Реєстрація    Увійти
Авторизація

Можливо, наміри у тих, хто готував проект рішення і звернення,були благими, проте їх наслідки стали болючими для неугодних Дрогобицькому мерові журналістів

Можливо, наміри у тих, хто готував проект рішення і звернення,були благими, проте їх наслідки стали болючими для неугодних Дрогобицькому мерові журналістів
Нещодавно на черговій сесії Дрогобицької міської ради планувалось внесення до порядку денного питання «Про звернення до народних депутатів Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про особливий економічний статус м.Дрогобича Львівської області».

Можливо, наміри у тих, хто готував проект рішення і звернення,були благими, проте їх наслідки стали болючими для неугодних Дрогобицькому мерові журналістів
На думку депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного, яку він висловив на сесії, така постановка питання є неправильною. «Подібні спроби робила Запорізька обласна рада, – зазначив М. Задорожний. – Не хочеться, щоб Дрогобич потрапив до списку міст, які перебувають в орбіті відцентрових сил, що не відповідає настроям його мешканців».

«Наміри у тих, хто готував, проект рішення і звернення, благі, – сказав М. Задорожний в коментарі IA ZIK. – Йдеться про те, щоб у місті залишалось більше податків, які можна було б спрямувати на його розвиток. Я також цього хочу. Але це потрібно робити в масштабах цілої країни, а не одного Дрогобича».

Згодом, 4 квітня, міський голова Тарас Кучма провів брифінг для місцевих ЗМІ, приводом до проведення якого стало поширення в інформаційному просторі повідомлення про нібито ухвалене на сесії міської ради рішення щодо надання Дрогобичу особливого економічного статусу. Міський голова Тарас Кучма поширену синхронно на кількох місцевих медіа-ресурсах інформацію назвав вершиною провокацій, які останнім часом цілеспрямовано ведуться проти влади. Найбільше стурбувало міського очільника те, що із завзяттям цю дезінформацію підхопили у медіа-просторі Російської федерації, звинувачуючи Дрогобич у проєвропейських симпатіях і сепаратистських настроях.

Місцевих ЗМІ, які передрукували інформацію з інтернет-видань "Фокус" ("За особый экономический статус Львовщины и выборность руководителей госадминистраций выступили в Дрогобычском горсовете") та "Кореспондент"( "Депутаты Дрогобычского горсовета также предлагают предоставить особый экономический статус Львовщине") Дрогобицький мер усіляко "чихвостив", обіцяючи їм, що відповідні структурні органи будуть скурпульозно вивчати дане питання і винних буде притягнено до відповідальності. Згодом лояльне до міського голови Дрогобича інтернет-видання "охрестило" їх "ідіотами", які діють методами п’ятої колони.
Можливо, наміри у тих, хто готував проект рішення і звернення,були благими, проте їх наслідки стали болючими для неугодних Дрогобицькому мерові журналістів
Свідомо оминувши одне із першоджерел (інтернет-видання "Кореспондент"), де до речі, було виставлено "фейкове" рішення Дрогобицької міської ради "Про загальні засади створення і функціонування вільних економічних зон", за підписом місцевого самоврядування. Мабуть, через те, що до вищезгаданого видання має відношення відомий олігарх Ігор Коломойський, за яким стоять бувалі та фахові юристи, які Дрогобицькому мерові та його юридичній службі - не "по зубах". Тож, якби п. Тарас зачепив те інтернет-видання - нажив би собі смертельних ворогів з боку певних кіл столичної журналістської братії, і йому було б непереливки. Тож п. Тарас вирішив діяти методом - "бий своїх, щоб чужі боялись".


Залишається лише дізнатися - чи рішення Дрогобицької міської ради "Про загальні засади створення і функціонування вільних економічних зон" було дійсно "фейковим"? І звідки виринула на політичній арені Дрогобича "темна конячка" Володимир Остапенко?

Адже у совоєму виступі на брифінгу Тарас Кучма зазначив, що насправді був проект рішення, розроблений помічником Народного депутата Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Зі слів Тараса Кучми, переглянувши цей проект рішення, він ще до сесії забракував документ як неналежно підготований. Тому, підсумував керманич Дрогобича, ні обговорення, ні результатів цього обговорення, про які згадують у поширених публікаціях місцеві журналісти, не було.”.

Можливо, наміри у тих, хто готував проект рішення і звернення,були благими, проте їх наслідки стали болючими для неугодних Дрогобицькому мерові журналістів
Відповідь на одне з вищезазнчачених запитань можна отримати, якщо витребувати у міської ради Дрогобича текст проекту рішення, розробленого помічником народного депутата України Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Цей документ, як сказано у тій же інформації на офіційному сайті Дрогобицької міської ради, був у переліку питань, які могли бути внесені з голосу до порядку денного сесії Дрогобицької міської ради, однак це рішення не було включено до порядку денного.

На інше запитання дає відповідь відомий громадський та політичний діяч, який один з небагатох залишається ревним сподвижником засад Руху "Чесно у Дрогобичі" Богдан Гринчишин.

Оцінка окремих дій влади м. Дрогобича Рухом "Чесно". Богдан Гринчишин.


Cтає зрозуміло, що неприємностей і скандалів пов'язаних з діями міської влади Дрогобича побільшає і тепер ми спостерігаємо лише їх початок. До керівництва містом прийшли дилетанти, просто – пацани, які ніде не були, майже нічого не вміють і не розуміються в управлінні містом. Але мають якийсь особливо хворобливий гонор, бо вони – влада!

Їхній характерний метод – подати /закинути громадськості якусь абсурдну ідею, а потім спостерігати як її сприймуть. "Схавають" чи будуть шуміти. Але народ у нас пильний, усе бачить і розуміє! Так було, коли "головний архітектор" Петранич озвучив плани реконструкції пл. Ринок і початку вул. Ковальської – будівництво ресторану і готелю, тобто розважального центру " на кістках" біля "Стіни плачу". А міський голова Тарас Кучма брехливо "обурюється", мовляв, вони до цієї ідеї стосунку не мають!

Тепер він відхрещується від скандалу, який був зумовлений появою на сесії міської ради 31 березня проекту рішення про Звернення до депутатів Верховної Ради України щодо надання м. Дрогобичу і Львівській області "особливого економічного статусу", вдаючи, що йому невідоме походження такого документа. А коли запахло смаленим, Т. Кучма збирає брифінг 4 квітня і заперечує свою та секретаря ради О. Хруща причетність до даного питання і переводить стрілки звинувачень на пресу, звинувачуючи у всьому журналістів, зокрема Вікторію Лишик з Лайф Інфо. А народний сайт Дрогобич Інфо у Кучминому розумінні це сайт КГБ-ФСБ !! Це той сайт, який не давав спокійно жити команді О. Радзієвського – мабуть по вказівках ФСБ! Тут спадють на думку відомий вислів про те, що крадій завжди найгучніше кричить: "Ловіть злодія!", а також крилаті фрази пана мера на 100-денному звіті про "безкарність деяких клептоманів і наклепників, брехунів і ушльопків кагебістсько-ментівського ґатунку. …В місті існують провокативні кагебістсько-ментовські похлєбатєлі, які завжди готові вчинити провокацію". Ну, справжній "гігант мислі"! Він вже перевершив навіть Радзієвського.

Дійсно, перші публікації, що появилися на місцевих сайтах про той злощасний проект рішення спотворювали дійсний стан справ і видавали для когось бажане за дійсне, тому це було схоже на провокацію.

Але як виявилося на брифінгу, започаткував цю провокацію нікому невідомий у Дрогобичі Володимир Остапенко (помічник нардепа Б. Матківського) спільно з Хрущом і Кучмою, бо він їм передав цей проект документа і вони про нього знали. Керівники ради дали вказівку розмножити і роздати його депутатам разом з іншими додатковими сесійними матеріалами. А Кучма, як завжди в таких випадках, брехливо заявляє, що йому нічого не відомо. Але він складав обітницю під час інавгурації. Не пройшло й півроку, а мер уже так бреше??!

Усе це дуже добре видно на відео з брифінгу від 4.04.2016,який вартує уважно продивитися "кучмознавцям" і фанам Кучми.

Слушно зауважив на цьому брифінгу О. Дорофтей, що обласний депутат М. Задорожний, як людина з великим досвідом, одразу забив у дзвони і застерігав проти розгляду даного питання. Але міський голова одразу заявив, що "нема про що дякувати Задорожному, бо ним було піднято питання, (увага!) яке було вже знято мною з розгляду ще до його виступу. Абсолютно!" [див. відео 52:15 – 53:50]. Дійсно, абсолютна брехня і неправда зі сторони мера!! Бо міський голова зняв з розгляду питання "особливого економічного статусу" саме після виступу Задорожного.

Все більш помітним стає те, що Тарас Кучма не терпить критичних зауважень і незручних запитань. А чи не зумовлено це ознаками боязні непідконтрольної аудиторії, некомпетентності, інтелектуальної обмеженості та самозакоханості (нарцисизму)??

Хіба не цими ознаками пояснюється його поспішний і наперед спланований відхід зі сцени Народного дому ім. Франка 13 березня 2016 року після прочитання ним звіту-інформації по 100 днях управління містом, не відповівши наживо на жодне запитання виборців?

Хіба не цими ознаками можна пояснити його різку і грубу реакцію на запитання громадської активістки Ліди Надкерничної? Вона під час брифінгу коректно зауважила, що недопустимим є винесення питань на сесію без попереднього розгляду їх на засіданнях депутатських комісій, тобто з голосу. Саме проти таких методів ведення сесій у попередньому скликанні за часів О. Радзієвського дуже протестували активісти Дрогобицького Майдану і Руху Чесно учасником і керівником яких раніше був теперішній міський голова Тарас Кучма. Чи він уже цього не пам'ятає?? Якби вищезгадане питання розглянули на комісіях, то й скандалу не було би, тому, що воно б не дійшло до сесії. Але натомість міський очільник недослухавши запитання по хамськи заявив п. Ліді, що вона є "перший провокатор"(!!) [45:55 – 47:25]. No coments! Лише можна застерегти – якщо так й надалі буде, то Кучма повторить долю своїх попередників Гука і Радзієвського.

Тепер п. Л.Надкернична повинна звернутися до фахового юриста, колишнього адвоката, заступника міського голови, керуючого справами виконкому Володимира Коцюби з проханням підготувати в рамках безоплатної правової допомоги позовну заяву до Адміністративного окружного суду з вимогою притягнути до відповідальності мера міста Кучму Т. Я. Сподіваємося, що він як чесний і порядний фахівець у цьому не відмовить.

Слід зауважити, що можливо, попри добрі наміри Остапенка, Кучми, Матківського, – усі вони з Народного Контролю Добродомова, – розробники даного проекту рішення міської ради вжили табуйований вислів – "особливий економічний статус", що є неприпустимим в сьогоднішніх умовах в час російської агресії та проявів сепаратизму по цілій Україні. Але наші керманичі Кучма і Хрущ це запізно зрозуміли, або по-народному "не догнали".

Але найцікавішим є те, що після подачі на сесію міської ради таких матеріалів про особливий статус Львівщини, їх розробник Остапенко Володимир Миколайович того ж дня "за труди свої невтомні" Розпорядженням міського голови №216-р від 31 березня 2016 року був призначений позаштатним радником з питань економічного розвитку міського голови Тараса Ярославовича КУЧМИ.

Про це сповіщає сайт Дрогобицької міської ради.

На сесії міської ради 31.03.2016 депутат і голова комісії Тарас Демко озвучив цікаву деталь в плані інформаційної діяльності Дрогобицької міської ради. Він заявив, що на попередній сесії депутат О. Балог поставив "питання щодо негарних дій (влади) стосовно землі. …Але коли з'явилося відео на офіційному сайті Дрогобицької МР, то виступ Балога був видалений! Що це є (означає)? Куди ми рухаємося?"– запитав Демко. [див. відео "І пленарне засідання VІІІ сесії Дрогобицької міської ради. Частина 1 (31.03.2016)" 24:30 – 26:00]. А це означає, що в міській раді нова влада попри гучні заяви мера, що бажаючі можуть прийти до нього в кабінет щоб побачити документи і навіть їх сфотографувати, запроваджує цензуру! Вони мабуть Конституцію України (ст. 15) і Кримінальний кодекс не читали. Виникає запитання – хто ж цей таємничий цензор, який переглядає цілий відеозапис і видаляє гострі та неприємні моменти, що свідчать про порушення Закону міською владою? А рухаємося ми все туди – "з ким боролися – на тих і напоролися". Мабуть теперішні "власть прідєржащіє" заздрять своїм "папєрєднікам", тому й роблять перші спроби узурпації влади, що теж заборонено Конституцією (ст. 5).

Було б краще, якби вони вивчили історію Дрогобича ХХІ століття і зробили для себе відповідні висновки.

Рух "Чесно в Дрогобичі"
10.04.2016


Додаємо до публікації Б. Гринчишина журналістський запит Анатолія Власюка (інтернет-газета "Тустань") щодо проекту рішення, розробленого помічником народного депутата України Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Гадаю, це потрібно знати не тільки журналістам, але й соціально-свідомій громадськості.Тустань.

7 квітня 2016 року
№402
 
Дрогобицькому міському голові
п. Тарасові Кучмі
Площа Ринок, 1, м. Дрогобич, 82100
 
ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

 
Шановний пане Голово!
На офіційному сайті Дрогобицької міської ради була розповсюджена наступна інформація:
“4 квітня міський голова Тарас Кучма провів брифінг, приводом до проведення якого стало поширення в інформаційному просторі повідомлення про нібито ухвалене на сесії міської ради рішення щодо надання Дрогобичу особливого економічного статусу. Міський голова Тарас Кучма поширену синхронно на кількох місцевих медіа-ресурсах інформацію назвав вершиною провокацій, які останнім часом цілеспрямовано ведуться проти влади. Найбільше стурбувало міського очільника те, що із завзяттям цю дезінформацію підхопили у медіа-просторі Російської Федерації, звинувачуючи Дрогобич у проєвропейських симпатіях і сепаратистських настроях.
Тарас Кучма заявив, що провокаційні сценарії готувалися ще з грудня минулого року. Від цього часу, ствердив міський очільник, закидалися псевдоповідомлення про намір влади будувати на місті розстрілу людей біля Стіни плачу розважальний центр. До цього ж ряду Тарас Кучма відніс і нещодавню наругу над пам’ятником Іванові Павлові II. Всі ці моменти формують переконання, що Дрогобичем, резюмував урядник, дуже зацікавилися. Відтак міський голова хронологічно переповів про розвиток подій, які передували суспільному резонансу навколо неіснуючого рішення. Тарас Кучма зазначив, що насправді був проект рішення, розроблений помічником Народного депутата Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Зі слів Тараса Кучми, переглянувши цей проект рішення, він ще до сесії забракував документ як неналежно підготований. Тому, підсумував керманич Дрогобича, ні обговорення, ні результатів цього обговорення, про які згадують у поширених публікаціях місцеві журналісти, не було.”.
Відповідно до статті 34 Конституції України та статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу надати таку інформацію:
1. На яких місцевих медіа-ресурсах, крім ДрогІнфо та ЛайфІнфо, була опублікована ця інформація?
2. Прошу надати текст проекту рішення, розробленого помічником народного депутата України Богдана Матківського Володимиром Остапенком щодо засад економічної специфіки Дрогобича. Цей документ, як сказано у тій же інформації на офіційному сайті Дрогобицької міської ради, був у переліку питань, які могли бути внесені з голосу до порядку денного сесії Дрогобицької міської ради, однак це рішення не було включено до порядку денного.
Відповідь прошу надати в письмовій формі, в повному обсязі, в порядку та строки, передбачені законодавством, на мою електронну адресу ……..
Номер мобільного телефону …….
 
Анатолій ВЛАСЮК

У свідомих дрогобичан давно напрошується до місцевого самоврядування запитання: "Куди, цікаво, заведуть міського голову та місто радники п. Кучми Володимир Остапенко та Василь Качмар"? Бо, спостерігаючи за реаліями минулих днів "правлячої верхівки" попередньої каденції, уся Дрогобиччина побачила, куди привели екс-мера Олексія Радзієвського його радники? І чи не повторить долю Радзієвського Тарас Кучма, якщо ігноруватиме соціально-активну громадськість, незалежних журналістів та підприємців КП "Дрогобицький ринок", які вкрай незадоволені діями сьогоднішньої влади, адже та своїми здирницькими методами щодо ринкового збору забирає у них останній шмат хліба?
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (5)
податкова інспекція 19 квітня 2016, 15:46
Та влада продажна вже так забрехалася, що аж порох куриться! Всі їм винні, а вони - ні! То - журналісти, то підприємці, то звичайні громадяни, яких кучма називає фашистами і провокаторами. а сам - він хто? брехло і провокатор номер один. Свідомо планує провокації, підставляє під них громадськість, особливо тих, кого найбільше боїться. І, як інквізитор, розпинає на своїх збіговиськах маструбованих журналістів. Лякає всіх службою СБУ, таке, якби вона була - його приватною власністю.
А ще, чому в декларації добродій кучма не вказав за своє голковколювання. Чи платить він за це офіційні податки?
Цитувати          1
Олег 20 квітня 2016, 15:34
Не один міський голова втратив спочатку авторитет а потім і посаду, ігноруючи волю Громади, пропозиції та зауваження громадських організацій та небайдужих громадян. Зрозуміло, що міський голова з частиною нових депутатів вчиться керувати містом. Вчиться на підказках старих депутатів ради та чиновників міськвиконкому, забувши про Майдан, про власні обіцянки, з головою поринувши у вир невідкладних заходів за для власної безпеки та добробуту свого оточення. Встановлення високої зарплати для себе та "своїх" людей без врахування показників виконаної роботи, її якості та користі для Громади міста є проявом низької культури та моралі. Знову Дрогобич не отримав владу з числа жертовних, інтелігентних та компетентних людей. А жаль. Їх багато в нашому місті! І вони щоденно будуть протестувати проти незаконних, аморальних дій влади.

До речі, Вікторіє, чого Ви за інтенрнет-газету Майдан не згадали. Вони також опублікували в себе інформацію щодо засад економічної специфіки Дрогобича?
Цитувати          2
speccor 20 квітня 2016, 15:37
Не хочу робити "панові" г. зайвої реклами wink
Цитувати          3
Александр 4 травня 2019, 12:34
Так, на жаль, добродій Кучма потрапив у пастку недоброчесних "радників". Один зних, маніпулятор Кондзьолка, який зробив Дрогобич "прозорим" і створив у мера ілюзію успіху. А той повівся і в силу свого незнання приймав/приймає і буде приймати завідомо хибні рішення. А відмовитися від подібних "порадників " немає ані бажання ані сили волі. Мої щирі спічуття, добродію Тарасе.
Цитувати          4
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: