Реєстрація    Увійти
Авторизація

Легальна праця в Польщі

Українсько-польське партнерство «Кроки назустріч» запрошує на легальне працевлаштування та гідну роботу у Польщі. Соціальним партнером регіонального об’єднання громадських організацій Дрогобиччини, Асоціації «Нові Горизонти» є Zarząd Główny Stowarzyszenia Krajowa Organizacja Wspierania Inicjatyw Bezrobotnych, яка здійснює представництво соціально-економічних інтересів трудящих мігрантів з України.

Парнерство цілеспрямоване на здійснення відповідних послуг та дій, що спрямовані на пошук надійних працедавців ( зокрема, для сезонних робіт), добір належної якості кандидатів для працевлаштування , а також сприяння їх вчасного повернення в Україну.

Найперше, - це гарантія легальності роботи в Польщі та виплати належних сум. Тобто зарплата виплачується своєчасно і в повному розмірі. Відбувається системний моніторинг правильного дотриманням всіх пунктів договору: від його підписання - до виходу на роботу. Саме польські юристи відстоюватимуть права наших заробітчан.

Партнери беруть на себе всі труднощі, пов'язані з влаштуванням на гідну роботу. А також формують банк вакансій у Польщі: як для фахівців , так і для некваліфікованого персоналу. І навіть якщо у когось немає відповідного досвіду роботи , але є велике бажання працювати - ми запропонуємо вакансії , які не потребують попереднього навчання.

Партнером є і Генеральне консульство республіки Польща у Львові, що забезпечить вчасне надання віз для груп та окремих громадян. Найоптимальніший варіант візової підтримки, - відкрити ( в тому числі через Партнерство) візу наприкінці жовтня або в листопаді. Віза 90 днів є річною, тобто у кожному півріччі ( а воно вираховується з моменту поїздки) ви маєте змогу взяти участь у сезонних роботах березня, квітня та травня. Далі перерва, 15 днів або ж місяць і ще 90 днів перебування, - липень, серпень, вересень. Тобто, ви ЛЕГАЛЬНО працюєте у Польщі 6 місяців. Це дуже зручно та вигідно.

Міждержавні угоди між Україною та Польщею передбачають відповідні перерахування в пенсійний фонд, що дозволяє українським працівникам мати трудовий стаж та дорахування до пенсій в Україні, які, відповідно до великої зарплатні, є значними. У зв'язку із вимогами Європейського Союзу оплата праці є акордною, а заробітна плата не може бути меншою, аніж у працівників таких же спеціальностей, що є громадянами ЄС. Неробочими є також всі дні, на які припадають свята в Польщі.

На сезонні сільськогосподарські роботи запрошуються працівники віком від 18 до 55 років. Для подання заявок на працевлаштування кандидатам необхідно звернутися за вказаною адресою, або отримати консультації по телефону. Програма партнерства розрахована на 2014-2020 роки. З весни 2014 року будуть формуватися групи для сезонних робіт у сфері сільського господарства Польщі.

Українсько-польське партнерство «Кроки назустріч» покликане створити такі умови, щоб наші трудові мігранти відчували під ногами тверду землю: на батьківщині та у доброзичливій сусідній Польщі.

За більш вичерпною інформацією просимо звертатися за адресою: вул. Трускавецька, 71, м. Дрогобич, тел./факс 03244 3 5762, моб. тел. оператора 0666745341, Асоціація "Нові Горизонти".
Loading...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Написати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Введіть код: