Реєстрація    Увійти
Авторизація

Райони Львівщини переходять у підпорядкування Народної ради (оновлюється)

Райони Львівщини переходять у підпорядкування Народної ради (оновлюється)

Райони Львівщини офіційно один за одним визнають органом управління в області Народну раду. Також на місцях формують районні осередки НР.

Відповідні рішення під час сесій уже прийняли Дрогобицька, Стрийська, Старосамбірська, Радехівська, Золочівська, Яворівська, Самбірська, Жовківська районні ради.

Також у Радехові та в Стрию відбуваються блокування приміщень РДА, у Самборі висунуто ультиматум голові РДА Івану Білаку з вимогою піти у відставку до 10:00 28 січня, планується блокування адміністрації. Також недовіру висловлено головам Дрогобицької та Яворівської РДА – Михайлові Винницькому і Миколі Романюку відповідно.

Городоцька районна рада на Львівщині 27 січня на сесії висловила недовіру голові РДА Оксані Дунас та створила Народну раду. Окрім того, райрада прийняла низку інших рішень, які раніше прийняла Львівська облрада. Активісти опечатали всі кабінети РДА і не впускають на роботу працівників райадміністрації.

У Сокалі сьогодні одночасно відбувалися сесії районної та міської рад, на яких було визнано Народну раду, створено виконком. Також депутати проголосували за заборону Партії регіонів та Комуністичної партії.

Сколівщина готується до сесії районної ради 28 січня.

Сесія Пустомитівської районної ради планується на 29 січня.

27 січня на ХХVІ позачерговій сесії Жидачівської районної ради було прийнято рішення «Про визнання Народної ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України».

Також районні депутати висловили недовіру керівництву Жидачівської районної державної адміністрації, утворили виконавчий комітет Жидачівської районної ради, муніципальні дружини.

Чергова сесія Сколівської районної ради Львівської області, що мала відбутися 28 січня, на якій має бути винесено питання про відкликання делегованих районною радою повноважень РДА, перенесено на 30 січня.

27 січня на засіданні 25-ї сесії Бродівської райради розглянули питання про визнання Народної ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу, яке було проголосоване без обговорень, одностайно.

Також депутати розірвали договір оренди від 1 жовтня 2013 р., укладений між Бродівською райрадою і РДА.

Депутати Бродівської міськради також визнали Народну раду України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу. Також у рішенні сесії йдеться про неможливість для силовиків проводити будь-які заходи у м. Броди з використанням спецзасобів, зброї та військової техніки.

28 січня на позачерговій сесії Радехівської районної ради депутати ухвалили рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, та створили виконавчі комітети районних рад. Депутати також проголосували за заборону Партії регіонів та Комуністичної партії.

28 січня Миколаївська районна та міська ради на позачергових сесіях ухвалили рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Депутати також виступили з вимогою до районного осередку Партії регіонів про саморозпуск. На це депутат районної ради, регіонал Ігор Гирилів пообіцяв, що на Миколаївщині ПР буде ліквідовано.

Самбірська районна рада 28-го січня на IX позачерговій сесії прийняла рішення визнати Народну раду України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Кабінет голови РДА на даний час опломбований печатками РДА, господарського відділу райради та скріплений підписами керівництва виконкому райради.

При цьому депутатська фракія ПР не розпустилася і жоден з членів партії, окрім Білака, не покинув її лави на момент проведення сесії, не взяли участь у проведенні сесії.

28 січня в м. Бориславі відбулася сесія міської ради з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні. Mіська рада визнала Народну раду України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Депутати підтримали ініціативу бориславського Майдану та своїм рішенням заборонили діяльність на території міста Комуністичної партії та Партії регіонів.

Також депутати позбавили звання «Почесний громадянин міста Борислава» Олександра Лавриновича через його причетність до злочинів Партії регіонів.

29 січня на сесії Пустомитівської районної ради депутати ухвалили рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, про повернення раді делегованих повноважень РДА та створили виконавчий комітет районної ради.

Також депутати проголосували за створення муніципальної дружини та заборону Партії регіонів та Комуністичної партії.

28 січня на позачерговій сесії Мостиської районної ради депутати проголосували за визнання Народної ради, створення виконкому та муніципальної дружини. Голова фракції Партії регіонів оголосив про саморозпуск фракції. Депутати райради закликали регіоналів також написати заяви про вихід з партії. Після сесії депутати запломбували кабінет голови райдержадміністрації.

29 січня на сесії Жовківської районної ради депутати ухвалили рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

Також рада повернула собі делеговані повноваження РДА та створила виконавчий комітет і муніципальну дружину.

Цього ж дня відбулася позачергова сесія Жовківської міської ради, на якій депутати проголосували за визнання Народної Ради та створення муніципальної дружини. Депутати підтримали пропозицію про заборону в м. Жовкві Партії регіонів та комуністів.

30 січня на черговій сесії Трускавецької міської ради депутати ухвалили рішення про визнання Народної ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.

За підтримку цього рішення депутати проголосували одноголосно.

.

ЗІК
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: