Реєстрація    Увійти
Авторизація

Чим живе сьогодні місто?

Чим живе сьогодні місто?
Аналіз інвестиційних можливостей від проекту РЕОП представили у Дрогобицькій Ратуші


29січня 2015 р. у Світлиці Дрогобицької міської ради відбулось засідання учасників розроблення Проекту РЕОП за участю консультанта з аналізу даних та прогнозування Максима Бороди, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та членів робочої групи з метою представлення і обговорення основних висновків та рекомендацій інституційного аналізу інвестиційної сфери міста Дрогобича.
Основний акцент щодо інвестиційної діяльності міста, відповідно до висновків та рекомендацій аналізу, вбачається у діяльності відділів економіки і містобудування та архітектури, а також КУ «Інститут міста Дрогобича» та управління комунальних ресурсів. Напрацюваннями проекту РЕОП запропоновано провести певну реструктуризацію у діяльності відділів та управлінь з метою уникнення дублювання обов’язків та консолідації зусиль.


У Дрогобичі готуються до відзначення 200-ліття М. Вербицького


У п’ятницю, 30 січня, у Ратуші відбулося засідання організаційного комітету за участю влади міста, керівників компетентних відділів та структурних підрозділів міської ради, а також культурно-мистецьких та художніх колективів і установ міста з приводу відзначення у Дрогобичі 200-ліття від Дня народження Михайла Вербицього.
З огляду на те, що до дати відзначення залишилося близько місяця часу, то учасники організаційного комітету наполягали на оперативності прийняття рішень, оскільки потрібно затвердити програму та провести активну підготовку.
Організаційний комітет вирішив: 4 березня, у День уродин М. Вербицього, організувати літургію у Катедральному соборі Пресвятої Трійці. Урочисту академію заплановано провести 5 березня у приміщенні музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича.

Підприємці вимагають від влади площі для спорудження МАФів

У п’ятницю, 30 січня, у Ратуші відбулася зустріч підприємців, секретаря міської ради Т. Метика, начальника відділу економіки Р. Корпана, начальника управління комунальних ресурсів Р. Росохи, директора відділу містобудування та архітектури І. Петранича, директора КП«Дрогобицький ринок» В. Мойсеєнка, депутатів міської ради Р.Курчика та Б.Іванціва.
Підприємці, яких позбавили кілька років тому торговельних площ на території автостанції вимагають, щоб їм відвели місця навпроти автостанції, на вулиці В.Великого. Однак на цьому місці розташовані комунікації.
Влада міста і дирекція ринку неодноразово пропонували їм торгові площі, однак їх ці пропозиції не влаштовують.
У п’ятницю, 30 січня, на зустрічі від влади міста знову прозвучали три пропозиції, але позиція підприємців уже стала дещо іншою — їхня кількість, як заявників, зросла понад 10 осіб, і тепер вони прагнуть отримати площі під спорудження МАФів.Зустріч відбулася у тоні жвавої дискусії та суперечок. Вартий уваги і той факт, що підприємці при висловлюванні власних амбітних позицій вдалися до словесного прийому —особистих образ в адресу присутніх осіб посадовців та депутатів.
Не зрозумілою була позиція депутата Б.Іванціва, який не вник у достовірність намірів підприємців — спорудження МАФів,а навпаки, лобіюючи їхні інтереси, які не прийнятні ні з точки зору архітектури та містобудування, ні з точки зору законності, намагався емоційною поведінкою вплинути на вирішення дискусії.Депутати Р. Росоха та Р.Курчик запропонували вивчити законність діяльності даних осіб, а відтак, знайти компромісний варіант шляхом конструктивних розмов, а не тиску з боку підприємців. Також депутати зазначили, що варто врахувати і той факт, що усім підприємцям, які займалися торгівлею на територію автостанції, були переміщені на інші торгові площі. А ця група осіб там залишилася і тепер виставляє незрозумілі претензії.
Врахувавши позиції сторін і прохання підприємців, секретар міської ради Тарас Метик запропонував їм варіант, який є більш-менш прийнятним для обох сторін. Однак цей варіант потребує детального вивчення відділом архітектури і містобудування, оскільки на пропонованій території (вул.В. Великого, навпроти «Океану» зі сторони ринку «Чагарі», де упорядковуватиметься територія для підприємців з вул. Ш. Алейхема) проходить електрокабель і це є територія паркової та придорожньої зони.

За матеріалами прес-служби Дрогобицької міської ради
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: