Реєстрація    Увійти
Авторизація

Чи дійсно Ростислав Афанасьєв очолить у Дрогобичі "Національну гвардію"?

Чи дійсно Ростислав Афанасьєв очолить у Дрогобичі "Національну гвардію"?
На сьогоднішній понеділковій нараді керівного апарату Дрогобицької міської ради начальник Дрогобицького міжрайонного відділення Антикорупційного комітету України Ростислав Афанасьєв (колишній начальник, чи нині діючий, точно не відомо), діяльність підрозділу якого охоплює територію колишньої Дрогобицької області, зробив сенсаційну заяву. За словами Ростислава А., його уповноважили у Дрогобичі очолювати «Національну гвардію». Офіційного підтвердження слів Ростислава А. поки що не знайдено.
Громадськість Дрогобича поки що не розуміє: навіщо створювати ще один спецпідрозділ у місті, коли маємо уже "Правий сектор", "Народну самооборону"? Тоді почнеться якась незрозуміла анархія...
До відома читачів «Лай Інфо»:

У день пам'яті героїв Крут на Майдані створили Національну гвардію. Як повідомляє " 5 канал" , приймати в гвардію буду всіх бажаючих , хто дасть обітницю української нації , оскільки , на думку організаторів , вона важливіше присяги українському народу. До складу Національної гвардії вже увійшли самооборона Майдану , козаки та "Правий сектор" , один із загонів якого - " Вікінги " - вже дав обітницю . У обітницю гвардійці поклялися української нації захищати її . Склад керівників Національної гвардії повинні сформувати найближчим часом. Також організатори обіцяють розповісти докладніше про нове формування, його склад і завдання.

Лайф Інфо
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (3)