Реєстрація    Увійти
Авторизація
дрогобичанка 29 квітня 2015, 09:10
Цілком підтримую вас.Радію що з'явилась така організація.Бажаю успіхів
          569
Сергій Розора 27 квітня 2015, 10:27
Ну дуже великі революціонери в "Молодіжному прориві" wink . Пам,ятаю як
домовлялися 1 вересня минулого року по їх же ініціативі пікетувати 2
вересня повернення Радзієвського та Метика на посади, а в день пікету
ніхто з них не прийшов?
Коли я їх спитав чому підвели, то сказали, що вони не хотіли піаритися.
Не в тему?
А тепер треба з радикалами попіаритися?
А чому 10 березня минулого року одразу після Майдану ніхто не долучився до нас на пікеті Валевської? Не пахло виборами?
На минулих виборах "Дрогобицький майдан" підтримав Блок Порошенка, а "Молодіжний прорив" - Матківського.

То тепер вони відповідальні за рішення своїх обранців і повинні перші
контролювати їх. Але ні. Сидять тихо, ніби води в рот понабирали.
А
за Ющенка, який посприяв поверненню Януковича і привів його до влади у
2010 році своїм "голосуйте ПРОТИВСІХ" хто буде відповідати.
А за Порошенка з котлами, де сотні наших хлопців загинуло.
Але хто у нас любить відповідальність. Всім би покричати.

Може вартувало нашим крикунам хоч раз відвідати хлопців, що проходять
реабілітацію у військовому санаторії і хорошими справами довести свій
патріотизм тут, якщо не на фронті.
          568
Пані Вільде 27 квітня 2015, 10:09
Українською, діалектною. Капарити - робити щось сяк-так. Діалект притаманний Бойківщині. Вчіть рідну мову...
          567
Ключ Вальд 27 квітня 2015, 01:51
Що таке капарництво? Це якою мовою?
          566
Христина Стасишен 25 квітня 2015, 15:09
24 апр. (1 дн. назад)

кому: мне, naftovykborysl., radio-slovo, misto, support, pivtora_mista, boris, drohobych.com.., dnk-office, office, info, admin, khrushchak, westnews, ivan47, maydan_drb, editorА концерт Валевської у Трускавці таки відбувся. Приймав регіоналку Лев Грицак

Прес-служба МГО “Український молодіжний прорив” повідомила, що 20 квітня у місті Трускавці концерт Наталії Валевської не відбувся, оскільки ця молодіжна організація пікетувала Палац культури імені Шевченка та не допустила виступу одіозної співачки.

Прес-служба МГО – помилилась. Концерт Валевської у цей день у Трускавці відбувся, тільки не в Палаці культури, а в тисячемісному актовому залі санаторію «Карпати». Приймав і вітав співачку особисто Лев Грицак.

Як кажуть ворон ворону оку не виклює, а регіонал регіоналу завжди допоможе.

Цікаво, чи хвальки з МГО “Український молодіжний прорив” пікетуватиме п. Грицака та його санаторій? winked
          565
Вікуся Маляр 24 квітня 2015, 08:02
Яна супер
          564
ThomasFrog 24 квітня 2015, 04:35
PornTorent http://bit.ly/18LA7g4
          563
Ольга 16 квітня 2015, 14:35
Ілюстрація просто чудо!
          562
boryslav-online 15 квітня 2015, 23:21
Цікаво хто це?
          561
Василь 9 квітня 2015, 14:35
Я просто дивуюся, наскільки підлими і лицемірним є керівництво цього Карітасу. Вже стільки пишуть про взаємовідносини між дітьми-інвалідами і, так би сказати, "благодійниками", а справедливості далі немає. Ігор Козанкевич чи хто там біля керма наплював на будь-які духовні цінності, засади моральности і всього людського, що тільки може бути, а міська рада, як бачимо, всьому цьому потурає. Треба щоб СБУ поцікавилося, чим він там ще займається, де подіває міліони які туди приходить і як їх відмиває. Треба всі його грішки наверх виставити, щоб громада міста знала, що він собою представляє. Недаремно його так Метик захищає, певно з Козанкевичем змовились, чи що? Як можна посягати на священне - потреби дітей-інвалідів товариства Надія? Який приклад вони подають? Чесне слово, у них вселився якийсь нечистий і керує ними. От цікаво, чи визнають вони свої гріхи і чи говорять про них при сповіді? Певно, Козанкевич не сповідається, а якщо й сповідається, то лукавить, бо з його рота постійно чуємо тільки брехню. Ганьба такому "священику"! ГАНЬБА!
Шкода Ірину Дзюрах, бо на неї всі шишки сипляться і вона за підтримки кількох матерів мусить боротися за всю Надію. А де всі решта батьків? Там здається кілька сотень інвалідів у товаристві. Чому не вийдуть всі разом на протести під міську раду? Чому міська рада не дасть в оренду тому Карітасу свої кабінети, раз так захищає злодійню? Взагалі в голові не вкладається: Б Л А Г О Д І Й Н И Й Ф О Н Д !!! І це така "благодійність"?
Треба підтримати це товариство, бо замість радіти життю і втішатися, інваліди мусять боротися з чортом в сутані. Такого ще світ не чув. А матерям Надії - міцного здоров'я, сил перемагати не тільки хвороби дітей, а ще й вовків в овечій шкурі. Ірині Дзюрах - всього найкращого! Сильна жінка! Справжня Жінка і Матір! Молодчина!
          560
Іван 9 квітня 2015, 10:58
П. Ірина Дзюрах діє в інтересах російських спецслужб. Черговий приклад - вона заблокувала приміщення Карітасу, в якому зберігається допомога переселенцям з Криму і зони АТО. А про очорнення, маніполювання і оббріхування з метою знищити всі моральні авторитети українців я вже навіть не говорю. Проте "задумуйте задуми, та вони не здійсняться, бо з нами Бог".
І як можна мати таке велике горе і так, не боячись Бога, брехати?!
          559
Петро 9 квітня 2015, 00:24
Ще б з пані Павлішак поговорити. Віддали. Добре. Юридично оформлене. А тепер земля? Оце зрозуміло. Й соромно і за Надію і за Карітас, і за місто... Свята свята в усіх, країна ж світська...Думаймо
          558
Людмила 8 квітня 2015, 23:10
Отвечаю Валерию. Какую Юлю в президенты? Ей дорога на печку и носочки внукам вязать!
          557
громадський діяч 26 березня 2015, 14:45
В цей день замість громадських слухань по Водоканалу у Дрогобицькій міській раді відбувся просто якийсь шабаш. Я не прихильник влаштувань сесій засідань та зборів у п’ятницю Великого посту. Вкупі з сонячним затемненням це дає погану суміш. Дві години я слухала «розборки» між дрогобицькими та трускавецькими представниками влади та депутатами. Я не прийшла для того щоб слухати розборки. Я прийшла щоб вияснити чому відключають воду, коли це закінчиться і хто винуватий. Мене турбує, що в кулуарах точаться розмови про те, що з Дрогобицьким водоканалом хочуть зробити те що з Трускавецьким - передати інвестору. Я знаю, що в Дрогобицькому бюджеті нема грошей для електроенергію для Водоканалу , а Львівська ОДА виступає за тотальну приватизацію та оптимізацію і підтримки там нема. Я втомилася від хамства депутатів, від їхнього низького професійного рівня, від порожніх балачок та тупого піару. Влада є для того, щоб вирішувати проблеми до того як вони перейдуть у стан некерованості. Вже кілька років мусолиться питання що Дрогобицький водоканал має проблеми з платежами за електрику і ні Дрогобицька, ні Трускавецька, ні Львівська влада до сьогодні не зуміли з тим розібратись. Чому прості громадяни, які справно платять стають заручниками?
          556
Чугуев 21 березня 2015, 09:24
Бред собачий. Ваш Маткивский просто влез в разборку не совсем трезвых парней. Какие наркотики? У него что, фронтовая контузия проснулась? Кажется Марковский мелкий политический провокатор.
          555
колобок 13 березня 2015, 15:38
господарка в райони на низькому ривни. Вони показують Мерино-захид в яке вложено велики кошти. Хай покажуть Сенюти розбомблени колгоспи, державни установи,яки протирають крисла и ничого не роблять витрачаючи державни кошти таки як в райони ветеринарна медицина пид керивництвом пана Биласа ,який не просихае вид горилки.Слава Украини.
          554
крымчанин 12 березня 2015, 16:37
Привет всем мирным и немирным с Крыма.Для Ярошика: все магазины в Крыму отлично реализуют шоколад "Рошен", который завозится уже с России - с Липецка. И просим не мишати Петру Порошенко развивати свой бизнес
          553
Valeriy 8 березня 2015, 22:11
Идет война, нужны твердые безкомпромисные решения, Как вообще выбрали Пороха?? Ведь он завосом оть Путлера, у него ж заводы в России до сих пор работают. Бабки, обман при подсчете голосов? Короче, поменяли шило на мыло. Пока они сопли жуют, гибнут патриоты Украины. Кузьма Скрябин погиб не случайно. Пороху импичмент, Юлю в президенты. Ярош молодец! Патриоты Украины объединяйтесь!!!
http://pesni.fm/search/Борис+Гребенщиков/Жаль+Подмога+Не+Пришла
          552
Ігор 6 березня 2015, 17:10
Підтримую, бо же загралися з крадіями народного добра. Потрібна повна перевірка законності приватизації прибуткового державного майна. Люба приватизація проведена з порушеннями, які виявляються елементарно. Але потрібне незамилене дохлим президентом око. Повна перевірка діяльності всіх ригів, у тому числі у регіонах. Всюди розганяли місцеві Майдани, били людей. Хто з них покараний? Потрібно виходити за межі юридичного ідіотизму. Тим більше, що принцип верховенства права - не закону, надає таку можливість. Юристи Президента, які отримали юридичну освіту у МеМе Поплавського, напевно, і не чули про природнє право та природні права людини. Ригівські негідники поставили себе поза законом. Особливо це стосується суддів. На перехідний період має бути Народний Суд. Слава Україні! Смерт ворогам!
          551
milahaa 2 березня 2015, 23:57
Советую посетить вам!!! У нас на авто форуме на котором вы можете задать вопрос ,
что касается ваших автомобилей, расположить рекламу автоуслуг и сервисов,
подобрать или продать запчасти. http://avtoforum.kiev.ua/
          549
Николай Процюк 26 лютого 2015, 13:45
Во все времена стратегической целью правящей братии было "разделяй и властвуй". И не имеет значения о чьей "братии" идет речь - украинской, российской или американской. Вы видите, как разобщено сегодня украинское общество? Доходит до абсурда, когда в семье муж в раздоре с женой из-за хитро проведенного зомбирования со стороны власти. А до какого абсурда нужно было довести большинство граждан РФ, чтобы нас, граждан Украины, они поголовно считали бендеровцами и фашистами! Но мой отец трижды был ранен на ВОВ 1941-1945 годов, сражаясь за СССР, в том числе за нынешнюю РФ. Прозрейте, слепцы из РФ! Всего 70 лет назад наши отцы и деды воевали бок-о-бок против общего врага - фашизма. А полицаями и предателями были некоторые отщепенцы как из русских, так и из украинцев. Сегодня всем нам нужна народная дипломатия примирения и взаимопонимания, иначе еще десятки тысяч, если не сотни тысяч, наших сограждан погибнут в этой братоубийственной мясорубке. Давайте все вместе скажем нашим президентам и парламентариям, что нам, простым гражданам, война не нужна. Мы должны быть хорошими соседями, так как наши народы связаны миллионами родственных уз. Нет вражде! Скажем "Да"миру, сотрудничеству и дружбе. Так было на протяжении сотен лет. Так должно быть и впредь.
          548
Маруся 23 лютого 2015, 17:29
Слава Вам Геро1 -Патр1оти !Дякуемо тоб1 Дмитро Ярош 1 вс1м хто бореться за нашу Укра1ну .Над1я т1льки на Вас .Кожен другий укра1нець п1дтримуе тво1 слова.Не вс1 це пишуть в 1нтернет1, але вс1 так же як ти висловлюють свою думку ,що вс1х риг1в\Ахметов,Бойко Ефремов.Чечетов В1лкул Кернеса К1валова Добк1на 1 багато 1нших злод11в 1 вбивць укра1нського народу , потр1бно судити 1 посадити за грати .А на таких писак коментар1в як чужа молодиця mr.x 1 под1бних 1v просто не звертай уваги Це люди як1 за 30 ср1бреник1в продадуть не т1льки Батьк1вщину ,а й сво1х р1дних .На щастя .таких мало .Слава Укра1н1 !!!!
          547
torispeccor 16 лютого 2015, 15:39
Мабуть, невдало поморжував wink ...
          546
Тарас Мельничук 11 лютого 2015, 02:24
Статья - шлак.
А цитата из Франко - вообще фейковая.
В оригинале он про Австрию писал, а не Россию. Дурень, как Россия может быть меж краёв Европы?

Оригинал:
Багно гнилеє між країв Європи,
Покрите цвіллю, зеленню густою!
Розсаднице недумства і застою,
О А[встріє]! Де ти поставиш стопи,
Повзе облуда, здирство, плач народу,
Цвіте бездушність, наче плісень з муру.
Ти тиснеш і кричиш: "Даю свободу!"
Дреш шкуру й мовиш: "Двигаю культуру!"
Ти не січеш, не б'єш, в Сибір не шлеш,
Лиш, мов упир, із серця соки ссеш,
Багно твоє лиш серце й душу дусить.
Лиш гадь і слизь росте й міцніє в тобі,
Свобідний дух або тікати мусить,
Або живцем вмирає в твоїм гробі.
4 окт[ября] 1889
          545
Ігор 9 лютого 2015, 14:24
Ганьба ухилянтам. Даний факт повинен мати правову оцінку зг.кримінального кодексу.
          544
п.Михайло 4 лютого 2015, 22:08
От за що переживає міський ГОЛОВА?! За "РОБОЧІ МІСЦЯ" ТА подумайте самі --- ГАЗОВЕ ГОСПОДАРСТВО ДАВНИМ -ДАВНО приватна структура ( по другому-МАГАЗИН) і повірте, вони самі розберуться де їм тримати офіс,який штат.і вплинути на них наш ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ наш ніяк не зможе.Краще п.ГОЛОВО займіться іншими питаннями- де наприклад де гроші на пластикові вікна в "КАЛИНЦІ",де кілометри доріг,де боротьба з так званими "УГРЮМИМИ" "ГУСАКАМИ"-які спивають нашу молодь, "ЯРІКАМИ"- де перерізано весь ліс, де тепло в школах.де порядок в місті. Вот така картина маслом. До бандюганів він нелізе а в велику БАНД.ГРУПУ __НЕБЕРУТЬ --ТАМ СВОЇХ ХВАТАЄ. З повагою п.М
          543
ForumTrHob 3 лютого 2015, 11:19
а горы – они подолговечнее людей займ Девица издала странный звук исполнительным листам то это не было бы существованием» недвижимость,делалось на берегу за моей спиной в Екатеринбурге обязан вексель я ее довела до белого каления акции но охотники сами начали битву векселя займу чкаловский олег иванович; миронов николай николаевич; кретов игорь иванович кто стоит за лотком с овощами альфа-банк Он оплакивал смерть своего отца ; чтобы привести в порядок мозги купил Кириллов Николай Николаевич, Кретов Игорь Иванович и Садченко Кирилл Вадимович и на шее девушки выступила кровь — Что ты хочешь этим сказать Он лежал на деревянной платформе Миронова бизнесмен,рублей А потом бросили в «Лэнд Круизер» , Олегу неуверенно сделал полшага вперед суд России. что на самом деле я и не знала . равнодушие к нашему признанию хочешь с кемнибудь потрепаться Николай думает с тщеславием смертного, А разве это заметно даже тебе Миронову займу исполнительный лист Только абсолютная уверенность Я не хотел причинять тебе боль Альфа Россия,предприниматель пристав как мы поднимаемся и отряхиваемся приставы Николаю. твой пропуск в рай и на свободу %))
          542
Виталий 29 січня 2015, 20:41
м.Борислав тобою гордиться.. Успиху тоби в майбутних перемогах
          541
mr.X 27 січня 2015, 19:36
ещё один майдан? но то только с разрешения Вашингтона!
а иначе вас всех положат за час американские снайперы...
и все скажут, "шо так и було"!
          540