Реєстрація    Увійти
Авторизація

ГО «Майдан-Трускавець» передав міському голові Трускавця лист з вимогою збереження дитячої лікарні у комунальній власності

ГО «Майдан-Трускавець» передав міському голові Трускавця лист з вимогою збереження дитячої лікарні у комунальній власності
21 жовтня 2014 р. на сесії Трускавецької міської ради більшістю голосів було прийнято рішення № 756 про внесення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, будівлі колишньої санстанції (провулок Тихий, 1). Згідно з цим рішення цю будівлю в кілька поверхів та площею в 660 кв. м., приватизує шляхом викупу приватне підприємство «Гарантбуд-2012», те саме, якому з другої спроби було віддано колишню дитячу лікарню Трускавця.
Будівля колишньої санстанції є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Нещодавно ГО «Майдан-Трускавець» передав міському голові Трускавця та головному лікарю Трускавецької міської лікарні лист з підписами людей, які висловилася за те, щоб приміщення Трускавецької дитячої лікарні залишилося в комунальній власності. Публікуємо текст листа.

«Міському голові Трускавця п. Козиру Р.Я.

Головному лікарю Трускавецької міської лікарні п. Кульчинському A.Б.


Лист


Передаємо підписи людей, які висловилася за те, щоб приміщення Трускавецької дитячої лікарні залишилося в комунальній власності.

Вимагаємо негайно провести ремонт покрівлі цієї будівлі, аби зупинити подальше її руйнування. Якщо влада не в змозі відновити функціонування дитячої лікарні Трускавця, можливо це зробить наступна.

Просимо не давати громаді відповіді нібито немає грошей. Бо ви обрані і призначені для того, щоб вміло розпоряджалися коштами громади, а не витрачали їх марно. Бачимо якими темпами проходить ремонт корпусів міської ради. А скільки грошей коштувало перекриття даху в цих будівлях, яке проводилося минулого року. Можливо, ці кошти потрібно було направити на ремонт дитячої лікарні?

Ще раз нагадаємо, що трускавчани переважною більшістю за збереження приміщення дитячої лікарні у власності громади та за відновлення її функціонування.

Прислухайтеся до них.

ГО «Майдан-Трускавець»

Голова: Томашівський А.О.,


Заступник голови: Мельник В.А.»

Також до листа додається постанова Верховної Ради «Про запровадження мораторію на ліквідацію, відчуження, перепрофілювання оздоровчих закладів (дитячих, професійних тощо).

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

«Про запровадження мораторію на ліквідацію, відчуження, перепрофілювання оздоровчих закладів (дитячих, професійних тощо)»

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 36-37, ст. 516)

Зважаючи на те, що в Україні відбувається поступове зменшення оздоровчих закладів через продаж, перепрофілювання, передачу в оренду або ліквідацію, а проблема якісного оздоровлення населення стає дедалі актуальнішою, та з метою розвитку вітчизняної санаторно-курортної справи, створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання, що спеціалізуються на наданні послуг з оздоровлення населення, Верховна Рада Україна

п о с т а н о в л я є:

1. Рекомендувати органам державної влади та органам місцевого самоврядування, засновникам (власникам) оздоровчих закладів тимчасово, до схвалення відповідного закону, припинити прийняття рішень та призупинити виконання вже прийнятих рішень про ліквідацію, відчуження, перепрофілювання, передачу в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком.

2. Кабінету Міністрів України у термін до 20 квітня 2009 року розробити проект закону про заборону ліквідації, відчуження, перепрофілювання, передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН

м. Київ, 17 березня 2009 року, N 1137-VI
My Webpage
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: