Реєстрація    Увійти
Авторизація

У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ

У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
Свого часу ЗМІ доволі блискавично відреагували на побиття відомої дрогобицької журналістки, яка певний час друкувалася у обласних та столичних газетах, Вікторії ЛИШИК.
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, 31 травня Дрогобицька місцева прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження у справі щодо побиття колишньою головною бухгалтеркою Тетяною Федоровою члена Національної спілки журналістів України Вікторію ЛИШИК у приміщенні КП "Туристичний комплекс "Дрогобич", який сьогодні реорганізований у КП "Дрогобицький ринок".
Події розвивалися так: 4 січня цього року у приміщенні одного з комунальних підприємств у колишньому КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" журналістка за фактом опечатування офісу (до обналічника на дверях було прикріплено папір з відтисками печатки КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" і підписом тодішнього керівника установи Миколи Крука) проводила розслідування з використанням відеокамери.
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
Тоді ж бухгалтер, перешкоджаючи законній професійній діяльності останньої, відібрала у неї фотоапарат та вдарила ним по столу. Після цього зловмисниця нанесла журналістці кілька ударів кулаком в голову та в обличчя My Webpage.
Судово-медичні експерти кваліфікували ушкодження потерпілої як легкі. За вчинення вказаного злочину бухгалтеру загрожує до 3-х років обмеження волі. My Webpage
На судових засіданнях, які постійно зволікалися зі сторони звинувачуваної, про що вже йшлося у публікації інтернет-порталу "Чумацький шлях" My Webpage, чотири свідки зі сторони потерпілої вже дали чіткі та доволі вичерпні покази на її користь.
Наводить на роздуми і той факт, що на користь звинувачуваної жоден зі свідків, які під час слідства давали покази у місцеву прокуратуру, так нічого і не спромоглися сказати у суді. А точніше, у суд не з'явилися взагалі. Не дивлячись на численні виклики з судової інстанції. А клопотання про допит "двох своїх" свідків (саме з такими словами звернулася під час судового процесу до головуючого у вказаній вище справі Тетяна Федорова, буцімто у неї на свідків є право власності) подавала сама ж звинувачувана. Ще б пак! Колись свідки повністю були залежними від главбухи - зарплати, премії, вислуги, тощо.
Насторожує і ще один - доволі цікавий факт: усі три свідки (а ще двоє, крім них, через свій запальний характер та підозру у розкраданні державного майна вже не працюють на підприємстві) дають одинакові покази, які зафіксовані у прокуратурі. Наче під копірку: "... хочу зазначити, що робочий процес було зірвано в процесі конфлікту між Лишик та Федовою (підкреслене прізвище, яке написане з помилкою, взято з оригіналу) і виключно в цих часових рамках. В подальшому підприємство працювало в звичному режимі. Більше нічого з даного приводу не можу повідомити..." (див. фото).
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
А на черговому судовому засіданні, що мало відбутися 17 листопада 2017 року, але через відсутність захисника Т. Федорової Олени Гошовської, було перенесене на 6 грудня, звинувачена зуміла здивувати навіть представників Всеукраїнської громадської організації "Народний антикорупційний нагляд", котрі прийшли підтримати п. Вікторію. Бувалого генерала, учасника бойових дій (з морально-етичних міркувань ініціалів не вказуємо) та інших старших офіцерів (членів ВГО "НАН") важко чимось здивувати - вони бачили кров, смерть, злочинців, людське страждання, але вчинок Тетяни Федорової вони вважають аморальним.

Знаючи, що усі факти говорять проти Федорової, екс-главбух вирішила "пограти" п. Вікторії та усім учасникам судового процесу на нервах - привести із собою групу підтримки №2, яка складалася ... Ні, не з родичів Т. Федорової... А виключно з горезвісних громадських псевдоактивісток My Webpage, які у "годину-пік", не вміючи зробити нічого путнього, показують свій "зсув по фазі"! Безцеремонно закидують яйцями кого завгодно... Ну хоча б - міського голову, потрапляючи мимохідь у Державний Прапор України! Факт мав місце у стінах Дрогобицької ратуші.


Було прикро за довіру людей до судової гілки влади, коли одна з провокаторок почала чіплятися до одного зі свідків п. Лишик на сходовій клітці Дрогобицького міськрайонного суду - смикала свідка за рукав, присікуючись до нього за опубліковані матеріали на одному з інтернет-порталів, і провокуючи його на скандал. Згодом від цієї ж неадекватної "пані" в спину Вікторії Лишик, коли та заходила у приміщення суду, пролунали слова: "чого витріщилася?".
Друга, рудоволоса "новоспечена" колєжанка Федорової тільки зиркала на усіх спідлоба.
Після того, як суд оголосив про перенесення судового засідання і усі присутні вийшли на вулицю, одна з провокаторок Т. Федорової - мужикувата, відома у Дрогобичі своїми скандальними витівками громадська псевдоактивістка, намагалася спровокувати бійку з генералом. Цікаво, яка думка сформується у нього після витівок такої неадекватної особи про Дрогобич, місцеве самоврядування, правоохоронців та судову гілку влади?

Як вже було зазначено вище: засідання було перенесено, але ще залишились питання:
- чи ці "одіозні фігури" не мають намір вчинити, ну скажімо, напад на суддю і закидати його яйцями, як свого часу - міського голову та працівника Дрогобицької міської ради Зеновія Кваснія? Заплямувавши суддівську мантію очільника Дрогобицького міськрайонного суду, як свого часу, Національний Прапор України. Ось таким ганебним сепаратистським вчинком ці псевдоактивістки "прославили" місто Котермака на всю Україну та далеко за її межами.
- можливо, вони хотіли закидати яйцями і свідків, що свідчили не на їхню корись? Хто зна? Коли усі вийшли на вулицю - екзальтовані жіночки попрямували в керунку, де знаходиться помешкання Т. Федорової.
- що буде заподіяно на наступному судовому засіданні задля зволікання судового процесу (можливо, п.Тетяна вирішить, як дехто з її групи підтримки, замінити правозахисника чи суддю, як непотрібні шкарпетки)? Одна з жіночок з групи підтримки звинувачуваної, котра судиться з АТовцем, вже має у цьому досвід. Мабуть, прибула в той день, аби спеціально навчити недосвідченого главбуха: як це робиться...
Про все це нам залишається хіба що здогадуватись. Ну що ж, як кажуть: поживемо - побачимо.
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
У БУХГАЛТЕРА, ЯКІЙ ІНКРЕМІНУЮТЬ ПОБИТТЯ ЖУРНАЛІСТА, ЗАВЕЛАСЯ НОВА ГРУПА ПІДТРИМКИ
З повагою до вас: Ян Соляник та Левко Малодобрий
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (21)
Гершко 25 листопада 2017, 15:20
А де ся діла вельмишановна пані Ловінська, котра нині готує сі стати суддьов? Запхала голову в пісок, як страус? То ж цілий тутой спектакль виник через неї? За її кабінети, непролонговані договора та шури-мури з Круком. А нині вна, як ні в чім не бувало, смієсі зі всіх, їздит, як навіжена на своїм авті на недозволені знаки та воює вже з міськов радов. Кажут, жи "рижа" з тутов хлопоподібнов - її снабжатєльки інфи - шо, де і з ким сі діє?
Цитувати          1
Іванко 27 листопада 2017, 09:58
Тихо, Гершку, бо тота майбутня суддіха запхає ті до цугундри, вна баба - дуже злопам'єнтна.
Цитувати          2
А я вас всіх маю в носі 27 листопада 2017, 12:41
А ви всі, дурні чотирикутні! Я , Крук, вас маю всіх в носі! Сиджу собі за кордоном, і тоту бухгалтерку, і Свєту, і Лишик маю в носі... Судітся, збагачуйте адвокатів, а Федорова най відповість за тоті пінки, лаки, жіночі прибамбаси, які я казав Федоровій списати на "Тустань". За тоті "липові" дані, які ми разом подавали "Ревізору". А тепер той "Ревізор" най довбе Білогана, най тоту "тустань" тепер продають кому хочуть! Скоро я попрошу політичного притулку, бо вже туристична віза закінчується... І йдіть ви всі на!
Цитувати          3
вже не маскаль 27 листопада 2017, 13:38
А суд с яйцами - звучит заманчиво! Представляю лиду с бугалтеркой и той третьей, которой официально бугалтерку нанимать в свое время било не по карману, кудкудахтующими с куриними яйцами wink Бегут по залу и швиряют, комку ни попадя! Вот хохма будет. И милиция молчит - никого не трогает. Пардон, полиция! А разве у нас есть порядок и полиция? Так, одна видимость
Цитувати          4
Невже... 28 листопада 2017, 11:52
Шо, журналюги, дописалась! Ревізора на наші голови накликали. І ти, Вікуся, такі фотки про підвал "Тустані" розмістила, навіщо? Невже твоя війна з фьодоровою аж так далеко зайшла? http://medialife.name/suspilstvo/1065-zhittya-pdvalnih-katakomb-drogobickoyi-tus
tan.html
Цитувати          5
Богдан Іжик 28 листопада 2017, 12:16
Ну що, можна працювати, якшо захочут.
Цитувати          6
Ірина Доброхот 28 листопада 2017, 12:19
Та Ліда вже всіх ПІ,ПІ,ПІ....... Вже пора заспокоїтись. У такім віці, онуків люди бавлять, а вона - стара корова, а все туди. От ПІ,ПІ, am ПІ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Цитувати          7
Віра Б. 28 листопада 2017, 12:22
Ці журналюги, вже задовбали!!!!!!!!!!! Пишуть про всяких психічок. Що, тем більше немаєтте панове?
Цитувати          8
журналюги 28 листопада 2017, 12:26
Всі рівні на шпальтах журналістських розслідувань!:)
Цитувати          9
speccor 28 листопада 2017, 12:32
Ну навіщо ж переходити на особистості, панове детективи. Ви ж давно за каденції "гаспадина крука" світло без дозволу наліво крали. А щодо передачі "Ревізор", то його ж особисто й крук вперше до нас й запросив у 2014 р. І таблицю. за яку відвалив купу бабла, з відзнакою на стіну у себе в кабінеті почепив. Потім її зняли разом з круком :). Тільки найжахливіше, чи то пак, найцікавіше. не показав :) Ну нічого, ми ж - журналюги. Самі до суті докопаємось :)
Цитувати          10
ЛИХИЙ 28 листопада 2017, 13:58
Ну що ж, давайте усе за порядком: 4 січня, коли сталася в "Тустані" така пригода, Свєта хотіла роздути з неї грандіозний скандал і таким чином покарати зануду крука, який зараз в Ізраїлі горшки драє. Але не все так просто. Захищати тодішнотого директора кинулась його свита. І фьодорову за одне - міньєт...ця середа взяла колежанку фьодорову і повела до "детексів" - колшньої швалі мусарської, які зараз неякісні прослуховуючі пристрої наліво без дозволу "толкають". Ті в свою чергу звели ту мразь з трупопорізом на пенсії ільницьким, аби дав їй фіктивну довідку про побої. І все, за бабло.
А далі зі статті все відомо.
Цитувати          11
мєнтів колишніх не буває 28 листопада 2017, 14:10
Один із мусарських отбросів на прізвище рябцев з "Тустані" за баблоло дурочки фьодорової, яка зараз сидітиме ще й за розкрадання державного майна(а "Ревізор" прозондує і за 2016 рік і докопається за фіктивні бухгалтерські звіти і ульоти), взявся порішати все у дрогобицькій поліції. Договорився з тодішнім начальником карапатою і непотребом фільварською, і надумали "пришити" Вікторії "хуліганку". Завербували Мельника в свою кантору, і почалолсь... Але ж ті, хто копають під іншим яму - самі в неї потраплять... Раніше, чи пізніше. Такий ЗАКОН!
Цитувати          12
PEX 28 листопада 2017, 15:22
Нє, ну "Ревізор" втнув, дрогобичани і гості міста ще довго згадуватимуть крука, його підлабузників з бухгалтерами "незлим тихим словом"... https://www.facebook.com/100010364252428/videos/653283038360499/
Цитувати          13
Бувалий 3 грудня 2017, 14:56
Ну що та дурягіна вічно пхає свого носа, куди не попросять? Кажуть, що їй все сходжить з рук, бо вона прикривається своїм зятем, який займає високий пост в певній службі в лавах АТО. Ніхто не сумнівається в його чесності та порядності, але ж дурягіна своїми ідіотськими витівками його потрохи дискредитує. Всі її ідіотські виходки колись свого часу позначаться на його автобіографії.
Цитувати          14
Віктор Іванович 4 грудня 2017, 12:02
Нічого робити людям.Ідуть підтримувати хуліганів.А чого дивуватись-вони самі такими є.
Цитувати          15
Птах Михайло 4 грудня 2017, 12:38
І що-неможуть їх притгнути? Хай роблять, що хочуть?Ганьба!
Цитувати          16
Ахтун ахтунг 4 грудня 2017, 15:02
А кого притягувати. Обом дурнуватим треба дати по жовтій картці мінімум. Одна ідійотка думала, що її друг паша всьо порішає, і що можна триндіти все, що взбреде в її зеленкою позначену голову. А друга, яку консультують в "1000 дрібниць" пише на всіх, кому не лінь. Кричить на юристів та суддів в апеляційному суді всілякі бздури. Хапнула собі земельку нахаляву, знущалася з мами репресованої - їсти не давала, тримала в антисанітарних умовах. Нічого, Бог на небі є. І їй скоро все воздасться! Та цукриця скоро в онко перейде! І ніхто навіть не заплача над нею! Онук її привселюдно на три букуви посилає. Бо так собі заслужила - опудало старе!
Цитувати          17
доказова база 4 грудня 2017, 15:52
Ще які можна більше пред'явити докази, що федорова винна у нападі на журналіста.
https://youtu.be/j4EiKzaU9Ro
Цитувати          18
Степан 5 грудня 2017, 13:56
Засідання було перенесено,цікаво-на коли?
Цитувати          19
Ніна 5 грудня 2017, 13:58
Задолбали.Старые бабы,а ведут себя,как дети малые.Позорище!
Цитувати          20
007 2 січня 2018, 15:00
В Уркаїні, аби си чогось домогти, напевно, треба перескакувати через паркан до Президента, як у кіні "Брежнєв". Їх було вже 5, хтось осилить здолати 5 парканів, а потім ще- 5 Президентів? Як на теренах такої райської країни може панувати така вурвишівська кодла зи своїми гоп-компаніями, не знає навіть факел в руці Статуї Свободи в Гамерици. Дайте людьом метр кордону, бодай би- в оренду, най звідси вивтікают всі правдиві, бо то вже- урльоп всему. Колись Янукович приватно повів Порошенкови: "Я керував хоча б за понятіями, а ти взагалі по-беспредєлу". Так було, чи ні, але правдиво виглядає, що цілком могло бути.Всі папєрєднікі сварять наступніків, а державна ф"єра як загрузла в калабанисках- так її, напевно, й танками зи всима наційональними емблемами не витєгнеш. Гвавт і пробі, панове-товариші. Тре робити, як втнув Яценюк: спродати всьо, що мав- і гарататиси любити Україну в Гамерици: там можна мати 24 пляцдарми, куплені за рідні гроші, а тут, від покоління до поколіня, хто ніц не мав- той ніц і не має. Чи не було би мудро перестати вайвати по ночах з факелами, а то вже грошів нема на тоти вайкані. Ади, головний бургомістер всєх міністрів, яко монстр, знов напудив людий, жи буде газ дорожчити. Налєйте му шанпамського з європейськими бульбашками- най си вже налигає людскої кривавиці!
Цитувати          21
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: