Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Трускавці започатковують практику реалізації проектів державно-приватного партнерства.

У Трускавці започатковують практику реалізації проектів державно-приватного партнерства.
Нещодавно в Трускавці, залі засідань міськради, відбулась презентація техніко-економічного обгрунтування проекту державно-приватного партнерства, де йшлося про створення центру малоінвазивної хірургії на базі Трускавецької міської лікарні. В такому центрі в подальшому планують проводити малоінвазивні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології.
Проект щодо створення у Трускавці центру малоінвазивної хірургії шляхом державно-приватного партнерства презентували представники міжнародної програми “U-LEAD”, що фінансується Європейським союзом та країнами-членами Євросоюзу.
У Трускавці започатковують практику реалізації проектів державно-приватного партнерства.
“Чимало країн вже успішно втілили практику державно-приватного партнерства і реалізували цікаві та важливі для них проекти. В медичній галузі великий крок вперед, завдяки реалізації таких програм, зробила зокрема Туреччина. В Україні ми працюємо з декількома містами, які також працюють над втіленням такої ініціативи. Вона є вигідною для обох партнерів, а місто має можливість втілювати важливі проекти, економивши бюджетні кошти” – зазначив Василь Федюк, радник з питань планування та координації регіонального розвитку Програми “U-LEAD з Європою”.

Трускавець став одним із шести міст в Україні, які отримали можливість співпраці з цією програмою в напрямку реалізації проектів державно-приватного партнерства.

На презентацію прибули представники програми з Литви, – керівник Peritus consulting, керівник Асоціації ДПП у Литві, консультант Групи радників U-LEAD Андрюс Сяюдініс та партнер Peritus consulting, консультант Групи радників U-LEAD Людас Прюсайтіс та члени проектної команди.
Вони презентували роботу, розповіли про кроки підготовки проекту державно-приватного партнерства та вигоди такого проекту для міста.

“Часто втілити такі вартісні, але важливі в галузі медицини, проекти одній стороні важко. У випадку залучення приватного партнера, місто отримує чимало переваг. Якщо говорити конкретно про ваше місто, то, зважаючи на наявність природних ресурсів (мінеральні води), розвиток санаторно-оздоровчої сфери в місті, втілення такого проекту допоможе вам розвинути в чималій мірі і медичний туризм” – розповіла експерт групи радників Програми “U-LEAD з Європою” Юлія Сваткова.

Трускавецька міська лікарня вже має практику співпраці з приватними партнерами. Успішною та взаємовидною для комунального підприємства є співпраця з приватним центром “Консиліум”. Що ж стосується створення центру малоінвазивної хірургії, то, як стверджує влада, такий проект також може принести чималу вигоду і підприємству, і місту загалом.

“Приміщення для центру малоінвазивної хірургії в лікарні є. Воно на сьогоднішній день не використовується, а утримувати його нам все-одно приходиться. Наразі ми говоримо конкретно про реалізацію саме такого проекту, однак в ближчому майбутньому ми плануємо втілювати таку практику і з метою реалізації інших важливих для міста інфраструктурних речей. Таким чином, залучаючи приватного партнера, ми можемо втілити ті великі та вартісні проекти, які реалізувати лише бюджетним коштом місту не під силу” – розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: