Реєстрація    Увійти
Авторизація

У першому матчі сезону МФК Галичина здобуває перемогу над ГалКатЗубр

15 квітня відбувся перший офіційний матч сезону, в якому МФК "Галичина" на виїзді зустрічалась з командою "ГалКатЗубр" із села Зубра Пустомитівського району. Даний матч був важливий для команди адже перемога у першому матчі дає хороший бойовий та моральний дух в майбутніх матчах.
У першому матчі сезону МФК Галичина здобуває перемогу над ГалКатЗубрУ першому матчі сезону МФК Галичина здобуває перемогу над ГалКатЗубр
Юнаки команди розпочали матч о 14:00. Гру юнаки розпочали впевнено та першими відкрили рахунок у матчі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на нашу користь. На початку другого тайму господарі зрівняли рахунок 1:1. На при кінці зустрічі юнаки дещо добавили та забили переможний м'яч та перемогли з рахунком 2:1.
Дорослі розпочали матч о 16:00. Розпочали матч "Галичани" із забитого гола вже на перших хвилинах матчу. Пізніше команді вдалось забити ще один м'яч і перший тайм закінчився з рахунком 2:0.
У другому таймі команда впевнено вийшла на поле та змогла вразити ворота суперника ще п'ять разів, але зараховано було тільки три (два з офсайду).
У першому матчі сезону МФК Галичина здобуває перемогу над ГалКатЗубрОдин раз супернику теж вдалось забити, але в положенні "поза грою".
Таким вдалим та феєричним матчем "Галичанам" вдалось зробити реванш за минулий сезон та перемогти у першому матчі чемпіонату з рахунком 5:0.
Величезна подяка фанатам які зі самого початку матчу вели команду до грандіозної перемоги.

За матерфалами МФК "Галичина" Дрогобич, Офіційний сайт Муніципального футбольного клубу