Реєстрація    Увійти
Авторизація

Видатки, згідно затвердженого виконкомом проекту бюджету Дрогобича на 2019 рік, становлять 516 576 900 гривень.

У понеділок, 26 листопада, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив проект бюджету Дрогобича на 2019 рік.
Як роз`яснила керівник фінансового управління ДМР Оксана Савран, після розгляду на депутатських комісіях внесені доповнення до проекту бюджету, схваленого на виконавчому комітеті 26 листопада, опісля міський бюджет розглядатимуть та затверджуватимуть на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради.
Видатки, згідно затвердженого виконкомом проекту бюджету Дрогобича на 2019 рік, становлять 516 576 900 гривень.
Оксана Савран під час засідання виконавчого комітету проінформувала присутніх про основні показники дохідної та видаткової частин бюджету міста на 2019 рік. Відповідно до аналізу, прогнозовані показники надходжень становлять: доходи міського бюджету у сумі 516 576 900 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 494 516 700 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету 22 060 200 гривень.
Щодо видатків місцевого бюджету Дрогобича на 2019 рік, то вони становлять 516 576 900 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 494 516 700 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету 22 060 200 гривень.

На здійснення заходів з будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами заплановано 13 200 000, 00 грн. Однак загальна вартість проектів становить 154 269 911 гривень.
Розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм затверджено у сумі 37 788 400 гривень.
Окрім цього, як йдеться у проекті рішення, у 2019 році передача в оренду майна комунальної власності здійснюється на конкурсних засадах, окрім майна, що передається в оренду бюджетним установам, громадським організаціям у сфері культури та мистецтва, громадським організаціям ветеранів, інвалідів та центрам яким визначено доцільність надання державної допомоги відповідно до ст.14.1, 14.2 Закону України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, органам Пенсійного фонду України, релігійним організаціям для забезпечення проведення богослужінь, релігійних обрядів . При визначенні орендних ставок на комунальне майно, які затверджені Кабінетом Міністрів України є індикативними і застосовуються як стартові при проведенні конкурсу.
«Відділу оренди та приватизації комунального майна (Р.Росоха) вжити вичерпних заходів у частині зростання надходжень орендної плати за землю, плати за оренду комунального майна, від продажу майна та землі.
Відділу економіки виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Т.Бачинський) вжити заходів щодо збільшення надходжень місцевих податків і зборів, пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту», — зазначено у проекті бюджету на 2019 рік.
Прес-служба Дрогобицької міської ради
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: