикорупційний комітет, дійсно створений за указом Президента України.
Очолював Антикорупційний комітет хтось Ігор Коваль. Структура займалася фактично тим же: бралася за помірну плату захищати постраждалих від рук корупціонерів.
Ще одним джерелом заробітку для Коваля та його колег став продаж красиво звучать посад в організації. Вартість цих постів становила від 1500-3000 євро. Тільки в Тернопільській області вдалося продати близько 40 «постів».
До речі, не гребували придбанням «корочок» Антикорупційного комітету і відверті бандити: зокрема, посвідчення цієї структури були виявлені у чоловіка, який в грудні 2012 року розстріляв відвідувачів одеського нічного клубу Bellini.
Діяльність Антикорупційного комітету не залишилася без уваги правоохоронців: проти співробітників структури було порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням у шахрайстві. Зокрема, одне з таких справ у лютому 2012 року було порушено СБУ. А у вересні 2012 року діяльність організації була припинена, свідоцтво про її реєстрацію – анульовано. Всі співробітники структури пропали з поля зору ЗМІ (хоча раніше «світилися» там вельми регулярно) – аж до березня 2013 року, коли на світ з’явилося Антикорупційне бюро.
Нещодавно В Дрогобичі почало діяльність «Антикорупційне бюро України».

Едуард Парфьонов, для “ОРД”
          50
Світа 13 серпня 2013, 17:04
Краще п'яний Сікора як підмахувачі капітельманів інтегральні націоналісти Баган і Іванишин wink
          49
HELENA 13 серпня 2013, 13:54
Ще не всіх дурних війна забрала! Сікору ось залишила нам на нашу "голову"!!!
          48
evelina 12 серпня 2013, 14:35
Бійтеся Бога, п. Андріїв, говорити про фінансування газифікації в районі владі взагалі не личить, бо вона нічого в тому питанні селам не допомогла. А щодо "Франко. Місії", не Вам судити про рівень цього фестивалю. Ви навіть нігтя Віктора Возняка не вартуєте! п. Віктор - меценат фестивалю, а Ви - злодій і пристосуванець. Отаких ницих і підлих Ілик біля себе "пригрів" ве---еее-е-е-ликих помічників нардепа.
          47
torispeccor 12 серпня 2013, 10:53
Цікаво, а вислів "вступив, як не в гівно, то в партію" також належать Франкові?
          46
до депутатів райради 12 серпня 2013, 10:30
Який "курватор" культури в районі - такий і рівень культури серед районних "дупутатів"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!
          45
Оленка 11 серпня 2013, 16:17
Цікаво, що сказав би сам Франко, якби бачив, як його імям спекулює влада
          44
Христя 10 серпня 2013, 18:13
Та ту Франко Місію фінансував тушка-напіврегіонал Олег Канівець. Зрозуміло чому цього року до організаторів заходу стільки запитань. Брати гроші в того запроданця на таке свято просто страшний гріх.
          43
Бандерівець 10 серпня 2013, 15:16
Кординаційну раду треба розганяти на тверезу голову.
          42
Vasia 10 серпня 2013, 12:56
А що там пашталякає той злодійчук андріїв? Знову владу району захищає... А сікора його за то большевиком... Ха-ха-ха...
          41
знаючий 9 серпня 2013, 14:41
У вівторок близько 19-ї год. вечора. Мєнти Мойшу в шортах в мусарню привезли. І родич його Костиль там був... Вже мабуть, відкупилися від правосуддя!!!!
          40