Реєстрація    Увійти
Авторизація

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 676/2014 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 676/2014  Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

КАЗАКОВА Валерія Миколайовича - тренера чемпіонки та дворазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Людмили Павленко, багаторазових призерів XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Юлії Батенкової-Бауман, Олени Юрковської, Максима Ярового

ОСІПОВА Миколу Яковича - генерального директора акціонерного товариства "Запорізький завод зварювальних флюсів та скловиробів"

СИТНИКА Віктора Петровича - академіка Національної академії аграрних наук України

СТРЕЛЬЦОВА Євгена Львовича - ученого секретаря Південного регіонального центру Національної академії правових наук України, м.Одеса

ШМАТКА Миколу Павловича - ветерана авіаційної сфери, генерального директора державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" у 1993–2004 роках, Київська область

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

БАБАРА Бориса Борисовича - тренера дворазового чемпіона та дворазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Віталія Лук’яненка

БЕЗНОСЮКА Віталія Дмитровича - керівника комунальної установи "Київмедспецтранс"

ВОВЧИНСЬКОГО Григорія Васильовича - чемпіона XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону

ГАМАНА Миколу Васильовича - першого заступника Керуючого справами Апарату Верховної Ради України

КОНОНОВУ Олександру Миколаївну - чемпіонку та дворазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

СТРІГАНОВА Валерія Миколайовича - начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

ТУМАНОВА Олега Леонідовича - сталевара цеху акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М.Кузьміна", м.Запоріжжя

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АРАХАНІЮ Давида Георгійовича - волонтера, м.Миколаїв

АРТАБАЄВА Зубера Борисовича - волонтера, члена громадської організації "Київська міська спілка ветеранів Афганістану"

БАЛАНА Романа Олександровича - волонтера, Київська область

БІРЮКОВА Юрія Сергійовича - Радника Президента України

БОРОДІНА Григорія Васильовича - заступника голови правління – начальника філії Луганського обласного управління акціонерного товариства "Державний ощадний банк України"

ВАСИЛЬЧЕНКА Віталія Васильовича - волонтера, члена громадської організації "Київська міська спілка ветеранів Афганістану"

ВАСЮТИНСЬКОГО Олександра Олександровича - тренера багаторазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Максима Ярового

ВОВЧЕНКА Сергія Дмитровича - директора департаменту Вінницької обласної державної адміністрації

ВОЙЦЕХОВСЬКУ Світлану Михайлівну - керівника Апарату Прем’єр-міністра України

ГУЛЬЧЕНКА Сергія Миколайовича - начальника дільниці Смолінської шахти державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Кіровоградська область

ДЕЙНЕГУ Віталія Олеговича - волонтера, м.Київ

ДЖІМУ Юлію Валентинівну - чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

ДОНІКА Романа Вікторовича - волонтера, м.Черкаси

ДУБОВИКА Сергія Олеговича - заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії

КАМАЛДІНОВА Олександра Костянтиновича - електромонтера Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область

КАПІЯ Ореста Богдановича - настоятеля православної громади Святого Іоанна Милостивого, Черкаська область

КАСЬЯНОВА Юрія Володимировича - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", м.Київ

КІСЯ Андрія Володимировича - завідувача відділу комунального закладу охорони здоров’я "Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи"

КОВАЛЕВСЬКОГО Анатолія Олександровича - призера XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону

КОВАЛЬЧУКА Дмитра Валентиновича - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", Житомирська область

КОЖЕМЯКА Всеволода Сергійовича - волонтера, активіста благодійного фонду "Мир і порядок", м.Харків

КОТОВА Ігоря Юрійовича - начальника служби Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область

КРИВОШЕЯ Дмитра Михайловича - волонтера, члена громадської організації "Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району міста Києва"

КУШНІРА Василя Григоровича - голову Братства колишніх вояків УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура

КУЩА Сергія Олександровича - завідувача відділення комунального лікувально-профілактичного закладу "Міська лікарня імені В.І.Леніна", м.Слов’янськ, Донецька область

ЛИСЕНКА Іллю Джоновича - лікаря волонтерської групи "Екстрена медична служба "Хотабич", Полтавська область

ЛІОЗНОВА Григорія Семеновича - художнього керівника та головного диригента хору Одеської державної музичної академії імені А.В.Нежданової

МАГЕРУ Андрія Йосиповича - заступника Голови Центральної виборчої комісії

МАРТИНЮКА Романа Юрійовича - волонтера, Волинська область

МАХИНЮ Юрія Івановича - начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

МОРМИЛА Якова Михайловича - головного конструктора державного підприємства "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова"

МОРОЗА Василя Гавриловича - генерального директора товариства "Будівельна фірма "Чернівціжитлобуд"

НІКОГОСЯНА Армена Володяєвіча - лікаря, волонтера, Кіровоградська область

РИБАЛКА Євгена Вікторовича - Сватівського міського голову, Луганська область

СЕРДЮКА Михайла Сергійовича - члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у 2011–2014 роках

ТІТОВА Олексія Євгеновича - волонтера, м.Кіровоград

ТУКУ Георгія Борисовича - волонтера, м.Київ

ХАРЧЕНКА Володимира Олександровича - волонтера, члена правління Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району міста Києва

ХОМЕНКА Олега Васильовича - волонтера, м.Київ

ЦУРКУ Андрія Андрійовича - електромонтера цеху товариства "Сервісний центр "Металург", м.Миколаїв

ЯРОВОГО Максима Володимировича - багаторазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

ЯРОШЕНКА Олександра Вікторовича - верстатника дільниці приватного підприємства "БУД-МАШ", м.Житомир

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

БІЛОКОНЯ Володимира Дмитровича - водія Великокопанівського лісництва державного підприємства "Великокопанівське лісомисливське господарство", Херсонська область

ГОЛУХА Ігоря Ігоровича - другого пілота льотної служби товариства "Авіаційна компанія "Роза вітрів", м.Дніпропетровськ

ЛУК’ЯНЕНКА Віталія Володимировича - дворазового чемпіона та дворазового призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

МИРОШНІКОВА Івана Івановича - командира повітряного судна льотної служби товариства "Авіаційна компанія "Роза вітрів", м.Дніпропетровськ

СЕНЦОВА Олега Геннадійовича - кінорежисера, сценариста, Автономна Республіка Крим

СЄМІЧЕВА Максима Григоровича (посмертно) - машиніста Семенівської виробничої дільниці регіонального управління з експлуатації каналу комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область

СЄМІЧЕВУ Галину Федорівну (посмертно) - електромонтера Семенівської виробничої дільниці регіонального управління з експлуатації каналу комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

БАТЕНКОВУ-БАУМАН Юлію Вікторівну - багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

КРИВОШЕЮ Галину Василівну - начальника управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

НИЧКАЛО Неллю Григорівну - академіка-секретаря відділення Національної академії педагогічних наук України, м.Київ

ПАВЛЕНКО Людмилу Володимирівну - чемпіонку та дворазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

СЕМЕРЕНКО Валентину Олександрівну - чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

СЕМЕРЕНКО Віту Олександрівну - чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

ЮРКОВСЬКУ Олену Юріївну - багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БАРСУКОВУ Валентину Михайлівну - суддю Верховного Суду України у відставці

ПІДГРУШНУ Олену Михайлівну - чемпіонку XXII зимових Олімпійських ігор з біатлону

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕСПАЛОВУ Олену Михайлівну - оператора машинного доїння товариства "Рожнівка-Агро", Чернігівська область

БІДНЯК Тетяну Володимирівну - волонтера, активіста громадського об’єднання "Хелп Армії", м.Харків

ВОЛКОВУ Ольгу Миколаївну - директора Донецької загальноосвітньої школи-інтернату I–III ступенів № 1 Донецької обласної ради

ВОЛОВИЧ Людмилу Олексіївну - начальника управління акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат"

ВОРОНКОВУ Наталію Олегівну - волонтера, м.Київ

ВРАДІЙ Наталію Володимирівну - вихователя Новомиргородського дитячого будинку-інтернату II профілю, Кіровоградська область

КАРАВАН Галину Олексіївну - доярку сільськогосподарського виробничого кооперативу "Борозенське", Херсонська область

КОВАЛЮК Нелю Дмитрівну - голову Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сім’я"

ЛОСІНЕЦЬ Надію Миколаївну - оператора машинного доїння акціонерного товариства "Агрофірма Колос", Київська область

МАКАРОВУ Діну Костянтинівну - волонтера, Запорізька область

МАРУЩАК Віру Іванівну - бібліотекаря відділу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

МАСОРІНУ Олену Сергіївну - волонтера, м.Київ

НЕСТЕРЕНКО Ладу Станіславівну - тренера багаторазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Оксани Шишкової

ПЕТРЕНЮ Діану Олександрівну - волонтера, Миколаївська область

РИЧКОВУ Тетяну Борисівну - волонтера, м.Дніпропетровськ

САНДАЛОВУ Ганну Олександрівну - волонтера, м.Київ

СОНЦЕСЛАВУ Олену Сергіївну - лікаря, волонтера, Київська область

СЬОМИК Олену Броніславівну - учителя колегіуму № 25 м.Кременчука, Полтавська область

ФІЛІПЧУК Людмилу Олексіївну - віце-президента благодійного фонду "Медичний центр "Надія, добро і добробут", м.Одеса

ШЕВЧЕНКО Тетяну Валентинівну - суддю Верховного Суду України у відставці

ШИШКОВУ Оксану Валеріївну - багаторазову призерку XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону

Нагородити орденом Данила Галицького

ХІВРЕНКА Костянтина Олександровича - завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

БАШЕЙ Ольгу Олексіївну - лікаря волонтерської групи "Екстрена медична служба "Хотабич", м.Київ

ГОРЕНКА Євгенія Васильовича - лікаря волонтерської групи "Екстрена медична служба "Хотабич", м.Черкаси

МАРКЕВИЧА Ярослава Володимировича - волонтера, активіста громадського об’єднання "Хелп Армії", м.Харків

МИХАЙЛОВУ Аліну Артурівну - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", м.Київ

МІЛЮТІНУ Вікторію Василівну - волонтера, активіста громадського об’єднання "Хелп Армії", м.Харків

САВЧЕНКА Олексія Олексійовича - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", Харківська область

ТАУБЕ Андрія Борисовича - волонтера, активіста громадського об’єднання "Хелп Армії", м.Харків

ТРОПІНОВА Ярослава Олександровича - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", м.Київ

ФОЩАНА Олександра Миколайовича - волонтера, активіста громадської ініціативи "АРМІЯ SOS", м.Київ

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

АНДРЕЙКА Романа Богдановича - генерального директора акціонерного товариства "Телерадіокомпанія Люкс", м.Київ

БОРКОВСЬКОГО Сергія Юрійовича - токаря цеху акціонерного товариства "Науково-виробниче акціонерне товариство "ВНДІкомпресормаш", м.Суми

БУДЮХІНА Дмитра Григоровича - водія приватного підприємства "Слов’янська кондитерська фабрика "Валенсія", Донецька область

ГРИЦАКА Юрія Івановича - майстра філії "Хустський райавтодор" дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор"

ДАВИДЕНКА Володимира Івановича - інженера Лисичанської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Луганська область

ДИБАША Івана Михайловича - машиніста автогрейдера філії "Кам’янець-Подільська" дочірнього підприємства "Хмельницький облавтодор"

ДРИНДАКА Віктора Михайловича - начальника цеху Лисичанської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Луганська область

ДУБОВИКА Миколу Григоровича - механізатора товариства "Нива 2008", Чернігівська область

ЗАВЄДЄЄВА Анатолія Васильовича - тренера чемпіона XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону Григорія Вовчинського та чемпіонки і дворазової призерки XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів та біатлону Олександри Кононової

ЗЛАТОВА Олександра Афанасійовича - складальника трансформаторів цеху акціонерного товариства "Запоріжтрансформатор"

ІВАНОВА Володимира Михайловича - тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ІЖЕВСЬКОГО Михайла Івановича - електромонтера Гусятинського промислового майданчика Барського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії "Управління магістральних газопроводів "Черкаситрансгаз", Тернопільська область

КАЗАКОВА Віталія Валерійовича - тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Юрія Уткіна

КОЛОМОЙЦЯ Віталія Анатолійовича - слюсаря комунального підприємства "Райводоканал" Новомосковського району, Дніпропетровська область

ЛЕВЧУКА Миколу Григоровича - слюсаря державного підприємства "Науково-дослідний інститут "Квант", м.Київ

МАЛЕНКА Миколу Андрійовича - дорожнього робітника філії "Цюрупинська дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Херсонський облавтодор"

МЕЖИНСЬКОГО Володимира Миколайовича - фельдшера виїзної бригади підстанції № 6 Луганської міської станції швидкої медичної допомоги

МУКШИНА Олександра Васильовича - тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Анатолія Ковалевського

ПАРХОМЕНКА Олександра Євгеновича - технічного директора товариства "Науково-виробниче підприємство УРС", м.Харків

ПРИВАЛОВА Леоніда Михайловича - волонтера, Луганська область

РЕПТЮХА Ігоря Миколайовича - призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів

РЕШЕТНИКА Олександра Івановича - тракториста структурної одиниці "Томашпільські електричні мережі" акціонерного товариства "Вінницяобленерго"

СЕРЕДУ Сергія Петровича - токаря цеху акціонерного товариства "Полтавський турбомеханічний завод"

СОЛТИС Євгенію Андріївну - члена Черкаського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

СТОРОЖКА Володимира Петровича - тренера призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів Ігоря Рептюха

ХЛЄБОСОЛОВА Сергія Юрійовича - волонтера, Луганська область

УСИК Світлану Миколаївну - завідувача Мармизівського фельдшерсько-акушерського пункту комунального лікувально-профілактичного закладу "Варвинська центральна районна лікарня", Чернігівська область

УТКІНА Юрія Володимировича - призера XI зимових Паралімпійських ігор з лижних перегонів

ЧУКАНОВА Анатолія Васильовича - начальника бюро державного підприємства "Харківський бронетанковий завод"

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ЗАВГОРОДНЬОМУ Миколі Володимировичу - солістові-вокалісту Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного

СТАХІВУ Остапу Миколайовичу - бандуристові, м.Львів

ЯЩЕНКУ Анатолію Федоровичу - провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

ВЄННІКОВІЙ Вікторії Вікторівні - артистці-вокалістці професійного театру-студії Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м.Харків

КОВАЛЬЧУКУ Роману Ярославовичу - солістові опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені С.Крушельницької

КУЗНЄЦОВУ Володимиру Дмитровичу - провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний драматичний театр на Подолі"

САНІНУ Олесю Геннадійовичу - кіноакторові, сценаристу, кінорежисерові-постановнику Національної кіностудії художніх фільмів імені О.Довженка, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

ВОРОНІНУ Сергію Михайловичу - генеральному директорові виробничо-комерційного підприємства "Спецстрой", м.Вінниця

ПОЧТАРЕНКУ Леоніду Григоровичу - директорові технічному товариства "Фірма "Екорембуд ЛТД", м.Рівне

СЕРПУТЬКУ Анатолію Васильовичу - начальникові державного будівельного комбінату Управління справами Верховної Ради України

ЧИЧУЛУ Василю Миколайовичу - директорові Снятинського ремонтно-будівельного товариства № 16, Івано-Франківська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"

ЛЕМКО Ользі Іванівні - провідному науковому співробітникові державної установи "Науково-практичний медичний центр "Реабілітація" Міністерства охорони здоров’я України", м.Ужгород

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

БАРТОШУ Євгенію Миколайовичу - учителеві Роменської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Роменської міської ради, Сумська область

ПАЦКАН Христині Антонівні - учительці Золотарівської загальноосвітньої школи I–III ступенів Хустського району, Закарпатська область

ЦЕРПІЦЬКІЙ Валентині Василівні - учительці спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С.Ковальчука Житомирської міської ради

ЮРАКОВІЙ Ніні Миколаївні - учительці Одеської спеціалізованої школи № 117 I–III ступенів

ЯНЧУК Вірі Олексіївні - директорові Сковородківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I–II ступенів – дошкільний навчальний заклад" Старокостянтинівської районної ради, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

БІЛОУСУ Андрію Федоровичу - художньому керівникові театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"

ГАЛІШЕВСЬКОМУ Анатолію Володимировичу - викладачеві комунальної установи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Тернопільська музична школа № 1" імені Василя Барвінського

ЖЕЛЕЗНЯКУ Георгію Васильовичу - художньому керівникові народного аматорського ансамблю танцю "Карпати" Івано-Франківського муніципального центру дозвілля

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ГРЕЩУКУ Василю Васильовичу - директорові Навчально-наукового інституту українознавства, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", докторові філологічних наук, професору, м.Івано-Франківськ

ПОПКУ Андрію Андрійовичу - віце-президентові Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові

ТОПУЗОВУ Олегу Михайловичу - директорові Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

БУРЛЯЮ Олександру Леонідовичу - доцентові кафедри Уманського національного університету садівництва, Черкаська область

ПОКОТИЛУ Ярославу Богдановичу - начальникові управління Державної судової адміністрації України

РАЙНІНУ Ігорю Львовичу - першому заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

СКАЛАЦЬКОМУ Василю Павловичу - керуючому філією акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" в м.Черкасах

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ГРУБІ Георгію Борисовичу - директорові Кам’янець-Подільського району електричних мереж акціонерного товариства "Хмельницькобленерго"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

БОНДАР Валентині Василівні - завідувачеві відділу Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії

ДМИТРУКУ Олександру Микитовичу - кореспондентові власному по Вінницькій області головної редакції кореспондентської мережі Національної радіокомпанії України

НАУМОВУ Анатолію Васильовичу - редакторові газети "Абразивник" акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат"

НОВОСЯДЛОМУ Богдану Теодоровичу - заступникові головного редактора газети "Свобода" Тернопільської обласної ради і Тернопільської обласної державної адміністрації

СОЛОВЙОВУ Миколі Миколайовичу - ветеранові журналістики, м.Харків

ФІЛІПОВІЙ Галині Василівні - ведучій програм Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

БАГНЮКУ Валентину Віталійовичу - головному лікареві Броварської центральної районної лікарні, Київська область

БОЖКУ Михайлу Івановичу - завідувачеві відділення комунального закладу "Кіровоградський обласний онкологічний диспансер"

ВОРОНЦОВІЙ Лоліті Леонідівні - завідувачеві кафедри державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України"

ГАЛИНСЬКІЙ Валентині Євгенівні - лікареві, завідувачу відділення комунальної установи "Міська клінічна лікарня № 1" Одеської міської ради

ГЛУЩЕНКУ Аркадію Геннадійовичу - лікареві, завідувачу відділення комунального лікувально-профілактичного закладу "Міська лікарня імені В.І.Леніна", м.Слов’янськ, Донецька область

ГНАТЮКУ Сергію Миколайовичу - лікареві, завідувачу відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2

ДІМОВІЙ Валентині Федорівні - головному лікареві комунальної установи "Обласний медичний консультативно-діагностичний центр" Житомирської обласної ради

ДУДУКІНІЙ Світлані Олександрівні - лікареві комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"

КОЛЕСНІЧЕНКУ Володимиру Івановичу - завідувачеві відділення комунальної установи "Міська клінічна лікарня № 11", м.Одеса

КОРОВЦІ Сергію Яковичу - лікареві, завідувачеві відділення комунальної лікувально-профілактичної установи "Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання"

МАНЬКОВСЬКОМУ Дмитру Станіславовичу - лікареві, завідувачу відділення товариства "Медичний центр "Добробут-Стаціонар", м.Київ

МАЦАКУ Юрію Васильовичу - лікареві відділення комунального закладу охорони здоров’я "Обласний клінічний центр урології і нефрології імені В.І.Шаповала", м.Харків

МОСТОВОМУ Юрію Михайловичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова

МУРАТОВІЙ Тетяні Миколаївні - лікареві, директору Центру реконструктивної та відновної медицини Одеського національного медичного університету

СКРЕБЦЮ Юрію Юрійовичу - заступникові головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова"

ШЕВЧЕНКУ Радію Анатолійовичу - директорові комунального закладу "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

МЕЛЕШКУ Валерію Тарасовичу - інженерові державного підприємства "Тетерівське лісове господарство", Київська область

САВЕНКУ Петру Петровичу - майстрові лісу Смолівського лісництва державного підприємства "Коростишівське лісове господарство", Житомирська область

СИДОРЕНКУ Олександру Павловичу - лісничому Тихоновицького лісництва державного підприємства "Корюківське лісове господарство", Чернігівська область

ЮРЧЕНКУ Борису Михайловичу - лісничому Хлипнівського лісництва державного підприємства "Звенигородське лісове господарство", Черкаська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

МАХОНЮК Галині Петрівні - майстрові народного мистецтва, Волинська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

ХОЛОДУ Ігорю Івановичу - токареві цеху акціонерного товариства "Сумський завод насосного енергетичного машинобудування "Насосенергомаш"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

ЛЯСОВУ Володимиру Григоровичу - директорові департаменту акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг", Дніпропетровська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

КОВАЛЮКУ Михайлу Корниловичу - режисерові народного театру Вижницького народного будинку творчості та дозвілля, Чернівецька область

КУЛІНЦЮ Володимиру Олексійовичу - художньому керівникові зразкового художнього колективу вокально-хореографічного ансамблю "Дивограй", Львівська область

ЛІСОВІЙ Тетяні Андріївні - викладачеві Іллінецького державного аграрного коледжу, Вінницька область

НАКОНЕЧНІЙ Любові Миколаївні - директорові Сосницького літературно-меморіального музею О.П.Довженка, Чернігівська область

РАКОВСЬКОМУ Володимиру Ульяновичу - учителеві музики загальноосвітньої школи № 11 м.Полтави

СОКУРУ Сергію Михайловичу - викладачеві Бориспільської дитячої музичної школи, Київська область

ТАТАРОВІЙ Аллі Іванівні - заступникові директора Кіровоградського музичного училища

ШЕВЦОВІЙ Ірині Миколаївні - викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

ВАСИЛЬКОВСЬКІЙ Світлані Іванівні - директорові комунального спеціального загальноосвітнього навчально-реабілітаційного закладу "Дніпропетровський обласний методичний психолого-медико-педагогічний центр"

КАЛАМАЖ Руслані Володимирівні - проректорові, професору кафедри Національного університету "Острозька академія", Рівненська область

КОВАЛЬЧУК Наталії Павлівні - викладачеві Миколаївського коледжу культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

БАРАНОВСЬКІЙ Катерині Василівні - старшій медичній сестрі державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова" Національної академії медичних наук України, м.Київ

ГРИЦАЙ Валентині Іванівні - фельдшерові станції швидкої та невідкладної медичної допомоги Межівської підстанції комунального закладу "Павлоградська міська станція швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради"

КРАВЧЕНКУ Юрію Миколайовичу - начальникові комунального закладу охорони здоров’я "Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

БАДОВУ Олександру Євгенійовичу - начальникові шахти "Експлуатаційна" акціонерного товариства "Запорізький залізорудний комбінат"

ЗУБИКУ Івану Михайловичу - машиністові Угерсько-Стрийського виробничого управління підземного зберігання газу філії "Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз"

МУРАШКІНУ Євгенію Івановичу - заступникові головного металурга державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г.Івченка

СВІТЛИЧНОМУ Олексію Кириловичу - начальникові Новопсковського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства філії акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Луганськгаз"

СОКИРКУ Петру Олександровичу - директорові Миронівського м’ясопереробного заводу "Легко" акціонерного товариства "Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів", Київська область

ФЕДЧУНУ Олександру Юрійовичу - головному інженерові акціонерного товариства "Одеський припортовий завод"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ДЯКОВУ Володимиру Миколайовичу - голові фермерського господарства "Джерело", Херсонська область

ЗАТОНІ Віктору Івановичу - директорові товариства "Агрофірма "Владана", Сумська область

КОВАЛЕНКУ Миколі Миколайовичу - голові приватно-орендного підприємства імені Гагаріна, Кіровоградська область

СІЧКАРЮ Василю Петровичу - трактористові сільськогосподарського підприємства "Лад", Житомирська область

ЦАРЕНКУ Петру Вікторовичу - трактористові акціонерного товариства "Володарка-Комбікорм", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

КОЗИРЮ Юрію Борисовичу - заступникові генерального директора з соціальних питань товариства "Орексим Україна", м.Миколаїв

МАКАРЕВИЧ Надії Антонівні - голові Ізяславської територіально-первинної організації Українського товариства сліпих, Хмельницька область

ЯКОВЕЦЬ Оксані Степанівні - заступникові директора департаменту Львівської обласної державної адміністрації – начальнику управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

КОРОЛЬЧУКУ Юрію Степановичу - генеральному директорові акціонерного товариства "Волинь-АВТО"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

ВЛАСЕНКУ Миколі Олександровичу - начальникові району (вантажного) державного підприємства "Спеціалізований морський порт "Октябрьск", м.Миколаїв

УВАРЕНКУ Валерію Івановичу - водію товариства "Екоіллічпродукт", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

НОСУ Леоніду Петровичу - лісничому Гоголівського лісництва державного підприємства "Миргородське лісове господарство", Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

АНІСІМОВУ Герману Миколайовичу - юрисконсульту Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ГОРАЩЕНКОВУ Олексію Миколайовичу - заступникові директора департаменту Міністерства закордонних справ України

МОМОТУ Володимиру Івановичу - судді апеляційного суду Львівської області у відставці

СІКИРИНСЬКОМУ Віктору Івановичу - начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області

СУРІКОВІЙ Світлані Іванівні - адвокатові Рівненського обласного відділення Спілки адвокатів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АНТОНЮКУ Анатолію Трохимовичу - викладачеві кафедри Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка, Тернопільська область

ГЛУХИХ Ганні Юріївні - тренерові призера XI зимових Паралімпійських ігор з біатлону Анатолія Ковалевського

ДЕЄВУ Івану Володимировичу - голові Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"

НЕСТЕРЕНКУ Андрію Юрійовичу - головному тренерові штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з біатлону

ЧЕРЕДНІЧЕНКУ Сергію Вікторовичу - тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи, м.Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ДІДИКУ Івану Михайловичу - художникові, Закарпатська область

КОВАЧУ Олександру Адальбертовичу - художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Херсон

КРАСЬОСІ Василю Андрійовичу - художникові, м.Івано-Франківськ

ПОКОСЕНКУ Олександру Даниловичу - художникові, м.Миколаїв.


Президент України Петро ПОРОШЕНКО; 23 серпня 2014 року

Офiцiйнi документиУкази; офіційне інтернет-представництво
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: