Реєстрація    Увійти
Авторизація

Яна Микитин – третя в Україні серед дітей

З 24 по 29 серпня в Ірпіні під Києвом пройшов Український тенісний тур – УТТ. Цей тенісний турнір найвищої категорії А серед наймолодших спортсменів до 10 років фактично прирівнюється до Чемпіонату України в цій віковій категорії. Тож на змагання з’їхалися юні спортсмени зі всієї України – більше 40 хлопчиків та 32 дівчинки.
Трускавець на турнірі представляла вихованка відділення тенісу ДЮСК «Спортовець» Яна Микитин (тренер Ігор Микитин). До речі, саме через участь у цих змаганнях Яна не змогла бути присутньою на урочистостях до Дня незалежності України, де їй мали вручити стипендію міського голови. Та, сподіваємося, нагорода знайде героїню, бо Яна Микитин власне у важкій боротьбі на корті доводила, що недаремно удостоєна почесної відзнаки за досягнення в спорті.

Український тенісний тур серед наймолодших тенісистів проходив за груповою системою. І вихованка тренера Ігоря Микитина з маленького Трускавця перемогла у своїй групі харків’янку і двох киянок. Яна Микитин виходить з групи з першого місця і потрапляє в 16-ку найкращих. В 1/8 фіналу Яна обіграла першу ракетку Львівської області та Західної України Юлію Каштелян, в ¼ фіналу трускавчанка здолала юну тенісистку з Дніпропетровська Марію Чернявську. В півфіналі Яна Микитин у напруженій боротьбі в трьох сетах поступилася львів’янці Каріні Чад. Та в грі за третє місце Яна перемогла киянку Сабіну Зейналову і виборола ІІІ місце на Чемпіонаті України серед дітей.