Реєстрація    Увійти
Авторизація

Кворуму в цей день виявилося недостатньо

Кворуму в цей день виявилося недостатньо
Вчора, 30 вересня, міською радою Дрогобича було заплановано провести LIII позачерговау сесію. Однак сесійного засідання Дрогобицької міської ради не відбулося, оскільки не “набралося” кворуму. На позачергову сесію в цей день прийшло лише 24 народних обранця. Мабуть, депутати, котрі не з'явилися на сесію, не хотіли псувати собі такий величний день (християнський празник великомучениць Софії, Віри, Надії і Любові) міжособними чварами та політичним “брудом”, яким політичні та громадські діячі так щедро нині “поливають” одне одного.

Перед міською радою “розпинався” невтомний кандидат в народні депутати України Сергій Розора, якого майже ніхто не слухав. А тим часом події в сесійній залі розвивалися не на користь нинішнього міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського та секретаря ради Тараса Метика. Й не на користь в. о. міського голови Романа Курчика. І ні на чию користь взагалі. Тож сесія в цей святковий день взяла “тайм-ауд”. До середини жовтня місяця поточного року...

Протестуючих проти “режиму метика-радзієвського” також зібралося небагато. Натомість, на кріслах депутатів Дрогобицької міської ради мирно “спочивали” агітки від Дрогобицького Майдану, у яких йшлося про те, що Олексій Радзієвський та Тарас Метик не мають жодних підстав виконувати посадові обовязки міського голови та секретаря ради.
Кворуму в цей день виявилося недостатньо
Аналогічну позицію з цього приводу озвучили в сесійній залі “одвічні позиціонери” Олексія Васильовича Олег Хрущ та Михайло Ваврин (відео додається).

А загалом, у порядку денному вчорашньої позачергової сесії Дрогобицької міської ради домінувало три основних питання:
1. Про дострокове припинення повноважень міського голови (відповідно до ч. 2, 3 ст 42, ч. 2, 3 ст. 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у звязку з тим, що міський голова не забезпечує здійснення наданих йому повноважень, порушує закони України, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 26, ст, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні), міська рада вирішила:
а) достроково припинити повноваження міського голови Дрогобича ОлексіяРадзієвського;
б) організацію виконання даного рішення покласти на секретаря ради Р. Курчика.
2. Про поновлення на посадісекретаря міської ради Метика Т. М. (розглянувши заяву Метика Т. М. від 13.08. 2014 р. “Про виконання рішення суду”, у зв'язку з набранням законної сили постанови Львівського адміністративного суду у справі № 442/2000/14-а, відповідно до ч. 5 ст. 124 Конституції України, ст,ст, 235, 236 Кодексу законів про працю України, ст 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, затвердженого рішенням Дрогобицької міської ради від 19,11,2010 №10, керуючись п. 4 ч. 1 ст. 26 Закону України України “Про місцеве самоврядування в Україні”), міська рада вирішила:
а) поновити Метика Т. М. на посаді секретаря Дрогобицької міської ради з 28.02. 2014 р.
б) ввести Тетика Т. М. До складу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради;
в) контроль за виконання даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань Регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади Богдана Николаїшина.
3. Про звільнення з посади секретаря міської ради Курчика Р. М. (у звязку з набранням законної сили постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.07.2014 р. у справі № 442/2000/14-а про поновлення на роботі секретаря мської ради Т. Метика, відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 40 ст. 44, 47 Кодексу Законів про працю України, ст 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”), міська рада вирішила:
а) звільнити Курчика Романа Михайловича із посади секретаря Дрогобицької міської ради 02. 09.2014 р. у зв'язку з поновленням на роботі працівника, який раніше виконував роботу;
б) вивести Курчика Р. М. Зі складу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради;
в) контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії з питань Регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади Богдана Николаїшина.
Ну що ж, читачі ознайомившись з порядком денним LIII позачергової сесії Дрогобицької міської ради, та переглянувши відеосюжети з виступом Михайла Ваврина, самі зможуть зробити свій висновок щодо протистоянь громади, влади та депутатського корпусу. Мабуть, порозуміння між вищезгаданими особами не буде аж до 26 жовтня 2014 року, який увійде в історію України, як День Всенародної люстрації, коли громадяни України зможуть “викинути” на смітник історії тих політиканів, які за час свого депутатського “правління”очолили рейтинг з невиконання передвиборних обіцянок серед народних обранців-мажоритарників, а згодом дійде черга і до депутатів-перевертнів обласних та місцевих рад.

Вікторія ЛИШИК
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: