Реєстрація    Увійти
Авторизація

Проект «Відкрите місто» запрацює у Дрогобичі. ПЛЮС ВІДЕО.

Проект «Відкрите місто» запрацює у Дрогобичі. ПЛЮС ВІДЕО.
У п’ятницю, 22 липня, у Ратуші відбулася презентація проекту «Відкрите місто».

Саме ця платформа сприятиме відкритому та прозорому вирішенню усіх проблем, які надходять від громадян шляхом надсилання повідомлень у мережі Інтернет. Нині такі ж повідомлення громадяни надсилають у письмовому та електронному виглядах. Щодо останніх, то вони надходять у формі звернень та запитів через електронні сервіси на новоствореному порталі міста, або ж у соціальних мережах. Щоб збалансувати усі проблеми в єдине ціле і візуалізувати їх на мапі, керівництвом міста було прийняло рішення про започаткування проекту «Відкрите місто» у Дрогобичі.
Проект «Відкрите місто» запрацює у Дрогобичі. ПЛЮС ВІДЕО.
Меморандум про співпрацю підписали представники Фонду «Східна Європа», міської ради та ГО «Український молодіжний прорив».

Презентацію проекту та тренінг для посадовців органів місцевого самоврядування провели Юрій Піскалюк — менеджер програм Фонду «Східна Європа» та Володимир Павлюк — національний модератор платформи «Відкрите місто».

Міський голова Тарас Кучма відкриваючи презентацію, після вітальних слів на адресу гостей та запрошених, заявив:

«На початку каденції мною було задекларовано прозорість та відкритість діяльності влади міста та виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
Проект «Відкрите місто» запрацює у Дрогобичі. ПЛЮС ВІДЕО.

Відповідно перед організаційним відділом та прес-службою були поставлені завдання створення нового сайту міської ради, який тепер за своїм змістом став порталом міста, впровадження системи поіменного голосування та запровадження електронних сервісів:

- електронні петиції

- відкритий бюджет міста

- електронне звернення громадян

- запит на отримання публічної інформації

- відкритий бюджет міста

- бюджетна карта міста

Щодня, завдяки цим сервісам, ми отримуємо звернення, запити та пропозиції від громадян. Це сприяє швидкому реагуванню нашими службами на ті чи інші проблеми, які виникають у місті.

Нині ми презентуємо електронний сервіс «Відкрите місто». Однак ми не плануємо на цьому зупинятися, адже існує чимало інших електронних сервісів, які згодом будуть представлені на сайті міської ради.
Проект «Відкрите місто» запрацює у Дрогобичі. ПЛЮС ВІДЕО.
Електронне урядування є надзвичайно важливим для нашого міста, адже воно слугуватиме покращенню якості надання послуг мешканцям та слугуватиме інформаційно-комунікаційним містком між владою та громадою.».

Оскільки у Дрогобичі найбільше звернення громадян стосуються житлово-комунальної та господарської сфер міста, то на презентації був присутній радник міського голови з питань житлово-комунального господарства міста Василь Качмар, який безпосередньо долучився до запровадження проекту у місті. У частині виступів посадовець подякував команді платформи «Відкрите місто» за співпрацю з Дрогобицькою міською радою, а відтак висловив сподівання, що дана платформа сприятиме постійному діалогу між громадою та владою, для оперативного вирішення його проблем та розвою міста. Відтак громада матиме можливість оцінити роботу відповідальних за вирішення проблем керівників виконавчих органів та комунальних підприємств.

Модератором презентації проекту «Відкрите місто» — виступив Зеновій Квасній — головний спеціаліст з питань інформаційно-технічного забезпечення організаційного відділу.

Дрогобич став 29 містом в Україні, яке розпочало співпрацю з проектом «Відкрите місто». Електронний додаток на порталі міської ради Дрогобича, за попередніми прогнозами, буде доступний користувачам уже цього тижня.
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: