Реєстрація    Увійти
Авторизація
Патріот 3 січня 2015, 11:40
Зайдіть на сайт і поцікавтеся! http://borislav.org.ua/news/za_patriotizm_get_z_cerkvy/2014-12-19-1196
          531
Громадянин 2 січня 2015, 13:52
Що ж це дієтся у міській раді? Що собі дозволяють обрані народом депутати? Хлопці, в Україні війна, а ви торгуєтеся за посади. Невже ви не усвідомлюєте відповідальності? Місто потребує працьовитих і відповідальних керівників та заступників, а претенденти, в першу чергу, думають як би то "заїхати" і під прикриттям попрацювати на своє благо.
Хлопці, схаменіться!!!
          530
бориславець 29 грудня 2014, 01:28
Ну скільки можна брехати кого ви знайшли в Бориславі масовіграбежі пенсіонерів.наприклад Качурівський на вул Потік і де результат?36
          528
Наталі 25 грудня 2014, 23:21
Молодці хлопці!Давно треба діяти рішуче-як кажуть" з вовками жити-по вовче вити
          527
Олег 22 грудня 2014, 11:51
Достойні зямляки.На превеликий жаль вже тиждень,як ми маємо відкрите джерело російської пропаганди,-Покровська церква на Мражниці(Борислав),де минулого тижня Філарет,єпископ Московського Патріархату зі Львова звільнив проукраїнського отця Володимира Ільницького.та залишив шовіністично-російського Миколая Возняка.21.12.знову Філарет прибув до Мражниці і назначив себе настоятелем церкви та ще собі й призначив в помічники Ромка Кононенка.Саме Філарет спровокував бійку в церкві,що робилася на очах всіх присутніх!!У церкві! А,ми,всі й далі мовчимо?!Де є наш дух галицький,український патріотизм??!Чому дозволяємо вкорінюватися "русскому миру" в Бориславі!??
          526
007 16 грудня 2014, 14:52
Хотілося б це відчути на зарплатах рабів трускавецьких санаторіїв, котрі 6 днів на тиждень гарують у своїх рабовласників. Котрісь- роками, котрісь- менше, але роботи виконують стільки ж.
          525
Очевидець 10 грудня 2014, 15:51
Не майданівцій, а тих, які неадекватно ведуть себе по відношенню до громади міста! Нікому не дано право вирішувати питання стусанами та кулаками! Ніхто не приватизував Ратушу!
Йдеться не про всіх майданівців, а тільки про тих, які хочуть правити містом, використовуючи довірливість студентів, закликаючи до своїх маневрів АТІ-вців, довірливих жіночок, і т. д. Не всі дії Майдану - хибні! Йдеться про кримінальну відповідальність за скоєння грубого порушення Закону. А це не повинно зійти з рук нікому!
Безліч людей стояли на Майдані - і скромно мовчать про те! І не викаблучуються, і не рішають свої питання під брендом МАЙДАНУ. Майдан Дрогобицький і МАЙДАН КИЇВСЬКИЙ - це дві великі різниці! Не плутайте грішне з праведним і не трольте сайт!
          524
дрогобичанка 9 грудня 2014, 21:55
-ти майданівців називаєш озвірілими-то що ти за януковицьким режимом жалкує-на смітник таких
          523
Гость 6 грудня 2014, 16:41
http://ubiytsaefira.blogspot.com/
          522
torispeccor 4 грудня 2014, 12:52
Я відверто не розумію позиції п. Тараса Кучми. Чого він прагне? Утвердитися, як герой? За які такі заслуги? За те, що займається дурницями? Пропагує насильство? Я дивуюся: чи є у Дрогобичі міліція? Куди дивляться правоохоронці? Те, чим займається п. Тарас сьогодні - не що інше, як розбійницький напад!
Сумніваюся, що таке неподобство підтримає усе населення Дрогобича. Чи хіба ті "рифмопльоти", які пасуть кози на Самбірській. І під шумок хочуть земельку хапнути?
Можливо інші представники ЗМІ і мають намір мовчати? Я - ні!
Якщо ви, п. Тарасе, - порядна людині і демократ, не ставайте "песиголовцем"! Не розводьте контрольваний хаос у Дрогобичі! Дрогобичани Вам цього не простять! І ні новенька форма, ні Ваш нарваний запальний характер, Вас не врятують від суду Дрогобицької громади. А вона вже незадоволена Вашими неправомірними діями.
          521
Якщо була домовленість з Майданом щодо рішення сесіі, то є елемнетарне джентельменське правило - дотримання угоди.
А щодо Кучми, то що у нас у Дрогобичі новий Саша Білий чи Усама бен Ладен? Прийшов у новенькій формі та берцах і хизується, що він воін. Швидше - клоун. Смішно.
Дрогобицькі так звані майданівці на чолі з КУЧМОЮ, КОНДЗЬОЛКОЮ та ВАВРИНОМ уже дійсно ДІСТАЛИ. Кучма думає що напяливши на себе камуфляж став великим патріотом, чоловіче цього не достатньо ти ж в середині "гнилий", щей хлопців підставляєш які дійсно вартують уваги а їм в цьому місті ще жити.
P. S. Після сьогоднішніх подій у ратуші ціле місто гудить про бєзпрєдєльщиків майданівців на чолі з Кучмою. Хлопці якщо є мізги в головах робіть висновки. Це далеко від патріотизму
          520
Вийшов з пори, якою керували . У першому скликанні гріб все під себе. Завербований службами СБУ ще в 90х . , так само, як і Хрущ, Скрипух. Попитайте у старих кагебістів, ті вам про наших патріотів багато чого розкажуть. Пішла друга хвиля шісток. В першій на передовій був Глубіш, Бурлаков, Байса, та інші .
          519
GregoryiKn 2 грудня 2014, 15:17
Вряд ли без эффективного продвижения в интернете ваш бизнес может успешно развиваться и приносить прибыль. Поскольку именно в интернете можно найти клиентскую аудиторию для любых видов товаров и услуг. Создание сайтов — основополагающий компонент в этом процессе. Можно сказать, что качественный сайт важнее собственного офиса, ведь многие сейчас предпочитают покупать то, что им необходимо или просто нравится, в интернете.Поручите создание собственного сайта команде профессионалов — и вы получите тот тип сайта, который будет подходить именно для вас. Важно, что при этом вам не придётся переплачивать. С помощью опыта, который у нас есть, мы создаём сайты, хорошо работающие и дающие высокую посещаемость. Мы можем справиться с задачами каких угодно уровней сложности — от сайтов-визиток до крупных проектов.Создание сайта-визитки необходимо для предоставления клиентам той важной информации, которая касается вашей компании. Сайт-визитка — оптимальный выбор, если вы надеетесь оперативно продвигать свои товары в сети. Низкая цена и быстрый процесс создания позволяют обзавестись своим сайтом в короткий срок и сфокусироваться на дальнейшем улучшении своего бизнеса. Не забывайте, что время работы рекламного сайта существенно больше, чем, например, у баннеров или листовок.Наша компания занимается не только созданием сайтов, но и эффективным их продвижением. Продвижение сайтов состоит, как правило, из внутренней оптимизации, а также внешнего улучшения вашего сайта. Основная задача в этом процессе заключается в увеличении полезного трафика и подъёме вашего сайта на первые страницы выдачи поисковиков.Наша команда проведёт масштабную и качественную работу над вашим сайтом, обеспечив приток новых целевых посетителей и тем самым увеличив доходность вашего бизнеса. У нас за плечами изрядный опыт в таком непростом деле, как эффективная раскрутка сайтов, так что вам не стоит сомневаться в успехе. Дайте нам шанс проявить себя в продвижении вашего сайта — и результат вас не разочарует.Раскрутка сайтов — это комплексный метод увеличения продаж, которые проводятся посредством вашего сайта. У нас есть все навыки, нужные для осуществления правильной раскрутки. Будьте уверены в том, что наша компания сумеет осуществить все нужные работы качественно. Мы поможем вам сориентироваться и выбрать оптимальный вариант создаваемого сайта, а также прояснить все детали его последующего продвижения и ваших затрат.
          518
Світлана 29 листопада 2014, 19:40
Прикро і соромно читати про те , що за один день лазня стала прибутковою,.., Так от ----якщо будуть ходити в лазню, то тепер один раз у місяць, бо половина ---пенсіонерів не можуть платити 180 грв , за 4 тижні ! Подумайте і порахуйте , як при пенсії 1--200 , при теперішніх цінах продуктів може вижити пенсіонер ? ,,, То не жарт --будемо " розводити блохи " і ходити з ними у міську Раду ! Вибачайте ,,,прошу дати мені відповідь ,щоб я повідомила своїх друзів -бабусь .
          517
Povstanec 25 листопада 2014, 18:16
Метик уже не секретар !
          516
torispeccor 17 листопада 2014, 14:00
wink Анекдот від адміністрації

Студент на тролейбусній зупинці

Сидить студент на тролейбусній зупинці і сумує. До нього підходить пенсіонерка і питає:
- Синку, чому такий сумний?
- Розумієте квиток загубив, – відповів студент, невесело.
- Так візьми мій, а я ще один придбаю.
- Дякую. Але в моєму квитку був обід загорнутий.
          515
анжела 14 листопада 2014, 11:51
головне щоб виявлення підозрюваних не було хибним може хтось чув про вбивство фермера в херсонській обл с рубанівка 8 років тому там також міліція виявила злочинців підлітків дуже швидко-зробивши з них інвалідів а через 4 роки випадково при пяній розмові знайшлися справжні вбивці
          514
torispeccor 11 листопада 2014, 16:20
У публікації подано далеко не всі прізвища та імена неадекватних "осіб". Деякі з громадських псевдоактивістів зараз сидить у т. зв. люстраційному комітеті
          512
наталя 10 листопада 2014, 22:38
повністю підтримую.окупнтам має горіти земля під ногами.

аа
          511
анжела 8 листопада 2014, 03:12
Сумской горсовет принял несколько решений касательно материальной поддержки семей участников АТО на Донбассе. Они были подготовлены по инициативе мэра Сум Александра Лысенко и должны поддержать сумчан, оказавшихся в трудной ситуации. Депутаты проголосовали «за» их реализацию.
Семьи 8 погибших в Донецкой и Луганской областях сумчан получат 600 тыс. грн из городского бюджета. Каждой из них будут выплачены 50 тыс. грн из этой суммы. Кроме того, с 1 октября по 31 декабря текущего года 900 семей участников АТО получат 100% льготу на услуги ЖКХ. Они будут даваться 2 700 жителям Сум при оплате услуг по содержанию домов и придомовых территорий, вывозу ТБО, водоснабжению и водоотведению.

Чтобы предоставить данные льготы, из городского бюджета были выделены 414,1 тыс. грн. Дополнительно к скидке 50% при оплате за услуги ЖКХ, которая предоставляется за счет средств государственного бюджета семьям погибших, с 1 октября по 31 декабря будут предоставляться за счет средств городского бюджета остальные 50% льготы на общую площадь жилья при оплате за услуги ЖКХ. Это дополнительно 5,1 тыс. грн из местного бюджета.

Семьи участников АТО должны оформить льготы. Для этого им необходимо обратиться в управление социальной защиты населения по адресу ул. Харьковская, 35, 2-й этаж, каб. №№ 226-228. Консультацию они могут получить по тел. 32-76-01.
          510
Галичанин 6 листопада 2014, 18:07
Шановні добродії галичани,як отець Миколай Возняк може в Бориславі(Мражниця)може щонеділі не тільки випоминати на Службі Божій але й молитися за Кирила Гундяєва?! http://www.compromat.ru/page_10804.htm
http://expres.ua/news/2014/11/06/118517-hto-ukrayini-prodovzhuye-finansuvaty-oku
panciv-doneckyh-boyovykiv
http://grani.ru/blogs/free/entries/196554.html
http://www.patent.net.ua/intellectus/inteligibilisation/facts/2826/ua.html
          509
DerrickLymn 28 жовтня 2014, 02:25
I-BATLER+1990+Классика МЛМ, Путь к УСПЕХУ. Не думай о Продукте
http://youtu.be/1yYScPbB_Kw

Это приложение Перевернуло Представление об Интернет Покупках и входит во ВСЕ страны Мира.
Раздавай Приложение Бесплатно и Зарабатывай на ВСЕМ!!!
I-Butler выдает самые низкие цены при покупке в интернет магазинах стран и мира,
Автозаполнение всех форм и запоминание входов ( например все соцсети - 299 сетей).
Мы охватываем ВЕСЬ Мир!!

Полное Обучение
http://installfreeibutler.com/

Нет продаж, нет приглашений,нет покупок, как бы и товара нет,физического, по крайней мере.
IT технологии СИЛА!

https://i-butler.info/landingpage/?ref=12193&t=1&lang=ru_RU
          508
007 24 жовтня 2014, 19:49
Як це так: влада каже про владу, що нічого сподіватися на владу- і далі працює у владі?! Це означає ніщо інше, окрім як- вміє "колебаться вместе с генеральной линией" партии.
          507
Бобко і Допко 20 жовтня 2014, 14:47
Як корисно іноді повернутися у минуле! Яка доречна стаття до сьогоднішньої картини з кандидатами в нврдепи! Думали, що ілика вже там не буде! Та ні, ця вертихвістка маша "гордость наша" таки уламала придурка балатуватися по мажоритарці в нашому окрузі!
Шановні, не вірте брехлу ілику, який усі досягнення Київського Майдану приписав собі. І свободі люльці також! Раневичі і Летня йому повірили! І мають сумний досвід з того! А як же "пиздів" той ілик, коли електорат хотів уламати!!!! А тепер він його благополучно має в дупі.
          505
Ірка 20 жовтня 2014, 14:37
Коли судове засідання, старлей! Прийдем - підтримаєм...
          504
Андрій 18 жовтня 2014, 21:00
http://ps-zahid.info/news/2386/
Тут сказано, що Правий сектор таки підтримує Ілика
          503
Бориславець 15 жовтня 2014, 12:39
Прикро, що в Бориславі є послідовники сепаратизму! Чого лише варте звернення перевертня Туряка, а тут ще й священник молиться вголос випоминаючи Гундяєва Кирила! На свято Покрови Божої Матері на Мражниці, вчора, Возняк Миколай, -назвати його священником язик не повертається, також знову молився за Гундяєва Кирила! Це в Галичині! ! ! І ми всі мовчимо! ! Чому мовчимо! ? Й далі будемо мовчати? Де влада Дрогобицького району? Де влада Борислава? Де справжні патріоти України? ?
          502