Реєстрація    Увійти
Авторизація

Економічне і соціальне становище міста Борислава

Як інформує начальник Бориславського відділу статистики у м. Бориславі Ірина Курик у січні–липні 2013р. промислові підприємства міста Борислава реалізували промислової продукції на 342,1 млн.грн.

У цьому обсязі 72,2% займала продукція добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 19,3% – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,5% – продукція переробної промисловості, а саме: машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування – 4,1%, виробництва гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції – 1,3%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 0,3%.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень–липень 2013 р. розподілився за основними промисловими групами наступним чином: 6,9 млн.грн. (2,0% від обсягу реалізованої промислової продукції) становили товари проміжного споживання, 17,5 млн.грн. (5,1%) – інвестиційні товари, 1,6 млн.грн. (0,5%) – споживчі товари короткострокового використання, 316,2 млн.грн. (92,4%) – енергія.

Питома вага обсягу реалізованої промислової продукції міста Борислава в загальнообласному обсязі реалізації становила 2,0%.

У січні–серпні 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. у добувній промисловості і розробленні кар’єрів видобуток нафти сирої збільшився на 2,5%, газу нафтового попутного, одержаного з нафтових родовищ – на 5,1%.

У переробній промисловості у січні–серпні 2013р. порівняно з січнем–серпнем 2012р. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів на 68,2% зменшилось виробництво білизни постільної. Проте, у 10,1 раза збільшилось виробництво одягу робочого чоловічого та хлопчачого іншого з тканини бавовняної або з волокон синтетичних.

Відносно січня–серпня 2012р. на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності зменшилось виробництво журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів (папок), формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону на 14,3%.

У січні–серпні 2013р. у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення вазеліну нафтового; парафіну; восків нафтових та інші було вироблено на рівні відповідного періоду минулого року.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–серпні 2013р. проти січня–серпня 2012р. випуск засобів дезінфекуючих зменшився на 27,0%.

У січні–серпні 2013р. порівняно з січнем–серпнем 2012р. на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 67,2% менше виготовлено розчинів бетонних, готових для використання, на 20,0% – виробів з гуми вулканізованої інших, н.в.і.у.; гуми твердої в усіх формах та виробів з неї; покриття для підлоги та килимків, з гуми вулканізованої поруватої.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування у січні–серпні 2013р. відносно відповідного періоду 2012р. скоротилось виробництво конструкцій інших та їх частин, плит, прутків, кутиків, профілів та виробів подібних, з металів чорних або алюмінію на 88,2%, фітингів для труб і трубок зі сталі не литих – на 21,4%. Також зменшився обсяг наданих послуг з лиття чавуну сірого – на 55,2% та послуг з кування металу – на 31,1%. Проте збільшилось виробництво дроту крученого (проводу багатожильного), канатів, тросів, шнурів плетених, стропів та виробів подібних з металів чорних, без електричної ізоляції у 2,5 раза, резервуарів,цистерн, баків та контейнерів подібних (крім призначених для стисненого чи скрапленого газу), з металів чорних або алюмінію, міскістю більше 300 л, не оснащених механічним чи тапловим устаткуванням – у 2,3 раза, інструментів ручних інших – у 1,9 раза.

Відносно січня–серпня 2012р. у виробництві машин і устаткування, не віднесених до інших угруповань зменшилось виробництво обладнання та пристроїв для фільтрування й очищення повітря і газів, н.в.і.у. – на 40,0%, частин машин бурильних, прохідницьких, машин для виймання ґрунту; частин кранів – на 34,6%, теплообмінників – на 5,0%, клапанів керування процесом, клапанів запірних, вентилів кульових та інших – на 4,9%. Проте збільшилось виробництво клапанів редукційних, регулювальних, зворотних та запобіжних у 3,8 раза, вузлів та деталей до вентилів, кранів, клапанів та подібних виробів для трубопроводів, котлів, цистерн, баків або аналогічних ємностей (включаючи для клапанів редукційних для регулювання тиску та термостатичних клапанів) – у 2 рази, вузлів та деталей до насосів для рідин та підйомників рідин – у 1,4 раза.

У січні–серпні 2013р. на підприємствах інших видів переробної промисловості ремонту і монтажу машин і устаткування виробництво устаткування діатермічного (включаючи ультразвукове) залишилось на рівні січня–серпня 2012р.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря порівняно з січнем–серпнем 2012р. виробництво пари та води гарячої зменшилось на 2,6%.

За матеріалами відділу внутрішньої політики Борисавської міської ради
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: