Реєстрація    Увійти
Авторизація
Іванка 23 серпня 2013, 14:03
До чого тут кохання, коли мова йде про Сікору?
          57
про зрадників 22 серпня 2013, 20:42
що п'яничка Сікора, що посіпаки капітельманів - "інтегральні націоналісти" багани-іванишини
          56
Ростик 22 серпня 2013, 20:40
п'яничка Сікора, посіпаки капітельманів багани-іванишини то одне явище, друзі, однодумці
          55
Безнадійно Закоханий 21 серпня 2013, 15:46
А, усе проходить, а кохання - вічне!
          54
теж очевидець 14 серпня 2013, 13:08
Можливо, це просто збіг, і люди з сумнівним минулим випадково опинилися в лавах Антикорупційного бюро? Якщо так, то це не єдиний збіг: інший заступник голови бюро, Руслан Пікашев, раніше (у 2002 році) був начальником територіального підрозділу якогось Антикорупційного управління. Ця структура також була громадською організацією, хоча і всіляко видавала себе за державну структуру.
Дивні збіги повторюються і в регіонах. Так, у Тернопільській області Антикорупційне бюро представляє Ярема Шатарский, раніше «працював» на тому ж посту в Антикорупційне комітеті Коваля і в цій якості затриманий співробітниками СБУ за ту саму торгівлю посадами. А в Краматорську Антикорупційне бюро очолює Ігор Бондарєв, раніше числився «командиром спецпідрозділу» Антикорупційного комітету.
Іншими словами, склад учасників Антикорупційного бюро в значній мірі співпадає з складом учасників безславно покійного Антикорупційного комітету. Так що довірливим громадянам України варто тричі подумати, перш ніж платити цим людям і їхнім колегам гроші за «вирішення питань».
          53
Станіслав , студент 14 серпня 2013, 12:50
Бачу, що попередній коментар написано кимось з прибічників Любомира Сікори, хто зацікавлений у його коштах від "Бойківщини"... Ну що ж, які депутати безкультурні в районі - таким є і рівень культури в Дрогобицькому районі.
          52
OCT Bender Rodriguez 14 серпня 2013, 07:53
ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ПІДПАЛ... ХТО ВІДПОВІДАТИМЕ ЗА ПІДПАЛ... Конечно, гости из Средней Азии (особенно с кавказских регионов). Ведь мы, бойки, дружим с ними на коммерческой основе. вот пускай отвечают... в денежном эквиваленте.
          51
очевидець 13 серпня 2013, 17:38
Боротьба з корупцією – модна тема. Правда, іноді під цією пригожою вивіскою ховаються далеко непорядні структури. Отже, знайомтеся: Антикорупційне бюро України, розташоване на вулиці Солом’янській, 3 в Києві. Головою організації є генерал-майор Володимир Лішавский – учасник війни в Афганістані і взагалі людина досить шановний. Організація має представництва в цілому ряді регіонів України, досить широко висвітлює відкриття кожного з них, обіцяючи безкомпромісну боротьбу з корупцією.
Метою своєї роботи Антикорупційне бюро називає захист інтересів постраждалих від корупції громадян. Зрозуміло, така діяльність в нашій країні дуже затребувана, і бажаючих отримати допомогу і захист від корупціонерів вистачає. Правда, за послуги Антикорупційного бюро треба платити, але це часто не бентежить зневірених людей …
Втім, тим, хто звертається за допомогою в Антикорупційне бюро, варто знати кілька речей.
По-перше, бюро не має ніякого відношення до органів державної влади: це звичайна громадська організація, що має не більше повноважень ніж, скажімо, клуб собаківників-любителів.
Але ще більш цікаві думки виникають глянувши на склад керівників цієї структури. Про самого Володимира Лішавского нічого поганого сказати не можна. Але от за іншими членами структури тягнеться вельми неприємний слід.
Скажімо, Анатолій Жорновой (почесний голова бюро) і Валентин Нагірняк (заступник голови бюро) раніше займали аналогічні посади в іншої громадської організації – Антикорупційного комітету України. Ця організація також видавала себе за орган державної влади, а точніше, за Національний антикорупційний комітет, дійсно створений за указом Президента України.
Очолював Антикорупційний комітет хтось Ігор Коваль. Структура займалася фактично тим же: бралася за помірну плату захищати постраждалих від рук корупціонерів.
Ще одним джерелом заробітку для Коваля та його колег став продаж красиво звучать посад в організації. Вартість цих постів становила від 1500-3000 євро. Тільки в Тернопільській області вдалося продати близько 40 «постів».
До речі, не гребували придбанням «корочок» Антикорупційного комітету і відверті бандити: зокрема, посвідчення цієї структури були виявлені у чоловіка, який в грудні 2012 року розстріляв відвідувачів одеського нічного клубу Bellini.
Діяльність Антикорупційного комітету не залишилася без уваги правоохоронців: проти співробітників структури було порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням у шахрайстві. Зокрема, одне з таких справ у лютому 2012 року було порушено СБУ. А у вересні 2012 року діяльність організації була припинена, свідоцтво про її реєстрацію – анульовано. Всі співробітники структури пропали з поля зору ЗМІ (хоча раніше «світилися» там вельми регулярно) – аж до березня 2013 року, коли на світ з’явилося Антикорупційне бюро.
Нещодавно В Дрогобичі почало діяльність «Антикорупційне бюро України».

Едуард Парфьонов, для “ОРД”
          50
Світа 13 серпня 2013, 17:04
Краще п'яний Сікора як підмахувачі капітельманів інтегральні націоналісти Баган і Іванишин wink
          49
HELENA 13 серпня 2013, 13:54
Ще не всіх дурних війна забрала! Сікору ось залишила нам на нашу "голову"!!!
          48
evelina 12 серпня 2013, 14:35
Бійтеся Бога, п. Андріїв, говорити про фінансування газифікації в районі владі взагалі не личить, бо вона нічого в тому питанні селам не допомогла. А щодо "Франко. Місії", не Вам судити про рівень цього фестивалю. Ви навіть нігтя Віктора Возняка не вартуєте! п. Віктор - меценат фестивалю, а Ви - злодій і пристосуванець. Отаких ницих і підлих Ілик біля себе "пригрів" ве---еее-е-е-ликих помічників нардепа.
          47
torispeccor 12 серпня 2013, 10:53
Цікаво, а вислів "вступив, як не в гівно, то в партію" також належать Франкові?
          46
до депутатів райради 12 серпня 2013, 10:30
Який "курватор" культури в районі - такий і рівень культури серед районних "дупутатів"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!
          45
Оленка 11 серпня 2013, 16:17
Цікаво, що сказав би сам Франко, якби бачив, як його імям спекулює влада
          44
Христя 10 серпня 2013, 18:13
Та ту Франко Місію фінансував тушка-напіврегіонал Олег Канівець. Зрозуміло чому цього року до організаторів заходу стільки запитань. Брати гроші в того запроданця на таке свято просто страшний гріх.
          43
Бандерівець 10 серпня 2013, 15:16
Кординаційну раду треба розганяти на тверезу голову.
          42
Vasia 10 серпня 2013, 12:56
А що там пашталякає той злодійчук андріїв? Знову владу району захищає... А сікора його за то большевиком... Ха-ха-ха...
          41
знаючий 9 серпня 2013, 14:41
У вівторок близько 19-ї год. вечора. Мєнти Мойшу в шортах в мусарню привезли. І родич його Костиль там був... Вже мабуть, відкупилися від правосуддя!!!!
          40
Слава 8 серпня 2013, 13:31
власюк голосуватиме за жидЮлю і захистить Франка!
          38
Ost Bender Rodriguez 8 серпня 2013, 08:52
Після 2015 року місту "П..." причому повний!
          37
цікава 7 серпня 2013, 20:51
і коли таке було?
          36
revizor 7 серпня 2013, 15:04
Бачили б люди, як Коростиля з Мойшою міліція вела на допит з приводу зловживання службовим становищем на КП "Дрогобицький ринок". Сам генерал Львівської МВ У Рудяк взяв це питання під особистий контроль.
          35
Ted 6 серпня 2013, 15:49
І що то за "хвігура" шахрай Лагодич, аби про нього писати? Він у розшуці? Ні. Робимо піар різним крутіям?
          34
Ted 6 серпня 2013, 10:33
Оь дивився "Алсет" і почув, як пан Возняк "несамовито вдячний організаторам фесту" Може ця "несамовитість" і зашкодила якості. Але, разом з тим, це вже явна тенденція деградації культури та мистецтва. Подивіться, що зараз грають та співають на ті ві ай. Без Марійки Бурмаки там якісь бісівські пісні. Нічого спільного з украінською ідентичністю. Тож Віктор Возняк із командою у фарватері невігластва.
          33
Ted 6 серпня 2013, 10:23
Ось почнеться новий навчальний рік і знову з батьків збиратиме чималі кошти спритниця, директорка 4 школи Світлана Мала. Петро Сушко знову сяде на ліві тендери і разом з пані Бутим процвітатиуть. А вчителі сидітимуть без зарплатні, - вони ж "здали" 8 школу ні за цапову душу. Тепер ї
х черга терпіти знущання дрогобицьких владців. До цього йшли.
          32
Ted 6 серпня 2013, 10:08
Вчіть українську, іванвасиловичу, шануйте коментаторів. Пишіть щось щире та позитивне.
          31
Иван Васильевич 3 серпня 2013, 13:20
Меня терзают смутные сомнения, что статьи пишет сам Маглена и сам же их комментирует.
Олександр Васильевич- мепняй профессию!
          30
Ted 2 серпня 2013, 17:38
Якби не той Магльона, то сайт Дрогінфо ще довго був би в дупі. А тепер я цього автора читаю на цьому сайті і пані Вікторія великий молодець, що друкує авторів, які не пліткують, не бояться влади, а пишуть і аналітично і творчо. Тож у сайту добре майбутнє.
          29
Ted 2 серпня 2013, 17:32
Автори, - молодці!!! На мене особисто той фест справив гнітюче враження. Нащо було пану Віктору Возняку, власнику "алсету" робити рекламу отій бездарщині, що відбулася у Франковім краю? Токої ганьби я ще не бачив. "Кинули" навіть підприємців, що заплатили величезні кошти і споглядали, як молодь дудлить горілку, що попривозили із собою на фест. А за пісню "кінчай, Люся" треба було тих бездарних музикантів зігнати зі сцени. Що ми робимо із нашою історією та культурою, люди-людиська:!!!!
          28