Реєстрація    Увійти
Авторизація

Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Муля за 2016 рік.

Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Муля за 2016 рік.
Згідно зі ст.16, гл.2, р.2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та ст.61, гр.13, р.ІVРегламенту Дрогобицької міської ради, доводжу до відома виборців звіт про свою депутатську діяльність у 2016 році.

У своїй роботі я керувався Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Дрогобицької міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.
За звітний період я брав активну участь у засіданнях сесій міської ради. Проводив роботу в комісії з питань розгляду документів учасників АТО, щодо виділення їм земельних ділянок. За власні кошти розробляв проектно-кошторисну документацію кварталу К-13 по вул. Наливайка на 115 земельних участків для ОЖБ. З листопада 2015 року по листопад 2016 року виділенно 121 земельну ділянку для учасників бойових дій в зоні АТО.
Також працював у постійній комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин. Відбулося більше 40 засідань комісії, підготовлено для укладено 62 договори оренди, 7 ділянок для продажу на аукціоні, 21 договір купівлі - продажу земельних ділянок, що збільшило надходження до місцевого бюджету. Пріорітетом моєї роботи в комісії було: розгляд земельних питань бізнесу міста, всіх суб’єктів підприємницької діяльності, швидке укладання та продовження договорів по оренді землі на довготривалий термін. Надходження в бюджет міста по видах земельних податків за 11 місяців 2016 року в порівнянні з 2015 роком збільшилось на 11млн. 450 тис. Вважаю великим успіхом роботи комісії проведення відкритих аукціонів на 7 земельних ділянок.
Як в 2015 так і в 2016 році входжу в склад комісії з питань контролю та здійснення надходжень акцизного податку з реалізації підакцизних товарів (алкоголь, тютюн, паливомастильні матеріали). На прийнятті бюджету на 2016 рік ініціював збільшення надходження в бюджет міста від даного акцизного податку на 10 млн. грн. більше від запропонованого. Завдяки роботі комісії збільшено надходження в бюджет від запланованого на 5 млн. грн.

За звітний період я провів:
- 28 планові та позапланові зустрічі з виборцями;
- розглянув 43 звернення, 22 з яких – письмові, 21 – усні.
Більшість звернень – колективна. Майже всі заяви містили соціальну спрямованість: виділення матеріальної допомоги, вирішення проблем, що виникли через бездіяльність міської влади у питаннях ремонту житлового фонду, комунікацій, доріг, незадовільне прибирання прибудинкових територій, погане освітлення вулиць у нічний час.
За кошти виділені на депутатську діяльність та власні кошти відновлено дорожнє покриття на ділянці міжквартального проїзду біля будинку по вул..Володимира Великого 44 та вул. Грушевського 77 з вул. Винниченка. При виконанні цих робіт було залучено місцевих виробників та виконавців робіт, громадськість, голів ОСББ, що здешевило виконання робіт на 30%, замощено близько 600 м. кв. дорожньої бруківки.
Після численних звернень мешканців власним коштом у розмірі 25 тисяч гривень профінансовано облаштування майданчика для збору сміття на території округу між будинками по вул.. В.Великого, 44 та Грушевського,79\1 – територію майданчика викладено бруківкою, зроблено дашок та огорожу.
Для ліквідації аварійної ситуації,що сталася в буд. №64 по вул..В.Великого було організовано протягом однієї доби та надано допомогу в ремонті каналізації та встановленні додаткового каналізаційного колодязя, що дозволило усунути проблему затоплення підвальних приміщень будинку № 64 та 66.
Проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота серед мешканців будинку щодо створення ОСББ.
Головним пріорітетом розвитку активної громади на окрузі №8 і в м. Дрогобичі бачу тільки в розвитку і в створенні ОСББ.
В листопаді і грудні 2015 року було надано юридичну і фінансовий кредит в створенні ОСББ «Відродження 2016» та ОСББ «Бескид- 77».
Завдяки моєму сприянню, підготовці та юридичній підтримці ОСББ «Зорі» по вул.. В.Великого, 40 та ОСББ «Відродження 2016» по вул.. В. Великого, 44, було включено в «Спільний проект ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» по капітальному ремонту житлового будинку «Встановлення приладів для економії електроенергії,заміні вікон та дверей у місцях загального користування, утеплення цоколя та влаштування дашків, на суму 284 тис. грн. та 290 тис. грн.
На прохання ОСББ «БЕСКИД-77» по вул.. Грушевського, 77 надано фінансовий кредит на оплату та придбання трьохфазного лічильника,шафки ВШО,16 амперного автомата та їх монтажу,що дозволило вчасно зняти даний будинок з балансу міста та створити ОСББ.
Для ОСББ «Калина-2» по вул.. Грушевського, 79/1, надано грошову допомогу для оформлення документації для участі у «Спільному проекті ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
На звернення ОСББ «Володимир 46» по вул.. В.Великого, 46 надано фінансову допомогу на встановлення вхідних металевих дверей у двох під’їздах..
На прохання правління ОСББ «Майбутнє» по вул.. Грушевського 70, надано грошовий кредит на ремонт під’їздів.
У роботі з ОСББ та на сесійних засіданнях ініціював залучення та використання ОСББ пільгових кредитів Ощадбанку для утеплення будинків.

Обладнано плитами пішохідну доріжку, довжиною 75 м. між будинками № 83 та №81\1 по вул.. Грушевського. Робота та матеріал за власні кошти.
Двічі надавалася фінансова допомога Дрогобицькій міській асоціації інвалідів.
Надано фінансову допомогу на придбання футбольної форми аматорській команді мешканців округу для участі у змаганнях на першість міста
Згідно письмових клопотань надавалася фінансова допомога на лікування 5 мешканців округу,фізичних осіб.
На прохання колективу СШ №14 та мешканців округу профінансовано зрізання аварійних дерев на території округу.
Встановлено лавки біля будинку по вул..В.Великого 46 та стіл з лавками біля буд. № 64 по вул..В.Великого.
Кошти на виконання депутатських запитів витрачено на потреби СШ № 14 і дошкільних установ округу.
Надано грошову допомогу на встановлення вхідних металевих дверей в буд. 42 (2 під.),46 (2 під.),52 (2 під.) по вул.. Володимира Великого та буд. №66 (3 під) по вул.. Грушевського.
Надано юридичну та правову допомогу в підготовці документації,проведення зборів, створенні та реєстрації ОСББ «Квартал 42» на базі буд. №42 по вул.. В.Великого та ОСББ «Равлик» по вул.. Грушевського 66.

Роман МУЛЬ, депутат Дрогобицької міської ради
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: