Реєстрація    Увійти
Авторизація

Мар'яна Колос - борчиня з Трускавця стала срібною призеркою чемпіонату світу серед кадетів

Трускавчанка Мар’яна Колос стала срібним призером чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів (школярі 15-17 років), який відбувся 14-18 липня у Словаччині (м. Сніна).
Про це повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на відділ інформзабезпечення виконавчого комітету Трускавецької міськради.
За словами завідувача відділом Миколи Гука, на своєму шляху в турнірній сітці змагань у першому колі Мар’яна здолала в важкому протистоянні італійку Маргону Герард з рахунком 8:3. Наступну суперницю з Казахстану Марину Закашевську Мар’яна перемогла впевнено – 8:0. У півфіналі трускавчанка не мала проблем з полячкою Б’єтою Косла: рахунок – 10:0.
У боротьбі за перше місце українській спортсменці протистояла японка Міхо Ігроші. Після першого періоду Мар’яна програвала з мінімальним рахунком – 2:0, та пізніше дала знати про себе стара травма плеча, яку Мар’яна отримала взимку. Отже, у фіналі українка поступилася японці – 1:9.
Микола Гук розповів, що після цьогорічного весняного чемпіонату Європи, де Мар’яна Колос здобула срібну нагороду для збірної команди України з вільної боротьби, участь спортсменки у чемпіонаті світу була під великим питанням. Близько 2 місяців Мар’яна під керівництвом свого першого тренера Петра Біласа разом з трускавецькими борцями ФСТ «Спартак» на базі спортивно -оздоровчого комплексу санаторію «Кришталевий палац» відновлювалася та готувалася до чемпіонату світу. На жаль, держава із-за відомих причин не змогла профінансувати поїздку спортсменки на чемпіонат світу. Але завдяки підтримці Трускавецької міської ради та меценатів ця поїздка відбулася.