Реєстрація    Увійти
Авторизація
Очевидець 10 грудня 2014, 15:51
Не майданівцій, а тих, які неадекватно ведуть себе по відношенню до громади міста! Нікому не дано право вирішувати питання стусанами та кулаками! Ніхто не приватизував Ратушу!
Йдеться не про всіх майданівців, а тільки про тих, які хочуть правити містом, використовуючи довірливість студентів, закликаючи до своїх маневрів АТІ-вців, довірливих жіночок, і т. д. Не всі дії Майдану - хибні! Йдеться про кримінальну відповідальність за скоєння грубого порушення Закону. А це не повинно зійти з рук нікому!
Безліч людей стояли на Майдані - і скромно мовчать про те! І не викаблучуються, і не рішають свої питання під брендом МАЙДАНУ. Майдан Дрогобицький і МАЙДАН КИЇВСЬКИЙ - це дві великі різниці! Не плутайте грішне з праведним і не трольте сайт!
          524
дрогобичанка 9 грудня 2014, 21:55
-ти майданівців називаєш озвірілими-то що ти за януковицьким режимом жалкує-на смітник таких
          523
Гость 6 грудня 2014, 16:41
http://ubiytsaefira.blogspot.com/
          522
torispeccor 4 грудня 2014, 12:52
Я відверто не розумію позиції п. Тараса Кучми. Чого він прагне? Утвердитися, як герой? За які такі заслуги? За те, що займається дурницями? Пропагує насильство? Я дивуюся: чи є у Дрогобичі міліція? Куди дивляться правоохоронці? Те, чим займається п. Тарас сьогодні - не що інше, як розбійницький напад!
Сумніваюся, що таке неподобство підтримає усе населення Дрогобича. Чи хіба ті "рифмопльоти", які пасуть кози на Самбірській. І під шумок хочуть земельку хапнути?
Можливо інші представники ЗМІ і мають намір мовчати? Я - ні!
Якщо ви, п. Тарасе, - порядна людині і демократ, не ставайте "песиголовцем"! Не розводьте контрольваний хаос у Дрогобичі! Дрогобичани Вам цього не простять! І ні новенька форма, ні Ваш нарваний запальний характер, Вас не врятують від суду Дрогобицької громади. А вона вже незадоволена Вашими неправомірними діями.
          521
Якщо була домовленість з Майданом щодо рішення сесіі, то є елемнетарне джентельменське правило - дотримання угоди.
А щодо Кучми, то що у нас у Дрогобичі новий Саша Білий чи Усама бен Ладен? Прийшов у новенькій формі та берцах і хизується, що він воін. Швидше - клоун. Смішно.
Дрогобицькі так звані майданівці на чолі з КУЧМОЮ, КОНДЗЬОЛКОЮ та ВАВРИНОМ уже дійсно ДІСТАЛИ. Кучма думає що напяливши на себе камуфляж став великим патріотом, чоловіче цього не достатньо ти ж в середині "гнилий", щей хлопців підставляєш які дійсно вартують уваги а їм в цьому місті ще жити.
P. S. Після сьогоднішніх подій у ратуші ціле місто гудить про бєзпрєдєльщиків майданівців на чолі з Кучмою. Хлопці якщо є мізги в головах робіть висновки. Це далеко від патріотизму
          520
Вийшов з пори, якою керували . У першому скликанні гріб все під себе. Завербований службами СБУ ще в 90х . , так само, як і Хрущ, Скрипух. Попитайте у старих кагебістів, ті вам про наших патріотів багато чого розкажуть. Пішла друга хвиля шісток. В першій на передовій був Глубіш, Бурлаков, Байса, та інші .
          519
GregoryiKn 2 грудня 2014, 15:17
Вряд ли без эффективного продвижения в интернете ваш бизнес может успешно развиваться и приносить прибыль. Поскольку именно в интернете можно найти клиентскую аудиторию для любых видов товаров и услуг. Создание сайтов — основополагающий компонент в этом процессе. Можно сказать, что качественный сайт важнее собственного офиса, ведь многие сейчас предпочитают покупать то, что им необходимо или просто нравится, в интернете.Поручите создание собственного сайта команде профессионалов — и вы получите тот тип сайта, который будет подходить именно для вас. Важно, что при этом вам не придётся переплачивать. С помощью опыта, который у нас есть, мы создаём сайты, хорошо работающие и дающие высокую посещаемость. Мы можем справиться с задачами каких угодно уровней сложности — от сайтов-визиток до крупных проектов.Создание сайта-визитки необходимо для предоставления клиентам той важной информации, которая касается вашей компании. Сайт-визитка — оптимальный выбор, если вы надеетесь оперативно продвигать свои товары в сети. Низкая цена и быстрый процесс создания позволяют обзавестись своим сайтом в короткий срок и сфокусироваться на дальнейшем улучшении своего бизнеса. Не забывайте, что время работы рекламного сайта существенно больше, чем, например, у баннеров или листовок.Наша компания занимается не только созданием сайтов, но и эффективным их продвижением. Продвижение сайтов состоит, как правило, из внутренней оптимизации, а также внешнего улучшения вашего сайта. Основная задача в этом процессе заключается в увеличении полезного трафика и подъёме вашего сайта на первые страницы выдачи поисковиков.Наша команда проведёт масштабную и качественную работу над вашим сайтом, обеспечив приток новых целевых посетителей и тем самым увеличив доходность вашего бизнеса. У нас за плечами изрядный опыт в таком непростом деле, как эффективная раскрутка сайтов, так что вам не стоит сомневаться в успехе. Дайте нам шанс проявить себя в продвижении вашего сайта — и результат вас не разочарует.Раскрутка сайтов — это комплексный метод увеличения продаж, которые проводятся посредством вашего сайта. У нас есть все навыки, нужные для осуществления правильной раскрутки. Будьте уверены в том, что наша компания сумеет осуществить все нужные работы качественно. Мы поможем вам сориентироваться и выбрать оптимальный вариант создаваемого сайта, а также прояснить все детали его последующего продвижения и ваших затрат.
          518
Світлана 29 листопада 2014, 19:40
Прикро і соромно читати про те , що за один день лазня стала прибутковою,.., Так от ----якщо будуть ходити в лазню, то тепер один раз у місяць, бо половина ---пенсіонерів не можуть платити 180 грв , за 4 тижні ! Подумайте і порахуйте , як при пенсії 1--200 , при теперішніх цінах продуктів може вижити пенсіонер ? ,,, То не жарт --будемо " розводити блохи " і ходити з ними у міську Раду ! Вибачайте ,,,прошу дати мені відповідь ,щоб я повідомила своїх друзів -бабусь .
          517
Povstanec 25 листопада 2014, 18:16
Метик уже не секретар !
          516
torispeccor 17 листопада 2014, 14:00
wink Анекдот від адміністрації

Студент на тролейбусній зупинці

Сидить студент на тролейбусній зупинці і сумує. До нього підходить пенсіонерка і питає:
- Синку, чому такий сумний?
- Розумієте квиток загубив, – відповів студент, невесело.
- Так візьми мій, а я ще один придбаю.
- Дякую. Але в моєму квитку був обід загорнутий.
          515
анжела 14 листопада 2014, 11:51
головне щоб виявлення підозрюваних не було хибним може хтось чув про вбивство фермера в херсонській обл с рубанівка 8 років тому там також міліція виявила злочинців підлітків дуже швидко-зробивши з них інвалідів а через 4 роки випадково при пяній розмові знайшлися справжні вбивці
          514
torispeccor 11 листопада 2014, 16:20
У публікації подано далеко не всі прізвища та імена неадекватних "осіб". Деякі з громадських псевдоактивістів зараз сидить у т. зв. люстраційному комітеті
          512
наталя 10 листопада 2014, 22:38
повністю підтримую.окупнтам має горіти земля під ногами.

аа
          511
анжела 8 листопада 2014, 03:12
Сумской горсовет принял несколько решений касательно материальной поддержки семей участников АТО на Донбассе. Они были подготовлены по инициативе мэра Сум Александра Лысенко и должны поддержать сумчан, оказавшихся в трудной ситуации. Депутаты проголосовали «за» их реализацию.
Семьи 8 погибших в Донецкой и Луганской областях сумчан получат 600 тыс. грн из городского бюджета. Каждой из них будут выплачены 50 тыс. грн из этой суммы. Кроме того, с 1 октября по 31 декабря текущего года 900 семей участников АТО получат 100% льготу на услуги ЖКХ. Они будут даваться 2 700 жителям Сум при оплате услуг по содержанию домов и придомовых территорий, вывозу ТБО, водоснабжению и водоотведению.

Чтобы предоставить данные льготы, из городского бюджета были выделены 414,1 тыс. грн. Дополнительно к скидке 50% при оплате за услуги ЖКХ, которая предоставляется за счет средств государственного бюджета семьям погибших, с 1 октября по 31 декабря будут предоставляться за счет средств городского бюджета остальные 50% льготы на общую площадь жилья при оплате за услуги ЖКХ. Это дополнительно 5,1 тыс. грн из местного бюджета.

Семьи участников АТО должны оформить льготы. Для этого им необходимо обратиться в управление социальной защиты населения по адресу ул. Харьковская, 35, 2-й этаж, каб. №№ 226-228. Консультацию они могут получить по тел. 32-76-01.
          510
Галичанин 6 листопада 2014, 18:07
Шановні добродії галичани,як отець Миколай Возняк може в Бориславі(Мражниця)може щонеділі не тільки випоминати на Службі Божій але й молитися за Кирила Гундяєва?! http://www.compromat.ru/page_10804.htm
http://expres.ua/news/2014/11/06/118517-hto-ukrayini-prodovzhuye-finansuvaty-oku
panciv-doneckyh-boyovykiv
http://grani.ru/blogs/free/entries/196554.html
http://www.patent.net.ua/intellectus/inteligibilisation/facts/2826/ua.html
          509
DerrickLymn 28 жовтня 2014, 02:25
I-BATLER+1990+Классика МЛМ, Путь к УСПЕХУ. Не думай о Продукте
http://youtu.be/1yYScPbB_Kw

Это приложение Перевернуло Представление об Интернет Покупках и входит во ВСЕ страны Мира.
Раздавай Приложение Бесплатно и Зарабатывай на ВСЕМ!!!
I-Butler выдает самые низкие цены при покупке в интернет магазинах стран и мира,
Автозаполнение всех форм и запоминание входов ( например все соцсети - 299 сетей).
Мы охватываем ВЕСЬ Мир!!

Полное Обучение
http://installfreeibutler.com/

Нет продаж, нет приглашений,нет покупок, как бы и товара нет,физического, по крайней мере.
IT технологии СИЛА!

https://i-butler.info/landingpage/?ref=12193&t=1&lang=ru_RU
          508
007 24 жовтня 2014, 19:49
Як це так: влада каже про владу, що нічого сподіватися на владу- і далі працює у владі?! Це означає ніщо інше, окрім як- вміє "колебаться вместе с генеральной линией" партии.
          507
Бобко і Допко 20 жовтня 2014, 14:47
Як корисно іноді повернутися у минуле! Яка доречна стаття до сьогоднішньої картини з кандидатами в нврдепи! Думали, що ілика вже там не буде! Та ні, ця вертихвістка маша "гордость наша" таки уламала придурка балатуватися по мажоритарці в нашому окрузі!
Шановні, не вірте брехлу ілику, який усі досягнення Київського Майдану приписав собі. І свободі люльці також! Раневичі і Летня йому повірили! І мають сумний досвід з того! А як же "пиздів" той ілик, коли електорат хотів уламати!!!! А тепер він його благополучно має в дупі.
          505
Ірка 20 жовтня 2014, 14:37
Коли судове засідання, старлей! Прийдем - підтримаєм...
          504
Андрій 18 жовтня 2014, 21:00
http://ps-zahid.info/news/2386/
Тут сказано, що Правий сектор таки підтримує Ілика
          503
Бориславець 15 жовтня 2014, 12:39
Прикро, що в Бориславі є послідовники сепаратизму! Чого лише варте звернення перевертня Туряка, а тут ще й священник молиться вголос випоминаючи Гундяєва Кирила! На свято Покрови Божої Матері на Мражниці, вчора, Возняк Миколай, -назвати його священником язик не повертається, також знову молився за Гундяєва Кирила! Це в Галичині! ! ! І ми всі мовчимо! ! Чому мовчимо! ? Й далі будемо мовчати? Де влада Дрогобицького району? Де влада Борислава? Де справжні патріоти України? ?
          502
torispeccor 14 жовтня 2014, 15:49
А Вам би, пане Гольберг, все жовчю на людей пирскати (пишу без помилок)
          501
Володимир 13 жовтня 2014, 21:30
Мало того, що тато доню піарить, та ще й з помилками пише, а ви друкуєте. Хоч би мову редагували.
          500
агасфер 12 жовтня 2014, 18:13
Націоналістична і бандерівська риторика не являються скрепами,якими можна обйеднати краіну, а тільки зруйнувати.
Частіше озирайтеся довкола.
          499
Travisvelm 12 жовтня 2014, 08:19
Наподобие век бродяги

я заинтересовался http://pretty-woman.name/uhod-za-telom/page/6/ Уход За Телом - Страница 6 для этой странице находил но все ерунда
Благодарность за советы
          498
Галичанин 10 жовтня 2014, 20:08
Добродії галичани,в Бориславі(Мражниця),там в Церкві УПЦ(МП) отець?? Миколай Возняк Вам досить багато розповість про “негідних українських солдатів які вбивають однокровних православних братів і сестер, і що це все вбивають українців натівці, бо вони підпорядковуються американцям,а Америка хоче загарбати всі країни світу… Росія,Україна і Білорусь це три сестри-близниці які мають жити разом,а русский мір Боже благословіння і захист православ’я”.Ось такий нерозумний вінігрет роздає в приватних розмовах цей служитель 5 колони в Україні. Що цікаво, що частина парафіян цієї Церкви в це вірить. Возняк ще й по сьогодні молиться за московського Кирила в голос(відкрито)!!! Чи нам це байдуже?!Нам в очі плюють,а ми не хочемо цього бачити!Скільки ми ще будемо сприймати таке приниження?!Небесні сотні й тисячі невинних українських солдатів поклали свої життя,а ми мовчимо!!!
          497
torispeccor 7 жовтня 2014, 12:54
У Дрогобичі на Майдані найбільше горлянку дер той горе-патрійот, який очолював передвиборчий штаб партії регіонів у Трускавці. А потім одразу ж став офіційним радником ще одного "патріота" своєї кишені - ілика.
Отакий то у нас майдан по дрогобицьки!!!!! wink
          496
Valentina 6 жовтня 2014, 17:26
Правильно говорит Годунок, пора отправить в отставку всех, кого привел Майдан, потому что они ничем не отличаются от старой власти. Когда пришел Янык, он отобрал себе хороший бизнес, когда пришла новая власть, она начала делить награбленное Яныком. Вон Яценюк даже не заметил, что уже всплыли на люди его попытки утопить Ярему в помоях и отобрать у него рынок обнала, который раньше контролировала семья http://prokurorska-pravda.today/article/605
          495